Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Junjou Romantica
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Ginta
Junjou Romantica
純情ロマンチカ

IPB Image

Genres: Romance, Drama, Comedy, BL (yup, t.i. Yaoi/Shounen-ai/sauciet kā gribat XD)
Producers: Studio DEEN

Epizodes: 24 (divās sezonās, katrā pa 12)
1. sezona: Aprīlis 10, 2008 - Jūnijs 27, 2008
2. sezona: Oktobris 11, 2008 - Decembris 27, 2008

Apraksts: Trīs dažādi romantiski stāsti, kas saistīti ar character savstarpējo pazīšanos. (skat.att.)

IPB Image

Eng.Fansub: kurš gan cits, ja ne aarinfantasy

Vēl info: Official Page; AniDB; ANN; MAL

Daži skrīni (ep.1-2):

IPB Image IPB Image

IPB Image IPB Image


------------------------------------
Subjektīvs komentārs: Nu tad beidzot ir atkal kāds BL sērijās. (pēdējais liekas bija Gakuen Heaven(?) pirms apmēram gadiem 2 <<) Un lai gan manā skatījumā ir arī daudz labāku manga, ko ekranizēt, šis nav arī no tiem sliktākajiem variantiem. :3
Kaede
Noskatījos pirmo epu. Likās skatāma, tīri neko. Noteikti turpināšu šo darbu tālāk skatīties. smile.gif Pagaidām neko plašāku nevaru īsti pateikt, mangu lasījusi neesmu. Varbūt, ja nu ''loti gribēsies, palasīšu kkad.
Arta
arī noskatījos 1. un tgd gaidu kamēr 2. ielādēsies.
nenormāli patika. ^^
Yume
so-so, manga ir labāka. Taču tas, ka viņi ir izveidojuši nevis kārtējo OVU bet sarialu, jau priecē.
prowild
nez man patika esmu jau noskatijies 1-10 seriju un gribu redzet parejo ar tik vel jagaida sad.gif xD interesanta anime manaa skatijumaa ^^
???
izskataas labi... :D Būs jānoskatās....
Karamele
Manga patika labāk, taču jauki, ka vismaz kaut kas ekranizēts~ =w= Manuprāt ir skatīšanās vērts.
Arta
eh.. gaidu, kad jauno 10. epu nosubos.. :/
aarinfantasy nez vai to darīs.. viņai tur ar savu to saitu jāņemās un kas tur ir nez..
gribu, gribu 10. ^^*
Ginta
WTH!? Junjou Romantika tiek piešķirts lielāks budžets kā Vampire Knight, bet kamēr VK tiek jau plānota otrā sezona, šamējam epizodes tiek piegrieztas? *irritated* Kāds nav dzirdējis- kas par lietu?
Arta
nezinu, kur tu uzzināji šo infō, taču zinu, ka aarinfantasy par to lietu kko rakstīja. Ja nelasīji tur, varbūt atradīsi kkādu noderīgu infō - aarinfantasy.com

Storm
QUOTE(Art`a. @ Jun 28 2008, 12:40) *
nezinu, kur tu uzzināji šo infō, taču zinu, ka aarinfantasy par to lietu kko rakstīja. Ja nelasīji tur, varbūt atradīsi kkādu noderīgu infō - aarinfantasy.com


Es domaaju ka Ginta tev vareetu so to pastaastiit... >.>

Anime... patiik ( cik nu taalu esmu ticis )
Ginta
Anyway... Liekas, ka arī šamējai anime vienkārši ir vidū ielikts pārtraukums un pieliekot 'second season' viss vēl turpināsies kaut kad rudenī... dry.gif (Nezinu kā jums, bet man nudiem kaitina šī, pēdējā laikā īpaši bieži novērojamā, parādība) Bet laikam jau- 'Vismaz labi ka tā.' happy.gif
Storm
Taa... now its my turn to be pissed off!

QUOTE
No results for junjou romantica 12


angry.gif angry.gif angry.gif

Vnk forsa anime! Jo taalaak jo labaak, beeeeet.... jaa... sitaa izdariit... No results for junjou romantica 12... u gotta be kidding me...
Ginta
QUOTE(Storm @ Jul 4 2008, 02:24) *
Taa... now its my turn to be pissed off!
QUOTE
No results for junjou romantica 12

angry.gif angry.gif angry.gif Vnk forsa anime! Jo taalaak jo labaak, beeeeet.... jaa... sitaa izdariit... No results for junjou romantica 12... u gotta be kidding me...
Vai ne. dry.gif


Bet!! Mīļotie foruma biedri, goran~ 12.epizode no aarinfantasy:
http://a.scarywater.net/aarinfantasy/[aarinfantasy]_Junjou_Romantica_-_12_[2CC4E57A].avi.torrent happy.gif
Arta
Mazliet aizgulējos un tikai šodien ieraudzīju, ka ir nosubota epa. ;P
Bēt man patika. ^^
Arta
2. sezōna gaidāma oktōbrī. Yaay. ^^
kristine diana
anime ir reāla ........
vnk iespārda labā nozīmē.....
super wink.gif
Storm
AArins ir izlaidis subotu pirmo epu otrajai sezonai ;D
Arta
Mhmm. *nod*
Vakar iečekoju.
Žēl, ka tik ilgi ilgst tas subošanas proces.. bēt visp prieks, ka kāds to apņemas darīt. ^^
Ginta
Ir parādījusies informācija, ka Junjou Romantica spinofs Junjou Mistake tiks pie anime. - [resurss]
Gaidīsim, gaidīsim~ :>
Ginta
Awww, un tā (Junjou Mistake animācija) tiks iekļauta iekš Sekai-Ichi Hatsukoi. (epizode 6., jebšu, ja numerācija turpina pirmo sezonu, tad 18.) Mazliet jau žēl, ka Hatsukoi stāstam atvēlētais laiks līdz ar to sanāk mazāks, bet nu, neko darīt. :>

IPB Image
anti
Hmm, biju domājusi, ka būs atsevišķa OVA vismaz, bet nu neko. Labāk tā, nekā ja vispār neko neuztaisa.
Koneko
Būtu labāk JR taisījuši 3. sezonu un to "Junjou Mistake" ielikuši kā papildus sēriju.
Vispār interesanti, ka autores darbi pēkšņi tik populāri (ja jau top ekranizācijas), ņemot vērā, cik daudz kritikas izskan par viņas darbu vienveidīgumu, stilu, varoņu neorģinālo dizainu, klišejām utt
(Bet man gan patīk, tā kā ceru, ka tā arī turpinās)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.