Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kkas manaa stilaa ;D
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Mai
..es zinu, ka tas nav nekaads anime, bet man divi cilveeki ieteica sheit ielikt kaadu savu darbu. Man patiik anime un kaadreiz ziimeeju anime stilaa, bet nu jau laikam man kkas savs ir izveidojies..., taa kaa nenjemiet ljaunaa... smile.gif Es zinu, ka mani darbi nav ideaali, bet es arii neesmu nekaads lielmaakslinieks...! dry.gif biggrin.gif

IPB Image
P.S. Ceru, ka mani dikti nelamaasiet... biggrin.gif
Mimi
Nav jau par ko lamāt - darbs kopumā ir labs.
Vari tik daudzas reizes neatkārtot, lai mēs neņemam ļaunā, ka te nav anime. Te ir daudz useru, kas liek arī ne-anime darbus. ((:
man patīk. kopumā ir ok. Ieliec vel kādu darbu, lai varētu vairāk novērtēt.
Šim darbam prasās vairāk detaļas. Tas ir vienkārši čars. Bet ta ir labi.
Arts
Jauki,asiņaini un skarbi...
Tagad ieliec pārējos iekšā.
Mai
IPB Image
mana maaciibstundas izdoma biggrin.gif >.<
Cowkiller
mjaa slimi, man patiik laugh.gif
zeloco
riskēšu pajautāt - tev patīk My Chemical Romance?
Mai
..emmm..., jaa *Zii sajutaas mazliet vainiiga* biggrin.gif Ceru, ka tas nenoziimee neko sliktu... XD
Ayumi
nē, nē, tas pilnībā izskaidro to, kāpēc šāda stila zīmējumi, imho.

tev ir arī kaut kas ne-asiņains? wink.gif
Mai
..noteikti ir.., jaapameklee... smile.gif

..shaads stils man izveidojaas ne visai sen, iespeejams, ja ar mani nebuutu noticis tas, kas notika, skats uz dziivi man buutu savaadaax... tpc nenjemiet ljaunaa!! smile.gif :/

IPB Image
..shis taa kaa nebuutu asinjains.... biggrin.gif
Cowkiller
cau urzula, vai helena? lai nu kaa kas rakstiits tajaa grafitti? es saredzu W I U A
Mai
..omg - mani pat te jau zin???? biggrin.gif
..tur taa kaa bija domaats "Ilvija" [skolasbiedrenes vaards] XD
Kikyou
Nez kurš bij tas ģēnijgalva, kas sāka MCR ar emo vienā burkā likt. :> Man jau personīgi liekās, ka viņi nav tie lielākie īmji ciemā, bet nu.

Zīmējumi ir ok. Katrā ziņā, nav slikti. Feina kolba.
Ko vispār izmanto zīmējumiem? Flomasterus?
Mai
Man arii taa neliekaas, bet nu, ja tikai MCR baaztu vienaa maisaa ar vinjiem, nelaime taa, ka mani pashu puulaas iebaazt tai pashaa maisaa... Godiigi sakot ir radies iespaids, ka dazi ir apguvushi jaunu labskaniigu vaardinju, tpc arii lieto, kur vajag un nevajag... Vai tas nemaz nav par teemu... XD

Paldies!! smile.gif
Ziimeejumiem izmantoju ziimuljus, pildspalvas un flomasterus..., nu, jaa, varbuut aimirsu ko piebilst, bet nu parasti shos.. smile.gif
zeloco
nee, tas ir ka Ayumi teica - izskaidro stilu smile.gif
Ilvija jauki sanākusi..
Mai
Riskēšu ielikt te kko pēc pusgada pārtraukuma. ;D
IPB Image
Cowkiller
Forsh zhoklis! laugh.gif
Arta
Tev sanāk. ^^
Pat ļoti.

Cowman
SUPER

tev ir talants
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.