Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Project C.(*hibi*)
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
AE_86
IPB Image
* Laiks- apmeram stunda
*Instrumenti - Sapis.. atvainojos saplēsts rapitogrāfs ,Krāsainie zīmuļi.
*Oriģināls by *nekoshiei
FuschichO
Izskatās mīļi. Patīk, ka izmanto rapidogrāfu, nevis kā daudzi iesācēji sašvīkā lapu līdz nemaņai. Tā turēt. Gribu oriģinālo artu wink.gif
AE_86
IPB Image
*Laiks - pusstunda
*Instrumenti -zīmulis , rapitogrāfs.
* Oriģināls by chaneljay

IPB Image
* laiks - pusstunda
*Instruments- zīmulis
*Oriģināls by =J8d
FuschichO
Pirmais būtu tīri neko, bet otrais tāds... salauzts?
AE_86
Nav gluži chibi , bet tomēr 25 min copy .
IPB Image
Cowman
Tie visi ir kopija?

jo tad tas nav interesanti
AE_86
IPB Image

Cerams ka ideja saprotama, kreisā roka izgriezta uz aru , ta vismaz domats. Kopumā nekas īpash bet pasham ļoti patika pats proces so bez nekā rupja.
Alexa De Šarlote
Kas tie fonā ir kalni, jo man personīgi es tur saskatu rīsus un jūras kāpostus.
Ah sušī, gribu sušī.....
Cowman
vienkaarshiiba nogalina ...

ja vinja shitaa seedeetu tad mees redzeetu hentai (so - kur ir pe** ??? )

un plaukstas ir taa kaa pingviincilveekam
AE_86
IPB Image

IPB Image
FuschichO
Maji? Tobiš- tas nopietni? Oõ
Cowman
piedod .. parasti censhos buut pozitiivs , bet... negatiivi
AE_86
IPB Image
Cowman
smtn better

pat patiik smile.gif

man gan nav ne pacietiibas , ne veelmes dariit kko labaak biggrin.gif
Arts
Nozīmēts no panda baka tutorial!
Gandrīz esi uztvēris stilu,bet sejas nav asas kā pašam ārtistam.
FuschichO
Man patīk kustība, kas te vērojama.
Tigra2
Man liekas, ka nenozīmēt ir foršāk. Piemēram, tas tavs rozā zaķis bija daudz feināks. Kopētiem darbiem nav pat īsti ko piebilst, jo tik labi kā oriģināls tāpat neizskatās un pats no sevis tu tajos praktiski neko, izņemot laiku, neesi ieguldījis.

AE_86
Iedvesmojoties no Cowman topic.
IPB Image

Pirmo reiz dzīvē ,man liekas, uzīmēju ko tadu kas realitātē uz papīra izskatās labāl nekā monitorā(Ne filma bet foto ) smile.gif Drosvien arī pēdējo reiz smile.gif
Laiks - Apmēram 1h

QUOTE
Man liekas, ka nenozīmēt ir foršāk. Piemēram, tas tavs rozā zaķis bija daudz feināks. Kopētiem darbiem nav pat īsti ko piebilst, jo tik labi kā oriģināls tāpat neizskatās un pats no sevis tu tajos praktiski neko, izņemot laiku, neesi ieguldījis.


Tigra2- no vienas puses tev taisniba , bet no otras es kautcik patrenejos zīmēt kā viņa , jo kauktkā notiekts stils taču kautcik jāizkopj ,vispar jāmācas zīmēt smile.gif

Kopumā paldies visiem par labiem komentāriem.
antuanete
es gan nepiekriitu tigrai jo manupraat noziimeejot tu aatraak vari iemaaciities ziimeet,kautgan pati necensos dariit to biezi, nav jau obligaati jaakopee , var kko atnjemt vai pielikt un izdariit taa, lai ziimeejums izskataas originaals dry.gif
Arts
QUOTE
es gan nepiekriitu tigrai jo manupraat noziimeejot tu aatraak vari iemaaciities ziimeet,kautgan pati necensos dariit to biezi, nav jau obligaati jaakopee , var kko atnjemt vai pielikt un izdariit taa, lai ziimeejums izskataas originaals dry.gif


Remember kids,tracing is not stealing!
Nū,mužiks kā jau nozīmēts,uzzīmē kko krutāku!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.