Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Linsy galerija
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Linsy
dzēsts.
Arta
1. zīmējums ..
OMG ACIS. x.x nevietā. nē nē. viņām nekur nav vieta. NĒXT.

Nū īr ōkēi .. - Bubbles vislabākā. ;D

Grūti arī pateikt kas pareizi & kas nepareizi .. vienā seja pārāk saplacināta, vienā visp sejas gandrīz nav.. no tiem cilvēku zīmējumiem vislabākais ir 5.
Nu tā. Turpini zīmēt. Būs ar vien labāk. ^^
Linsy
dzēsts.
Kikyou
Patrennē roku kādu gadu, tad arī būs jēga kritizēt. Nav īsti jēga mācīt baletu tādam, kas knapi staigāt iemācījies. XD
Bet šis visai cerīgs izskatās. Practice, practice!
Linsy
Bet es gribu labot, bet iisti nezinu ko biggrin.gif
tapēc gribu lai man pasaka.. protams, zinu,ka labot vajag gandrīz visu, bet nuu..

starp citu, tavi darbi, Kikyou, vispār ir ideāli.. smile.gif
Cowman
2,5 un 6 norm

no pareejiem man patiik s.Bob un timmijs


(personiigi 2trais man baigi patiik)
Linsy
Paldies! Mēģināšu vēl labāk smile.gif
antuanete
1ais man galiigi nepatiik , otrais gan baigi labi iznaacis, smukas actinjas un piemiiliiga sejinja, 5ais arii labs tikai deguns taads paliels huh.gif
Pakkun
priekš sava vecuma tu zīmē gaužām draņķīgi. 10gadīgam tas būtu ok, bet ne 14. JA pietiek apņēmība un pacietība, sēdi un zīmē visu pēc kārtas. skaties kā citi zīmē. ja nav kur likt naudu, paņem kādas mākslas nodarbības. (ja ir, kur likt, meklē netā tutōriāļus). un, tiešām, kā var labot kļūdas, ja viss darbs ir kļūda. nepiesārņo visu forumu ar ikkatru savu skricelējumu, bet liec tikai to, kas ir daudz maz publiskas apskates un kritikas cienīgs.
mana mācība - pārzīmē! visu! un izdomā ko tu gribi zīmēt un kādā stilā. vai vnk zīmē un skaties uz ko vairtāk velk, kas labāk padodas. amerikāņu lētie muļķiki jau nu ir pēdējais, no kā mācīties zīmēt.
Linsy
antuanete, paldies smile.gif
Pakkun, tādus kā tavu, es biju gaidījusi visus komentārus.. paldies par to pašu smile.gif
Linsy
dzēsts.
Arta
Ak jel..
Es pat nezinu vai anime/manga stils tev ir piemērots. o.O
Bēt nu paies kāds laiks [īīlgs laiks] kamēr pie kaut kā tiešām ievērības cienīga nonāksi..

Bet tāpat - turpini. Uzzīmē kko vnk ģeniālu un savādāku kā vienkāršs feiss vai multeņu varonis. Bet nē. Pa priekšu iemācies kārtīgi tos pašus feisus zīmēt..
Linsy
Neturpināšu.. paldies par jūsu domām.. sapratu,ka zīmēšana nav priekš manis smile.gif
Cowman
1rmais ljoti labs , bet 2trais nekam neder so 50/50

varbuut nemet visam ar roku un taisi ziim neanime stilaa bet tajaa kurs tev labaak padodas
Linsy
es jau neteicu,ka tas ir animes stilaa..vai tad animē cilvēkiem galva ir lielaaka par visu kermeni?
Cowman
nee vnk magjiskaas acis ( un jaa ir arii anime kur galvas ir lielaakas par kjermeni ..taas parasti izmato briizos kad ir joks)
Linsy
Par to nezinaaju..
Mai
Tā kā pārāk laikam aizraujos ar cilvēku zīmēšanu, tad man ir šis tas sakāms. Pirmais un, manuprāt, galvenais, kur daudzi pielaiž kļūdas, ir tas, ka seju uzzīmē jauki, un viss ir tiešām skaisti, cepuri nost, bet vnm aizmirst vairāk izēnot. Ēnās ir laba zīmējuma noslēpums. Vienalga, vai zīmējums ir krāsains vai melnbalts, bet viss ir toņos un ēnās. Pēdējais zīmējums ir patiešām jauks, bet viņš ir gandrīz plakans... Ēnām jābūt zem zoda, jo kakls parasti vienmēr ir tumšāks par seju. Ēnas trūkst arī lūpās - arī tās izskatās plakanas. Un acis... acis ir dvēseles spogulis un tajās ir jāiepūš dzīvība. Ēnām jābūt arī ap acīm, lai izskatītos, ka acis kkur pieturas, ka nav vnk tā... nu, tā, man nav īsto vārdu, lai pateiktu, ceru, ka domu saprati. smile.gif Pie deguna, pie zoda, pie pieres. Visur vajag ēnas, jo savādāk ir tikai kontūras. Un gribētu, lai uz priekšdienām arī matus Tu smukāk pazīmētu - ar zīmuli, nevis izsmērētu dažādos virzienos vilktās līnijas.
Kopumā darbs ir jauks, un, ja pacentīsies, no Tevis kkas noteikti sanāks, jo tā jau visu Tu, manuprāt, vairāk vai mazāk pieproti. smile.gif Lai veicas turpmāk!! wink.gif
FuschichO
Nepārcenties gan ar ēnām, ja vien vēlies zimēt anime stilā. dry.gif
Linsy
Jā, paldies par ieteikumiem..
Linsy
...
anti
IPB Image
vampiregirl
man jautājums - kur ir palikuši visi zīmejumi no tavas galerijas? izdzēsi? kapēc? redzu tikai vienu tavu darbu - tā meitenīte ar rozavajiem matiem... ja tu tur čibiku mēģināji uzzīmēt - tev nesanāca biggrin.gif galva jau nu ir gigaliela, nerunājot jau par pārejo ph34r.gif
Arts
Nu cik daudz meitēns izstaro FAIL,nebūsim tač maitasgabli un nelauzīsim zīmētgribu,varbūt beigās kaut kas sanāks,varbūt sanāks vēl vairāk fail.
Need moar pics!
FuschichO
Zīmējums daudz liecina par pasaules uztveri un spēju vērot apkārtni, lai arī kādā stilā tas būtu un lai kas tajā būtu attēlots.

Godīgi- man rodas tāds efekts it kā cilvēks vispār nav mēģinājis paskatīties uz pasauli vai arī redz to tik unikālā veidā, ka mēs nesaprotam.
Sigfa
Mana 7 gadiigaa maasa ziimee labaak. Un veel liek uzkriitoshu parakstu uz darba kuram veltiits mazaak par paaris stundaam. Izkataas peec standarta augstpraatiibas ceelushaas no ignorances. Uzmaniibu var ieguut arii savaadaak, ej uz tusu minisvaarkos un caurspiidiigu tube-top. Kaa juus cilveeki varat vinju uztvert nopietni?
GM
Solidaritātes posts, kurā es, izmantojot man sniegto varu, apstiprinu, ka topika autore ir lielākais ģenētiskais fail, kāds mātei dabai ir sanācis, kopš viņa pasaulē laida šo:
IPB Image
vampiregirl
zinat, es nekad nebūtu domajusi ka to teikšu, bet jums neliekas ka šaujat pāri strīpai? nju oky- viņai nesanāk, viņa nemāk pieņemt kritiku, bet tas jau nedied tiesības šitā masveidā brukt cilvekam virsū... un Linsy, ja tu padosies katu reizi kad kāds saks tevi kritizet, tad tu dzivē neko nesasniegsi. saņemies! smile.gif
Sigfa
QUOTE(vampiregirl @ Jan 17 2009, 17:50) *

[..]


Nee, neshkjiet gan, ka shauju paar striipu, man shkjiet, ka es izteicos paaraak puukaini. Man shkjiet, ka TU shauj paar striipu ar savu naivo altruismu. Esmu jau sho vairaakkaart teicis, bet lieka reize jau par ljaunu nenaaks: Kaadam ir jaabuut cilveekam, lai pavadiitu pie darba, minu, triisdesmit minuutes neieguldot ieprieksh nekaadu peetniecisku, vai radoshu darbu un domaajot, ka to var saukt par 'maakslu', un veel buut tik augstpraatiigi pashpaarliecinaatam, lai to izliktu ne tikai publiskai apskatei, bet arii online komuunai uz veerteeshanu? Nemaz nerunaajot par atkaartotaam shaadaam izdariibaam. Meh.

IPB Image
FuschichO
Njā. Es piekrītu. Man tikai nepatīk asi izteikties. Kāds cits to izdarīja manā vietā. Arigatou!
GM
QUOTE
un Linsy, ja tu padosies katu reizi kad kāds saks tevi kritizet, tad tu dzivē neko nesasniegsi.


Došu tev analoģiju ar tavai dzimuma/vecuma kategorijai saprotamu problēmu: tas ir tāpat kā ja tev ir mazi pupi. Tu vari neticēt, kad to pasaka viens vai divi cilvēki, bet, kad cipars sasniedz divciparu skaitli, tad no šī fakta neizbēgsi.
thearnis
Gan zīmēt prasmi, gan krūšu izmēru vēl var labot. Pārāk uzpūstu ego gan būs grūtāk izmainīt wink.gif
Asuka
QUOTE(GM @ Jan 17 2009, 22:43) *

tas ir tāpat kā ja tev ir mazi pupi.


nu GM, salīdzināji. XD


jā, nu sava daļa taisnības tajā visā ir, bet ja ne visi, tad lielākā daļa šī foruma zīmētāju ir gājuši cauri kritikas lietum un visiem citiem sūdiem nepatīkamajiem komentāriem.

vismaz mēs varam priecāties par to, ka deguns nav uzzīmēts uz vēdera un acs .. daudz zemāk. -_____-`

un Linsy, nesaki, ka nezini ko savos darbos labot. domā. ar savu galvu. tā nav domāta tikai frizūrai.
meklē kļūdas un tās labo. audz. praktizējies, nevis sēdi, dzer tēju un ceri, ka šajā forumā pēķšņi uzradīsies kāds happy-happy-joy-joy cilvēks, un sāks tev stāstīt cik tavi darbi ir lieliski un ka tu nākotnē būsi nākamais Dali.
iesaku zīmēt sākt mācīties uz papīra, nevis maukt datorā.
papīrs + zīmulis = labi.

P.S. man patīk ievietotās bildes, par kritikas tēmu. tas suns rocks.
vampiregirl
QUOTE(Sigfa @ Jan 17 2009, 20:13) *

Nee, neshkjiet gan, ka shauju paar striipu, man shkjiet, ka es izteicos paaraak puukaini. Man shkjiet, ka TU shauj paar striipu ar savu naivo altruismu. Esmu jau sho vairaakkaart teicis, bet lieka reize jau par ljaunu nenaaks: Kaadam ir jaabuut cilveekam, lai pavadiitu pie darba, minu, triisdesmit minuutes neieguldot ieprieksh nekaadu peetniecisku, vai radoshu darbu un domaajot, ka to var saukt par 'maakslu', un veel buut tik augstpraatiigi pashpaarliecinaatam, lai to izliktu ne tikai publiskai apskatei, bet arii online komuunai uz veerteeshanu? Nemaz nerunaajot par atkaartotaam shaadaam izdariibaam. Meh.


em.....mnja biggrin.gif es tik nesaprotu par ko tu tā sanervozējies? biggrin.gif relax, ievelc desmit dziļas ieelpas biggrin.gif nu es atceros ka man reiz vairaki cilveki teica:"galīgakos sūdus te neviens nekomentētu." tad kāpec jūs sakat ka viņas darbi ir pārakais fail? pēc jūsu pašu logikas sanāk, ka jūs nemaz neko te nerakstītu biggrin.gif

QUOTE(GM @ Jan 17 2009, 20:43) *

ja tev ir mazi pupi.

ahaha, ku smieklīgi ph34r.gif (paldies dievam šito uz mani nevar attiecināt biggrin.gif)

GM
QUOTE
paldies dievam šito uz mani nevar attiecināt


Pics or GTFO!
vampiregirl
QUOTE(GM @ Jan 18 2009, 12:16) *

QUOTE
paldies dievam šito uz mani nevar attiecināt


Pics or GTFO!


ahaha, man nav tev nekas japierada tongue.gif
Sigfa
lol, mums besii tieshi tas, ka juus ljaudis vinju komenteejat.

Un ar pics or GTFO tika domaats - pieraadi, ka tas uz tevi neattiecas, vai arii mees pienjemam, ka tu ljechii un tev buutu jaalasaas prom.
vampiregirl
QUOTE(Sigfa @ Jan 18 2009, 12:51) *

lol, mums besii tieshi tas, ka juus ljaudis vinju komenteejat.


nju un ko tad tu pati viņu komentē?

QUOTE
Un ar pics or GTFO tika domaats - pieraadi, ka tas uz tevi neattiecas, vai arii mees pienjemam, ka tu ljechii un tev buutu jaalasaas prom.


em, skaidrs... ienīstu angļu saīsinajumus dry.gif

Sigfa
Es pati vinju komenteeju, jo jums cilveekiem nepielec, kaadam ir jaaizdara netiirais darbs un jaapasaka patiesiiba, shoreiz taa biju es.
vampiregirl
QUOTE(Sigfa @ Jan 18 2009, 13:39) *

Es pati vinju komenteeju, jo jums cilveekiem nepielec, kaadam ir jaaizdara netiirais darbs un jaapasaka patiesiiba, shoreiz taa biju es.


ahaha, netīrais darbs? varu saderēt ka pati jūties ļoti apmierinata ar to, ka nodirs citus vistiešakajā veidā. zini, ir tādi cilveki kuriem ir mazvērtības komplekss, tad nu viņi em... aizmirst par saviem trūkumiem kritizējot citus ph34r.gif
Sigfa
Tieshi taa arii ir, man to naakas gruuti atziit, bet tomeer man paliek labi, kad citus nolieku un veel vinjiem labums, ka apzinaasies savus truukumus.

IPB Image
Arts
Linsy - trollis,lulz gained.
vampiregirl
QUOTE(Sigfa @ Jan 18 2009, 14:07) *

Tieshi taa arii ir, man to naakas gruuti atziit, bet tomeer man paliek labi, kad citus nolieku un veel vinjiem labums, ka apzinaasies savus truukumus.


pirmais solis uz izārstēšanos - atzit savu problēmu biggrin.gif (piedod, vnk man uzreiz sitasi atausa atmiņā)
Kikyou
QUOTE(GM @ Jan 17 2009, 20:43) *

Došu tev analoģiju ar tavai dzimuma/vecuma kategorijai saprotamu problēmu: tas ir tāpat kā ja tev ir mazi pupi. Tu vari neticēt, kad to pasaka viens vai divi cilvēki, bet, kad cipars sasniedz divciparu skaitli, tad no šī fakta neizbēgsi.


Kāpēc lai kāds bēgtu no komplimenta? :C
Sigfa
QUOTE(Kikyou @ Jan 18 2009, 15:30) *




pusstundu mokos dilemmaa - izmantot penju analogjiju, vai nee. Atnaaks veel kaads un pateiks, ka tas arii esot kompliments.

Arts, ja taa ir taisniiba, tad successful troll is successful, shvaks vieniigi, njemot veeraa, ka shaadi topiki shajaa forumaa ir standarta lieta.
GM
QUOTE(Kikyou @ Jan 18 2009, 15:30) *

QUOTE(GM @ Jan 17 2009, 20:43) *

Došu tev analoģiju ar tavai dzimuma/vecuma kategorijai saprotamu problēmu: tas ir tāpat kā ja tev ir mazi pupi. Tu vari neticēt, kad to pasaka viens vai divi cilvēki, bet, kad cipars sasniedz divciparu skaitli, tad no šī fakta neizbēgsi.


Kāpēc lai kāds bēgtu no komplimenta? :C



Galdnieka meitas pašlepnums? Rets fenomens.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.