Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ar ko lasam mangu ?
Anime forum > Anime > Manga
IronSoul
ph34r.gif Tādēļ ka aizklopēja vietu kurā lasiju mangu, netā, nākas lasīt no .jpg bildītēm blink.gif

Kādu programmu jūs izmantojat ?

Ta parakos pa ārzemju saitiem:

Daudzi lieto ACDSee, bet tas neder, jo ir maksas sad.gif

Tad ir trīs progas kuras tuliņ provēšu smile.gif

CDisplay Comic Reader
QUOTE
i use comic viewer, just open the prog. then locate the .rar file and it opens the images and you can scroll down, and many other features...

Irfanview
Manga Viewer
monk
QUOTE(IronSoul @ Apr 7 2008, 09:39) *



CDisplay Comic Reader
QUOTE
i use comic viewer, just open the prog. then locate the .rar file and it opens the images and you can scroll down, and many other features...

Irfanview
Manga Viewer

CDisplay man pašam nepatīk. dažas reizies pamēģināju nu galīgi nepatīk. sad.gif
pārējos gan neesmu mēģinājis. parasti skatos mangu .jpg. visu vienkārši var atrast un redzēt. tongue.gif
IronSoul
Sāku lasīt ar CDisplay. Tūri forši man patīkās smile.gif Ar rullīti uz leju bīdi lapu un izlasi, tad turpini rullēt un ir nākamā lapa smile.gif

+ ļoti patīkās ka RARus nevajag atrarot smile.gif Vienā mapē vesala čupa ar rariem. Kad beidzās viens rar, tad uzspied load next un aiziet nākamis smile.gif
edg
Ir mēģināti visi no tiem, izņemot "Manga Viewer" un bez mazākajām šaubām dodu priekšroku CDisplay, jo:
* vienkārši izskatās
* vienkārši klikšķināties
* izcili settingi
* arhiivu supports
* patīk, kā izvēlas background color
* vienmēr bildes ņem pareizā secībā
* UN NEKĀ LIEKA!

Trūkums ir tas, ka, lieliem arhīviem var būt sekunde or so ielādēšanās pauze.
Pakkun
cik esmu lasījis mangu, izmantoju visparastākos .jpg. bez problēmām.
+Chibi+
nafig visu sarezhgjiit? lasi .jpg un esi laimiigs. manga jau no taa nemainaas.
fuzz
CDisplay
IronSoul
QUOTE(+Chibi+ @ Apr 8 2008, 19:19) *

nafig visu sarezhgjiit? lasi .jpg un esi laimiigs. manga jau no taa nemainaas.


Manga nē, bet lasīšanas ātrums un tas cik ātri vari nomainīt bildi, lai izskatās ka tu dari ko nopietnu ph34r.gif
Dzonis
Nu jau n-tos gadus manga tiek lasīta šādā kombinācijā - FAR manager + 7zip plugin's + irfanview. Tā kā visi šie rīki tiek izmantoti arī ikdienā, tad neredzu īsti vajadzību vel pēc kāda liekā, lai veiktu tādu vienkāršu darbību, kā bilžu skatīšanos.

Kaut kad ļoooti sen atpakaļ izmēģināju arī CDisplay, bet nu tad likās stipri nejēdzīgs. Nešaubos, ka tagad daudz kas pamainīts un pieslīpēts, bet nu tagad jau vairs neredzu no tā jēgu.
Niks
Manga īpaši nelasu, ja neskaita School Rumble, taču, kad sanāk, tad dodu priekšroku Gwenview (ja kāds zin ko labāku, kas arī sadarbotos ar X11, būšu pateicīgs).
Dzonis - CDisplay jaunākā versija iznāca pirms gandrīz diviem gadiem, tā kā diez vai jebkas ir mainījies vai ticis pieslīpēts.
kaarleens
Irfanview
Proga bezmaksas nevajag crakus mekleet, mani apmierina.
Shinobi-sama
Defaultais windows ateelu skataamaais. Vieniigaa proga kuraa nevajag nekaadas opcijas uzstaadiit un visu var izdariit ar peli (5pogu) - zuumot, shkirstiit un paarbiidiit ateelu ja neietilpst ekraanaa. Irfan ir shausmigi neparociigs, jo nevar piesaistiit pelei visas vajadziigaas funkcijas. Programma pati par sevi laba bet nu lasiishanai galiigi neder. Bet nu katram savs...
Tenma
parasti lasu netā - bezkaunīgi un darba laikā biggrin.gif citādāk atraroju un kāds nu cauršķirstāmais pa rokai, tādu arī izmantoju. ACDSee sen jau pielaida viens kursabiedrs, citādi jauki, bet maita mēdz pakārties, kad cenšos likt darīt pārāk daudz vienlaicīgi blush.gif

Btw, viena no labākajām pēdējā laikā lasītajām ir Eternal Sabbath. Iesaku, bet nesitiet mani, ja nepatīk tongue.gif
Mey4D
O_o
Es izmantoju to pašu garlaicīgo MS Office Picture Manager, uz liela moņa visu var normāli pārraudzīt un nekādu problēmu ^.^
Kuro-San
šākumā un reizēm vēljoprojām izmantoju ms office picture manager bet tad kautkā iepatikās cdisplay un tagad lietoju pārsvarā to, tas šķiet ērtāks vadības dēļ, patīk tas ka katra nākamā lappuse ielādējoties rādas no augšas un ka fona krāsu var izvēlēties un ka var skatīties full screen, vienīgi man kautkā zoom opcija nezkapēc negrib darboties, varbūt kāds zin kas varētu būt par vainu? dry.gif
Lija
no sakuma bija CDisplay mileju ka vel neko... Meginaju ACDsee.. nebija slikti.. bet pectam man kaut ka nesanaca vinju atkal uzinstalet un atgriezos pie vecajam labajam vertibam.. CDisplay smagi rullzzzz...
lapas ir lielakas (nebojajot kvalitati) kaa ari lielaki attiecigi burti.. mazak acheles nogurst.. un tam kas vairak mil spaidit pogas - jaiemacas tikai opereshana un viss.. page up.. page down... L, vai ctrl+L... iiiziii-piiizii!!! tongue.gif
MangaEMK
Es gan nekad neesmu domaajis par programmu lietoshanu blink.gif es parasti lasu mangu internetaa http://www.onemanga.com
smile.gif
aruka_sei
IrfanView
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.