Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauns anime nieciņu veikaliņš
Anime forum > Anime > Resources
Pages: 1, 2, 3
cdmax
Šodien darbību sācis i-veikals Anime-san.lv
pagaidām tur tikai figūriņas un pāris diski.
Niks
Kas tas par greizu joku? Ar tādu valodas lietojumu pat 9. klasi diez vai var sekmīgi beigt!
Pakkun
priecājies, ka vispār latviski, nevis sarkano kaimiņu valodā.
bet vispār šaubīgs pasākums izskatās..
Niks
Valodu vairāk attiecināju tieši uz to šaubīgumu - nopietnam veikalam nepieklājas neievērot interpunkciju, un vispār tāda stila valoda veikaliem nepiedien.
Varbūt Anime-san (cdmax?) varētu pamatot, kāpēc man iepirkties pie viņa, nevis pašam pasūtīt no ārzemēm?
P.S. Neesmu figūriņu eksperts, taču piedāvātās figūriņas izskatās, maigi izsakoties, nekvalitatīvas.
jurc
Niks, nolaidies no debesīm, arī tu neesi nekāds ģēnijs. Varbūt tu proti sēdēt pie kompja, kasīt riekstus un gudri runāt, bet redzi, atšķirībā no tevis, kāds ir pacenties un izveidojis nelielu projektiņu un es ļoti ceru ka viņam arī turpmāk netrūks iedvesma turpināt šo projektu.
Tev nepatīk? Uztaisi pats savu ar pareizu interpunkciju un sazinvēlko. Negribi? Esi pārāk slinks? Kāda jēga? Tas jau ir cits stāsts.
Bet citi to dara tikai sava prieka/hobija pēc.

Nopietns veikals? Kurš teica ka tas ir nopietns veikals? Nosaukums "Anime-san veikaliņš" liecina par kādu tādu kā mazu privātu veikaliņu. Katram ir jāsāk ar kaut ko. Un kā redzi sākumlapā - "Veikals strādā testa režīmā." Tā kā viss vēl var mainīties.wink.gif
Sigfa
lapa izraisa ljoti lielu neuzticiibu, es droshi vien buutu licis vnk karti ar veikala adresi vai arii tomeer atljaavies profesionaalu dizainu, nevis iedevis maasas deelam sataisiit.
cdmax
QUOTE(Niks @ Feb 5 2008, 18:59) *

Valodu vairāk attiecināju tieši uz to šaubīgumu - nopietnam veikalam nepieklājas neievērot interpunkciju, un vispār tāda stila valoda veikaliem nepiedien.
Varbūt Anime-san (cdmax?) varētu pamatot, kāpēc man iepirkties pie viņa, nevis pašam pasūtīt no ārzemēm?
P.S. Neesmu figūriņu eksperts, taču piedāvātās figūriņas izskatās, maigi izsakoties, nekvalitatīvas.

Parādi kļūdas, centīšos izlabot.
Neviens neliek pie manis iepirkties. Ja sanāk ātrāk un lētāk, iepērcies ārzemēs. Nevienam neinteresē, kur Tu iepērcies.
Figūriņas tika pirktas no officiālā eiropas dīlera. Par kvalitāti tikai priecājos, salīdzinājumā ar E-bay piedāvājumu.

QUOTE(jurc @ Feb 5 2008, 20:41) *

Niks, nolaidies no debesīm, arī tu neesi nekāds ģēnijs. Varbūt tu proti sēdēt pie kompja, kasīt riekstus un gudri runāt, bet redzi, atšķirībā no tevis, kāds ir pacenties un izveidojis nelielu projektiņu un es ļoti ceru ka viņam arī turpmāk netrūks iedvesma turpināt šo projektu.
Tev nepatīk? Uztaisi pats savu ar pareizu interpunkciju un sazinvēlko. Negribi? Esi pārāk slinks? Kāda jēga? Tas jau ir cits stāsts.
Bet citi to dara tikai sava prieka/hobija pēc.

Nopietns veikals? Kurš teica ka tas ir nopietns veikals? Nosaukums "Anime-san veikaliņš" liecina par kādu tādu kā mazu privātu veikaliņu. Katram ir jāsāk ar kaut ko. Un kā redzi sākumlapā - "Veikals strādā testa režīmā." Tā kā viss vēl var mainīties.wink.gif

Paldies:)
Nopietns veikals varbūt būs nākotnē, ja zināšu Latvijas pircēju prasības. Pagaidām tas tiešām ir prieka pēc.

QUOTE(Sigfa @ Feb 5 2008, 23:29) *

lapa izraisa ljoti lielu neuzticiibu, es droshi vien buutu licis vnk karti ar veikala adresi vai arii tomeer atljaavies profesionaalu dizainu, nevis iedevis maasas deelam sataisiit.

Ja būtu nauda maisiem, būtu veikals un būtu profesionāla saite. Tā visa diemžēl nav. Saite tiek veidota ar dažādām norēķinu sistēmām un citām funkcijām. Tākā drusku jāpagaida un atvērsies pilnīgi jauns dizains un viss pārējais.

QUOTE(Shumins @ Feb 6 2008, 00:08) *

QUOTE(cdmax @ Feb 5 2008, 18:26) *

Šodien itkā darbību sācis i-veikals Anime-san.lv
pagaidām tur tikai figūriņas un pāris diski.



Speciāli reģistrējies, lai to pateiktu? cool.gif

Bet nu, lai kā - tavs veikals pilnīgi iesūkā...

Un tad, kad sapratīsi, ka vienīgie frīki (iespējams geji, kam bērnībā bija tikai mašinas), kas tā lellītes pirktu ir ar maksātspēju "0 - ZERO", tāpat bankrotēsi.

Te dzīvo pat tādi, kas saka tusēt sķūnī pa 1 latu ir par dargu (Iesaku tev neuzticēties, ka naudu iedos vēlāk).

Bet citādi, es labāk ieskrienu ELCOR, tur vairāk Anime ko izvēlēties un pa DVD 7.00 LVL laugh.gif

IPB Image

Uztaisi pats, ja reiz Tev viss sūkā. Un paski tieši, kas.
Žēl, ka Tu mums tāds nabadziņš.
Par samaksu vienmēr var vienoties.
Es nepārdodu anime, kas jau pārdodas Latvijā. Skrien, neturu.

QUOTE(Church @ Feb 6 2008, 01:19) *

ceru, ka liiki uzbraucieni beigsies. slinkums dzeest, taapeec augosha vajadziiba to dariit man ljoti sabojaas garastaavokli.
turpinaajumaa buutu kauchkas jurca domaam liidziigs, bet arii plagjiateet/citeet slinkums.

Vēlviens Paldies smile.gif
IronSoul
Ko uzklupāt cilvēkam ? mad.gif

Saprastu viņam būtu uber dolče gabana magazīns ar bling bling un nez cik atalgotiem cilvēkiem, kuri nu sēž un taisa mājas lapu un perfekti raksta rolleyes.gif


Pilnīgi prieks ka kāds ir uzņēmies šādu darbību

Gaidīšu ar nepacietību kādus nieciņus, kuri iederētos man uz galda biggrin.gif

Būtībā kāda vaina šam pasākumam ? kas te nedrošs ? Sazvanās, satiekās, aplūkā preci, atdod kāpostu vaļā ph34r.gif


cdmax moš var iemest linkus ko varētu pasūtīt ?
zenofex
1) Pozitīvi, ka parādās šāds veikaliņš, lai gan par noietu stipri šaubos. Šādai lietai daudz lielākas izdzīvošanas izredzes ir, ja tas atrodas kāda lielāka uzņēmuma paspārnē (kā piemēram, pašlaik Elkor, kas tirgo mc-ent.ru produkciju). Bet var jau būt, ka Anime-San SIA ir Reanimedia Baltics SIA meitas uzņēmums, jo pašlaik vienīgie DVD, kuri atrodas Anime-San veikaliņā pārdošanā, ir no Reanimedia.
2) Gribētos redzēt plašāku sortimentu, gan DVD, gan mangas ziņā. Nav noslēpums, ka Krievijā pašlaik ir pietiekami daudz uzņēmumu, kas nodarbojas ar mangas/animes izplatīšanu, un kopējais produkcijas klāsts šobrīd jau ir diezgan plašs. Vai pats no tā visa kaut ko iegādātos - cits jautājums, atbilde pašlaik ir "nē", bet tā var mainīties nākotnē.
3) Piestrādājiet, lūdzu, pie lapas dizaina un satura vēl, lūdzu. Pašlaik tas nerada gana labu iespaidu uz potenciālo pircēju.
Shumins
QUOTE(cdmax @ Feb 6 2008, 08:15) *

Uztaisi pats, ja reiz Tev viss sūkā. Un paski tieši, kas.


Nuja, šis naivums arī ir sliktākais pamats tavos uzskatos un veikala trūkumos (Tāpēc arī Latvijā visa tirzniecība pieder ārzemniekiem).

Tāpēc, ka nesaprotu ko varētu pārdot, arī nekā neuzsāku. Daru to, kas man padodas.

Un ja sākšu konkrēti uzskaitīt visus trūkumus - paskaidrojot un pieliekot savas idejas, tad iztērēšu laiku vēltīgi tavās interesēs un vēl paliksi bagāts laugh.gif

Tāka cīnies vien blink.gif
Sigfa
nu, taakaa visi te ir ljoti negatiivi, atljaushos piemetinaat, ka uznjeemiiba ir atziistama un ceru, ka projekts tiks biidiits taalaak.

EDIT: taakaa tu vislaik pieprasi konkreeti noraadiit kas nav labi, tad shitaa:

1. un pats galvenais- aizvaac acis tecinosho rozaa kraasu. balts un rozaa reti kad iet labi kopaa. Taa vietaa kluciishus taisi no gaishi peleekas kraasa un tekstu vai nu baltu vai melnu. Kluciishu roll-over jaanomaina ar kaadu indikatoru, teiksim veel vienu zemaaku kluciiti apakshaa, nevis tas underline kas ir tagad.

2. banneris ir pilniibaa jaapaarstraaadaa un iesaku ar laiku izveidot logo. fontam izmanto kautko dabiskaaku, vai nu myriad vai kaadu no helvetica fontiem. Un aizvaac rozaa kraasu no anime-san uzraksta.

3. mekleeshanas logam vajag aizvaakt kraasaino pamatni un vnk melnu raami 1px apkaart, savaadaak no saakuma gruuti noorienteeties. Mekleeshanas pogai vismaz tik daudz kaa kursora nomainju uz rocinju vajadzeetu.

4. foruma poga ir nobaazta, kas nav labi. Ierosinu atlikushajaa kluciitii ielikt 'forums'. No foruma nav iespeejas tikt atpakalj uz galveno lapu. Iesaku augsheejo banneri linkot nevis ar foruma indeksu bet gan ar veikala indeksu un veel pielikt tekstisku linku foruma navigaacijas tabam, blakus my controls un kas tur veel nav.

nu tas buutu arii viss kas kriit aciis, paareejais skjiet diezgan respektabli.

EDIT2: tikko ieraudziiju taas briesmiigaas gaishi rozaa pogas kuras nospiezhot paliek dzeltenas. Dari kautko lietas labaa. Atkal iesaku gaishi peleeku pamatni un melnu/baltu tekstu. Nospiezhot pamatne vareetu palikt tumshaaka.
IronSoul
QUOTE(Sigfa @ Feb 6 2008, 09:44) *
....


+1 jā krāsas ir jāpielabo biggrin.gif
Niks
Uzkrītošākās kļūdas:
Veikalā neatradi, bet gribi, droši pasūti. //Neveikla, kļūdaina konstrukcija.
Ir iespējams pasūtīt sev vēlamas (sic!) preces pa e-pastu pasutijumi@anime-san.lv vai caur forumu PRE-ORDER pasūtījumi //Labāk: "Preces ir iespējams pasūtīt pa e-pastu (blablabla@blabla.piu) vai arī forumā (nezinu, kur likt to "PRE-ORDER", jo, atkarībā no tā vietas teikumā, mainās tā jēga)."
Piegāde un atgriešana // Labāk "Piegāde un atdošana", ja vien tu preces neiesaiņo tā, ka jāmeklē nazis. Starp citu, par atdošanu tavā lapā nekā vairak nav.
Ja ir kāds jautājums rakstiet shop@anime-san.lv //Kamōn, pat 8. klasē jau būtu jāspēj vismaz tik vienkāršā saliktā pakārtotā teikumā ielikt tajā vienīgo komatu!
Ir vēl dažādas kļūdas, taču man jau Liras laikos rediģēšana pilnīgi un galīgi apriebās.
jurc
QUOTE(Niks @ Feb 6 2008, 16:31) *

Piegāde un atgriešana // Labāk "Piegāde un atdošana", ja vien tu preces neiesaiņo tā, ka jāmeklē nazis. Starp citu, par atdošanu tavā lapā nekā vairak nav.

Preces neatdod, preces atgriež atpakaļ piegādātājam.
Shumins
Pietam, neesi aizmirsis "SIA "Anime-san"" Rekvizītus, ja reiz esi uz sevi piereģistrējis SIA?

Vai arī tas "SIA" ir fantāzija?

Vēl gribas pafilazofēt par pirkšanu:

QUOTE
Piegāde un atgriešana
Piegāde:
Pasūjuma piegāde notiek ar veikala personāla vai Latvijas Pasta starpniecību uz norādīto adresi.

Piegādes izmaksas:
Parasti 2.50Ls
Uz Lietuvu un Igauniju viss atkarīgs no svara.

Jūsu pasūtījuma izpildīšanai mums ir nepieciešams laiks tā apstrādei.
Parasti tas ir 24 stundas kopš saņemšanas brīža, taču atsevišķos gadījumos tas var būt lielāks. Tāpēc lūgums izdarīt pasūtījumu savlaicīgi. Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc pilnas samaksas saņemšanas uz norādīto kontu.


1. Tev nav rekvizīti (pat nav idejas kam dot naudu- pie rekvizītiem nav firmas konta).

2. Naudu pārskaita un gaida piegādi (tikai filmās), parasti atsūta rēķinu, ko caur banku apmaksā uz SIA kontu.

3. Pārskaitu naudu, lai ko nopirktu - taču tā pazūd (Ohh noo :3), jo noteikti lapelē ar laiku parādīsies tavs privātais konts (Un ja es naudu pārskaitu tev, ir okey, bet jāpiegādā tev nekā nav) - es kā paranojiķis saku, tu tikai iekasēsi naudu, bet nekā nedarīsi.

4. Iesaku pagaidīt, kamēr SIA parādās rekvizīti, kurus var izsekot un tad tikai sākt ko pirkt cool.gif

Citādi tikai skaitīsit naudu un nekādas tolkas.

Bet lapeli var izmantot, lai pakāstu savu pirmo 1,000,000 (miljonu) ph34r.gif

IPB Image

zenofex
Nu vispār lursoftā uzņēmumu reģistrā ir tāda firma reģistrēta, un man ir pamatotas aizdomas ka web lapa ar šo SIA ir vistiešākajā veidā saistīta. Es nezinu, kā ar apčakarēšanu, bet es drīzāk uzticētos nekā neuzticētos. Pirmajā reizē jau var uzstāt uz tiešo kontaktu, nē?
IronSoul
QUOTE(zenofex @ Feb 6 2008, 18:41) *

Nu vispār lursoftā uzņēmumu reģistrā ir tāda firma reģistrēta, un man ir pamatotas aizdomas ka web lapa ar šo SIA ir vistiešākajā veidā saistīta. Es nezinu, kā ar apčakarēšanu, bet es drīzāk uzticētos nekā neuzticētos. Pirmajā reizē jau var uzstāt uz tiešo kontaktu, nē?


+1. Es jau atradu kādas trīs četras lietas ko pasūtīšu blink.gif Diez vai ar pārskaitijumu, jo Shumins ir sava taisnības daļiņa (bet tapēc uzreiz nav jāprēc ka visi ir uzmetēji ! Labi ? ).

Tā kā esmu reālists satikšos seju pret seju un atdošu naudu smile.gif

Man būtībā viss po kaut vai viņš ir uzmetējis, killers, slikti noformējis mājas lapu, nemāk rakstīt, viņam ir 3 gadi utt. Man galvenais lai ir labs hlams pārdošanā, nummurs un adrese kur satikries biggrin.gif Punkts.

Labs šito a laikam gribēšu biggrin.gif BLEACH - Pen & Figure Katana Strap x22 (6xA,4xB,6xC,3xD,3xE) PRZCLE016
IPB Image

Atmet cenu uz PM smile.gif


Reku forša manta :

IPB Image
IPB ImageIPB Image
Shumins
QUOTE(zenofex @ Feb 6 2008, 19:41) *

Nu vispār uzņēmumu reģistrā ir tāda firma reģistrēta...


Ja ieraksta bez domu zīmes "Anime san", tad neeksistē. Kaut kā plaidu to garām.

Paskatīšos, kas būs vēlāk ar sortimentu, tad jau manīs (Pagaidām leļļu veikals) ph34r.gif

Var jau būt, ka tomēr, kas galā sanāks - lai veicas cool.gif

IPB Image
Taka
Melna YF-19? Intsanti... smile.gif
Katrā ziņā pasākums apsveicams, tiesa, rēķinies ar vietējās otaku auditorijas zemo pirktspēju. Tiem, kuriem tas ir aktuāli, vecāki parasti nedod tādu naudu. Un tie, kuri to var atļauties parasti tiek pie anime stufa paši. Taču pircēji būs.
Ja vēl būtu "lietoto mantu" stūrītis es moš savus DVD izliktu pārdošanā biggrin.gif

IronSoul
QUOTE(Shumins @ Feb 6 2008, 21:14) *


Paskatīšos, kas būs vēlāk ar sortimentu, tad jau manīs (Pagaidām leļļu veikals) ph34r.gif



nu nav tik traki. Palūrēji pasūtāmās lietas ? Tur ir krekli uc mantas. ne tikai lelles un mecha
cdmax
NIKS es tev pārdošu visu . Ļoti lēti, ja pēc tam Tu visu man atdosi.


Paldies par kritiku un labiem vārdiem. Neesmu programmists un tapēc daudzko vēl nezinu. Šodien tik tiku pie cita datora un redzēju dažas kļūdas, kuras uz sava neredzēju.

Rekvizītus ierakstīšu. Jūs neuzticaties man, bet kā lai es uzticos Jums. Ar mani var sarunāt par maksāšanu un par piegādi.


Ja ir kļūdas, kuras es neizlaboju, droši sakiet. Būšu pateicīgs.
Taka
Nākotnei:
padomā par sasaisti ar bankām (hanzanet u.c.) apmaksas ērtībai. Bet tas vēlāk, kad drusku aizies tā lieta.
cdmax
To es domāju, bet saiti vajadzētu līdz galam uztaisīt. Paldies. Par lietoto mantu stūrīti varētu forumā sadaļu atvērt, kur bez manas palīdzības varētu andelēt to, kas vairs nav vajadzīgs.
Noriass Gato
Interesantas lietas risinās. Pašam ir jau pāris mantas, ko gribētos, bet nu pagaidīsim. Lai iet lieta no rokas. smile.gif
Sigfa
biju piemirsis pateikt, ka saakumaa to breismiigo anime meitenes bildi vajag aizvaakt labi taalu, iesaku taisiit taisnu redirektu.
xikes
Hohoo. Laba ideja. Protams, kā jau tika teikts, tur vēl daudz kas uzlabojams un pilnvedojams, bet ideja kā tāda ir tikai apsveicama.
Iesaku ignorēt visus tos, kuri kliedz, ka in general kas tāds galīgi nekam neder. Bet to tu jau ar šķiet dari.
Tad nu, tik uz priekšu! Veiksmi.
cdmax
Lēnām jau virzos uz priekšu. Pāris preces jau esmu pārdevis smile.gif.
IronSoul
skaidrs ka būs pircēji biggrin.gif Vienīgais milijonus nenopelnīsi smile.gif

Žēl ka tas ko es gribu nav uz vietas unsure.gif
cdmax
jo vairāk pircēju būs, jo ātrāk tiks pie tā, kas vēl nav blink.gif
Taka
Tā YF-19 tiešām ir pieejama?
IronSoul
QUOTE(Taka @ Feb 8 2008, 20:44) *

Tā YF-19 tiešām ir pieejama?


sorry mana kļūda blink.gif man liekas nav pieejama sad.gif Es a tādu gribētu smile.gif Būs jāiemet velmju sarakstā unsure.gif biggrin.gif

+tas ir 25 gada dienas spec izlaidums tapē domāju ka būs pagrūti vispār tādu atrast. Ja nemaldos kur skatijos bija out of stock sad.gif
Taka
Kāpēc melna? Principā Isamu Daisona YF-19 bija balta...
IronSoul
QUOTE(Taka @ Feb 9 2008, 12:24) *

Kāpēc melna? Principā Isamu Daisona YF-19 bija balta...


100% nebateikšu, bet liekas tapēc ka 25 th Anniversary Edition
Taka
No vecuma samelnējusi laugh.gif
cdmax
atvēru sadaļu Lietotu anime mantu tirdziņš
Pinky
prieks redzeet, ka kaadam ir uznjeemiiba ko taadu dariit. jaasaak ar mazuminju, tad viss leenaam aizies savus- pareizos- celjus. Cdmax, tu nenjem galvaa tos pirdienus Sigfu un Niku. 90% vinju rakstiitaa ir ar tendenci nolikt un censties sabradaat.

p.s. ja prasiitu man, tad es gribeetu paardoshanaa redzeet praktiskaakas lietas. kkad ebay`aa skatiijos un atradu evangelion shkiltavas, baigi sagribeejaas. smile.gif taas figuurinjas ir druumajiem otaku. shaubos, ka Lv taadu ir daudz. domaaju, ka ideju saprati. GL & gaidam uzlabojumus ! wink.gif

p.s.s. aa, veel viena lieta, bet tas ir tikai mans subjektiivais viedoklis. dvd un citas fiichas labaak anglju valodaa nevis krievu. visideaalaakais variants ir japaanju valoda ar anglju sabiem. tas ir pa rubli ! :>
cdmax
14.februārī valentīndienas atlaides -10%
Tigra2
Es domāju, ka šis veikals diez ko neplauks, jo tāda veida stafus cilvēki parasti ierauga veikalā un nopērk. cilvēkiem patīk ar aci aptaustīt objektu, redzēt tā lielumu, krutumu. Pārlicināties vai nav bojājumu. Utt.
Jebkura lieta, kas domāta dekoratīva, tiek veiksmīgāk pārdota, ja pircējs to redz.

Beeet, ja runājam par šada veida tirdzniecību, tad, es zinu skaidri un gaiši, ja man kautko vaidzēs dabūt no i-neta, tad es pasūtīšu to no ārzemēm pati, nav nekādas vēlmes maksāt starpniekiem, ja preci tāpat saņemšu tik tad, kad tā atnāks. Par ko tad es maksāšu? - par to, ka starpnieks pasūta manā vietā? Nu neez, neez...

Latvijā i-neta veikalus cilvēki izmanto, jo stafu var dabūt ļoti drīz, ar piegādi uz mājām un vienkārši.


Es domāju, ka ja tev būtu neliela bodīte, kas piekrauta ar visdažādākajiem anime-stafiem. Kaut viens eksemplārs no katra stafa, tad labprāt uz to bodīti aizčāpotu, apskatītu. Un varbūt kautkādu ķēmu, kā anime-notebook, vai kautkādas animes maciņu, vai animes atslēgu piekariņu nopirktu. Un zinu, ir vesela cilvēku katgorija, kas tamlīdzīgas lietas labprāt pirktu - visādus tur vienkāršus, lētus anime-staff nieciņus, un varbūt uz kādu B-d - lielu, transformējamu valkyrie.

Būtu jau visai feini - tāda maza bodīte pilna ar visdažādāko stafu. Visādiem lol-objektiem un visādām citādām lietām. c'mon - vai nebūtu feini, ja varētu, piemēram, Ha-sanam, uz dzimeni uzdāvināt lielu anime spilvenu, vai kautko tādu. Vai arī - aizčāpot iepirkt dažādas mangas un DVD.

IPB Image

Idejai par anime bodi nav ne vainas, taču veids kā to veidot, ir neizdevies:
Pirmkārt, jo ļauži zem 16, kam tie stafi patīk visvairāk, pie tā netiek. Vai maz zini, cik ļoti tādiem 13-14 gadīgiem zaķiem patīk visi tie nieciņi?
Otrkārt, no anime stafiem, lelītes nav tā pirktākā lieta(Japānā varbūt, taču ne Latvijā)
Treškārt, nav to stafu, kas cilvēkiem liktos pievilcīgi, jeb nav cute-anime nieciņu, mangu, pietiekmi daudz DVD.

In conclusion - tu esi neizdevies tirgotājs(jeb latviešu tirgotājs), jo nepārzini Latvijas tirgu, nezini, kas cilvēkiem patīk, un neinvestē tur pietiekami daudz darba un enerģijas, ne arī līdzekļu. Bet ceru, ka ar laiku labosies, ja ar šito gribi ņemties nopietni. :3





xikes
Un kad vienreiz cilvēki iemācīsies lasīt?
Viss jau tika pateikts pirmajā lapā.

QUOTE(cdmax @ Feb 6 2008, 07:15) *

Paldies:)
Nopietns veikals varbūt būs nākotnē, ja zināšu Latvijas pircēju prasības. Pagaidām tas tiešām ir prieka pēc.



Anyway, jā slikti, draņķīgi, pavisam garām, nekam neder tas viss, utt, utjp - cik viegli to pateikt, kad pats neesi iesaistīts.

Rezumē: Viss ok. Turpini attīstītību un būs pavisam ok. Un pat ja nebūs, galvenais, lai pašam prieks par saviem, lai arī sākotnēji, varbūt, niecīgajiem sasniegumiem.
cdmax
Gribu tikai pateikt, ja grib aptaustīt un parliecināties vai viss kārtībā droši var atčāpot uz manu juridisko adresi iepriekš sarunājot laiku. Vēl lielākā daļa pārējo eiropas un ne tikai i-net veikalu preci ņem turpat kur es pie eiropas labākā izplatītāja. Un ja pie manis pasūta to, kas nav uz vietas par cenu var vienoties lai abām pusēm būtu labi. Vienīgais pagaidām ir ar laiku un naudu problēmas (neesmu miljonārs un preces nemaksā pāris eiro). Ja pārrunas noritēs veiksmīgi drīz būs arī manga. Vēlmes var izteikt arī Anime-san forumā
ETM
Tigrai ir pa lielai daljai taisniiba, bet ir viena probleema, pret ko atduras taada veikalinja atveershana: milzoniigas izmaksas, jo telpas vien kaa fiziskam veikalam izmaksaas papraavu summu, visu to staffu, ko izliek apskatei tak ar jaaiepeerk.

Idejiski veikals ar mantaam skatlogaa buutu ljoti cool, bet tas nav iespeejams, vismaz ne tagad. Bet es ticu, ka ja veikalinjam paraadiisies apgroziijums, tas var attiistiites par ko taadu. Atliek tikai gaidiit.
cdmax
Ja man būtu lieli līdzekļi, internetveikalu es būtu taisījis kā alternatīvu. Bet pagaidām par tādu veikalu vēl ir jāsapņo.
Taka
Varbūt kādā lielveikalā stūrīti noīrēt būs lētāk?
cdmax
Lielveikalā tikt ir ļoti grūti. Kukuļos aizies vairāk naudas.
Taka
Stupid me... kā pašam prātā neienāca ... blush.gif
cdmax
neliels pievedums ar sīkumiem 05.03.2008
cdmax
Saitē veiktas nelielas izmaiņas un gaidāms Death Note pievedums.
cdmax
Saitē jauns pievedums ar Death Note, Naruto un citām precēm.
cdmax
Neliela akcija Anime-san.lv
dExIT
Ehh.. no kodera viedokļa + dizaina...

Skumji =/

Trūkst, teiksim individualitāte , neskatoties ka viss ko centies izdarīt ir jauns, bet Nav

1. Savs Diazains, ar ko būt jāsāk
2. OPENSOURCE CART !? give me break // Nedrošākais risinājums smile.gif (protams es nesaku ka citas sys ir labākas )
3. Kā skatos, sistēma var neizmantot arī sql, tad nozīmē ka datu-nolasīšanas/ierakstīšanas FLAT failos, ātrums samazinās pie lielas slodzes. Vienkāršiem vārdiem sakot, SĀK LAGOT !
4. Vēl piesiešos pie dizaina un valodas kļūmēm.. + neprasmīgo tulkojumu, bet atklāti sakot.. khe khe khe.. ir labāk nekā es pirmo reizi taisīju I-Net šopu smile.gif

Kopumā, ieteiktu pameklēt alternatīvu labāk, teiksim sys ar slēgto kodu, vai vnk custom made , ko var pasūtīt kodētāju Frēlancer saitos, par sakarīgu summu... jāmaksā parasti ir $dolāros par stundām, dienām via pa darbu uzreiz wink.gif

.PS. Ak dievs PHPBB3 kā forums ? damm.. taču būtu ņēmis ieintegrējis Forumu kautvai saitā, lai nebūtu ceļošana.. ehhh.. ko lai saka...
Ja varbūt vajag palīdzību šādās jomās ( Videomontāža(reklāmas šajā gadījumā, Kodēšana, Dizains, Tulkošana, Integrācijas jautājumi un Hostings-ko dodu par brīvu, ja firma var noslēgt līgumu lai viss būtu legāli ), var droši man padot ziņu. esam 3 Cilvēki, 1tulks, 1 koders un 1 dizainers, frīlanceri, strādājam šajās jomās prieka un mācīšanās dēļ, til we make to the big times smile.gif

[EDIT] Skins ir STOCK SKINS, NOT COOL ! biggrin.gif ( piedod ka noeliku bet kādam arī paršīm lietām jāizsaka kritika... )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.