Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tikšanās ar japāņu jauniešiem
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Reira
15.septembra vakarā pukst. 20:00 viesnīcā Konventa Sēta, Rīgā ir starpkultūru vakars. Piedalīsies jauniešu apmaiņas programmas dalībnieki no Japānas. Ja uz pasākumu tiek vairāki cilvēki, būtu jauki, ja viņi varētu sagatavot kādu priekšnesumu. Ielūgumu var saņemt, rakstot uz e-pastu daeriin@inbox.lv
monk
QUOTE(Reira @ Sep 10 2008, 21:32) *

15.septembra vakarā pukst. 20:00 viesnīcā Konventa Sēta, Rīgā ir starpkultūru vakars. Piedalīsies jauniešu apmaiņas programmas dalībnieki no Japānas. Ja uz pasākumu tiek vairāki cilvēki, būtu jauki, ja viņi varētu sagatavot kādu priekšnesumu. Ielūgumu var saņemt, rakstot uz e-pastu daeriin@inbox.lv

Un kā tad jums tur gāja? ko darījāt?
Spectre
ohhh tagad tik pamanīju

tāds pats jautājums kā monkam
Pakkun
OMG!! japāņu jaunieši! ko tādu vis' katru dienu neredz! (indiešu gan daudz) kā gan es to varēju palaist garām? : D
rebelstrik
njā, žēl, ka tikai tagad izlasīju :/
FuschichO
Izklausās, ka neviens neko nestāstīs. Tas laikam ir konfidenciāli vai kaut kā tā.
Arts
Japāņu jaunieši nosprāga,ja?
Jūs neko nestāstīsiet...
Ginta
Geez, kas nevarat pieļaut varbūtību, ka neviens neaizgāja?
Patachan
Hmm, es nezināju par tādu pasākumu 15.septembra vakarā, bet gan par citu līdzīgu pasācienu citā datumā...

IPB Image

...varbūts kāds bija uz šo?
Spectre
man patīk, ka šo visu informāciju šeit ievieto diezgan "laicīg"
Patachan
QUOTE(Spectre @ Sep 19 2008, 14:20) *

man patīk, ka šo visu informāciju šeit ievieto diezgan "laicīg"


Nu bet neliela cerība jau ir...varbūt kāds zināja bez publicēšanas šajā forumā un aizgāja.
Diemžēl ātrāk nevarēju pubicēt, jo man te tādas promlēmiņas ar internetu. dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.