Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lineage2 original
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Sveiki veeleejos paintereseeties vai kaads speelee origginaalajaa serverii lineage2 mees speeleejam ar draugu Teonaa mo6 ir kaads kas ar speelee vai kaads ar klanu kur vareetu piesaistiities. huh.gif
Jessica
QUOTE(Jaffa @ Jul 7 2008, 00:29) *

Sveiki veeleejos paintereseeties vai kaads speelee origginaalajaa serverii lineage2 mees speeleejam ar draugu Teonaa mo6 ir kaads kas ar speelee vai kaads ar klanu kur vareetu piesaistiities. huh.gif



Es spēlēju www.lineage.lv cool.gif Nesen atvērās serveris.. Lagu nav vispār.. cilvēku maz, bet palēnām sāk sarasties.. Es vienkārši nespēju saprast, kāpēc maksāt naudu par spēli, ja var spēlēt par brīvu biggrin.gif
Jaffa
Paldies par atklātību, bet es tiešām nevēlos šo topiku pārvērst par apspriešanu kādas ir atšķirības starp oriģinālo un privātajiem serveriem.
Tātad vai kāds ir kas spēlē serverī Teon (Eiropas)
Jessica
QUOTE(Jaffa @ Jul 7 2008, 07:43) *

Paldies par atklātību, bet es tiešām nevēlos šo topiku pārvērst par apspriešanu kādas ir atšķirības starp oriģinālo un privātajiem serveriem.
Tātad vai kāds ir kas spēlē serverī Teon (Eiropas)


Es ļoti labi zinu, kādas ir atšķirības starp officiālo un privātajiem. anyway - neizskatās, ka kāds spēlētu uz off.
monk
Uz viena no serveriem ir man čars. neatceros tik uz kura. Uz viena no EU serveriem. bet tā kā tagad nav pašam sava kompja tad nespēlēju.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.