Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Iesakiet animi....
Anime forum > Anime > Requests
Vinzento
Noskatiijos vienu animi ---> Lovely Complex<--- kur bija daudz ''romance'' un tagad gribas veel tikai nezinu ko lai skatos..... Vabuut kaads man vareetu kko ieteikt....? unsure.gif
vampiregirl
D.N.Angel - tiesa pati vēl neesmu noskatījusies, bet palasot citu cilvēku recenzijas izklausās pēc mīlīgas romances animes xD
ankhu
AIR..
Niks
Nu, ja jau ķeramies spēļu ekranizācijām, tad Kimi ga Nozomu Eien un Kanon ir must see. Noteikti ir vismaz pāris desmiti skatāmu romantisko gabalu, bet patlaban vairāk nevaru atcerēties.
Vinzento
Ok paldies ... kaadam laikam jau pietiks.... tongue.gif
Shatako
es tev iesaku Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, rozen maiden. :3
zenofex
QUOTE(Shatako @ Jul 23 2008, 12:30) *

es tev iesaku Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, rozen maiden. :3


Dokuro-čan = romance? Nesmīdini biggrin.gif Tas drīzāk ir piķa melns, weird tipa humors un asinis. Tad jau labā skaties Shuffle smile.gif
Kikyou
Nu nu, Zenofex, Dokuro-chan tak ir vissirdisildošākais romance gabals!
IPB Image

Tā tā, ieteikumi no manas puses... Bokura ga Ita, lai gan to gabalu vēl neesmu pabeidzis, bet cik noskatījos (padsmit sērijas kaut kādas), bija kā romance animei jābūt. Tad vēl REC. Īss gabals (9 sērijas x 12 minūtes), toties traki piemīlīgs. Un protams NANA. Jeb vārdu sakot, tev daudz ko skatīties. owo
Vinzento
Jaa tieshaam daudz.... biggrin.gif Bet vismaz buus ko dariit happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.