Help - Search - Members - Calendar
Full Version: iesakiet ko labu :)
Anime forum > Anime > Requests
vampiregirl
Nevaru atrast nevienu interesantu anime, tāpēc nolēmu palūgt lai ko iesakat smile.gif Vēlams ieteikt ko par vampīriem piem. kā karin vai rosario+vampire. vispār neesmu daudzus anime skatījusies, tikai divus iepriekšminētos + naruto un king of bandits jing. Būtu jauki ja ieteiktu ko līdzīgu smile.gif
ankhu
paskaties Vampire knight vai Red garden
vampiregirl
Es jau biju domājusi sākt skatīties Vampire Knight, bet veoh.com tagad vairs nav pieejams, tapēc nazinu kur vēl šis anime ir pieejams (neieskaitot YouTube). Varbūt varētu arī pie reizes pateikt kur šo anime var noskatīties? ^^
Pakkun
aidā-> kaku ķēniņš
vampiregirl
om...paldies smile.gif
Niks
Tas nekam neder!
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5586 <--- ja piereģistrēsies, redzēsi arī fansuberu informāciju, un varēsi atrast tos, kuri ir vislabākie.
Svaigas BT relīzes teju vienmēr parādās http://tokyotosho.com/
Savukārt torrentz.com pēdējā laikā neko vairs īsti neatrod. Pieredze rāda, ka ne pirmā svaiguma relīzes vislabāk meklēt isohunt.com
vampiregirl
Nik, paldies par adresi, tik man nelec kā tur ko var noskatīties/nolādēt biggrin.gif Varbūt varētu drusku paskaidrot? smile.gif

PS. Nedomā ka galīgi neko nejēdzu, vienkārši parasti darbojos ar DC...
Niks
BT vai AniDB?
No AniDB neko dabūt nevar. AniDB vienkārši uztur informāciju par relīzēm.
BT gadījumā tev vajadzēs torrent failu, kuru tu atradīsi Tokyotosho, isoHunt vai kur citur, un BT klientu, vislabākā izvēle būtu http://utorrent.com/.
vampiregirl
om...skaidrs....un šitā vienmēr - līdzko kautkur kautkas ir to nevar dabūt xD
Pinky
neesmu skatiijies daudz animes par vampiiriem. no taam, ko esmu redzeejis, topa augshgalaa ir Vampire Hunter D. diemzheel tas nav seriaals - tikai filma, bet laba. wink.gif
vampiregirl
vēl viens milzīgs paldies smile.gif bet kāpēc man visi iesaka animes par vampīriem? biggrin.gif nav jau obligāti kas tāds vajadzīgs, var jau arī ko līdzīgu king of bandits jing vai death note.....wink.gif
Niks
Okay, tad vienkārši ielikšu sarakstu, kuru man viens cilvēks nesen lūdza viņam izveidot. Uzreiz gan jāsaka, ka tas ir mans subjektīvais saraksts, turklāt es tajā neiekļāvu anime, kuras tas cilvēks jau bija redzējis.
So here goes nothing:
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen
Koukaku Kidoutai Stand Alone Complex [peec tam] Koukaku Kidoutai S.A.C. 2nd GIG
Kanon (2006)
Juuni Kokuki
Kino no Tabi: the Beautiful World
School Rumble [un] School Rumble: Ichi Gakki Hoshuu [tad] School Rumble Ni Gakki
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
Full Metal Panic! [tad] Full Metal Panic! The Second Raid [tad veel ir atvasinaajums, ko var skatiities arii kaa otro:]
Full Metal Panic? Fumoffu
Black Lagoon [un] Black Lagoon: The Second Barrage
Higurashi no Naku Koro ni [un] Higurashi no Naku Koro ni Kai
Clannad
Seikai no Monshou
Kidou Senshi Gundam 00
Lucky Star
Kidou Senshi Gundam SEED [un] Kidou Senshi Gundam SEED Destiny
Elfen Lied
Genshiken [tad] Genshiken (2006) [un] Genshiken 2
Ichigo Mashimaro [un] Ichigo Mashimaro OVA
Kekkaishi
Kimi ga Nozomu Eien
Sayonara Zetsubou Sensei
Shinseiki Evangelion [un] Shinseiki Evangelion Gekijouban: The End of Evangelion [nee, shii nav kluuda, pirmaa filma ir suuda recap]
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Kareshi Kanojo no Jijou
Fate/stay night
Hayate no Gotoku!
Mugen no Ryvius
Mai-HiME [tad] Mai-Otome
Uchuu no Stellvia
Gekijouban Kara no Kyoukai: Dai Isshou - Fukan Fuukei
PaniPoni Dash!
Shakugan no Shana [un] Shakugan no Shana II
Shingetsutan Tsukihime
Rec
Pale Cocoon
Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor [un, ja patiik, tad] Soukyuu no Fafner - Right of Left [lai gan vari saakt arii ar sho]
Aishiteru ze Baby
Serial Experiments Lain
Love Hina
Kyou no Go no Ni
Sentou Yousei Yukikaze
Top wo Nerae!
Kanojo to Kanojo no Neko
Noir [un] Madlax [un] El Cazador de la Bruja [jeb Bee Train meitenes ar ierochiem trilogjija]
Gunslinger Girl
Memories
Iriya no Sora, UFO no Natsu
Zettai Shounen
Gakuen Utopia Manabi Straight!
Sola
Kiddy Grade
Mizu no Kotoba
Cossette no Shouzou
Gunparade March: Arata Naru Kougunka
Dead Leaves
Soukou no Strain
Green Green (2003)
Gilgamesh
[Pēc idejas šīs anime būtu jāskatās secībā no augšas uz leju, jo, to sastādot, es centos ievērot AniDB globālos vērtējumus.]
Update: pelēkā iekrāsotie ir turpinājumi, kurus ir jēga skatīties tikai tad, ja patika pirmā daļa.
Taka
Macross Frontier
vampiregirl
QUOTE(Niks @ Jun 11 2008, 19:38) *

Okay, tad vienkārši ielikšu sarakstu, kuru man viens cilvēks nesen lūdza viņam izveidot. ...


diezgan garš sarakstiņš wacko.gif būs rīt jaizpēta tā pamatīgāk smile.gif

ps. vai kāds nezinātu adresi kurā bez maksas varētu nolādēt king of bandits jing? vienkārši nolēmu beidzot uztaisīt avm un pat jau atradu perfekto dziesmu, bet nekur nevaru atrast adresi kur nolādēt sad.gif (vēlams būtu angliski dublētais - nevaruciest īsajiem anime subus)
Niks
http://tracker.anime-legion.info/download....omplete.torrent <--- negarantēju, ka dzīvs, un parasti jau vēlas raw nevis kādas fansuberu/riperu grupas relīzi.
P.S. Iemācies reiz atrast pati sev vajadzīgo - neviens te negrib tev skriet pakaļ. Tas nav nemaz tik grūti vispirms apskatām, kas rakstīts AniDB, tad uz Tokyotosho vai isoHunt, vai uz pašas grupas kanālu/lapu.
P.P.S. Patiesībā tas saraksts ir nepilnīgs un subjektīvs, jo, es tajā iekļāvu tikai tās anime, kuras esmu pilnībā redzējis, un, kā jau teicu, viņa redzētās es tajā neiekļāvu, taču no must see viņš ir redzējis laikam tikai kādu pusduci, Patiesībā no neiekļautajiem must see gabaliem man uzreiz prātā nāk tikai Code Geass.
vampiregirl
vēl viens liels paldies smile.gif nu problēma jau tur, ka es anime nemaz līdz šim nebiju meklējusi un nezinu nevienu adresi kur to var atrast, goggle kā vienmēr neko labu neuzrāda un tad ir tā kā ir..... mad.gif
Church
saakumam uzliec torrent klientu (piem. uTorrent ), un saac kaut vai ar boxtorrents.com
Niks
Sorry, bet boxtorrents.com ir pretīga vieta - pārāk stingri noteikumi un vēl pastāv ratio.
vampiregirl
ja jau ar mana pc i-p adresi torents ietu, tad jau būtu iddeāli un man nekad nevajadzētu cakarēties ar šitām em...šaubīgajām web lapām, bet.......UN vienīgasi kas man iet ir DC un pat tur ir tikai naruto shippuudens un vēl ne visas epas dry.gif
Niks
Kas tad IP vainas?
vampiregirl
Nu uzrādās ka jau 3 cilvēki ir pereģistrējušies ar tādu pašu ip biggrin.gif
Niks
Tak nelien tādos trakeros! Gandrīz visu var dabūt arī normālos trakeros, kuros neprasa reģistrēšanos. No Bokša man ir tikai kādas divas anime (no vairāk nekā 300), kuras nekur citur tiešām neatradu.
isoHunt arī nav obligāti jāreģistrējis, turklāt tas neietekmēs torrentus, jo isoHunt tos tikai indeksē.
Nu, vēl ir http://www.majin2007.com/index.php no kura es ņemu Gundam SEED Destiny, un tur tiešām ir jāreģistrējas, bet viņiem ir tikai AHQ relīzes, tātad nekas daudz nebūs zaudēts arī nereģistrējoties.
Un vietējie trakeri ir pilnīgs piu - prasta, anime nepieredzējusi tauta, salīdzinoši maza anime izvēle, visas relīzes parādās ar ievērojamu nokavēšanos, un pieredze rāda, ka vietējos trakeros ratio uzturēt ir daudz grūtāk nekā ārzemju. Turies pie Tokyotosho un isoHunt atrodamā, turklāt ar AniDB palīdzību var atrast grupu privātos trakerus, kuri teju nekad neprasa reģistrēšanos. Un, ja BT pieviļ, gandrīz vienmēr paliek XDCC (tas gan ir pelnījis pāris atsevišķas rindkopas).
vampiregirl
oky...tik problēma ka man, parastam cilvēkam bez padziļināta ieskata relīzēs u.t.t., nav skaidrs pilnīgi nekas ko teici biggrin.gif bet tas nekas, torents kā programa man neiet, jo viņa fiksē datora ip un tāda jau tur ir un veselas 3 reizes! tur var ko mainīt tik pieslēdzot citu internetu (nezinu kā to gudrāk pateikt) xD
Niks
Ko tu tur dari? Precīzi, kas par torrentu? Ir daudz dažādu trakeru (specifisku servisu, kas apkopo informāciju par torrentiem). Tāpat ir daudz dažādu BT klientu. Ja kādā trakerī tevi neņem pretī, ej uz citu.
Starp citu, vai man tikai tā liekas, vai arī tevi pasūtīja ratā pats BT klients. Ja tā, jāzina, ko tu tur lieto, un kāds tieši ir kļūdas paziņojums (vēlams vienkārši uztaisīt skrīnu jeb ekrānattēlu, kurā tas redzams).
vampiregirl
dah, mani neviens nepasūtīja un nekāds erorrs nav bijis. vispār manl iekas ka tu nesaproti par ko es runāju un es nesaprotu par ko tu biggrin.gif mēģināšu izskaidrot vēlreiz. tātad man ir uzinstelēts upTorrent tāpat kā ir uzinstelēts RevConnect. un upTorrentā ir japiereģistrējāš tāpat kā RevConnectā lai tur kaut-ko varētu novilkt. upTorrentā NEVARU pieregitrēties, jo ar šau ip adresi jau ir pereģistrējušies 3 cilvēki. ceru ka tagad sapratīsi tongue.gif biggrin.gif
Niks
Nē, tu smagi kļūdies. Nekur nav jāreģistrējas. Un, ja atmiņa neviļ, tad DC (jā, RevConnect ir tikai DC klients) arī nav jāreģistrējas. Starp citu, kur tieši tu mēģini piereģistrēties, ja nav noslēpums?
Labi, uztaisīsim ātro ievadu:
http://kaa.animeconnection.net/torrentpage...-15.DVD.torrent
Saglabā to failu uz sava cietā diska un tad atver ar uTorrent.
Update: KAA ir labāka kvalitāte. happy.gif
vampiregirl
psc, to4na nav jaeģistrējās biggrin.gif bet p[irms tam bija...pf....nezinu kur es tad gāju biggrin.gif

vai kāds lūdzu nevarētu ieteikt kuru no šīm trijām animēm labāk sakatīties? vienkārši nezinu kura labāka, visas liekas interesantas smile.gif tātad, kas labāks?
1.vampire knight
2.sola
3. da capo
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.