Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay jautajumi.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tyrael
Man te daži jautajumi par cosplay.

Lielaka daļa laikam pasut, bet no kurienes jūs pasutat?

Jūs pāši izkrasojat matus trakas krāsās vai nēsājat parūku?

Jūs no mājām jau ejat ar kostimu vai parģērbjaties taja vieta kur notiek pasākums?

Ja jūs nakat no mājām jums pa ceļam neviens nepiekasās kautkadi krievi or something... Vnk man slikta pieredze ar to sad.gif

Būšu ļoti pateicīgs par atsaucību smile.gif

Pats gribu nākam gad ari aiziet uz tiem pasākumiem, jo izklausās interesanti smile.gif

dExIT
Neveins tev nelied taisīt visu pašām sad.gif) Palūdz lai kāds paziņa kas nodarbojās ar apģērbu dizainu uzzimē pēc noteiktas Animes, skici, tad ar to skici ej pie šuvējas, izvēlies audumus, un tiri piri.. var jau ari pasūtīt smile.gif
IronSoul
Reku var pasūtīt kostīmus a:
http://shop.anime-san.lv/Cosplay.pdf
+Chibi+
Lielaka daļa laikam pasut, bet no kurienes jūs pasutat? Šuju pati. Tā ir krutāk.

Jūs pāši izkrasojat matus trakas krāsās vai nēsājat parūku? Krāsoju, taču nepieciešamības gadījumā (ja vajag garus vai tiešām nerealā krāsā) - parūka.

Jūs no mājām jau ejat ar kostimu vai parģērbjaties taja vieta kur notiek pasākums? Gan - gan. Taču krutāk, protams, ir iet ar visu kostīmu un show'ot off, ka tu esi frīks.


Ja jūs nakat no mājām jums pa ceļam neviens nepiekasās kautkadi krievi or something... Vnk man slikta pieredze ar to


pirmkārt - tas ir šovinistiski. mani, personīgi, kā kaut kādu krievu, šādi vārdi aizskāra. kurš tev dod tiesības norakstīt visu tautu dažu indivīdu dēļ?!

ok, enough.

Nē, man neviens nepiesējās un nepiesiesies, jo es esmu gatavs aizstāvēt savu anime frīka godu. Tādēļ es izvēlos cosplay ar katanu. Vai kunai. Lai būtu, ar ko aizstāvēt.
ankhu
BTW..kadi cilveki parasti ir tajos pasakumos??nu nav tadi kuri pie***shas par kko nu tur ir normala raxtura cilveki??? (neko pa to nezinu)
Tyrael
Chibi sory es nedomāju slikti, es pats esmu 50% krievs, man tētis krievs....

Lab sory velreiz es domaju U**as, vnk negribejo neko rupju rakstit, kautka slikti uzrakstiju, nu nebiju domajis ļauni sad.gif

Biju vnk aizdomajies, jo man paris draugi visu laiku sak, ka krievi un sajaucu...

Vnk nu saproti par ko runāju es domaju tos kas bandas staiga prasa mobilos, cigaretes utt.....

Man laikam tā ir slikts ieradums, kad domaju pa vienu aizmirsu, ka tas aizskar visus...

Negribejas nevienu apvainot sory sad.gif

Cerams, ka piedosiet...

Aaa un ar kautkādi es domaju daži nu lab tie kas staiga bandas... Nebiju aizdomajies, ko rakstiju :/

Vismaz tagat aizdomāšos ko rakstu....
Hikaru
QUOTE(ankhu @ Jun 4 2008, 16:48) *

BTW..kadi cilveki parasti ir tajos pasakumos??nu nav tadi kuri pie***shas par kko nu tur ir normala raxtura cilveki??? (neko pa to nezinu)

Tā kā anime pārsvarā skatās izglītoti cilvēki, cik man zināms, šādos pāsākumos nekādu huligānu vai citu indivīdu, kuriem anime ir parāk augsts līmenis, lai kaut ko no tā saprastu, NAV. Varbūt gadās kādi izņēmumi, bet tādi nav ievērojami.
Yume
QUOTE(ankhu @ Jun 4 2008, 16:48) *

BTW..kadi cilveki parasti ir tajos pasakumos??nu nav tadi kuri pie***shas par kko nu tur ir normala raxtura cilveki??? (neko pa to nezinu)


aha, atnāki tu uz kādu pasākumu, kur būs anim'āļi... un es tevi atspārdzīšu... personīgi.
Par to, ka tu atļaujies šitā domāt. tongue.gif
Asuka
jā..., es nedomāju, ka kāds uz ielas gribēs tev iet klāt, ja tev mugurā būs kosplejs un katana pie sāniem.
and i think, i`m more afraid of Yume. XD

pa tēmu - patiesība parūkas ir baigais trouble. jautrāk ir matus krāsot un tad vēl ar tādiem uz skolu iet. XD

par tērpiem - kā jau chibi teica:` jautrāk pašam taisīt.`
un lētāk sanāk.

biggrin.gif pasākumos cilvēki ir visvisādi, bet vislabākie ir tie, kas skatās no malas (atceroties pēdējā festa gājienu)
Tigra2
Lielaka daļa laikam pasut, bet no kurienes jūs pasutat?
Pasūtīt ļoti dārgi sanāk, ja vien neuzkjer kādu lētu 20 dolāru skolnieces kospleju caur e-bay. Bet tā standartā no 30Ls līdz 70ls maksā pasūtāmais kosplays. ;_;
Tāpēc labāk šūt. like - sākumā jāuzmet skice, jāizmēra sevi, jāuzmodelē piegrieznes, jāierēķina rezerves, jāizčeko kādus materālus vajadzēs, jāiet uz lielo šūšanas preču un audumu bāzi ganību dambī un iztērējot maksimums 20 Ls var visu iepirkt.

Jūs pāši izkrasojat matus trakas krāsās vai nēsājat parūku?
Nā, nā, jāizvēlas čars ar tādu pašu matu garumu, krāsu un frizūru.

Jūs no mājām jau ejat ar kostimu vai parģērbjaties taja vieta kur notiek pasākums?
Kur notiek pasākums. Visi cosplay pasākumi, kur biju notika aukstā laikā. :3


Otaku contingents - 50% computer/geim/vai kādi tur/nerdi ¦ 45% jancīgi, feini cilvēki(arī cosplayeri) ¦ 5% krutie spameri.
Uzbrukt neuzbrūk, bet dažkārt liekas, ka taisās.. taču nē.




+Chibi+
QUOTE(Tigra2 @ Jun 12 2008, 23:39) *


Pasūtīt ļoti dārgi sanāk, ja vien neuzkjer kādu lētu 20 dolāru skolnieces kospleju caur e-bay. Bet tā standartā no 30Ls līdz 70ls maksā pasūtāmais kosplays. ;_;
Tāpēc labāk šūt. like - sākumā jāuzmet skice, jāizmēra sevi, jāuzmodelē piegrieznes, jāierēķina rezerves, jāizčeko kādus materālus vajadzēs, jāiet uz lielo šūšanas preču un audumu bāzi ganību dambī un iztērējot maksimums 20 Ls var visu iepirkt.




nūuuuu.... piegreiznes... high level. Es šuju a la - gan jau derēs, un der, un viss ok. ^^ Esmu neadvancēts šuvēs ar milzīgu potenciālu,kas palīdz izvairīties no pārlieku lielām neveiksmēm. Ja ļoti grib, var jebko uzšūt!!!
Cowman
Es: neesu tur nekad bijis
Neesmu shuveejs vai kas tml.
Bet: cik es redzeeju tie kostiimi ir- 1) diezgan daargi 2)diezgan 3) suudiigi materiaali

takshto: uzskatu ka ja maak , vai zin normaalu shuveeju tad pasham taisiit ir 150% labaak ( protams talantam ar kaut druscinj ir jaabuut)
+Chibi+
nav gan pie shuveeja 150% labaak! zuud visa cosplay gatavoshanas jeega! jo kameer taisi kostiimu, mocies ar to, vai arii izbaudi taa taisiishanu, tu tik ljoti saaudz ar savu teelu, ka rezultaataa dabuu ne tikai kostiimu, bet galveno cosplay sastaavdalju - teela attitude.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.