Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kad nav ko darit :)
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Bika6
Kā jau varam redzēt fotogrāfets ar fotoaparātu , tapat vien paskicjam kad nav ko darīt.
IPB Image
Nedaudz pielaboju smile.gif Viņa valkā dūraiņus ,laikam laugh.gif
Alexa De Šarlote
Seja nu ko iedomāsimies, ka tas ir stilā, bet tās rokas kas tās par rokām.
No viena darba es nevaru novērtēt, ko tu māki.
zeloco
izskataas interesanti... kantainais stils bišķi atgādina tādu gangsta... ok, interesanta anime interpretācija...
pie deguna būtu jāiestrādā. gigantisks vīriešu žoklis, mati nāk no cepures nekurienes...
lol pirksti biggrin.gif
Bika6
QUOTE(zeloco @ Jan 2 2008, 12:29) *

izskataas interesanti... kantainais stils bišķi atgādina tādu gangsta... ok, interesanta anime interpretācija...
pie deguna būtu jāiestrādā. gigantisks vīriešu žoklis, mati nāk no cepures nekurienes...
lol pirksti biggrin.gif

Interesnti jau man pasham arī biggrin.gif Žoklis ,manuprāt, nobremzē visvairāk skatu. Tie kas rēgojas no piedurknēm bija domāti pirkstu gali . laugh.gif
Arts
Nu tā,normāls scraps.Rokas ir par tievu,lai smuki rēgotos pirkstu gali,vajadzētu platākas piedurknes.
Acis ir bikiņ par lielu,maitene līdzinās kucēnam.Man patīk ka esi apvilkusi apkārtējo kontūru,smuki.
Gribētu redzēt pabeigtu,mēs visi gribētu,ne?
Henata
MMmmmmm... dazaadas acis ?? mmm... interesanti Nevar noreikt uz kuru pusi vimja skataas//// bet ja vel nedaudz piestradaat pie tadaaam lietaam kaa rokas un seja , zimeejums buutu labs smile.gif
Bika6
-------
IPB Image
Gramatika , gramatika....
Misa
visai interesanti.. cik sekundes tu to zīmēji? XD
parasti patīkamāk ir apskatīt ko tādu, pie kā cilvēks vismaz ir centies.
nākamreiz pacenties vairāk ^^
Mimi
jup, tas pēdējais tāds ašais.
bet runājot par pirmo - tas ir tiešām ļoti labi, ka tu trenējies zīmēt rokas. ^^
pacenties vairāk, pasēdi pie darbiem ilgāk, kādu lielāku laiciņu, vairāk detaļu, vairāk iedvesmas.smile.gif)
keep goin.~
EdZ
Varu drusku paliidzeet ... rakaajos pa Googli un uzduuros pamaaciibaam smile.gif Tas gan ir tikai sejai bet domaaju pietiekami ...
Shinobi
QUOTE(EdZ @ Jan 6 2008, 01:06) *

Varu drusku paliidzeet ... rakaajos pa Googli un uzduuros pamaaciibaam smile.gif Tas gan ir tikai sejai bet domaaju pietiekami ...


Es vispār macos zimēt pa internetu! smile.gif Kuram ir interesanti www.drawmanga.ru tongue.gif
kakene
Ei Shinobi es tur pat macos!! wink.gif
Shinobi
Tur daudzi macaas smile.gif diezgan populāra saite!
Narciss Gray
Izskatās normāls saits, tikai žēl, ka nesaprotu krieviski. dry.gif
Bet pēc bildēm jau tā pat var saprast.

Par darbiņiem - jāvelta vairāk laika un pūles. Bet tas jau tikai sākums! smile.gif
aeonseraph
Šito saitu katru reizi iesaku visiem iesācējiem kas griežas pie manis pēc padomiem smile.gif Vnk tur var pareizi apgūt visus pamatus.
Bika6
Neliels fanarts tenganam topenam gurenam lagunam no atmiņas , tagad zinat cik laba man atmiņa . smile.gif
IPB Image
Bika6
IPB Image
Arta
nezinu, kā tu biji domājusi/jis, vai šim darbm [runāju par pēdējo] bija jābūt korektākam vai speciāli taisīji tādu kantaini sūrainu un, šķiet, bez konkrētām proporcijām..
kakls maziņš un kātains, galva liela un stūraina un pleci kkur iekrituši.. un ar krāsām varēji kaut ko daudzveidīgāku izdomāt un piestrādāt pie detaļām, piemēram, uzzīmēt pogas vai rāvējslēdzēju un kādu nieciņu vel klāt.
bet turpini zīmēt un neuztver šo postu, kā kkādu ļaunu uzbraucienu. ;D
izstrādā vairāk un būs baigi ok. ^^
Kaede
Ū, nodarbojamies ar kubismu, ja? XD.

Man ir jāsaka, ka tev vēl daudz ko mācīties, bet nu, bez trenniņa neko jau neizdarīsi. Turpini vien censties! happy.gif Veiksmi.
kahi
pirmais atgādina Dēmonu no KISS. un kas tie par stariem no viņa/as nāk? sajūta kā skatoties reklāmu, kura tev cenšās pārdot kaut ko pilnīgi nelietderīgu, piemēram, plastmasas spieķu komplektu pavecākiem cilvēkiem, tur šitādi fonā mirgo.
un vat ze hell noticis ar viņa/as matiem otrajā zīmējumā? tie eksistē arī aizmugurē, un priekšā tāda vāveres aste karājās. un spīdums arī haļavnijs.
bet man patīk mute
darbs, darbs, un tad arī būsi saulē celts.
Bika6
Jauns darbs no ''bui dui hui ,ahujena fui'' darbu cikla. biggrin.gif
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.