Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay - AF5
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
+Chibi+
Mēginot sakustināt mūsu kūtrās miesas un pacelt otaku pakaļas no jau ieslidītās vietiņas pie datora, piedāvāju šajā topikā apspriest savus potenciālos šī 5. festa cosplay, viedot cosplay grupas un runāt par citām leimīgām lietiņam, kas saistītas ar šī gada cosplay. Būs arī labi, ja mēs zināsim, kādi ir citu cosplay, lai mežonīgi neatkārtotos.. Citādi man jau pietiek sirdssāpju, ka šogad būs Edu uzbrukums...


Anyway, es šogad būšu ahūna oriģināls cosplayer, hahahahahahah.

Pirmkārt, veco labo laiku vārdā, taisīšu Naruto, taču ne parasto, mēs te ar manu personīgo Sasuke's cosplayeri tiasīsim yaoi grupu... hehehehehehe.. *victory dance*


Un otrā dienā būsu Hitsugaya, nu, ķip, no Bleach.

Yup, atkal veči, atkal sīkie, yup, viss manā stilā.

XD


Edit: Info no anime.lv Cosplay rīkotājiem:

Būtībā viss ir tāpat kā pagājušajā festā, bet nu jā.. Tiem, kas lasa kreiviski - http://anime.lv/forum/topic/?posts_id=40746

Tiem, kas nelasa - īss kopsavilkums manā fascinējošā editācijā.

Savu cospaly var parādīt, piemēram, sekojoši:

1) Defilē (velns viņu zina, vai latviski tā saka). Jūs kostīmā pastaigājaties pa skatuvi mūzikas pavadījumā, stājaties jūsu cosplay tēla raksturīgās pozās utml. Mūziku var atsūtīt savu. Uz to - 1-2 minūtes.

2) Ainiņa. Jūs ar saviem čomiem izdomājat un nospēlējat rēcīgu vai smeldzīgu ainiņu. Tā var būt muzikāla, ar vārdiem vai bez, iepriekš ierakstītu tekstu vai dialogiem, kas ierunāti mikrofonā. Laiks nav ierobežots, taču labāk nevaja taisīt stundu garas baletoperas.

3) Karaoke. Jūs nodziedat dziesmiņu japāniski kostīmā vai bez. Vēlams arī ne pārāk garas, lai publika neaizmieg and stuff..

4) J-rock cosplay. Nu, obviosly j-rock izpildītāju kostīmi, kuros jūs varat piedalīties vai nu defilē, vai arī izveidot ainiņu, attēlot kādu klipu or smth.

5) Deja. Anime mūzika + jūs jautri (vai smeldzīgi) spriņģojat savā cosplay kostīmā. A la Haruhi, Lucky Star or smth deja, vai arī kaut kas origināls.

6) Variants bez skatuves. Jums ir lampu drudzis vai vienkārši biales no skatuves, vai esat ļtoi kautrīgs cosplayeris, tomēr vēlaties kaut kā atzīmēties. Lūdzu, kā jums ērtāk, var arī nenākt uz skatuves. Šādam vairnatam nekāda reģistrācija nav nepieciešama.

Ja jūs peidalīsieties kādā no variantiem 1-5, lūdzams nosūtīt savus pieprasījumsu uz yamiyukki@gmail.com
Respektīvi Yami Yuki (aka Cospaly goddess!!!) no anime.lv. Tiem, kas pagājušajā gadā piedalījās, viņa noteikti ir pazīstama persona.

Uzrakstiet, ko jūs taisaties cosplay'ot, kādā no augstāk minētiem punktiem (1-5) jūs vēlaties piedalīties, sūtiet savu mūziku vai linku uz to. Cosplay fotogrāfija nav nepieciešama, bet tēla bildi Yuki gan vēlas redzēt.



Būtu rēcīgi, ja būtu arī DDR versija - jūs jautri lēkajat savā tērpā uz DDR... Hehehehehehehehe...



Fests ir 3.-4. maijā. Pirmajā dienā ir cospaly gājiens, otrajā - cospaly konkurss ar uzstāšanos. Svarīgi, lai jūs reģistrējat tieši
savu otrās dienas cosplay.

Reģistrācija notiek līdz 15.aprīlim. Cenšaties reģistrēties līdz šim datumam, lai festa organizatori varētu izskaitļot nepeciešamo laiku cosplay konkursam!
Naru-chan
Es gribētu zināt - vai nebūtu kāds, kas varētu aizdot Akatsuki cloak... vnk... (I can be Deidara)
- un... kurā datumā tad īsti tas fests ir?
Pinkpanther
plaanoju izskatiities peec Freyas no Chobitiem, tas man labi sanaak... tongue.gif par riktiigu cosplay un aktiivu piedaliishanos gan nezinu, kautreejos no tadaam lietaam kaa skatuve un uzstaashanaas.
Ayumi
QUOTE
Pirmkārt, veco labo laiku vārdā, taisīšu Naruto, taču ne parasto, mēs te ar manu personīgo Sasuke's cosplayeri tiasīsim yaoi grupu... hehehehehehe.. *victory dance*

Šis man jāredz. xD
gramozeks
Nu ko Varu tagad Kosplayot NekoYashu happy.gif Teerpu man aizdeva veel tikai buus jaaizdomaa programinja! happy.gif Nja =3
Kaede
Es biju domājusi kādu kospleju veidot kopā ar Nothingu. Šķiet, ka viņai būs random Neko-chara kosplejs, ja vien viņa to paspēs izveidot. smile.gif Ņjā, viņa ar tiem neko-chariem laikam pārfanojusies. happy.gif

Es pati prātoju par kādu no šiem: Ringo No Air gear (jau iepriekš gribēju, bet nosliecos uz citu), Luo Fa (laikam tā viņu sauca) no D.gray man vai Rin no FSN. Bet īsti vēl izlēmusi neesmu un, varbūt, beigās kosplejošu pavisam kko citu. happy.gif Bet piedalīties taisos, ja vien tērps laikā taps.
Yume
Behold... es beidzot izlēmu... taisīšu ...Yumichiku.

Stases ietekme.. Bleach grupa!!!

Lija būs Matsumoto.. same Bleach..
un spriežot pēc festa datumiem es cosplay'ā eju uz angļu valodas projekta aizstāvēšanu..
Par mani jau tā kursabiedri nav tajās labākajās domās.. liekas labāk nebūs..
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Mar 23 2008, 16:35) *

Behold... es beidzot izlēmu... taisīšu ...Yumichiku.

Stases ietekme.. Bleach grupa!!!

Lija būs Matsumoto.. same Bleach..
un spriežot pēc festa datumiem es cosplay'ā eju uz angļu valodas projekta aizstāvēšanu..
Par mani jau tā kursabiedri nav tajās labākajās domās.. liekas labāk nebūs..


SCORE! *victory dance*

I ROCK.

IPB Image



hehehe.

Vakar pabeidzu savu Nyaruto. Manam Sasuke'm patika.



Naru-chan
Skaidrs... ja kādam gadījumā neuzradīsies lieks Akatsuki cloak... jūs cilvēki saņemsiet urban Deidara... un varbūt Naruko... Ja kāds vēlas veidot priekšnesuma vai vēl sazin kādu grupiņu ar Deidaru, sakiet... jo tie, kurus pazīstu grasās kosplejot Džeku Sperovu, random Neko un vēlvienu Edwardu klāt to zaimotāju kolekcijai... laugh.gif (oh joy)
Pinky
hmm, kaads sakars Dzhekam Sperrovam ar anime ? :>
Ayumi
QUOTE(Pinky @ Mar 25 2008, 00:59) *

hmm, kaads sakars Dzhekam Sperrovam ar anime ? :>

kosplejot var netikai anime čarus... wink.gif
+Chibi+
QUOTE(Naru-chan @ Mar 24 2008, 21:13) *

Skaidrs... ja kādam gadījumā neuzradīsies lieks Akatsuki cloak... jūs cilvēki saņemsiet urban Deidara... un varbūt Naruko... Ja kāds vēlas veidot priekšnesuma vai vēl sazin kādu grupiņu ar Deidaru, sakiet... jo tie, kurus pazīstu grasās kosplejot Džeku Sperovu, random Neko un vēlvienu Edwardu klāt to zaimotāju kolekcijai... laugh.gif (oh joy)


Nopeerc tekstilkraasas un viena vakara laikaa cloak gatavs. Vai vienkaarshi nopeerc humpalaas melnas dreebes un apziimee taas - buusu stilizeets Deidara.



K'so, nu cik to zaimmotāju šogad būs??? Es jau par 4 dzirdēju.... AAAAAAAAA.
asfiksija
ja viss izdosies, būšu Uchiha Itachi. mans brālis arī taisās kosplejot, bet pats vēl nezin, ko tieši dry.gif
+Chibi+
QUOTE(asfiksija @ Mar 25 2008, 16:20) *

ja viss izdosies, būšu Uchiha Itachi. mans brālis arī taisās kosplejot, bet pats vēl nezin, ko tieši dry.gif



wow, tad jau gandriiz Naruto grupa viedojas... ^^ YAY.
Lija
QUOTE(Yume @ Mar 23 2008, 16:35) *



Lija būs Matsumoto.. same Bleach..



ko jūs te par drēbēm vien par drēbēm vien...
man ir jautājums - kā tikt pie lieliem pupiem? (ja neskaitam plastiskās operācijas un daudz izbaumoto pupu žmaidzīšanu..) baigi svarīgs nosacījums manam čaram.. tee hee hee..
+Chibi+
QUOTE(Lija @ Mar 25 2008, 17:32) *

QUOTE(Yume @ Mar 23 2008, 16:35) *



Lija būs Matsumoto.. same Bleach..



ko jūs te par drēbēm vien par drēbēm vien...
man ir jautājums - kā tikt pie lieliem pupiem? (ja neskaitam plastiskās operācijas un daudz izbaumoto pupu žmaidzīšanu..) baigi svarīgs nosacījums manam čaram.. tee hee hee..



VATEEEE!!!
Naru-chan
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 25 2008, 10:10) *

QUOTE(Naru-chan @ Mar 24 2008, 21:13) *

Skaidrs... ja kādam gadījumā neuzradīsies lieks Akatsuki cloak... jūs cilvēki saņemsiet urban Deidara... un varbūt Naruko... Ja kāds vēlas veidot priekšnesuma vai vēl sazin kādu grupiņu ar Deidaru, sakiet... jo tie, kurus pazīstu grasās kosplejot Džeku Sperovu, random Neko un vēlvienu Edwardu klāt to zaimotāju kolekcijai... laugh.gif (oh joy)


Nopeerc tekstilkraasas un viena vakara laikaa cloak gatavs. Vai vienkaarshi nopeerc humpalaas melnas dreebes un apziimee taas - buusu stilizeets Deidara.



K'so, nu cik to zaimmotāju šogad būs??? Es jau par 4 dzirdēju.... AAAAAAAAA.



Nu nez vai kkur var dabūt vnk baltu cloak apzīmēšanai... un tik dawdz teksilkrāsas... un uz melna jau īpaši nevar zīmēt... bet man bija doma par melnu krekliņu + T-bode... Un melnas ādas/sintētiskas bikses 8D
Ayumi
QUOTE(Lija @ Mar 25 2008, 19:32) *

ko jūs te par drēbēm vien par drēbēm vien...
man ir jautājums - kā tikt pie lieliem pupiem? (ja neskaitam plastiskās operācijas un daudz izbaumoto pupu žmaidzīšanu..) baigi svarīgs nosacījums manam čaram.. tee hee hee..


Pamēģini arbūzus or smth. xD
Arts
Dabū milzīgus krūšturus,piepildi ar drēbi,uzvelc,būs milzīgas bobas.
Man ir jādabūn gāzmaska,skrandas un vecs automāts.
Kuram ir gāzmaska un šaujamais? XD
Ayumi
QUOTE(Arts @ Mar 25 2008, 22:50) *

Dabū milzīgus krūšturus,piepildi ar drēbi,uzvelc,būs milzīgas bobas.
Man ir jādabūn gāzmaska,skrandas un vecs automāts.
Kuram ir gāzmaska un šaujamais? XD

ko tu kosplejosi? biggrin.gif Man laukos ir veca gāzmaska, bet šaubos vai viņu būs iespējams dabūt.
Niks
Ka tik ne Sunabouzu.
Yume
Pssst...
cienijamie līdztautieši, tagad lūdzu atsaucās visi tiek, kas domā cosplay'ot kādu Bleach charu.

Ir piedāvājums scēniņai.
+Chibi+
QUOTE(Naru-chan @ Mar 25 2008, 19:00) *

QUOTE(+Chibi+ @ Mar 25 2008, 10:10) *

QUOTE(Naru-chan @ Mar 24 2008, 21:13) *

Skaidrs... ja kādam gadījumā neuzradīsies lieks Akatsuki cloak... jūs cilvēki saņemsiet urban Deidara... un varbūt Naruko... Ja kāds vēlas veidot priekšnesuma vai vēl sazin kādu grupiņu ar Deidaru, sakiet... jo tie, kurus pazīstu grasās kosplejot Džeku Sperovu, random Neko un vēlvienu Edwardu klāt to zaimotāju kolekcijai... laugh.gif (oh joy)


Nopeerc tekstilkraasas un viena vakara laikaa cloak gatavs. Vai vienkaarshi nopeerc humpalaas melnas dreebes un apziimee taas - buusu stilizeets Deidara.



K'so, nu cik to zaimmotāju šogad būs??? Es jau par 4 dzirdēju.... AAAAAAAAA.



Nu nez vai kkur var dabūt vnk baltu cloak apzīmēšanai... un tik dawdz teksilkrāsas... un uz melna jau īpaši nevar zīmēt... bet man bija doma par melnu krekliņu + T-bode... Un melnas ādas/sintētiskas bikses 8D




t-bode ir, atvainojos, pilnīgs pīīī. uz melnaa vinji nevares uzlikt normaalu bildi, jo izgrieziis tev kvadraatu apkaart. and that s.cks. Plus T-bode ahujena daudz njem pa virsu.

labaak no sarkana auduna izgriezt tos faktin maakonjus, ar teklstilkraasu tos apziimeets (melna + balta) un pieshuut klaat.
Tenma
QUOTE(Yume @ Mar 26 2008, 09:59) *

Pssst...
cienijamie līdztautieši, tagad lūdzu atsaucās visi tiek, kas domā cosplay'ot kādu Bleach charu.

Ir piedāvājums scēniņai.

moš pat varētu, ir ieteikumi kuru? un btw, ka dabūt gatavus tos tērpus? šūšanas iemaņas ir... varētu noderēt kāda vispārīga piegrieztne...
alt
nesolu ka uztaisiishu, bet
Bleach - Isa Nanao

Yume- paskaties kas veel buus - un bliezjam augshaa kaut ko "bilzju graamatas" cieniigu.
+Chibi+
QUOTE(Tenma @ Mar 26 2008, 16:48) *

moš pat varētu, ir ieteikumi kuru? un btw, ka dabūt gatavus tos tērpus? šūšanas iemaņas ir... varētu noderēt kāda vispārīga piegrieztne...



tēlu jāizvēlas pašam, jo tad ir daudz vieglāk notēlot. protams, var klausīt draugu ieteikumus, bet tiaki to, kas labi tevi pazīst. jo cosplay nav tikai kostīms, tas ir arī priekšnesums - viens pats tērps nerada cosplayeri, glavenais ir attitude.

anyway, enough ar filozofisko marazmu.. par šūšanu - kāda piegriezne - shinigami tērps ir easy sleazy ar rokām uzšujams vienas dienas laikā (trust me, Renji tērps man aizņēma.. ēee, roughly 2-3 stundas)! Galvenais - izvēlies, ko gribi taisīt, un aidā..

QUOTE(alt @ Mar 27 2008, 01:07) *

nesolu ka uztaisiishu, bet
Bleach - Isa Nanao




Es dzirdēju, ka anime.lv arī esot kāds, kas tasīs Nanao.. Tā esi tu? Ja nē, pajautā Yuki.. Jo, protams, var divi cilvēki tiasīt vienu tēlu, bet divi vienā ainiņā būs dīvaini.. vai rečīgi.. XD
Tenma
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 27 2008, 10:50) *

anyway, enough ar filozofisko marazmu.. par šūšanu - kāda piegriezne - shinigami tērps ir easy sleazy ar rokām uzšujams vienas dienas laikā (trust me, Renji tērps man aizņēma.. ēee, roughly 2-3 stundas)! Galvenais - izvēlies, ko gribi taisīt, un aidā..

Kādu materiālu izmantoji? moš ir kādas bildes, lai apmēram saprotu ideju?
Lija
QUOTE(alt @ Mar 27 2008, 01:07) *


Yume- paskaties kas veel buus - un bliezjam augshaa kaut ko "bilzju graamatas" cieniigu.

Bilzu grāmata.... huh.gif bilzu grāmata....??? huh.gif huh.gif eee eee.. kamasurta? blink.gif
Storm
Es taisos kosplejot vai nu Matt, vai mr L (atkal? XD) no DN tongue.gif
alt
QUOTE(Lija @ Mar 27 2008, 17:39) *

QUOTE(alt @ Mar 27 2008, 01:07) *


Yume- paskaties kas veel buus - un bliezjam augshaa kaut ko "bilzju graamatas" cieniigu.

Bilzu grāmata.... huh.gif bilzu grāmata....??? huh.gif huh.gif eee eee.. kamasurta? blink.gif

eh tu, Lija
Shinigami ilustrated picture book!

Stase- taa neesmu es. es tikai te ierakstiiju.
Apshaubu ka uztaisiishu savu otro choice Tokine no Kekkaishi
Church
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 27 2008, 10:50) *

Es dzirdēju, ka anime.lv arī esot kāds, kas tasīs Nanao.. Tā esi tu? Ja nē, pajautā Yuki.. Jo, protams, var divi cilvēki tiasīt vienu tēlu, bet divi vienā ainiņā būs dīvaini.. vai rečīgi.. XD

iznjemot ja tas ir no naretarda. vienmeer var novelt uz bunshin kopijaam smile.gif
+Chibi+
QUOTE(Tenma @ Mar 27 2008, 12:00) *

Kādu materiālu izmantoji? moš ir kādas bildes, lai apmēram saprotu ideju?


Nu, tā kā man nebija laika, es netaisīju atsevišķi bikses un augšiņu, bet gan vienkārši gar paltraku, a la oversized melns halāts, kuram apkārt apšuvu baltu lenti..

http://otaku.lv/gallery/displayimage.php?album=73&pos=9

Šogad, gan, es pacentīšos un šūšu normālu. Gan baltais, gan melnais audumus ir kokvilna. Atsevishkji suushu plataas bikses un plato apakškreklu. Pa virsu baltais shinigami captain apmetnis ir visvieglāk sašujams, tur 3 baltas dažāda blatuma drānas tiek sašūtas pāris vietās kopā.


QUOTE(Church @ Mar 28 2008, 09:24) *

QUOTE(+Chibi+ @ Mar 27 2008, 10:50) *

Es dzirdēju, ka anime.lv arī esot kāds, kas tasīs Nanao.. Tā esi tu? Ja nē, pajautā Yuki.. Jo, protams, var divi cilvēki tiasīt vienu tēlu, bet divi vienā ainiņā būs dīvaini.. vai rečīgi.. XD

iznjemot ja tas ir no naretarda. vienmeer var novelt uz bunshin kopijaam smile.gif



...ko es arī darīšu, lai mani nenogalinātu igauņu Naruto. Viņš uz citiem Naruto cosplayeriem skatās tāpat kā es uz citiem Ediem.. Imposterssssss... Hehe. So es mēģināšu viņam iestāstīt, ka esmu kage bushins, hehe. Gejīgs kage bushins...
alt
Ohh IPB Image
I got praised by Yuki
par savu otro choice
Par Nanao - itkaa otra ir, bet ja es gribu piedaliities muusu bleach grupaa vinjai iebildumu nav.
Yume
cienijamie līdztautieši. Vai jūsu starpā ir kāds kas taisās cosplay'ot Bleach čaru?

Tā kā "scenka" būtu jāsāk domāt... un aktīva domāšana tiek plānota šo piektdien Gotlandē.


Iori Yagami
Umm, vai kads tē taisis cosplay no "Final Fantasy" series?
Man būs "Final Fantasy 8" cosplays biggrin.gif
Asuka
ja veidojas naruto grupa - i`m in.

es taisos kosplejot vai nu Hoshigaki Kisami vai Kanon, no Naruto.
Kaede
Kā man izskatās, tad manā galā veidojas pilnīgi haotiskas grupas kopkosplejs, aka, es tēlošu Rin Tousaka, tad ir viens Neko čārs un varētu būt, ka mums pievienoties Nekozawa no Ourana, bet tad redzēs. smile.gif
Tenma
pakasīju aiz vienas auss, pakasīju aiz otras auss... laikam būšu 6. variants. izmisīgi negribas līst uz skatuves rolleyes.gif
Yamaneko
Sveiki, ļaudis!
Vai kādam, kurš nevar sev atrast piemērotu kompāniju ainiņai, bet vēlas ko vairāk nekā defilē, gadījuma neinteresē šitāds variants..?..:

Vientuļnieki varētu sataisīt crossover ainiņu, kur piedalītos varoņi no dažādiem anime.

Ko jūs par to domājat?
Come on! rolleyes.gif
Personīgi es pati būšu Seras Victoria no Hellsing OVA's.
Asuka
seras victoria.. sounds good.
es piedalos.
Noriass Gato
QUOTE(Arts @ Mar 25 2008, 21:50) *

Dabū milzīgus krūšturus,piepildi ar drēbi,uzvelc,būs milzīgas bobas.
Man ir jādabūn gāzmaska,skrandas un vecs automāts.
Kuram ir gāzmaska un šaujamais? XD


Ar gāzmasku un šineli ir manīts goldijs, ( šobrīd torquemada) ieks kurbijkurnes. Var mēģina't viņam izpras'ti uz festa laiku.
Kaede
Es arī labprāt piedalītos šādā ainiņā, Yamaneko. happy.gif jo, pagaidām izskatās, ka mūsu ideja uz priekšu nerivzās.
Simca
hello visiem es te tāda jauniņā .... tik šodien pierģistreejos... happy.gif
ja viss izdodies būšu Simca(Shimuka) no Air Gear tongue.gif happy.gif
iespeejams pat ATs uztaisīšu kkada veidaa biggrin.gif
nezin tik kas ar to kāpšanu uz skatuves .... nepatiik man skatuves wacko.gif
+Chibi+
kami, neviens juus nespiezh kaapt uz skatuves! taapat apkaart varat pajonjot ar visiem. ^^
Yume
domāju ka apkārt gluži nesanāks, skatuvi tomēr ierobežo sienas no divām pusēm.
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Apr 11 2008, 15:13) *

domāju ka apkārt gluži nesanāks, skatuvi tomēr ierobežo sienas no divām pusēm.



protmas, tev vajadzeeja piesiesties maniem vaardiem. *rolls eyes* Apkārt as in apkārt eventam...
Yume
QUOTE(+Chibi+ @ Apr 12 2008, 12:19) *

protmas, tev vajadzeeja piesiesties maniem vaardiem. *rolls eyes* Apkārt as in apkārt eventam...

Protams ka vajag.. tevi tam nevajadzētu izbrīnīt, man piesieties, kritizēt utl. ir normāla parādība.


BTW. cienijamie tautieši- anime.lv parādījās svaiga infa par animefsta party, kas iespējams notiks uz Noasa.
Plāno konci Tokyo Dolls ( vai kā viņas tagad saucās ) 30-60 min. un vairāk arī nekas nav zināms.
Church
QUOTE(Yume @ Apr 12 2008, 21:16) *
..BTW. cienijamie tautieši- anime.lv parādījās svaiga infa par animefsta party, kas iespējams notiks uz Noasa.
Plāno konci Tokyo Dolls ( vai kā viņas tagad saucās ) 30-60 min. un vairāk arī nekas nav zināms.

Ja laiks kaa tagad - par auksti/par mazohistiski. Un var lieliski iztikt bez mineetajiem meitieshiem. smile.gif
+Chibi+
diez vai pēc mēneša būs tik pat m...... slikts laiks kā tagad.
Yume
tas gan. Maijs parasti ir silts... aukstums nāk tuvāk Jāņiem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.