Help - Search - Members - Calendar
Full Version: My Way Of Art ^.^
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
prowild
IPB Image

Tātad es Vakar sāku mācīties taisīt signatures ....pagaidām es taisu signatures un tagad jau domāju taisīt avatarus (tas protams ir pat vieglāk tongue.gif) un ar laiku domāju arī taisīt wallpaperus ^.^

IPB ImageMani Pirmie 3 Sigi

IPB Image
IPB Image
IPB Image

IPB Imagevēl 2 mani sigi kurus nesen uztaisiju
IPB Image
IPB Image

IPB ImageMani Pop Out Sigi laugh.gif

IPB Image

Protams pagaidām es nēsmu no tiem labākajiem.... bet ar laiku domāju macīties un taīsit vēl.... ja kādam sagribas kautko shādu varat droshi jautāt.... un neaizmirstat nomest kādu komentāru ar... varbūt kads var pamācīt kā labāk darīt rolleyes.gif
kakene
Hmm tev labi sanak!! Man patik happy.gif
Cowkiller
not bad! ^.^
varbuut vari man arii uztaisiit sigu saskanjotu ar avataru, taadaa predator stilaa??! rolleyes.gif
prowild
umm es domāju ka varu mēģināt nēsmu vēl mēģinājis taisīt ar filmu varoņiem ( ja tā var teikt ) kā sanāks, nezinu bet... i'll do my best tongue.gif... *skrien meklēt matereālus * xD
IPB ImageŠeit būs viens...
IPB Image
IPB ImageŠeit būs Otrs
IPB Image
ja nepatīk neviens varu vel mēģināt kādu uztaisit rolleyes.gif tongue.gif
FuschichO
Man ļoti patīk tavi sigi, kaut gan izmēru es izvēlos vairāk bannerveidīgu, garu, kā redzi, bet tagad laikam tādi kvadrātīgāki ir modē. Es patiešām nezinu, ko tur uzlabot, tas nav kā zīmējumos, ka var konkrēti pateikt kādas kļūdas. Tu tik posto, ja būs kāds sūds, tad jau uzzināsi, tauta nekautrēsies pateikt, bet pagaidām viss izskatās baudāmi, un tā tam būs būt arī turpmāk, vai ne?
Cowman
4aliit tev respect smile.gif



( shito neuzskatiit kaa ofence , jo es ir bik paali , bet laigan sheit nav vajadziigs tik daudz talants cik zinaashanas tev sanaak zbis smile.gif )
Kaede
Nav slikti. Turpini tādā pat vien garā. happy.gif Jo vairāk darbosies, jo labāk sanāks.
Kikyou
Nu jā, jums jaunajiem briežiem to laikam nezināt (nekas, mēs visi mācamies), bet sigi iet lūk šajā topikā: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1184 . .w.
prowild
QUOTE(Kikyou @ Jun 1 2008, 09:52) *

Nu jā, jums jaunajiem briežiem to laikam nezināt (nekas, mēs visi mācamies), bet sigi iet lūk šajā topikā: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1184 . .w.


varbuut jau ar ka tur iet sigi bet janu es domaju pielikt vel klat ko esmu taisijis varbut wallpaperus un avatarus ko tad ? tad man vieglak taka butu visu viena topica salikt neka taisit vairakus vaitad ne ? ( No Offense )

QUOTE(FuschichO @ Jun 1 2008, 02:35) *

Man ļoti patīk tavi sigi, kaut gan izmēru es izvēlos vairāk bannerveidīgu, garu, kā redzi, bet tagad laikam tādi kvadrātīgāki ir modē. Es patiešām nezinu, ko tur uzlabot, tas nav kā zīmējumos, ka var konkrēti pateikt kādas kļūdas. Tu tik posto, ja būs kāds sūds, tad jau uzzināsi, tauta nekautrēsies pateikt, bet pagaidām viss izskatās baudāmi, un tā tam būs būt arī turpmāk, vai ne?

laikam jau & thx laugh.gif

QUOTE(Cowman @ Jun 1 2008, 04:50) *

4aliit tev respect smile.gif




( shito neuzskatiit kaa ofence , jo es ir bik paali , bet laigan sheit nav vajadziigs tik daudz talants cik zinaashanas tev sanaak zbis smile.gif )


thx
taa jau tas ir.



QUOTE(Kaede @ Jun 1 2008, 08:18) *

Nav slikti. Turpini tādā pat vien garā. happy.gif Jo vairāk darbosies, jo labāk sanāks.

paldies... jaaturpina vien ir ja jau saaku tongue.gif
Cowkiller
oho paldies!
njemshu otro ^^


P.S. un varbuut ka sanjemshos un pats pameegjinaashu, bet vispirms jaadabuun photoshops xD
prowild
QUOTE(Cowkiller @ Jun 2 2008, 00:26) *

oho paldies!
njemshu otro ^^


P.S. un varbuut ka sanjemshos un pats pameegjinaashu, bet vispirms jaadabuun photoshops xD

nau par ko biggrin.gif


prowild
Uztaisiju vel paaris sigus/avatarus laugh.gif pagaidam nau iipashi daudz laika lai taisitu kautko, bet pa laikam jau sanak kautko padarit tongue.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB ImageIPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
Atļaušos pajautāt no kurienes ir bilde pēdējam sigam... kautkur redzēts stils un ir sava aizdoma, bet māc šaubas
prowild
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Jun 22 2008, 17:15) *

Atļaušos pajautāt no kurienes ir bilde pēdējam sigam... kautkur redzēts stils un ir sava aizdoma, bet māc šaubas

Nu Uz sho jautajumu vienigais ko varu atbildet ir... es novilku umm anime renderu paku no torrent trakera taka isti nez laugh.gif tongue.gif
un pie reizes iepostoshu kautko ko es uztaisiju speciali prieksh AMV( Anime Music Video ) pie kura es stradaju tapat lai nau jataisa jauns posts
IPB Image
Kikyou
Hmm, pēdējais ir labs, bet būtu vēl labāks, ja attēli būtu labākā kvalitātē. Beeeet visu jau gribēt nevar. Nice.
prowild
QUOTE(Kikyou @ Jul 1 2008, 19:18) *

Hmm, pēdējais ir labs, bet būtu vēl labāks, ja attēli būtu labākā kvalitātē. Beeeet visu jau gribēt nevar. Nice.

njaa taa diemzhel sanaca bus japamegina ar kkadiem contrastiem un vel kautko paspeleties varbut dabushu kautko labaku laugh.gif biggrin.gif
Nerine
O, Black Lagoon walls ir izdevies, skaists, tiešām. wub.gif
Sigi arī skaisti, nu, kopumā - ļoti jauki. happy.gif
whirlpoof
Tavi pirmie trīs <3
JnVbt
Mja, pēdējais tāds tīri neko! smile.gif bet atļaušos piesieties mazliet vairāk kā citi ... tongue.gif
IPB Image
1> Griezuma pēdas atstātas pārlieku uzkrītošas (ja nu gadījumā tas nav kkāds glow ko esi uzlicis ... biggrin.gif )
2> Attēlu salaiduma vietu labāk taisīt pilnīgi precīzu nevis ar kkādu ''pārkari'' smile.gif
3> Attēlu salaidumu vietas ir mazliet par uzkrītošu
4> Kā jau Kikyou minēja attēli ir pārlieku izplūduši un meitene par daudz ''izlec'' no kopējā attēla
nu tās ir tikai manas domas ... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.