Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mans pirmais anime
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
antuanete
smile.gif
antuanete
nu un te buus otrais, pakritizeejiet ja neesat slinki .
man jau pasai itkaa liekas neslikti smile.gif tikai nenemiet veeraa to galvu kas tur augsaa unsure.gif
Arts
Hmm....pakritizēt.
Var uzrakstīt sacerējumu,cik šitas viss izskatās n00bīgi utt.
Meitene izskatās nozīmēta,par burzīgu augša,kārtīgi vajag līnijas vilkt,nevajag švīkāt.
Acis ir par slīpu,atceries - acis nav trijstūri,bet forma ir mandeļveida.

Neviens nezīmē vienādi,uzraksti,kā Tu gribētu zīmēt,nospraud mērķi.Trennējies!
Palūri citu darbus,ievingrini roku un acis,neaizmirsti par ēnojumu.
Your mission iz!!!
Uzzīmē savu mīļākjo lietu pēc iespējas labāk!
antuanete
QUOTE(Arts @ Apr 9 2008, 22:10) *

Hmm....pakritizēt.
Var uzrakstīt sacerējumu,cik šitas viss izskatās n00bīgi utt.
Meitene izskatās nozīmēta,par burzīgu augša,kārtīgi vajag līnijas vilkt,nevajag švīkāt.
Acis ir par slīpu,atceries - acis nav trijstūri,bet forma ir mandeļveida.

Neviens nezīmē vienādi,uzraksti,kā Tu gribētu zīmēt,nospraud mērķi.Trennējies!
Palūri citu darbus,ievingrini roku un acis,neaizmirsti par ēnojumu.
Your mission iz!!!
Uzzīmē savu mīļākjo lietu pēc iespējas labāk!

paldies!! kad teici, ka meitene izskataas kaa noziimeeta , pieksh manis tas ir kaa taads liels kompliments jo es tieshaam ziimeeju pati biggrin.gif looti patiikami biggrin.gif un arii paldies par kritiku vari sacereejumu rakstiit es labpraat to palasiitu biggrin.gif
antuanete
nu un kaa sis????
Tigra2
Pirmkārt, cik veca esi?
Tev ir interesants līniju vilkšanas stils, kas parasti raksturīgs atsevišķiem indivīdiem 13-19 gadu robežās, tāpēc pieņemu, ka jaunāka neesi. Liekas, ka zīmē jau kādu laiku un neesi uzsākusi to darīt tikai tagad.

Tematika un attēlošanas veids ir pilnībā pieņemams. Krāsojums mazāk feins. Tāču, kā lai saka, ir lietas, ko iemācās ar laiku, un kuras nav vērts īpaši usvērt.

Ir kļūdiņas un dažas neprecizitātes anatomijā, taču domāju, ka tās pašas ar laiku pazudīs - vairāk zīmēsi,vairāk skatīsies uz cilvēkiem utt.

Krāsojums monotons, jāizmanto vairāk toņu - vismaz 3 zaļie, 2 zilie un pārējās krāsas arī vismaz divas no katra veida.

Vienīgais, ko ieteikšu - nemācies zīmēt balstoties uz citu cilvēku darbiem, skaties uz cilvēkiem pašiem un zīmē cilvēkus. Tad arī veidosies interesantākas kompozīcijas, interesantāki tēli un dzīvāki darbi. Un nedod dievs, necenties atdarināt kāda stilu, tavējais ir pietiekami simpātisks un īpatnējs, to tikai jāattīsta. :3
antuanete
paldies smile.gif ...... un jaa ziimeet man patiik tikai liidz sim cilveekus neesmu ziimeejusi, driizaak kko neskaidru un nesaprotamu laugh.gif
antuanete
neshviikaat man nesanaaca ......un taisnas liinijas ar nevelkaas dry.gif
meerki nospraudu.....un k-kas iznaaca blink.gif
Kaede
KKāds pamats jau tev ir, pēdējie divi izskatās tīri normāli, tas tikai nozīmē, ka tālāk viss atkarīgs no prakses, velmes, centības un piestrādāšanas pie detaļām. smile.gif Veiksmi.
Ayumi
first - nedubultposto.
Darbi, kā jau iesācējam - drausmīgas proporcijas u.t.t
Pāris gadus cītīgi patrenēsies, būs o.k.
antuanete
njaa....... "drausmīgas proporcijas u.t.t" ........
gribeetos gan skaidraak zinaat kas ir u.t.t vareetu taa nedaudz saprotamaak izteikties ne? tas ka proporcijas ir sliktas jaa , bet es neteiktu ka taas ir tik drausmiigas....
Asuka
pāris gadus? tu smejies, vai? ja šāds ir pamats, tur mēs tikai mēnešus varam skaitīt. bet tad ir ļoti daudz jāpraktizējas..
man patīk visu detalizēti rakstīt. nu tad es par pēdējo zīmējumu runāšu.
seja uzzīmēta labi. sejas izteksme labi attēlota. rokas ir par īsu, bet priecē tas, ka vismaz abas vienāda garuma un uzzīmētas fiziski iespējamā pozā. kakls par garu un augšdaļā par resnu. viņai abas kājas ir kreisās. apakšstilbs ir par īsu. nesaku, kas tas ir neiespējami, bet pēdas lielums salīdzinājumā ar ķermeni ir stipri par lielu. neizskatās labi. diezgan labi uzzīmētas ieloces. ēnojums arī nav peļams.
cik redzu, tu esi centusies attēlot vilcienu. ja tu zīmē kādu transporta līdzekli(vai jebko citu), kuram visas sēdvietas, logi, etc. ir vienādi, iesaku izmontot lineālu. citādi rodas nekārtīgs iespaids un darbs ir sabojāts. logu atspīdumu varēji attēlot savādāk. tagad izskatās, ka logs būtu ar kaut ko nosmērēts. tu nēesi kārtīgi piestrādājusi pie fona. plauktiņš pie griestiem ir vienkārši uzķēpāts. vilciens nav izdevīes īpaši taisns. (salīdzini logu, grīdas un krēslu līmeņus.)
tas džeks fonā. viņš nav zīmēts proporcionāli, salīdzinot ar meiteni. fonā varēji vairāk piestrādāt pie krāsojuma un ēnojuma.
antuanete
rokas kaa vienmeer neizdevushaas bet centos ,riktiigi dzeesos , gandriiz liidz caurumiem lapaa sad.gif

FuschichO
Cilvēks cenšas.

Bet: kakls-baļķis, viņa slimo ar anoreksiju un kaulu liekšanos, spriežot pēc rokām un elkoņi arī nav labi- rokas muļķīgi pievienojas ķermenim. Ja gribēji parādīt, ka viņa atbalstās uz vienas rokas, prātīgāk zīmēt abus plecus kopā- izvilkt vnk cauri slīpu līniju (un tā, lai abi pleci uz tās atrastos) Tā izskatīsies ticamāk
Nothinga
Mazliet dīvaini, bet, manuprāt, priekš iesākuma neslikti ^^
diezgan pieklibo propocijas un anatomija, taču tam visam jānāk tikai ar laiku. Iesaku, ja zīmē telpu, ņem vairāk vērā perspektīvu un izmanto lineālu ^^ Zīmē vairāk no dabas dažādus niekus, ne obligāti cilvēkus, aj gribi arī labu fonu ^^ Paņem kaut vai bloku un izej ārā, uzzīmē peč iepsējas reālāk kādu ziedu, kas atrodams pa ceļam vai ko citu, kas šķiet interesants ^^ Centies veidot detaļas, bet nepārspīlē, savādāk tas neizskatās jauki.
Tie būtu pamata padomi ^^

Par zīmējumiem kopumā - neslikti. Teikts jau pie kā jāpiestrādā. Iesaku izmantot vairāk ēnu un tik traki nedzēst ^^

Jo viarāk dari, jo la'bāk sanāk! tā tik uz priekšu!
antuanete
hm shii meitene man pashai liekas diezgan izdevusisies, bet nu par to spriest jums
kakene
Nu normali jau ir (man ljoti patik acis - vienk. super)
bet nosaukshu tas kljudas, kas pamanas pashas pirmas!!
1) Vinjas laba roka ir bishku izlauzta
2) dai i kreisa bishku divaina sanakusi
3) Piere ir bishku pa platu
4) peda ir parak redzama (tai jabut nu perspektive! wink.gif )
nu labi vairs nemuldeshu, jo pati jau neesmu nekada baiga zimetaja!! happy.gif
antuanete
paldies visiem par iepriekseejiem komentaariem un kritiku smile.gif
gaidu naakamo biggrin.gif!!!!!!!!
Cowkiller
Piedod, bet tas ko es redzeeju... blink.gif
nu teiksim taa ka nav riktiigi ar aciim un 3D(piestraadaa pie fliizeem un sienaam, griidaam un priekshmetiem kas uz taas atrodas).
par meitenes kaajaam - domaaju, ka es esmu vieniigais kursh neprot ziimeet peedas no muguras, bet tu mani vnk sit pushu.
antuanete
biggrin.gif paldies par kritiku,,, un man prieks, ka vismaz iespaids uz tewiim ir atsaats, pat ja ne tas labaakais biggrin.gif tongue.gif
antuanete
zinu, ka ziimeet anime man nepadodas taadeelj noleemu pameeginaat uzziimeet kko vienkaarshaaku......... noziimeeju


varbuut kaads arii atpaziis ko meeginaaju uzziimeet...
Cowman
problemas ar proporcijām pat trakākas nekā man
Isabel Carmin fon Edelhain
kāds cenšas sev dikti glaimot tongue.gif biggrin.gif

nu bet ko teikšu par zīmējumiem - priecē tas ka centies zīmēt cilvēkus dažādās pozās. Pavēro vairāk apkārt esošos un gan ar laiku būs krietni labāk.
Cowkiller
QUOTE(Cowman @ May 14 2008, 23:32) *

problemas ar proporcijām pat trakākas nekā man

manupraat trakaak kaa tev nevar buut...
par tiem diviem- 1ais izskataas labaaks nekaa otrais, labi ka saac ar vnk trenninju(noziimeet)
pameegjini no/uzziimeet pilna augumaa cilveeku wink.gif
Arts
Zīmē vairāk niggerus! cool.gif
antuanete
rokas nosleepu jo nemaaku taas ziimeet, zeel ka kaajas nekur nenosleepsi taa ka bij jaagriez nost rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.