Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vēlos oganizēt "Inčukalnu"
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Henata
Vēlos oganizēt "Inčukalnu" . Bet ir vajadzīga palidzība ....
Vēršos ar šo piedavājumu , jo man apnika gaidīt kad kāds sāks kusteties dry.gif
Church
es driizaak parakstiitos uz kosheriigu pirti, ala gramozeka organizeeto (maarupee?). tomeer biljards un galda teniss ljoti gliishi iedereejaas pie pirtoshanaas un dzhakuzi smile.gif
Dero
I-KALNS.

I-Kalns, tā ir kā otaku tradīcija. Kur aizbrauc atpūsties, iedzert (kā kurš cits vairāk cits mazāk) un labi pavadīt laiku incidentu koeficents mums ir diezgan mazs.

+1
Sigfa
jaa, kaadu nodzershanos gausiigu ieraushanu otaku kompaanijaa vareetu sariikot, domaaju, ka ALK ieradiisies vismaz daljeeji pilnaa kontingentaa.
Ginta
QUOTE(Henata @ Oct 14 2008, 20:08) *
Vēlos oganizēt "Inčukalnu" . Bet ir vajadzīga palidzība ....
Vēršos ar šo piedavājumu , jo man apnika gaidīt kad kāds sāks kusteties dry.gif


Kāda tieši palīdzība Tev ir vajadzīga? Varbūt vērsies pie iepriekšējiem organizatoriem... etto... Shaisuke, Iori Yagami... (?)
Storm
Veseliigs otaku pasaakums ir nepieciesams, bet es nedomaaju ka mums obligaati jaameerkjee uz incukalnu - vienkaarsi noiireejam pirti (to kas bija pagaajsreiz?) un miers ^^
Noriass Gato
Spriežot pēc organizētājas lietotā "Inčukalns", tieši tas arī ir bijis padomā. Pirti var dabūt, ja vien ir nauda.
Dero
Tagad inflācijas laikos varam tik pa lēto. tongue.gif
Henata
Lēts ir Inčukalns !
Sigfa Shaisuke nav Latvijā mad.gif
Dero
Ar Shaisuki caur draugiem var.
Henata
Ou ... tad super ...
Tad paliek tikai savākt cilvēkus
UTKINS
jauki protams bet Inčukalns ziemas mēnešos nav tā pati labāka vieta kur pavadīt laiku. 1 kārt tur ir diezgan auksti līdz ar to ne pārāk komfortabli. kas savukārt novedis pie tā ka lielāka dala cilvēku vienkārši sēdes satinusies segas un mēģinot sagaidīt ritu , līdz ar to nekāds labais party viss nesanāks.
Ghoul
Jaa, liidz incukalnam ziemas laikaa ir ljoti auGstu jaakaapj! biggrin.gif
Nedomaaju, ka aukstums buutu shkjeerslis, visi ieprieksheejie Ikalni, kas notika ziemaa, man ljoti patika, taa ka es ierastos.

Ja Tev vajag kkaadu paliidziibu, vari sazinaaties ar lastguru vinam ir blats ar iipashniekiem!
UTKINS
QUOTE(Ghoul @ Oct 16 2008, 13:36) *
piu piu piu un parejas mulkibas



ņemot vērā pēdējos pasākumus kas tur ir notikusi ziema bija maz apmeklēts un diezgan boring ja neskaita sēdēšanu istaba mēģināšanu pārdzīvot nakti

nu taka Inčukalns tomēr ir kalns tātad viņa noteikti ir jākāpj diezgan augstu
Sigfa
kaads tam sakars ar shaisuki. Anyway, pirtis riigaa ir liidz kaklam, gan var samekleet kaadu kur var katrs pa pieciitim iemest uz nakti.
Henata
Ok . Tad gaidu citus pidavājumus .... no tiem kas vēlās braukt kur citur !!!

--------------------------------------------

--------------------------------------------
Inčukalns - TRADĪCIJA !!!
Ayumi
jā, ja esi tā kārtīgi 'ierāvis' tad vienmēr silti! smile.gif
Inčukalnā labāk pasākumus rīkot siltā laikā, imho.

A, un Henata - varbūt ieteiksi kādu citu vietu, kur mēs vēlētos braukt?
Spectre
Ņemat vērā slinkos otaku.lv biedrus - pirts - rīgas robežās, tālāk man toč ļeņingrada kratīties.
Pirtij ir jābūt normālai un ar komfortu ... ko nozīme komforts ?
Pirmkārt un svarīgākais - lai tur būtu tik silti/karsti, ka iznākot no pirts var sēdēt dvielī/halātā un nedrebināties ...
2. Ir kur sēdēt - VISIEM
3. Tee Vee - pie kura piejūgts PS (par PS varētu padomāt ja iepriekšējie nosacījumi tiks izpildīti)
4. Biljards/Novuss/shautrini - labs adons, vairotu manu vēlmi ierasties.


P.s. ja nu gadījūma (maz cerams) šie visi nosacījumi piepildās vai es varu ierasties ar apmēram 10 ppl. no anime.lv (visticamāk būs mazāk) ? smile.gif

P.s.s. Tuss darba dienā uzreiz izslēdz manu ierašanos.
Henata
Kaa es sapratu juus veelaties nesekot tradicijaam un samesties katrs pa 20 ls un maukt uz vienkaarsu pirti , kur ir visaadas izklaides, un nav pat vietas kur apkriesties un nav pat guljam vietu ?
Church
pirtis ir dazhaadas. arii kur 100 cilveekiem ir vieta.
par guleeshanu .. kaadas nu kuram ir prioritaates. ja pasaakums uz vakaru/nakti, tad var arii neguleet taas dazhas stundas peec chetriem riitaa smile.gif, bet toties izbaudiit kosheriigu pirti. tajaa pashaa gramozeka organizeetajaa pirtii bija par ekstra samaksu pieejamas arii viesu maajas nakstmiitnei, gan gandriiz neviens neizmantoja. dazhi atluuza uz diivaaninjiem, vairums palika nomodaa cauru nakti.
imho iipashu probleemu pakjert liidzi guljammaisu nevienam nevajadzeetu buut vajadziibas gadiijumaa smile.gif
Dero
Es domāju pietiek taujāt otaku memberus(loli-conus), kur viņi vēlas braukt un atpūsties, vnk jāpiedāvā vieta, jāpasaka cena un jāgaida atsaucība. smile.gif
lastguru
pateicoties dažu biedru iniciatīvai ārpus foruma un to pašu biedru nesekošanai līdzi foruma aktivitātēm, inčukalnā ir rezervēts datums - 13. - 14. decembris. kas negrib var nebraukt biggrin.gif
Church
13.-14. decembrii un inchukalnaa? pakjeriet liidzi termoforus aareejai sildiishanai un shnjabi ieksheejai, liidzjuutiibas, ja es adekvaati noveerteeju situaaciju smile.gif
X_Kamui
xD Gribeju aizbraukt,
bet 13-14 es netik6u... man 10, 12 jaasvin dzimenes...10 Riigaa, bet 12 D-pilii un 13 diez vai tikšu atpakaļ uz Riigu...
Misa
ko lai saka- Yay!
sen gaidīju.
+1
Henata
UUU... cik no cilveeka (Ls) ?
Dero
Vislabākā dāvana dz.d no otaku! cool.gif

alt
iire plus dalja food uz galvinjaam - vairaak par piechuku nebuus - es visticamaak ka no savas vaarda dienas nebuushu atkopusies, lai brauktu uz aukstu inchukalnu - sorr 90% ka nebuushu - Juus jau taapat esat veiksmiigi aizmirsushi kaa es ziskatos (chuckle)
Ayumi
aaawww, decembrī? es braukšu, ja tur būs silts. :/
Zuzix
QUOTE(Ayumi @ Oct 20 2008, 00:12) *

aaawww, decembrī? es braukšu, ja tur būs silts. :/

tur silts nebūs, bet es laikam arī braukšu ^^
Misa
vienmēr var atrast kādu pie kā sildīties taču.
kaut vai kaķi somā paņemt, viņi vienmēr ir silti :3 (izņemot gadījumus kad miruši)
Sephy
ja bus alus un apspreides par animu ofc bushu biggrin.gif
Tenma
QUOTE(Misa @ Oct 20 2008, 18:59) *

vienmēr var atrast kādu pie kā sildīties taču.
kaut vai kaķi somā paņemt, viņi vienmēr ir silti :3 (izņemot gadījumus kad miruši)


kāds paņems kaķi? dzīvu? blink.gif huh.gif smile.gif biggrin.gif tad moš pat es varētu piekāpt...
Storm
Omg decembris... biggrin.gif Tauta vajag mby aatraak? Jo decembris gandriiz peec 2 meenesiem, kas nav maz! xD Bet katraa gadiijumaa ja buus kautvai decembrii tad es arii buusu tongue.gif
Iori Yagami
Tad laikam mums jaapspriež ko cilveki grib tur darīt un kurš var palidzet to organizet biggrin.gif biggrin.gif

Sigfa, ja tu brauksi tad es par pirti varu neuztraukties, vai nē? Vizmas par to talpu kas ir blakus pirtim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gramozeks
happy.gif Man rodas liels Prieks, ka beidzot Jūs, mani draugi, sākat rīkoties, lai izveidotu pasākumu!
Man jau ilgu laiku bijas kas padomā (jau kopš pagājušā gada), tikai laiks nebija pienācis. Tagad acīm redzot laicīņš tuvojas un jārīkojas tempā, lai noorganizētu labu un atraktīvu pasākumu.
Man ir piedāvājums noorganizēt Pirti "Pakavciemā"
Ja nebūsiet ar mieru tad domāsim ko citu! ^^, Taču mums ir jāpasteidzas ar vietas izvēli un rezervēšanu, citādi pavadīsm laiku kur pagadās! T_T To gan es negribu, jo vairums Otaku neesmu sastapis jau ilgu laiku!
Ginta
QUOTE(lastguru @ Oct 19 2008, 13:13) *

pateicoties dažu biedru iniciatīvai ārpus foruma un to pašu biedru nesekošanai līdzi foruma aktivitātēm, inčukalnā ir rezervēts datums - 13. - 14. decembris. kas negrib var nebraukt biggrin.gif
Spectre
+84297623987250 gramozeka variantam.
Church
gramozek: kaa jau esmu teicis, tevis mineetajaa pirtii man buut paticis daudz vairaak. attieciigi arii esu par to. - bet varbuut veerts t.sk. saakt precizeet riikoshanas datumu u.c. detaljas, lai vienkaarshaak cilveekiem plaanot/izlemt?
FuschichO
Uz Pakavciemu es arī gribu. Uzvadīšos labāk kā iepriekšējā reizē, jo kopš man nomira suns, esmu kā cits cilvēks. ohmy.gif


Nu, visticamāk uz dīvāniem vismaz nenolūzīšu,jo man paradums pa dienu gulēt, un māsai neļaušu liet manā glāzē katru sātana dzērienu, kas pagadās pa rokai...
Misa
ko var ņemties, inčukalns ir tradīcija >>
Spectre
QUOTE(Misa @ Oct 22 2008, 21:42) *

ko var ņemties, inčukalns ir tradīcija >>

Cilvēki mainās, mainās arī tradīcijas.
Neredzu lielu starpību samaksāt 5 lvl un pēc tam izmest par zālēm 20 lvl un noslimot nākamo nedēļu.
Vai arī samaksāt 20 lvl un kārtīgi atpūsties siltās telpās un vēl pamērcēties hlorainajā džakūzī smile.gif
ReD_FoXy
Otaku tauta ir kļuvusi pasīva, neinteresanta un patētiska.

"Vai arī samaksāt 20 lvl un kārtīgi atpūsties siltās telpās un vēl pamērcēties hlorainajā džakūzī smile.gif"

Pirms pāris gadiem nekad to iekš otaku nevarētu dzirdēt. Kur pazudis piedzīvojuma gars? Kur pazudusi vēlme visiem satikties, izklaidēties kopā vienalga kur un kā?
Cik nožēlojami ir noskatīties, ka otaku pasākumi pārvēršas par debīliem, tipiskiem pirts-pasākumiem, kur visi dodas nevis kopistiski, uz viena nožēlojama laptopa skatīties Inuyasha vai kādu citu animi, bet brauc uz pasākumu izbaudīt visu iespējamo, tikai ne cilvēkus, jo samaksāti taču 20ls.
Kādreiz prioritātes bija - pēc iespējas lētāk, izdevīgāk un massīvāk (a.k.a. vairak tautas). Tagad? Samaksāt piķi par to lai savu resno pēcpusi noliktu uz vēlviena ērta krēsla, dabūtu baigo relaksonu.
Man pietrūkst spontānā un draudzīgā otaku bara, kura pasākumi bija neaizmirstami, neaizvietojami un must see. Un cik žēl, ka tie laiki jau ir laikam pagājuši...


+1 INČUKALNS!!!
Church
imho tas viss joprojaam sabiedriskoshanaas zinjaa notiekaas .. tikai vairaak anime.lv cilveeku pusee, gan organizaatoriskaa, gan piedaliishanaas zinjaa smile.gif
Zuzix
QUOTE(ReD_FoXy @ Oct 23 2008, 16:51) *

blah

+1 INČUKALNS!!!

un zāle agrāk bija zaļāka, gosh

nja, ee, es actually par jebkuru no variantiem, so just bring it on ;]
Iori Yagami
QUOTE(Zuzix @ Oct 23 2008, 18:46) *

QUOTE(ReD_FoXy @ Oct 23 2008, 16:51) *

blah

+1 INČUKALNS!!!

un zāle agrāk bija zaļāka, gosh

nja, ee, es actually par jebkuru no variantiem, so just bring it on ;]



Zuzix, es ar tevi smile.gif
Jēbkura gadijuma tas ir atkarigs no cilvēka, vai viņš var jauki pavadit laiku smile.gif
Tā kā es par tavu variantu "so just bring it on"
Misa
QUOTE(Spectre @ Oct 23 2008, 14:12) *

QUOTE(Misa @ Oct 22 2008, 21:42) *

ko var ņemties, inčukalns ir tradīcija >>

Cilvēki mainās, mainās arī tradīcijas.
Neredzu lielu starpību samaksāt 5 lvl un pēc tam izmest par zālēm 20 lvl un noslimot nākamo nedēļu.

nav sliktu laika apstākļu- ir nepiemērots apģērbs. ^^
vēl kāda jacinja, vilnas zeķītes un let the fun begin
FuschichO
Varētu padomāt, ka uz Sibīrijas ziemeļiem brauc.... pff
Spectre
Tiekšu atklāti - ar otaku.lv vairs sen kā netusējos (no offence tiem dažiem, kas tusē kopā ar mums). A ar anime.lv mūsu pasākumi ir izauguši no pieļurbāties-poh-kur līdz patusēsimies ar stilu un tā, lai ir patīkami ne tikai dvēselei, bet arī ķermenim.
Good luck ar organizēšanu un neņemiet īpaši pierē manu egocentrisko nostāju biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.