Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Boogiepop Phantom
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
ShinChan
Par sjo anime jau sen biju lasījis tacju visu laiku atliku tās vilksjanu. Nu beidzot saņēmos. Pirmās asociācijas bija ar SE Lain, tacju sjis ir pavisam cits stāsts. Ja Lain vairāk nodarbojās ar Dieva jēdzienu un masu apziņas problēmām, tad BP akcents ir likts uz cilvēku kroplo būtību, uz fobijām, nedrosjību un savstarpējas komunicēsjans problēmām (man jāska, ka sji anime vairāk tomēr līdzinās Paranoia agent). Tavs prāts tiek preparēts pa sķiedrai vien.
BP ir tikai 12 sērijas (2000. gada razjojums). Saakumā varētu sķist, ka sērijas viena ar otru nav saistītas, tacju tā tas nav un jo tālāk skatās jo ciesjāk viss savijas. Ir grūti atstāstīt sjīs anime sizjetu jo tas ir.... haotisks (ne negatīvā izpratnē). Te ir gan krimināls sizjets, gan sci-fi aizmetņi, gan psiholoģiska drāma. Rosols liels, un vinegrets. Lai atkostu BP tas ir jāskatās vismaz 2 reizes, dēļ tā vien lai visu to puzli saliktu kopā. Fona muzika ir viena no labākajām ko nāciesdzirdēt ieksj anime (lai gan pieļauji, ka sjoreiz tā tiesjām būs atkarīga no gaumes) protams BP ir arī trūkumi. Pirmkārt, animācija sjur tur pieklibo (arī cilvēku). Otrkart, jau tā grūti uztveramo sizjetu apgrūtina nemitīgā lēkāsjana piecus gadus atpakalaj. Bet tie ir sīkumi. ja jums patīk lauzīt galvu un naktīs nemierīgi grozīties paardomājot redzēto, tad sjī anime ir prieksj jums. Baudiet.
P.s. Par uzskates materiālu sjoreiz neparūpējos, jo kompī palikusi vien pēdējā sērija un no tās neko efektīgu nevar izgriezt.
Ramiel
kaa jau tu teici anime ir pzc gruzilka , peec pirmaas reizes vispaar neko gandriiz nesapratu , bet veel 2 reizes man paliidzeeja tikt galaa kaut vai ne ar visu >_>


bet anime ir labs
harpy
sasodiiti laba anime, viena no manaam miiljaakajaam anime, nu ja nenjem veeraa beigas, beigas man galiigi nepatika, bet liidz tam - fantastiska anime!
FuschichO
Es teikšu tā:
zāle+šis anime=headshot

I was like: whaaaaa?
Church
Fuschi: pameegjini Pinkfloidu The Wall zem zaales biggrin.gif

Par shovu - ye, reti patiikams ne mainstreams. Soundtreks biezhi iemaldaas playlistee smile.gif
3rdHalf
Esmu vinu jau redzejis, bet noskatisos velreiz.
Novilku vinu no AnimeA.net, bet nakosnedel pasutisu vinju no rightstuf.com.
Kadelj pirkt, jus jautasiet?
Atbilde ir vienkarsa, novilkt vinu var tikai ar 2.0(nesaprotu kapec japanji neizmanto 5.1), bet dvd ir 5.1.
So anime ir verts noskatities ar 5.1, jo vinja ir vis-krutakais audio-piedzivojums ko var dabut no anime.
Tas vienkarsi ir jaredz/jadzird!!!

Sorry: Man kompi nav iestadita Latviesu valoda. tongue.gif

btw: ja jums patika Boogiepob Phantom - varu ieteikt Serial Experiments - Lain.

greycookie
skatījos pirms laba laika bet cik atminos bija viens makten labs gabals... kā reiz mana tējas tasīte.. tumša liek spreist "kas gan tur ir iekšā?" bet garšo vienkārši lieliski... tomēr nevarētu teikt ka viņa bija vienkārši izcila jo pārāk atmiņā iespiedusies nav... kopumā dotu 8/10
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.