Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime Music Party #1
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Kitsune
IPB Image

http://anime.lv/forum/topic/?posts_id=51411 ph34r.gif

PS. Looking for translation ^^;
+Chibi+
Anime Music Party #1

Pamatinformācija

Pasākums notiks sestdien, 5. jūlijā (obviously, 2008. gadā).

Vieta: klubs Pulse, Citadeles 2.

Laiks: 13:00 - 21:00 (precīza informācija pēc nedēļas)

Vecuma ierobežojuma NAV.

Ir iespējams pasūtīt savu mūziku anime.lv topikā, kas norādīts augšā.


Kas attiecas uz biļetēm, tad uz doto momentu ir zināms, ka tās varēs nopirkt pasākuma dienā pie ieejas par Ls 3. Ir iespējams, ka būs iepriekšpārdošana par lētāku cenu.

Kaede
Hmm, izklausās, ka es varētu uz kaut ko tādu ierasties. smile.gif Intriģējoši. happy.gif
Sushi
heh, tiešām, varētu būt daudz maz jautri. ;D tikai Pulse liekas tāds 13gadīgo jauniešu klubelītis. xD
anyway, ja japāņu mūzika, varbūt aiziešu! ^^
Spectre
QUOTE(Sushi @ Jun 6 2008, 23:39) *

heh, tiešām, varētu būt daudz maz jautri. ;D tikai Pulse liekas tāds 13gadīgo jauniešu klubelītis. xD
anyway, ja japāņu mūzika, varbūt aiziešu! ^^


no kurienes tādas asociācijas ? o.O
actually nvm katram savs priekštats par visu smile.gif
dExIT
Ohhh.. interesanti smile.gif
+Chibi+
QUOTE(Sushi @ Jun 6 2008, 23:39) *

heh, tiešām, varētu būt daudz maz jautri. ;D tikai Pulse liekas tāds 13gadīgo jauniešu klubelītis. xD
anyway, ja japāņu mūzika, varbūt aiziešu! ^^



kāda atšķirība, kāds tas izskatās - galvenais, ka mums visiem būs fun, nē?
Sushi
QUOTE(+Chibi+ @ Jun 13 2008, 16:23) *


kāda atšķirība, kāds tas izskatās - galvenais, ka mums visiem būs fun, nē?


nu bet protams. tur jau tā lieta. :3 tā bij tikai tāda piebilde.
Karamele
Visdrīzāk sastādīšu Sushi kompāniju un tākā vien tāda 13-gadīga meitenīte vien esmu, nebūs nekādu sirdsapziņas pārmetumu tur atrasties.
Candyhunter
Mēģināšu atkal iejusties 13gadīgas meitenītes lomā (nevajadzētu būt grūti ar manu pašreizējo smadzeņu kapacitāti) un arī ieradīšos, ja nekas major nenotiks, lai mani kavētu. Kopā ar jūzeri Yellow Shade un varbūt vēl kādu 13gadīga prātā esošu smile.gif
Kaede
Pagaidām izskatās, ka es tiešām varētu ierasties. Ja vien man Nothinga sastādīs rītā kompāniju un mēs abas kopīgi atradīsim adresi, jo es Rīgu, kā jau nerīdziniece, pazīstu slikti, tad būsim. happy.gif
maxovt
Bildes no party (21,3 MB): RapidShare.com
Ginta
Paldies par bildēm. (*phew* cik labi, ka manis nevienā nav tongue.gif )

Anyway... Biju pagrozīties tur kādas pāris stundiņas un iespaids palika visai labs. It was fun, tā kā - respect organizatoriem un cerams, ka kas līdzīgs vēl kādreiz notiksies. happy.gif
Yume
woh.. cikos tad tu biji?
Es gan nevienu otakieti neredzēju.. atskaitot sevi un Liju.. nu principā vēl Gromozeku, kas īpaši aktīvs te vairs nav.
Ginta
QUOTE(Yume @ Jul 7 2008, 13:38) *

woh.. cikos tad tu biji?
Es gan nevienu otakieti neredzēju.. atskaitot sevi un Liju.. nu principā vēl Gromozeku, kas īpaši aktīvs te vairs nav.

Es biju ~ap septiņiem līdz gandrīz beigām. Jūs (Yume-sama to Lija-sama) kā liekas redzēju. happy.gif
(dažādu apstākļu dēļ gan man nesanāca pieiet un apsveicināties sad.gif ) Bet man izskatījās, ka arī jums bija pietiekami jautri, tā kā it's no big deal. laugh.gif
Yume
QUOTE(Ginta @ Jul 7 2008, 14:16) *


Es biju ~ap septiņiem līdz gandrīz beigām. Jūs (Yume-sama to Lija-sama) kā liekas redzēju. happy.gif
(dažādu apstākļu dēļ gan man nesanāca pieiet un apsveicināties sad.gif ) Bet man izskatījās, ka arī jums bija pietiekami jautri, tā kā it's no big deal. laugh.gif

nu tas gan. Jautri mums bija pietiekami. biggrin.gif Bet tas nemaisīja ar kādu apsveicināties.
Nakamreiz noteikti parausti mani un pamaj ar roku, lai man pēč tam nerodās nelabas domas par sklerozi mana vecuma.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.