Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Yuki`s works ;p
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Yukiko
vēl professional gan neesmu
bet zimēt patīk

zimējumus šeit nepostišu jo tie iznāk parāk lieli
tāpēc mana galereja uz deviant art ^^

ļoti būšu priecīga izlasīt atsauksmes
zimēju amm vēl divi gadi bus vasarā tad 1 gadu un 9 mēnešus hehe
ļoti ienistu sevi par to ka nesacīju agrāk T_T
būtu daudz labāka tagad
Kaede
Var redzēt, ka neesi gluži iesācēja, aplūkoju lielāko daļu no zīmējumiem, bija labi. smile.gif Tagad tev tikai jāturpina iesāktais un, es domāju, ka tev vajadzētu darboties tā, lai katrs darbs būtu kaut nedaudz labāks par iepriekšējo. happy.gif Veiksmi.

Misa
not bad, not bad...
man patika darbs ar sasuki un sakuru. ^ ^
būtībā ir labi, do more.
Yukiko
Kaede paldies ^^ vajag vienmēr kaut ko jaunu mēiģināt ko es nevienmēr daru XD
Misa paldies =3 zimēšu vēl zīmēšu )) ko lai citu daru...vienigais hobbij kas man ir...izņemot anime un mangu ^w^
tāpēc un gribu to visu attistīt
JnVbt
darbiņi patiešām nav slikti, var redzēt kuru animi tu bieži skaties ... biggrin.gif
protams šur tur nebūtu slikti piestrādāt bet gan tas viss nāks ar laiku! ^^
pēdējiem darbiem gan labs shading's, man pašam uz to veidu vajadzētu patrenēties *nopūšas* biggrin.gif
Yukiko
QUOTE
var redzēt kuru animi tu bieži skaties ...

*smejās* narutards are narutards XD ko šeit var padarīt? ))
QUOTE
protams šur tur nebūtu slikti piestrādāt bet gan tas viss nāks ar laiku! ^^

jaa )) man vel vajag ctradāt un strādāt....vajag laiku....tāpēc un ļoti nožēlu par to ka nesacīju agrāk T__T ļoti žēl ka pagatni mainīt nevar T_T
QUOTE
pēdējiem darbiem gan labs shading's,

^///^ paldies
FuschichO
Dienās kaut kas sanāks. Pagaidām mani nedaudz biedē kakli un profili. Man patīk Lee- tāds reālistisks jau nu sanāca- nozīmēji no foto? Tā izskatās. Vispār daudz kas izskatās vai nu aizgūts no kaut kādiem skrēnšotiem vai foto- bet nu tāds nu tas mācību process ir. To es saku tāpēc, ka tajās pozās ir parādītas tādas zināšanas, kādas no pirksta izzīst iesācējs nevar. Ja tu to vari- tad tev ir laba izpratne par cilvēka ķermeni, tomēr dažas detaļas liek domāt pretējo- tieši tas mani noveda pie secinājuma, ka tu mēdz nozīmēt. Tas nav grēks, however, bet tieši otrādi. Sakura patiešām tīri tā neko sanāca- tā pēdējā. +meitene ar vēdekli, asian women2- forbidden love- arī tā tīri neko, bet tie zobeni gan ir tizli biggrin.gif asian women- HOFD- tik laba, ka izskatās pat ļoti studēta no kaut kā nezin kā, pūce smuka. Patīk neko-chan, jo smukas krāsiņas
Yukiko
[quote]Pagaidām mani nedaudz biedē kakli un profili.[/quote]
jaa vajadzētu piestrādāt....pie anatomijas arī ^^
[quote]nozīmēji no foto?[/quote]
ja ^^ pati nekad tādu nebusi uzzīmējusi ))
[quote]Vispār daudz kas izskatās vai nu aizgūts no kaut kādiem skrēnšotiem vai foto[/quote] ...vel...ne visu es nozīmēju no skrinšotiem un foto )) tikai dāļa....es mākslinieka komentārijā rakstīju kas ir nozīmēts unkur nav ^^[quote]ka tu mēdz nozīmēt. [/quote]hehe ka jau pateicu nozīmēju tikai daļu tur lasīt vajag...piemēram pedējo uzzīmēju ar mangas lapas palidzību ( nekad šadu pozi bez palīdzības naverejusi uzzīmēt ^^ ) bet priekš pedējo gan pati no galvas zīmēju =3
[quote]Tas nav grēks, however, bet tieši otrādi.[/quote] es domāju ka nozīmēšanā palīdz ^^ visi makslinieki sāk no nozīmēšanas ne? ))
zīmēt pazoņas portretu ir ari nozīmēšana tikai no cilvēka ^^ es arī nedomāju ka tas ir grēks
[quote] Sakura patiešām tīri tā neko sanāca [/quote] tu par kuru? )) es domāju par to no Tsubasa chronicle ja? šito es arī nozīmēju XD...vēl gadu atpakaļ
pedēja? O-o ta zaļa?
[quote]meitene ar vēdekli[/quote] nya ^^ pati zimēju...patīkami

[quote]asian women2- forbidden love- arī tā tīri neko, bet tie zobeni gan ir tizli[/quote] XD šita ir nozīmēta no foto....kada korejiešu drama


[quote]asian women- HOFD- tik laba[/quote] šito protams ari nozīmēju ^^ no filmas kadra

[quote]pūce smuka[/quote] nozīmēta no kadas kopijas ko izdeva zīmēsānas stundā skolā

[quote]neko-chan, jo smukas krāsiņas[/quote] nya )) nozīmēts no mana kaķēna foto
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.