Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gankutsuou
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kazuki
Tātad Gankutsuou, ir 2005. gada anime, bet man vienalga gribētos dzirdēt jūsu iespaidus par šo gabalu. Reiz jau bija neliela diskusija par Gankutsuou sheit: http://otaku.lv/index.php?showtopic=583&st=0 bet, tākā toreiz šī anime vēl bija ongoing, tad tas neskaitās :>
Animei ir 24 epas.

Storyline: Parīzes aristokrātu Morcefu ģimenē dzimušais Alberts un viņa labākais draugs Francs apmeklē Lunas pilsētu uz mēness. Tur, karnevāla laikā viņi sastop noslēpumainu miljonāru, kurš sevi dēvē par grāfu Monte Kristo. Alberts uzaicina grāfu apmeklēt Parīzi, kur lēnām atklājas grāfa mīklainā pagātne (par nelaimi tiem, kas tajā ir bijuši iesaistīti).

Precīzāka informācija sheit:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1868 (AniDB)
http://www.montecristodvd.com/

Anime balstīta uz A. Dimā romāna "Grāfs Monte Kristo". Cik daudz tur ir palicis no pašas grāmatas nemāku teikt, Jo diemžēl vēl neesmu to izlasījusi, bet katrā ziņā anime atstāj spēcīgu iespaidu.
Darbība norisinās kosmosā un uz Zemes. Ir arī pavisam nedaudz mecha. Ļoti laba grafika, rozīnīti piedod īpatnējais animes stils (varoņī kustās, bet tērpu raksti stāv uz vietas). Skaņu celiņš patīkams, neuzbāzīgs, ļoti atbilstošs tēmai un noskaņai. Liek padomāt par to, cik tālu cilvēks ir gatavs iet, lai atriebtos tiem, kas ir nodarījuši viņam pāri. Labākā anime, ko es esmu redzējusi. Kopumā dodu 9/10

Torrents: http://www.mininova.org/tor/606587

IPB Image

IPB Image
FuschichO
Bija doma skatīties, tā kā ar savu viedokli vēl nespēšu padalīties. Kas attiecas uz grāmatu- es viņu izlasīju, kad man bija 8 gadi. Laikam pat divreiz. Ne vella neatceros blink.gif , bet bija sasodīti interesanti, ja jau 8-gadīgs bērns to izlasa 2reiz, bet tas laikam kā nu kuram. Smieklīgi liekas, ka kāds to vēlas izlasīt anime iespaidā, sorry... happy.gif
Kazuki
QUOTE(FuschichO @ Dec 24 2007, 18:49) *

Smieklīgi liekas, ka kāds to vēlas izlasīt anime iespaidā


Neredzu tur nekā smieklīga. īstenībā tas ir pat ļoti normāli. Es ,piemēram, šaubos, ka kaut vai to pašu Gredzenu pavēlnieku pirms filmas iznākšanas daudzi bija iedomājušies izlasīt.
FuschichO
Daudzi gan nebija. Ja godīgi, neesmu redzējusi nevienu veco izdevumu. Vai pirms filmas tāda iespēja vispār bija? Zinu, ka bija izdots "Hobits", ko bērnībā ar prieku lasīju, bet par brālību neko neesmu dzirdējusi. Ek.. es vienk laikam pārāk maz zinu, lai par to diskutētu
Taka
Anime ir laba. Man gan smieklīgi liekas, ka viņa tiek dēvēta par "vecu" lai gan iznākusi 2.5 gadus atpakaļ.
Nez kā lai tad apzīmē 15 gadus atpakaļ iznākušu animi? rolleyes.gif
Kazuki
QUOTE(Taka @ Dec 25 2007, 02:34) *

Anime ir laba. Man gan smieklīgi liekas, ka viņa tiek dēvēta par "vecu" lai gan iznākusi 2.5 gadus atpakaļ.
Nez kā lai tad apzīmē 15 gadus atpakaļ iznākušu animi? rolleyes.gif


Kā būtu ar aizvēsturisku? XD ok speciāli priekš tevis izlaboju. lai gan forumā parasti tiek apspriestas animes, kas veel nav pabeigtas līdz galam vai nesen kā iznākushas. gomen :>
Taka
Tu kļūdies, forumā tiek apspriestas dažāda vecuma animes. Un patinot laiku atpakaļ, var atklāt priekš sevis ļoti daudz kā interesanta ko skatīties smile.gif
Church
es pat teiktu ka 3/5 pashu labaako animju ir starp shiim vecaakaam, oldskuul, un 4.5/5 starp vecaakaam par 2.5 gadi. bet droshi var vecaas nemekleet/nevilkt/neskatiities. ar karoti barot iekshaa netaisos. pietiek ka savlaik izbaudiiju taas pats.
Kazuki
Labi, Taka, kļūdījos, publiskais fui man. ph34r.gif
Church, es jau nenoliedzu, ka oldskuul ir vairumā gadījumu labāks, šajā ziņā es tev pilnīgi piekrītu.
Gankutsuou es īstenībā nebūtu skatījusies, jo parasti laika taupīšanas nolūkos neskatos animes ar vairāk kā 13 epām, bet mani šoreiz vienkārši brutāli piespieda. biggrin.gif Un es pat priecājos, jo man jau bija smagi noriebušās "sakačājies un sadod pa pakaļu sliktajam" tipa animes.
Starp citu mani māc smagas aizdomas, ka mēs ar Taku nebūt neesam vienīgie, kas Gankutsuou ir redzējuši. Comooon, neslēpj sveci zem pūra.
kaarleens
Graafs Monte krsito ir ljauti daudz reiz meegjinaats paarnest uz ekraana seriaalos, filmaas, multfilmaas nu pirms 2 gadiem iznaaca arii anime. Japaanji meegjinaaja klasisko Dimaa salikt ar kau ko futurisku sci fi un bikinj pat mechu =) manupraat iznaaca Chush. Piekriitu ka ir ljoti labs ost, intresanta animaacija, kas varbuut ir ljoti orgjinaala un novatoriska, bet ja godiigi man tas kraasu mikslis teerpos un vispaar visaa - krita uz nerva jau no pirmajaam seerijaam. Protams cilveecinjam kas skataas montekristo teemu 1 reizi shitas mosh liekaas pat ljoti labs, bet es kaa esmu redzeejis vismaz 10 montekristo ekranizaacijas, skolas laikaa stabili 2 reiz lasiiju graamatu (hehz muskatierus pat laikam esmu paarlasiijis reizes 10, paareejaas dimaa graamatas gan ir sviests), man shii anime likaas zem videejaa 4 - 5 balles.
Ja godiigi nepatiik ka japaanji graab sizhetus no aarpuses man patiik, ka ir vinju orgjinaalais sizhets un ideja a shaads mistrojums kau kaa neder.
Skatiijos animi tajaa laikaa kad vinja iznaaca taapeec atminjas par vinju pabeleejushas, bet nu pamat iespaidi ir palikushi shaadi.
Nuin
Iemetīšu arī savu postu ^^

Sākumā kad sāku skatīties animācija bišku pārsteidza, bet vēlāk pieradu un pat baudīju.

Tur tā pārspīlēti bija ar to bagātību kas grafam bija un c'moon maza pasaule zem zemes... amm mazliet mulsina.

Netika arī redzēts animē tas vecais vīrs kas If cietoksnī palīdzēja, nez varbūt tas bija fenomens kurš piedāvāja to līgumu vai ko tādu jau tik labi neatceros.

Anime patika, osti vienreizēji īpaši OP.
Candyhunter
QUOTE(Nuin @ Dec 27 2007, 01:50) *

Netika arī redzēts animē tas vecais vīrs kas If cietoksnī palīdzēja, nez varbūt tas bija fenomens kurš piedāvāja to līgumu vai ko tādu jau tik labi neatceros.


Tik precīzi neatceros, bet vai tad tas vīrs nepalika pašā grāfā?

Katrā ziņā Gankutsuou šobrīd ir vienas no manām mīļākajām sērijām. Nedaudz mulsina tas, ka visi citi, ko esmu mēģinājusi piedabūt skatīties, pirmās epizodes laikā pasakā nē un viss, jo animācija esot pārāk dīvaina un griežot acīs. Nesaprotu šo parādību, jo animācijas savdabīgums veido nopietnu daļu no tā, kas man Gankutsuou tiešām patīk. Skatījos un priecājos.

No "parastā" grāfa Monte Kristo esmu redzējusi kaut kādu filmu un teātra izrādi bērnībā, tā ka sižetu aptuveni zināju, bet nevaru salīdzināt ar oriģinālu. Katrā ziņā sērijas bija spraigas ne pa jokam, un domāju, ka kaut kad noteikti skatīšos vēlreiz. Kopumā raksturoju ar vārdu "iedvesmojoši".
harpy
smukas bidlītes, tam laikam salīdzinoši savādāks stils(šitā gadīenā nebija viena no pirmajām anime ar šādu animācijas stilu? jā jā mana atmiņa ir šedevrs) un noteikti patīkama acij un ausij, bet ņu paklau kā var tā "izvarot" Monte Kristo orģinālo stāstu????
Taka
QUOTE(Candyhunter @ Jan 23 2008, 23:49) *

QUOTE(Nuin @ Dec 27 2007, 01:50) *

Netika arī redzēts animē tas vecais vīrs kas If cietoksnī palīdzēja, nez varbūt tas bija fenomens kurš piedāvāja to līgumu vai ko tādu jau tik labi neatceros.


Tik precīzi neatceros, bet vai tad tas vīrs nepalika pašā grāfā?

No "parastā" grāfa Monte Kristo esmu redzējusi kaut kādu filmu un teātra izrādi bērnībā, tā ka sižetu aptuveni zināju, bet nevaru salīdzināt ar oriģinālu. Katrā ziņā sērijas bija spraigas ne pa jokam, un domāju, ka kaut kad noteikti skatīšos vēlreiz. Kopumā raksturoju ar vārdu "iedvesmojoši".

Abats Faria. Un nē, grāfā viņš nepalika.
Palūdz vecākiem grāmatu - daudz iedvesmojošāka.
FuschichO
Tagad trešo reizi izlasīju grāmatu, un jā- manuprāt, viņa krietni pārspļauj animi, kaut tajā ir mehas un mistika, tomēr pirms nebiju pārlasījusi grāmatu likās ļoti saturīgi un interesanti.
Animācija patika, pats grāfa tēls bija ļoti labs, un, ja man prasītu zīmēt grāfu, tad es viņu tādu apmēram arī zīmētu, tikai, protams, ar normāla cilvēka ādu.
Vispār manu dvēseli grauž tas, ka klasiskajos/romantiskajos romānos tēli idealizēti tik tāl, ka asaras sprāgst acīs- tik ļoti gribās, lai tāds būtu atrodams kaut kur līdzās.

Edmons Dantess ir baigais foršais. Varu tikai pateikt, ka grāmatā viņš vienu ienaidnieku noveda līdz pašnāvībai, otram lika zaudēt prātu, pēc tam, kad viņa sieva noindēja teju visus ģimenes locekļus un beigās arī dēlēnu un sevi (animē laikam tā nebija), un, kad viņš tika līdz Danglāram, tad tikai lika tam pamocīties badā (viņš bija kļuvis mīkstsirdīgs)

A vispār- kas var būt labāks par skaistu, labu, veiklu, gudru un neiedomājami bagātu vīrieti?

Stulbā idealizācija *dusmojas*

Ā, un refrencei priekš literatūras skolotājas šī anime nekādā gadījumā nav derīga. Tad jau labāk kādas pāris filmas noskatīties.
Church
Buus vien jaacer, ka analogjiski neizpurgaas eg. Remarka graamatas smile.gif
Arta
*ceļ augšā miroņus*

Nezinu kādā sakarā man šitas stāv datōrā jau kādu gadu un vakar bija pazudis nets un sagribēju vienkārši kaut ko paskatīties, nezinot, kas mani sagaida, biju patīkami pārsteigta. Esmu 9. epā un katra ir bijusi interesanta, stils jokains, which is awesome, vietām 3D-īgs, tad patterni tad reālisms, eh, un visam pa vidu tiešām labs plots, vismaz man tā liekas.

Tie, kas nav redzējuši, tiešām iesaku pamēģināt. Whoa, 2005. gada anime? Feels like a century ago.. but still relevant.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.