Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ABZ(apšu beka zeķubiksēs) nu jā... jauns klubs.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Tigra2
Tā...
Kautkā, šodien rakstot reply Fuschio topikā atcerējos, ka kādreiz man bija klubs, un tad nu sagribējās vēlvienu, tas tomēr ir baigi feini, ja vari sviestaini patusot ar citiem cilvēkiem.

Tātad, būs nedaudz līdzīgs CO, tomēr kautkādā mērā savādāks - Pasākumi, ko rīkošu būs daudzveidīgāki un ne vairs tik ļoti saistīti ar tusošanu dzīvoklī.

Okei, tātad, ja tu esi ABZ memberis, tad,

1.Tev ir vairāk iespēju kautkur ārpus mājām pausot.
2.Tev ir iespēja piedalīties kluba aktivitātēs,( domājams, ja ne uz šo, tad uz nākamo anime festu veidosim kautkādu kospleju, varbūt.)
3.Tev ir iespēja parādīt memberiem savus artworkus un tapt novērtētam. (Jā, jā, artistiem to patīk darīt tongue.gif)
4.Tev ir iespēja sapazīties un sadraudzēties.
5.Tev ir iespēja saņemt palīdzību kāda interesanta projekta veikšanā.

Nu jaa, zaudēt tev nav ko.
Tas ta viss.

Nu ko ta... piesakās.
Co bija feins, tad kāpēc lai šitais nebūtu.

Pasākumu sadaļā postoju, jo 6.aprīlī 12:00 pie Origo gaidīšu pirmos interesentus.
Tas ir... pēc trim dienām. :3
Gaidīšu. :3
FuschichO
mellow.gif menja tak nezovut

A drīkst būt slinks members, kas tikai dažreiz izmanto sniegtās iespējas un pārējo laiku ļauni neko nedara? biggrin.gif
+Chibi+
a vecuma ierobežojums ir? a face control? cik sarežģīta ir iestāšanās kārtība?
Sigfa
a driiskt naakt kaa es-seedeeshu-malaa-un-suukshu-alu-kameer-njirgaashos-par-paareejiem members?
Yume
Sigfa "es-seedeeshu-malaa-un-suukshu-alu-kameer-njirgaashos-par-paareejiem" nav menbers bet gan mēbele.
Naru-chan
Šeit viens otaku faktards (es) un kaac vēl viens lielāks otaku tards (kas man šobrīd apkāries apkārt) piesakaas atnaakt... laugh.gif
Tigra2
Vecuma ierobezjojuma nav, arī 50/70 gadīgi onkas un pat kara veterāni var nākt, ja vien labi saprotas ar pārējiem un feini muld visādu sviestu. Sīči arī var nākt, ja vien sakarīgi, jo ar tiem var sastrādāt visādus bērnišķīgus prikolus. :3

Face control..hmm.. iisti nezinu ko šis vārds precīzi nozīmē. :3

Iestāšanās notiek vienkārši, atnāc vienreiz, ja liekas ok, atnāc otreiz, ja akal okei, atnaac tresho reizi uun, tad arii skaities iestājies. Tas ir tā, lai saprot, vai pats vēlies ar konkrēto sabiedrību tusot.

Domājams sākumā visa infa par nākošiem pasākumiem parādīsies šeit, taču ar laiku, kad izveidosies pastāvīgi satusojoša kompānija, iespējams, pāries uz SMS apinformēšanu.

Negaidu, tā nebija arī CO sākumā, ka visi turpmākā pamatsastāva ļauži atnāks uzreiz, cilvēki atnāk un atlasās ar laiku, štota... pieredze cool.gif
Bet nu - jautri satusot var ar jebkuru. Arī tad, ja neatnāk neviens, jautri var satusot arī ar random baložus barojošu večiņu, vai opi, kas spēlē muzonu.. atkal pieredze cool.gif

Nu jā. Tuvāka informācija par iespējamo vietu gaidāma rītdien, un saprotams, gaidu ieteikumus arī no tiem, kas ieinteresēti pasākumā. Nuuu Pieredze saka, ka cilvēkiem aukstajos mēnešos patīk kautkur nolīst un kautko, vienlga ko, dzert un pa to laiku visādus sviestus runāt.

Es domāju, ka pirmajā reizē, šāds kautkur-nolīst varints derētu vislabāk, jo tad būtu iespēja ar visiem labāk sapazīties, vēlāk, iestājoties siltajai sezonai domāju rīkošu arī kempingus, makšķerēšanu, piknikus uc pasākumus. Kā arī centīšos uz vasaras pusi sarīkot pasākumus īrētā vietā, kādā mājiņā netālu no jūras vai tamlīdzīgā vietā.
Siltajos laikos izvēles iespējas kā pavadīt laiku ir plašākas.

Brīdinu vien, ka nebūs tējas namiku tusi, jo tigrochkai nepatīk tējas namikos sēdēt, varbūt vienīgais ļoti retos, īpašos gadījumos, kad 99% cilvēku ir par, vai arī situācijā, kad visi ir kluvuši ļoti nabadzīgi. XD

Tātad, gaidu ieteikumus vietai, kur varētu labi nolīst, man jau ir kāda padomā, taču gribētos dzirdēt kādas jums zināmas feinas vietas Rīgā ir atrodamas.


IPB Image
Kef kef. :3

edg
QUOTE(Tigra2 @ Apr 4 2008, 18:35) *

...un pat kara veterāni var nākt...

Omg, pat ETM!?
Storm
12 ir paaraak agri... kamoon, Sveetdiena... Ar to arii izceelaas (sliktaa noziimee) CO ka visi pasaakumi bija tik fakin agri biggrin.gif Es gribu guleet!! xD Bet taa jau atnaaktu stuurii alinju pasuukt tongue.gif
Pakkun
es nepiedalos!
Arts
Mans,iespējams parādīsies...
Taka
Zeķubikses ir obligāts apģērba gabals šim pasākumam?
Tigra2
Nū, labākajā gadījumā vaig, taču, es pieņemu, ka var arī bez zeķubiksēm. :3

Unn, taa, es īsti gan nezinu uz kurieni iet, taču ir variants iet uz vai nu Runci, vai arī Riga black magic.
Vēl ir iespējams arī Spalvas pa gaisu(shamam gan ir nepilnības)
Ķiploku krogu vai Mi 6

Tad nu, ja neizlemsim tagad, izlemsim ar atnākušajiem rīt. :3
FuschichO
Žēl- gott'a work to do
Ayumi
Ja dienas pirmajā daļā nebūs ko darīt, VARBŪT atnākšu iečekot, kas notiek... t.i ja spēšu pārvarēt savu slinkumu. :]
Tigra2
Tad njuss... es būšu atpazīstama ar to, ka turēšu rokās bildīti ar tomātu. :3
Tas ta viss. Gaidīšu visus, kas taisās ierasties. Neskaidrību gadījumā, ja nevarat mani atrast, tad mans tel ir: 25972775. :3
Tigra2
Tā. Pirmā ABZ sanāksme ir beigusies. Jāatzīst, ka visai interesanti pavadīta.

Ieradās Arts, Naru-chan, Tsukino un es.

Tātad, ko mēs darījām un ko izlēmām.

1. Kad savācāmies izdomājām iet uzkost sushi.
(Beet, pirms tam vēl gadījās izsekot ķīniešu tūristus, padejot sirtaki un apseicināties ar īru tūristiem, artam, izrādās, labi izdodas šo akcentu atdarināt :3)
Aizgājām uz Samuraju un apēdām sushi un arī saldējumu. Sushi ēšanas laikā Arts apēda savu un manu Wasabi un apraudājās XD. Paskricelējām uz lapiņām, paspriedām par dažādām anime.
Izdomājām iet ciemos ie Naru-chana.

2. Pa ceļam pie Naru-chana Tsukino ar Naru-chanu sarīkoja kautiņu ar smilgām, un es ar artjiku spriedu par lezbietēm un to sasaisti ar veģetārismu.

3. Pie Naru-chana lēkājām DDR. Atklājām, ka Naru-chans ir profs. Un vēl zīmējām collabus, sanāca visai smieklīgi - feja uz poda, jēzus un hentai-dream, kā arī reakciju collabs. Kā arī Kopistiski skatījāmies dažādus AMV un Amerikāņu komiķa jociņus bleach atveidojumā.

Iepazīšanās tuss veiksmīgi noslēdzies. Mūsu uzdevumi:

1. Atrast vietu, kur var feini nolīst.
2. Izdomāt, ko kosplejosim
3. Izdomāt, ko iestudēsim kospejā.

Nākamā savākšanās

11. Aprīlī Piektdien 16:00 - 19/20:00
Sēdēsim Double coffee uz Brīvības ielas un drošivien dzersim to garšīgo tējiņu un spamosim. :3
Gaidu visus, kas vēlas ierasties.


FuschichO
Slinkums skatīties profilus, tāpēc uzdošu jautājienu- es tur nebūtu tāda "lielā-tante-ne-pa-tēmu"??? Tikai nedaudz vecāka gan esmu, un tomēr..
Arts
Tu nebūt!
Lai nav pārāk liela lolu koncentrācija.
Un tomēr esi aicināta!
Tigra2
anoo...kā jau teicu visi, kas vēlas ir laipni lūgti. :3
Un naa, nez vai tu būsi tik ļoti liela tante, ja jau vēl mācies vidusskolā. Kā arī - otaku esi, neliekas kā šausmīgi antisociāls, tā kā būs pa tēmu gan jau. :3
Naru-chan
QUOTE(Tigra2 @ Apr 6 2008, 20:31) *

Tā. Pirmā ABZ sanāksme ir beigusies. Jāatzīst, ka visai interesanti pavadīta.

Ieradās Arts, Naru-chan, Tsukino un es.

Tātad, ko mēs darījām un ko izlēmām.

1. Kad savācāmies izdomājām iet uzkost sushi.
(Beet, pirms tam vēl gadījās izsekot ķīniešu tūristus, padejot sirtaki un apseicināties ar īru tūristiem, artam, izrādās, labi izdodas šo akcentu atdarināt :3)
Aizgājām uz Samuraju un apēdām sushi un arī saldējumu. Sushi ēšanas laikā Arts apēda savu un manu Wasabi un apraudājās XD. Paskricelējām uz lapiņām, paspriedām par dažādām anime.
Izdomājām iet ciemos ie Naru-chana.

2. Pa ceļam pie Naru-chana Tsukino ar Naru-chanu sarīkoja kautiņu ar smilgām, un es ar artjiku spriedu par lezbietēm un to sasaisti ar veģetārismu.

3. Pie Naru-chana lēkājām DDR. Atklājām, ka Naru-chans ir profs. Un vēl zīmējām collabus, sanāca visai smieklīgi - feja uz poda, jēzus un hentai-dream, kā arī reakciju collabs. Kā arī Kopistiski skatījāmies dažādus AMV un Amerikāņu komiķa jociņus bleach atveidojumā.

Iepazīšanās tuss veiksmīgi noslēdzies. Mūsu uzdevumi:

1. Atrast vietu, kur var feini nolīst.
2. Izdomāt, ko kosplejosim
3. Izdomāt, ko iestudēsim kospejā.

Nākamā savākšanās

11. Aprīlī Piektdien 16:00 - 19/20:00
Sēdēsim Double coffee uz Brīvības ielas un drošivien dzersim to garšīgo tējiņu un spamosim. :3
Gaidu visus, kas vēlas ierasties.




Es par šito kārtīgi ierēcu... ou jā, tagad skaitos male kārtas indivīde...
FuschichO
Aizmirsu nokomentēt satikšanās laiku. Dažiem ir skola, bet jūs iztucinieties kārtīgi, lai tad, kad pēc pāris mēnešiem, kad man beidzot izdosies jums pievienoties, jums sakrātos daudz tādu prikolu, kuri man vnk nedalektu biggrin.gif

Un Naru-chan.. jā.. smagi
Naru-chan
Umm, Tigra... cik dzirdeeju, uz Briiviibas ielas vairaakas Double Cofee... Precizeet plz...
Tigra2
Mees jau taapat savaacas pie origo, bet tas double coffee ir tas, kas uz stūra vienu krustojumu pirms dailes teātra, precīzāk, pirmajā krustojumā pirms dailes teātra.:3
ReD_FoXy
Ko var visu sarežģīt? Brīvības un Stabu stūris, Naru-chan ^^.
Naru-chan
Un par origo pasaka tikai tagad... dry.gif

Ja es zinaatu kur ir Stabu iela, buutu vnk perfekti...
Tigra2
Nekās, uzzināsi.
Starp citu - apakšvirsrakstā ir norādīts, ka 16:00 pie origo. :3
Soo - problēmu gan jau nebūs. :3
Lai gan - kautkādas problēmas ir vienmēr, kas saka pretējo - muld. Ohohohohoho.
Naru-chan
Veelaizvien neredzu bet nu labi.... unsure.gif

Riit noteikti buushu, neaizejiet bez manis...
Naru-chan
Tigra nav ielikusi pasākuma aprakstu, tapē to izdarīšu es... biggrin.gif

Tātad, pirmkārt, mums bija memberu pieaugums - mīnus viens (Tsukinomi) cool.gif

Otrkārt - kavēties nevajag, vienu cilvēku mēs tā arī nesagaidījām jo bija fuckin auksts un jau kādi 16:15. Un man rokas ļoti sala no dīvaina tomāta bildes turēšanas... dry.gif Un no kkādas citas krievu otaku grupiņas uz mani lupīja čalis ar Death Note...

Pēctam gājām uz to mistisko Double cofee... tur mēs randomly runājāmies, ļoti skaļi smējāmies, kko zīmējām, ēdām (duh), un spēlējam savdabīgu pudeles variantu - tikai ar jautājumiem, pa apli un ar cukura trauku, kurš vienā brīdī apgāzās uz griežoties izbārstīja cukuru pa visu galdu laugh.gif Tigra paziņoja, ka es viņai asociējos ar zebieksti ar putna galvu un spārniem... un Arts ar roni... da fak... nu vienalga, bija jautri... cilvēki nākat taču! dry.gif memberu trūkst... bet bariņā jautrāk, k? smile.gif

Ieteikums Tigrai - nākamajā pasākumā varētu iekļaut Zelta Boulinga halli (DDR nolūkos).

+Chibi+
QUOTE(Yume @ Apr 4 2008, 14:26) *

Sigfa "es-seedeeshu-malaa-un-suukshu-alu-kameer-njirgaashos-par-paareejiem" nav menbers bet gan mēbele.



Nē, Yume, tā nav mēbele, mēbele ir Ulquoirra (es girbu tādu mēbeli mājās... es turētu viņu ex-Zaķa istabā un nāktu pie viņa mēbeļoties, kad man ir vientuļi, eh).



Ā, un teorētiski es esmu saistīta ar šo jūsu.. ēēē... kas jums te ir - klubiņš, vai?.. Jo es zinu, par kuru veci ar Death Note jūs runājat. Ha.
Yume
QUOTE(Naru-chan @ Apr 13 2008, 20:11) *

Ieteikums Tigrai - nākamajā pasākumā varētu iekļaut Zelta Boulinga halli (DDR nolūkos).

OO.. šajos nolūkos lūdzu brīdiniet mani arī.. es ļoti labprāt DDR nolūkiem pievienošos..

QUOTE
Nē, Yume, tā nav mēbele, mēbele ir Ulquoirra

Mēbeles gadās dažādas. Ir "taburetkas" un ir baroka stila galdiņi.
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Apr 14 2008, 10:56) *



QUOTE
Nē, Yume, tā nav mēbele, mēbele ir Ulquoirra

Mēbeles gadās dažādas. Ir "taburetkas" un ir baroka stila galdiņi.


Aizens noteikti ir taburetka. Tējas galdiņa taburetka.


Naru-chan
QUOTE(+Chibi+ @ Apr 14 2008, 09:48) *

QUOTE(Yume @ Apr 4 2008, 14:26) *

Sigfa "es-seedeeshu-malaa-un-suukshu-alu-kameer-njirgaashos-par-paareejiem" nav menbers bet gan mēbele.



Nē, Yume, tā nav mēbele, mēbele ir Ulquoirra (es girbu tādu mēbeli mājās... es turētu viņu ex-Zaķa istabā un nāktu pie viņa mēbeļoties, kad man ir vientuļi, eh).



Ā, un teorētiski es esmu saistīta ar šo jūsu.. ēēē... kas jums te ir - klubiņš, vai?.. Jo es zinu, par kuru veci ar Death Note jūs runājat. Ha.



Korekcija manam aprakstam - nevis čalis ar Death Note, bet gan vesela blenzēju grupa, kurā pie blenšanas (kā to raksta?) vainīgs bija viņš... vai mana anime soma... drīzāk abi...

QUOTE(Yume @ Apr 14 2008, 10:56) *

QUOTE(Naru-chan @ Apr 13 2008, 20:11) *

Ieteikums Tigrai - nākamajā pasākumā varētu iekļaut Zelta Boulinga halli (DDR nolūkos).

OO.. šajos nolūkos lūdzu brīdiniet mani arī.. es ļoti labprāt DDR nolūkiem pievienošos..



Gan jau laugh.gif

Kaut vai - tā kā Latvijas ddr čempja 2. posms (20. aprīlis) nāk, var tāpat sarunāt un aiziet. Man jātrenējas pēc iespējas vairāk uz arkādes, ar mīksto padu nepietiek... Ja gribi, varam sarunāt kaut tūlīt smile.gif
Naru-chan
WTF Tigra, kad būs nākamā sanāksme? dry.gif
Ella
uhh ja man nebūs jāstrādā es ar parādīšos, neesmu pie otaku veselu mūžību bijusi *^^*

P.S. vēl tāds jautājums... jūs vecos sen aizmirstos kadrus ar pieņemat bariņā? biggrin.gif its been soo long sad.gif
Seila
Hmmmm...Darbā atvaļnājums...Kad būs nākamais pasākums? gribētos aizklīst.
Arts
Tigra nosprāgusi!!!
Yahooo!
Ella
o.O kā mēs mīlam savus biedrus....
Kādam ir tigras numurs? sākam sūtīt sms ka gribam paty biggrin.gif
Kazuki
Nez, man kkā liekas ka Tigrai arī ārpus otaku.lv rāmjiem ir dafiga lietas, kas jāpaspēj izdarīt. Tāka mozh ir vērts pamēģināt jums pašiem kko saorganizēt.
Naru-chan
QUOTE(Kazuki @ May 27 2008, 21:03) *

Nez, man kkā liekas ka Tigrai arī ārpus otaku.lv rāmjiem ir dafiga lietas, kas jāpaspēj izdarīt. Tāka mozh ir vērts pamēģināt jums pašiem kko saorganizēt.



Hur hur... mans var izdarīt visp ohmy.gif cik saprotu, Tigrai varētu būt eksāmeni vai kas tāds... cerams, ka viņa neiebilstu... tātad - laiks, kad jūs gribat, kur un ko gribat?
Ella
QUOTE(Tigra2 @ Apr 6 2008, 20:31) *

Tā. Pirmā ABZ sanāksme ir beigusies. Jāatzīst, ka visai interesanti pavadīta.

Ieradās Arts, Naru-chan, Tsukino un es.

Tātad, ko mēs darījām un ko izlēmām.

1. Kad savācāmies izdomājām iet uzkost sushi.
(Beet, pirms tam vēl gadījās izsekot ķīniešu tūristus, padejot sirtaki un apseicināties ar īru tūristiem, artam, izrādās, labi izdodas šo akcentu atdarināt :3)
Aizgājām uz Samuraju un apēdām sushi un arī saldējumu. Sushi ēšanas laikā Arts apēda savu un manu Wasabi un apraudājās XD. Paskricelējām uz lapiņām, paspriedām par dažādām anime.
Izdomājām iet ciemos ie Naru-chana.

2. Pa ceļam pie Naru-chana Tsukino ar Naru-chanu sarīkoja kautiņu ar smilgām, un es ar artjiku spriedu par lezbietēm un to sasaisti ar veģetārismu.

3. Pie Naru-chana lēkājām DDR. Atklājām, ka Naru-chans ir profs. Un vēl zīmējām collabus, sanāca visai smieklīgi - feja uz poda, jēzus un hentai-dream, kā arī reakciju collabs. Kā arī Kopistiski skatījāmies dažādus AMV un Amerikāņu komiķa jociņus bleach atveidojumā.


[/u][/b]



DDR!???? biggrin.gif man brīvs 7dien *^^*
Seila
Hmmmm...Man pamatā vienalga kad.
Naru-chan
Hmmm... es varu šito rīkot jebkuru dienu PĒC Svētdienas... Ko saka Arts?

Un DDR - pie manis vai Zelta Boulinga hallē? Un nedomāju, ka ar DDR pietiktu visai sanāksmei, kkur ar jānolien, piem, tējas namiņā @W@
Arts
Tējas namiņš jau ir nodrāzts baļķu klucis,Zelta boulings ir tuvāks un labāks.
Skatam grafiku....
2. jūnijs man ir brīvs,3šais nav (angl. eksāmens).
Jāsavāc vēl kādi ļautiņi un p0k3s.
Church
katram ir savi apstaaklji un iespeejas. ieteiktu shaados topikos izveidot pollu ar iespeejamiem datumiem / dienaam, un organizeet tad, kad visvairaak cilveekiem tas der. katrs individuaali minot datumus imho tikai lieki gjeneree spamu.
.. jut my two cents.
Naru-chan
1. junijā tomēr varētu... tikai jautājums - kur? Jo 1. jūnijā Zelta Boulingā notiek DDR čempis, un attiecīgi mēs uz aparāta netiktu. Un kas par to, ka nodrāzts baļķu klucis? Tam, ka nodrāzts, ir iemesls biggrin.gif
IronSoul
QUOTE(Naru-chan @ May 30 2008, 12:33) *

1. junijā tomēr varētu... tikai jautājums - kur? Jo 1. jūnijā Zelta Boulingā notiek DDR čempis, un attiecīgi mēs uz aparāta netiktu. Un kas par to, ka nodrāzts baļķu klucis? Tam, ka nodrāzts, ir iemesls biggrin.gif


Kādēļ ne te: http://otaku.lv/index.php?showtopic=5207
Naru-chan
QUOTE(IronSoul @ May 30 2008, 12:55) *

QUOTE(Naru-chan @ May 30 2008, 12:33) *

1. junijā tomēr varētu... tikai jautājums - kur? Jo 1. jūnijā Zelta Boulingā notiek DDR čempis, un attiecīgi mēs uz aparāta netiktu. Un kas par to, ka nodrāzts baļķu klucis? Tam, ka nodrāzts, ir iemesls biggrin.gif


Kādēļ ne te: http://otaku.lv/index.php?showtopic=5207

Ak jel, tiešām biggrin.gif labi, drīz laikus salikšu un tā tālāk, būs nācēji?
Ella
Es tur būšu smile.gif (ap pēcpusdienu , jo vienīgajā brīvdienā gribu gulēt vismaz 12 h tongue.gif)
Hikaru
Tērēt brīvdienu uz gulēšanu? šausmas... Brīvdienā vajag visagrāk celties un paspēt atpūsties līdz darbadienai! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.