Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vai es varētu būt sensejos ?
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
nemo1188
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Drīzumā būs vēl !
Tenma
pirmkārt, Tu varētu iemācīties samazināt bildes, citādi neparskatami
otrkārt, visiem galvas pārāk mazas
treškārt, gatavojies brāzienam no daudziem un dikti par rūtiņu papīra izmantošanu
nemo1188
QUOTE(Tenma @ May 20 2008, 13:31) *

pirmkārt, Tu varētu iemācīties samazināt bildes, citādi neparskatami
otrkārt, visiem galvas pārāk mazas
treškārt, gatavojies brāzienam no daudziem un dikti par rūtiņu papīra izmantošanu

Ta jau tāds bullshit vien sanāca ! unsure.gif
Arts
Bah,Tef vēl tālu līdz sensejiem,moderāts ņūbs vēl esi.
1. Zīmē kārtīgāk!
2. Zīmē uz baltām lapām!
3. Veselu lērumu ar krutiem un krāsainiem darbiem vajag.
4. Iegūsti tautas atzinību!
Cowkiller
heh ieraudziju, ka ziimeejam sameeraa vienaadi...
1.darbs izskataas labi nostraadaats, veelos redzeet progresu.
nemo1188
QUOTE(Cowkiller @ May 20 2008, 20:16) *

heh ieraudziju, ka ziimeejam sameeraa vienaadi...
1.darbs izskataas labi nostraadaats, veelos redzeet progresu.

Paldies
Tenma
QUOTE(nemo1188 @ May 20 2008, 13:48) *

QUOTE(Tenma @ May 20 2008, 13:31) *

pirmkārt, Tu varētu iemācīties samazināt bildes, citādi neparskatami
otrkārt, visiem galvas pārāk mazas
treškārt, gatavojies brāzienam no daudziem un dikti par rūtiņu papīra izmantošanu

Ta jau tāds bullshit vien sanāca ! unsure.gif

pag, nav jau uz reiz sevi tā jānoliek. kopumā Tavu darbu struktūra ir laba un acīm tīkama. vispār otrais no darbiem liekas ar vispareizākajām proporcijām. es teikšu, ka Tev ir labas izaugsmes iespējas. ieteikšu papētīt anatomijas grāmatas tieši uz proporcijām, jo pārējais liekas samērā Ok. ja pacentīsies, varbūt pēc kāda gada vai diviem arī tiksi sensejos wink.gif
nemo1188
QUOTE(Tenma @ May 20 2008, 21:55) *

QUOTE(nemo1188 @ May 20 2008, 13:48) *

QUOTE(Tenma @ May 20 2008, 13:31) *

pirmkārt, Tu varētu iemācīties samazināt bildes, citādi neparskatami
otrkārt, visiem galvas pārāk mazas
treškārt, gatavojies brāzienam no daudziem un dikti par rūtiņu papīra izmantošanu

Ta jau tāds bullshit vien sanāca ! unsure.gif

pag, nav jau uz reiz sevi tā jānoliek. kopumā Tavu darbu struktūra ir laba un acīm tīkama. vispār otrais no darbiem liekas ar vispareizākajām proporcijām. es teikšu, ka Tev ir labas izaugsmes iespējas. ieteikšu papētīt anatomijas grāmatas tieši uz proporcijām, jo pārējais liekas samērā Ok. ja pacentīsies, varbūt pēc kāda gada vai diviem arī tiksi sensejos wink.gif

Paldies
Keydan
Ouh nice! Man patik. Tev ir dA akaunts?
Pinky
mmm, taa peedeejaa beibe ar forshajaam kruutiim ir labinja. wink.gif sensejs neesi, bet vareetu buut, ja labi pacenstos ! GL.
FuschichO
Visi šajā saitā esošie cilvēki varētu būt sensejos. Kāda ir iespējamība? 50%- vai nu jā, vai nē. So the point of you're question is... quite stupid

Anyways- par senseju nepiedzimst, par tādu kļūst ilgā un mokošā procesā. Un varbūt arī nekļūs, ja kādam ir vienkāršs cilvēcisks slinkums tevi par tādu padarīt.

Pagaidām attēli ir pārāk nekārtīgi un sašvīkāti. Iesaku nezīmēt ar pildspalvu, bet vari ar to taisīt lainārtu pāri zīmuļa ražojumam, protams, izdzēšot zīmuli, citādi tāda siena kaudze vien sanāk. Protams, ne jau visi ir tik kruti, ka var zīmēt nedzēšot (ar pildspalvu), bet nu tad vajag arī attiecīgo kvalitāti, lai to varētu iebaudīt
kahi
nu, proporcionāli viss ok, ar pirkstiem locījumiem, u.c. sarežģītām lietām tu tiec galā.
otrajam pēcpuse nav smuka, laikam kāds pa to pamatīgi iespēris.
nē, puisīt, vēl nē. vēl tu nevari būt sensejos.
prowild
rūtiņu papīrs , vai balts papīrs tāpat man tīk... tongue.gif
zeloco
Lai atbildeetu uz tavu jautaajumu - jaa smile.gif
tev jaaparaada neliels progress un tu tajos tiec smile.gif saac izmantot neruutinju lapas un ziimeet konkreetaakas liinijas... Par stilu tev nav par ko piesieties, jo tev jau tas ir diezgan izstraadaats... Tiiram "sensei" statusam iesaku pachekot AeonSeraph galeriju smile.gif
nemo1188
QUOTE(zeloco @ Jun 11 2008, 17:49) *

Lai atbildeetu uz tavu jautaajumu - jaa smile.gif
tev jaaparaada neliels progress un tu tajos tiec smile.gif saac izmantot neruutinju lapas un ziimeet konkreetaakas liinijas... Par stilu tev nav par ko piesieties, jo tev jau tas ir diezgan izstraadaats... Tiiram "sensei" statusam iesaku pachekot AeonSeraph galeriju smile.gif

IPB Image
Shumins
Šitais smuks, progress ļoti pamatīgs :3

Ps. Te tigra, sotrry, shumin
zeloco
Man godīgi sakot patika iepriekšējie labāk... un (es īsti nesaprotu kāpēc tev ir divi topiki) otrā topikā uzrādījās, ka šis pēdējais ir ne gluži nozīmēts, bet vairāk iedvesmots nekā pašžīmēts...

Bet, nu sūdīgāk nav biggrin.gif Tā kā, viss bumbās, esi uz pareizā ceļa.. smile.gif
Cowman
veci vnk SUPER

my eye's are pleased
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.