Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Natsume yuujinchou
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Miyako
Main Title: Natsume Yuujinchou
Official Title: 夏目友人帳
Year: 08.07.2008 till 30.09.2008
Type: TV Series, 13 episodes
Categories: Fantasy

IPB Image

IPB Image

Natsume Takashi spēj redzēt garus. Bērnībā tas sagādāja viņam lielas grūtības, tādēļ tagad viņš to tur noslēpumā no visiem, taču kādu dienu Natsume atrod dīvainu grāmatu (draugu grāmatu), kas reiz piederējusi viņa vecmāmiņai Reiko un uzzin iemeslu, kāpēc gari neliek viņam mieru. Šajā grāmatā ierakstīti to garu vārdi, kurus viņa uzvarējusi un, liekot atdot vārdu, saistījusi ar līgumu, ka tie viņai pakļausies. Taču tagad Natsume ir apņēmies atbrīvot garus no līguma ar gara, kas pieņem kaķa izskatu, palīdzību.
anidb


Sākumā es ilgi domāju vai skatīties šo animi vai ne. Sižets likās pārāk bērnišķīgs, garlaicīgs, kad lasīju aprakstu, taču nolēmu paskatīties pirmās sērijas. Un vēl to neesmu nožēlojusi. Gandrīz katra sērija ir aizkustinoša (īpaši pēdējās, kas iznākušas), mīļa un sirsnīga. Animei ir tāda neparasta melanholiska noskaņa; vienkārši, bet jauki uzzīmēta, arī op un ed, manuprāt, ļoti labi piestāv animei. Bez tam ir patīkami skatīties kā galvenais varonis "aug" un mainās. Kopumā man ļoti patīk un anime nemaz nav garlaicīga, kā varētu sākumā likties.
Church
par shovu, ljoti baudaams/ieteicams. mieriigais pasniegshanas stils/sirsniigums atgaadina Air, vai dazhus 'slice of life' zhanra gabalus, piem., Yokohama Kaidashi Kikou.
Spectre
Varu tikai un vienīgi piekrist Miyako un Church'am
Gabalu skatos kopš pirmās sērijas - nez kapēc šo gabalu negaidu kā piemēram Code geas, tai pat laikā ja ir ta uzreiz novelku unnoskatos ar lielu prieku.

P.s. Tam kaķim ir arī cita forma smile.gif
Tenma
apraksts saintriģēja. visticamāk, ka šo es noskatīšos. tiesa gan, kad būs uztaisītas visas sērijas, jo man ir nojauta, ka šo gribēšu noskatīties vienā piegājienā smile.gif
Ginta
Šo nolēmu apskatīties, jo kaut kur redzēju komentāru par to, ka līdzīgs xxxHolic un esot pat savā ziņā labāks. Well, kā gan cilvēks, CLAMP fans būdams, neapskatīsies. Un lai gan Natsume Yuujinchou patiešam ir labs, tas tomēr (man) neliekas nekādā ziņā labāks par xxxHolic. Bet kopumā ir kaut reizi noskatīšanās vērts.
Kaede
Sāku skatīties šo anime, sākumā nepiesaistīja, bet turpināju tālāk. Iepatikās. happy.gif Pirmajā sērijā tiešām saistījās ar xxxHolic, galvenā varoņa attieksmes dēļ. Pagaidām šķiet saistoši, ļoti patīk endings. Un tas njanko sensei arī ir tīri interesanti, jo īpaši, kad pārvēršas tajā lielajā, milzīgajā radījumā. smile.gif
Es sapratu, ar ko man šī anime tik ļoti saistās. Kādu laiku atpakaļ skatījos Shounen onmyouji. Sižetiski līdzīgi, tikai darbība notiek mūsdienās.

domāju, ka kādu laiku vēl pasekošu līdzi šai anime.
skabais
Lielisks pasakums.
Man raisas asociacijas ar Mushishi un Haibane Ranmei.
Sirds siltumam.
Piedevas deres liepziedu teja ar medu. smile.gif
Church
mm, beidzot noskatiits viss. briinishkjiigs sirdssiltums. iesaku visiem.
Spectre
QUOTE(Church @ Oct 2 2008, 23:52) *

mm, beidzot noskatiits viss. briinishkjiigs sirdssiltums. iesaku visiem.


varu tikai piebilst - ka jānoskatās obligāti, ja parasti pēc animes var vēl spiedelēt par to ilgi un dikti kā piemēram Code geass ta te nav ko spriest - bija labi, anime laba, viss labi smile.gif
Kaede
Ļoti ļoti mīļa anime. Patika. happy.gif Katru reizi smējos par Nyanko sensei (nyan nyan sensei) laugh.gif Kopumā stāsts varbūt jau dzirdēts iepriekš un tā, taču pat nesalīdzināsi ar šāda veida animēm, kuras redzētas iepriekš. Ir vērts skatīties!
Miyako
piekrītu par mīļumu un sirdssiltmu, arī pēdēja sērija atstāja tādu patīkamu sajūtu.

Tagad tikai jāgaida janvāris, kad būs otrā sezona un jācer, ka tā būs tikpat izdevusies. (sīkāk ANN)
beta30
es arii skatos šo anime..man jau NU ĻOTI PATIIK...esmu kaarteeja mechas un shounen anime piekriteeja, cool.gif bet šī aniem ir ļoti patīkamaa arī bez "BUUM!!!!!" *BLADAAC* /SMASHHHHH/..UN NOOOO...KABUUUUM!! @_@..skatos jau 2 sezonas 7 episode .un ceru veel uz 3 ...happy.gif
animaacija arii patiikama un sakaņota ar ejošo stāstiņu...ļoti patīkami noformētas ir endings gan animaacijas ziņā, gan mūzikas...:3
šajā anime man patiik šī emocionalitaate(sevišķi peedeeja redzeetaa seriija pašlaik).Katrs pārdzīvojums,prieks,bailes vai joks ir pasniegts nepārspīlētā veidaa,ko parast var maniit citās anime...es jau nežēlojos, bet šo aniem es iesaku noskatiities...(runs away)
nyanko sen-sei..fans....(madara....)viņš ir superiigaaka ģeomtriskaa forma uz pasaules. tongue.gif .kaut kas tik ģeniaali apaļš un ..uhh pufiigs laikam sen nav redzeets. blink.gif ...arii patiik otra forma-madara...laikam tas pats, kas bija sesshomaru(no inuyashas)...piekriitu "skaabaja"haibane renmei arii bija patiikama..bet šī aniem nav tik depresiiva...šī anime ir optimistiskaaka.... wink.gif
Miyako
natsume patiešām sasilda aukstajās ziemas dienās. patiess prieks, ka ir saglabājies maigums un sirsnība no pirmās sezonas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.