Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cowboy Bebop
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Ginta
IPB Image

IfMagazine; firstShowing.net
Yume
opāaa.. tas ir negaidīti. Viņi noteikti sadrāzīs pašu Bebopa ideju, tā kā nedomāju ka būs iepsējams Spaika cīņas stilu atveidot, tad arī tas būs sakropļots, un tā, kā jaunu tur vairs neko iebāzt nevar, tad sižetu isūks no pirksta.

That is so LAME! Lūdzu netaisiet tādas leitas, lieciet naudu kautkur citur!!!
Sigfa
QUOTE(Yume @ Aug 5 2008, 15:33) *

That is so LAME! Lūdzu netaisiet tādas leitas, lieciet naudu kautkur citur!!!


ok.
GM
Ramoniņ, nav tā kā nedaudz muļķīgi krist sašutumā par to, ka Holivuda varētu izcūkot multeni? It's not like tā būtu kaut kāda dižākā arthouse pērle.
Sigfa
QUOTE(GM @ Aug 5 2008, 23:33) *

Ramoniņ, nav tā kā nedaudz muļķīgi krist sašutumā par to, ka Holivuda varētu izcūkot multeni? It's not like tā būtu kaut kāda dižākā arthouse pērle.


nu, vispaar beebops ir viena no visu laiku labaakajaam animeem, no doubt about it.
GM
QUOTE(Sigfa @ Aug 5 2008, 21:38) *

QUOTE(GM @ Aug 5 2008, 23:33) *

Ramoniņ, nav tā kā nedaudz muļķīgi krist sašutumā par to, ka Holivuda varētu izcūkot multeni? It's not like tā būtu kaut kāda dižākā arthouse pērle.


nu, vispaar beebops ir viena no visu laiku labaakajaam animeem, no doubt about it.


Un... Tā tik un tā ir multene. Turklāt popkornīga - kak raz radīta Holivudas lielformāta ekranizācijai ar lielgabaliem, pupiem, sprādzieniem un ruberoīdu.
Es vēl saprastu, ja viņi tur kaut kādu Persepolis gribētu uzfilmēt ar Pamelu Andersoni galvenajā lomā. Bet te - popkorns tiks popkornizēts. OMFG we just can't have that, can we?
kaarleens
Nu kuru tas iipashi krata, lai tak taisa taapat tas neizbojaas sho klasisko anime, kuru daudzi uzskata par shedevru. Lai gam man personiigi Trigun patika vairaak.
Yume
GM.. saproties, manī laikam uz kādu brīdi pamodās apziņa, ka labu lietu kropļošana ir sodāma padarīšana. Krimināli sodāma, ja ir labs advokāts.
Diemžēl katram ir sava izpratne par estētiku un ētiku, tāpēc šādi gadījumi nav novēršami.
Taču es tikai godīgi izteicu savu viedokli.
Taka
Džoniju Depu par Spaiku?

P.S. Yume - tā takš ir anime. Un pie tā, kā animes vispār ignorē reālās pasaules fizikas likumus, es teiktu ka nevienu animi nav iespējams absolūti precīzi ekranizēt.
Taču nedomāju, ka būs tik traki, ka jāraustās spazmās un jāvemj.

Skatoties I, Robot es vienkārši pacentos aizmirst, ka esmu lasījis šo Azimova grāmatu un tad viss bija OKi.
Citādi es arī sāktu burkšķēt, ka no Azimova tur viens nosaukums vien vispār ir palicis
Ghoul
No Oldboy sanaaca shedevrs, beet taa ir manga. Taa, ka nez gaidiisim. Uun, vai varam buut 100% paarliecinaati, ka tas viss ir patiesi?

Manupraat tomeer joks, jo es biju atradis arii tadu plakaatu par Trigun'u... :S
Ginta
Nai, nai - bilde tiešām nav no paredzētās filmas, bet fakts, ka tādu domā taisīt ir patiess.
One winged angel
Tiesi taa, check this out - http://www.firstshowing.net/2008/07/30/rum...oy-bebop-movie/
Spectre
whatever - japāņu lielais pasaules iekarošanas plāns ir on the move biggrin.gif
nevarēja paņemt ar spēku paņems ar zombēšanu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Drīz visa pasaule būs atkarīga no anime vai lietām kas ir saistītas ar to ph34r.gif
Sērfijs
Good news folks, Spaiku tēlos Keanu "2 sejas izteiksmes" Reeves - http://screenrant.com/keanu-reeves-star-co...ebop-kofi-3288/

Pirms visi sāk slīkt lamu jūrā, gribu teikt, ka Spaiks nav gluži bijis tāds varonis, kurš ļoti izrādītu emocijas, tādēļ viss ir a ok.
Pinky
man, piemeeram, liekas ka Keanu tiiri labi noteelos sho lomu. kkaada liidziiba ar Spaiku jau vinjam ir. plus, chalis jau nav kkaads random aktieris. sevi auditorijai ir pieraadijis labi.
mellošoks
nē, tā būs izgāšanās kā vnm
glare.gif
Spectre
QUOTE(mellošoks @ Feb 1 2009, 18:46) *

nē, tā būs izgāšanās kā vnm
glare.gif


Man prieks ka mūsu forumā valda vienīgi pozitīvas domas biggrin.gif

P.s. augustā iznāks vēl viena filma TEKKEN (es domāju ka sīkāku skaidrojumu te nevajag)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.