Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Moyashimon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Sigfa
IPB Image

nothing to add, nothing to take away.

[aniDB]

EDIT: un luk arii pics ^^
Masha
Viena no labakajam anime pedeja laika. Jau pirma serija bija perfekta- ar eskimosu "ipaso" balodi; ari talak Moyashimon nelika vilties. Zel tikai, ka 11 serijas. Es tomer ceru, ka bus kads turpinajums.
IronSoul
Hmm izskatās smuki ! Jāpieliek manam velmju sarakstam rolleyes.gif

IPB ImageIPB Image
harpy
XD dikti piemīlīga anime, mikrobi i vienk fantastiski uz pārējo var piiegt acis......nju, jā, dzērusī meitene bija uzjautrinoša, nju jā 7/10 šajā mājā vērtējums smile.gif
Lija
laaaaba lieta laaaaba.. laugh.gif
isteniba vinja beidzas momentaa kad visam bija tikai jasakas..
tik daudz neatrisinatu lidz galam lietu...
aaaa..un tads romance starp dzekinjiem.. *khem*...
un superigas pamacibas ka bruvet sake.. laugh.gif
varam droshi taisit bochku augshaa un gatavot ari sake chupaam.. tikai vajadzetu kadu kas tos mikrobus redzetu.. (GM un Serfijs varetu saesties tos shampinjonus un redzet mikrobus??? ne??? ) wink.gif
FuschichO
Ak, jē- pirmoreiz pa ilgiem laikiem redzēju ko tik izklaidējošu. Es gan nesaprotu, kāpēc bagātai meitenei jāģērbjas kā maukai, bet nu laikam vismaz nedaudz fanservisu vajag. Tas pats ar shonen-ai hintu. Man patīk tādas absurdas komēdijas, kurās vēl šo to jaunu iemācīties var. Animācija arī netika nolažota. Viena no retajām animēm, kurā klasiskais sejas zīmējums liekas ļoti glīšs- parasti pat anime mākslinieki izdara kaut ko kroplīgu ar degunu vai žokli (kā es to nesen redzēju Genshiken'ā) *vemj*

Visnotaļ baudāmi- 9/10, jo vizuāli mākslinieciskais līmenis tomēr bija visai nekāds.

Visforšākais man likās tas pavasara festivāls. Es gribētu kaut ko tādu pārciest dzīvajā. Žēl, ka man nav tik daudz aktīvu paziņu, lai ieslēgtu viņus kaut kur uz dažām dienām nezināmu noteikumu pakļautībā (+ atgādina zāģi)

Bet varbūt kāds gribētu kaut ko tik nelīdzsvarotu uzsākt? Liek kādi pārsimts cilvēki? *cerīgi skatās*

Ā, un kur ir turpinājums? *the greatest freakout*
Tenma
sajūsmas spiedziens par šo animi arī no manas puses. nebeidzama smieklu vētra biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.