Help - Search - Members - Calendar
Full Version: par biedru galerijām
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
vampiregirl
tātad, man radās tāda doma ka strap biedru un sensei of art galerijam varētu ielikt vel vienu hm.....meisterības līmeni mangas zīmēšanā biggrin.gif varētu saukties amatieru galerija vai kā tā. nju tur varētu ievietot to cilvēku galerijas, kuri diezgan izceļās uz pārejo biedru fona, bet vel nav sasnieguši sensei of art līmeni, piemēram, tigra vai haikis. ceru ka doma ir apmeram saprotama un ceru ka topiku iebazu pareizajā vietā ^^
Pakkun
QUOTE(vampiregirl @ Aug 5 2008, 22:24) *

tātad, man radās tāda doma ka strap biedru un sensei of art galerijam varētu ielikt vel vienu hm.....meisterības līmeni mangas zīmēšanā biggrin.gif varētu saukties amatieru galerija vai kā tā. nju tur varētu ievietot to cilvēku galerijas, kuri diezgan izceļās uz pārejo biedru fona, bet vel nav sasnieguši sensei of art līmeni, piemēram, tigra vai haikis. ceru ka doma ir apmeram saprotama un ceru ka topiku iebazu pareizajā vietā ^^


: D pwned!
Sigfa
lol, jaa haikis nav sasniedzis sensei liimeni XD

thanks, you made my day.
jurc
Vai tev nešķiet ka jau ir problēmas/strīdi ar Sensei of Art? Vēl ko pa jaunam taisīt domāju ka būs par traku.
Arts
Moš izmet visu to Sensei padarīšanu,cilvēki aizmirst kādēļ zīmē.
Varbūt pie katra usera likt zvaigznītes vai štruntus kā achievmentus par kruto mākslu.
Lil,shiny crap makes life easier.
jurc
QUOTE(Arts @ Aug 6 2008, 22:25) *

Varbūt pie katra usera likt zvaigznītes vai štruntus kā achievmentus par kruto mākslu.

Te jau atkal būs variants - kuram vairāk draugu, tam krutāks vērtējums
Sigfa
kaa, ir taa ir labi, lai jau vaid un gaudo, ka netiek sensejos.
vampiregirl
oh oky......es tik izteicu priekšlikumu ^^ bet varbūt vsp labāk sansejus likvidēt???? jo tiešam, visi tik baigi grib tikt un tad rodas hm....problēmas ph34r.gif
Tenma
nu es piemēram uzskatu, ka šitā senseju padarīšana ir visnoderīgākā tieši jaunpienācējiem vai cilvēkiem, kas Art sadaļā ieskatās visai reti. Daži senseji kaut ko ieposto ļoti reti, un tas varētu izraisīt šo galeriju aizpeldēšanu tāltālās lapās un iergrimšanu aizmirstībā, kas nebūtu īsti vēlams, ņemot vēra darbu kvalitāti. Un galu galā, pārējo makslinieku galerijas tak ar var smuki rēgoties katram ienācejam acīs, ja vien pa laikam kaut ko labu ieposto galerijā.
Tigra2
Well, vairums cilvēku šeit ienākot nospiež View new posts. Tā kā apskatīts tu tiec neatkarīgi no tā kurā sadaļā esi.
Vampiregirl ideja nav slikta, taču tā nav piemērota konkrēti šim forumam. Ja Otaku.lv būtu kā Draugiem.lv ar palielu strādājošo skaitu, kas par uzturēšanu kārtībā saņem naudu, tad tas būtu iespējams, taču tā kā tā nav, tad nesanāks.
Kikyou
Galīgi tūtē. Pietiek ar divām grupām. Citādāk no tā izaugs jaunas apakšgrupas - gandrīz senseji, gandrīz gandrīz senseji, gandrīz gandrīz gandrīz senseji, drusku virs parastiem mirstīgajiem, gandrīz drusku virs parastiem mirstīgajiem, parastie mirstīgie, gandrīz nav lūzeri, lūzeri, sit mān nost tā tak nav līnija domāta.

Lai gan būtībā man pofig, un gan jau, ka citiem ar'.
Taka
Vai tad tāds, kurš nezīmē, neraksta fanfikus un nezin japīšu valodu, vispār ir cilvēks?
Spectre
QUOTE(Kikyou @ Aug 8 2008, 04:39) *

Galīgi tūtē. Pietiek ar divām grupām. Citādāk no tā izaugs jaunas apakšgrupas - gandrīz senseji, gandrīz gandrīz senseji, gandrīz gandrīz gandrīz senseji, drusku virs parastiem mirstīgajiem, gandrīz drusku virs parastiem mirstīgajiem, parastie mirstīgie, gandrīz nav lūzeri, lūzeri, sit mān nost tā tak nav līnija domāta.

Lai gan būtībā man pofig, un gan jau, ka citiem ar'.


made my day - epic win smile.gif
+1


Imho sensei of art galereja liek parējiem palūkoties, lai zin ka var vēl labāk uzzīmēt nekā ir un lai ir uz ko tiekties - jo visvairāk jau skauž, ka pašu tuvie tauttieši māk labāk to darīt smile.gif ja būtu kāds nezināms, būtu - oh yeah he has skill - WHAT SO EVER biggrin.gif
Haikis
Nu man īsti neliekas svarīgi, kurā galerijā mani ieliek. Mani motivē komentāri.
zeloco
QUOTE(Haikis @ Sep 18 2008, 19:12) *

Nu man īsti neliekas svarīgi, kurā galerijā mani ieliek. Mani motivē komentāri.


I second that!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.