Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sayonara Zetsubou Sensei
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Ragana
Main Title:Sayonara Zetsubou Sensei
Official Title:さよなら絶望先生
Episodes:12
Genres:Comedy, High School, Parody
Ir arī otrā sezona "Zoku Sayonara Zetsubou Sensei"(俗・さよなら絶望先生)

Lejuplādēt var http://a.scarywater.net/afk/

Kā jau teikts, es SZS uzskatu par "must see" anime hardcore otaku/japanofīliem, kas varēs saredzēt visu sociālo kritiku/humoru(net idol, "die nicotards",DV, utt.), un atsauces uz citām animēm, bet pārējiem labāk turēties no šīs anime patālāk.

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Karamele
Noteikti viena no manām mīļākajām animēm. Pievilcīgs animācijas stils un sižetiskajā ziņā vēl ne reizi nebija palicis garlaicīgi skatoties šo gabalu.
Tiešām ''must see'' gabals!
Church
Naakoshaa sezona gan lika bik vilties. Daudzi gagi, main charu personiibas atkaartojas, pace paarspiileeti sakaapinaats. Bet nevertheless, vismaz 1.aa sezona ir must see. Gan veelams biezhi pauzeet, lai izlasiitu notes uz taafeles, plakaatiem, tulkojuma, vaarduspeelju notes utml, lai izbaudiitu arii paareejaas 2/3 no contenta.
Niks
Burvīgs melnais humors, laba mūzika (大槻 賢二 - Ōtsuki Kenji), interesanta animācija (kā jau no Shaft varēja gaidīt) - lieliska anime. Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka divas reizes tika sadauzīti TV, kuros rādīja Lucky Channel. \m/
Tomoko
Jā, šis anime ir baigi labs, jāpabeidz pāris sērijas un būšu ar to tikusi galā. Humoriņš un animācija ir manā gaumē. ;D
QUOTE
Tiešām ''must see'' gabals!

+1~
harpy
piemīlīga lietiņa ar jauku humoriņu, var teikt, ka šī noteikti ir "must see" , bet vinmēr jau atradīsies kāds, kam šamā nepatiks, ne visi spēj saprast puslīdz sakarīgu melno humoru, bet ņu tas tā...

gaidām nākamo sezonu smile.gif
Kaede
Pagaidām vēl visu redzējusi neesmu, bet no tā, cik esmu, likās ļoti laba (nesen tik pirmo sezonu iesāku). Jau no pirmājs sērijas anime aizrāva. Jo īpaši, protams, patīk pats skolotājs Itoshiki Nozomu un pozitīvā skolniece Fuura Kafuka. Kad būšu padarījusi visu nepieciešamo, ar prieku turpināšu skatīties šo anime. happy.gif
Church
P.S.
iesaku lasiit arii vaarduspeelju / vaardu noziimju tulkojumus peec beigu titriem.
OverIke
Pirmo sezonu noskatijos ļoti patika animācija kā arī savdabīgais humors.
OverIke
Jaunajai sezonai subtitri kavējās sad.gif

OP no 7 sērijas
http://www.youtube.com/watch?v=TAJWZ1nhG5g

blink.gif biggrin.gif
Dille
Neslikta komēdija... šad tad liek pasmaidīt smile.gif
animācijas stils patīkams...
OP dziesma perfekta. Nepateikšu cik bieži viņu esmu noklausījies ph34r.gif
OverIke
YAY jaunās sezonas ceturtā sērija beidzot piejama. Cerams ka a.f.k. arī nākamās pārtulkos samērā drīz. cool.gif

IPB Image
pyon
Hooray! Indeed best of the best.
Rate:10/10
I haven't seen better animation and probably won't.
Ginta
Jā, šis tiešām ir labs gabals. Nevar nepiekrist, ka otrā sezona bija vājāka kā pirmā, bet tas nenozīmē, ka nebija skatāma. Vēl gan nav sanācis noskatīties 3 epizožu ova, kas dažādu anime communities vērtējumos ir augstāk par otro sezonu... ir kādam vēlēšanās par to izteikties?

Lai vai kā - ar nepacietību gaidam trešo sezonu, ko sāks rādīt šī gada jūlijā~ (original air date in Japan: 04.07.2009)
Niks
OVA's (gadījumā ne OAD?) ir labas. Skatījos sen, bet animācija tiešām varētu būt pat labāka nekā abām TV sezonām. Interesantumā varētu būt pa vidu starp tām, savukārt par humoru un pārējo neizteikšos - labs humors nav manu labo īpašību sarakstā.
ankhu
es noskatijos 1.sezonu paris reizes un man liekas SZS ir vnk neatkartojama anime...tai ir sava esence... SOT ir baigi labais.. man patika main title dziesma bet kka divaivi par 2.sezonas OST komponistu ir izvelets Hasegawa Tomoki ari baigi labs komponists.. bet myanimelist.net vina BIOS nav uploadots.. WTF @_@????
Niks
Oh shi~, vai *viņi* ir iemācījušies no cilvēkiem izvilkt BIOS?! *ietinas alumīnija folijā*
ankhu
QUOTE(Niks @ Jun 2 2009, 06:23) *

Oh shi~, vai *viņi* ir iemācījušies no cilvēkiem izvilkt BIOS?! *ietinas alumīnija folijā*

biografijas biggrin.gif
Tigra2
Man šitamais gabals makten labi gāja pie sirds. Smējos ļoti daudz. :3
Dodu 9/10. ^.^
3rdHalf
Dievinu šo anime, esmu jau noskatījies:
Sayonara Zetsubo Sensei,
Zoku Sayonara Zetsubo Sensei,
Goku Sayonara Zetsubo Sensei.
Vēl palicis tikai: Zan Sayonara Zetsubou Sensei Bangaichi.

btw: ir arī iespēja nopirkt mangu angļu valodā - līdz septītajai volumei, astotā ir pre-order
yukito-San
Labs gabals. Katrā sērijā bija par ko pasmaidīt , kad būs laiks noteikti noskatīšos pārējās sezonas.
Ņetka
Jā, pasmieties, pasmīnēt, paskatīties ar šķību aci bija kur, bet, priekš manis, bija diezgan garlaicīga t_t
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.