Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Da Corner
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
HereFox
xxx
FuschichO
Man arī ir tādi mati.
Čupa kļūdu, bet priekš pirmā posta es tev dodu 8
Patīk, kā tu izkrāsoji otro čibiku bildi
Arts
Ūuuu,Fuschi,jau atzīmes dodam.
Labs sensejs,labs sensejs.
Par pirmajiem un krāsainajiem zīmējumiem dodu 7,jo ir kļūdas un tie ir pārāk girly.
Jā,tas ir subjektīvs viedoklis.
Kā CK teiktu - iepūt man!
HereFox
xx
FuschichO
Anatomija
Tramvajs
Kritika- neraksti lapai pa vidu, sūdīgi lasīt. :]
Cowkiller
biggrin.gif kraasojums ir ok... par anatomiju nerunaashu, pasham tur kaaja klibo, bet ieveeroju ka cilveeku extremitaates ir diezgan kokainas, i hope you get my drift...

t3Xtu raksti kaa v33lies, ja kaadam nepatiik lai nelasa! tev ir tavs individuaalais stils...

btw welcome to our not so friendly forum, pack, team, community, company, entity, squad, crew, group, party, family, call it how ever you like it! cool.gif

FuschichO
Lol... Squad.. let's go and beat the crap out of the bad guys!!!!viens biggrin.gif

Jā, bet rakstīt var kā grib
Sigfa
QUOTE(Cowkiller @ Aug 12 2008, 10:35) *

t3Xtu raksti kaa v33lies, ja kaadam nepatiik lai nelasa! tev ir tavs individuaalais stils...


.ouoɹɔ nʇııɹʞǝıd 'ʇǝǝʇuǝɯoʞ ıbııɔǝıʇʇɐ un ʇıısɐ1ɐs ı1ɐɐɯɹou ɹɐʌ ıʇıɔ ıɐ1 'ɹı ɐbǝǝظ sɐuɐɥsǝǝʇsod ɐsıʌ 'sǝıpɐɹʇɐ sıʇɐɐɹdsɐ

odʎʇ :ʇıpǝ
GM
Visi geji ir geji, bet daži geji ir gejīgāki par citiem.
© Džordžs Orvels

Tb - šis ir solidaritātes posts, kurā es izskau atbalstu Sigfa'm, lai ko viņš arī nebūtu tur meiģinājis pateikt.
Cowkiller
did you just called me a faggit? blink.gif
GM
QUOTE(Cowkiller @ Aug 12 2008, 13:55) *

did you just called me a faggit? blink.gif


And what if i did... U gonna cry rainbows?
Cowkiller
crying rainbows? huh.gif nahh i was just thinking why are you calling someone a fag with no reason at all...
and so by doing that you give an exellent oportunity to someone call you a fag. makes no sense at all biggrin.gif
Pinky
QUOTE(GM @ Aug 12 2008, 15:00) *

Tb - šis ir solidaritātes posts, kurā es izskau atbalstu Sigfa'm, lai ko viņš arī nebūtu tur meiģinājis pateikt.


apgriez ekraanu otraadaak. izlasiisi.
FuschichO
Lol, give me moar fags, gals fall 4 them! (kā jau es reiz teicu)
Vajag mākslu šajā topikā, HF, lai atjaunotu maigi enģelisku gaisotni te ^^
Tigra2
Izskatās, ka esi iesācējs zīmēšanas jomā un tev ir visas iespējas augt. Patīk tas, ka tu jau pašā sākumā savus darbus krāso. :3

P.S. Mani dažreiz fascinē tas, cik maz vajag izdarīt, lai kāds kādam pārmestu. Negaidīti gan bija tas, ka pat alk iegriezās. Taču tas viss liecina, ka Hēfoxs ir ieguvis ļoti veiksmīgu startu un viņam ir liels potenciāls iegūt popularitāti. Labāk gan necentrēt tekstus, taču sākumam, uzmanības pievēršanai, tā bija veiksmīga taktika XD.
HereFox
xx
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.