Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ziemassvētku Anime-gadatirgus (ar cosplay)
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
+Chibi+
Info pieejama anime.lv


Lūk kopsavilkums:



26. decembrī WTC (World Trade Center Riga -Elizabetes 2) paredzams Ziemassvētku Anime-gadatirgus! Jūs gaida tirdziņš ar visvisādu anime produkciju, konkursi un balvas. Informācija ir sākotnēja, un tajā vēl var parādīties izmaiņas. Aptuvenais norises laiks - 13:00-18:00, biļešu cena vēl tiks precizēta.


Cosplay.

Galvenais konkurss: cosplay defilē. Izgājiens uz skatuves mūzikas pavadījumā garāks par 1 min. Tiem, kas piedalās šajā cosplay konkursā - ieeja bez maksas. Piedalīties defilē nav obligāti, hehe.


Pieteikums cosplay-defilē:

1) Jūsu niks, telefons un e-mail
2) Jūsu personāža vārds un izcelsme
3) Personāža bilde
4) Mūzika priekš defilē (ja nebūs savas mūzikas, tad organizatori uzliks kaut ko random)

Pieteikumus sūtīt uz yamiyukki@gmail.com līdz apmēram 10. decembrim.

Būs atļauts pašiem pārdot savu anime-stafu vai cosplay aksesuārus: vairāk info pārdevējiem būs vēlāk. Tāpat arī - ja ir vēlme uztaisīt mazu ainiņu, vai nodziedāt kādu dziesmu - arī tas būs iespējams, taču tādiem variantiem iepriekš notiekti būs noklausīšanās.



Ja ir kaut kādi papildus jautājumi, un krievu val. nav jūsu stiprā puse, tad varat vērsties pie manis: chibinoed@gmail.com.



biggrin.gif


UPDATE:

Jums ir iespēja iegūt bezmaksas ieejas biļeti. Viss, kas ir nepieciešams, ir palīdzēt ar plakātu izvietošanu skolās un augstkolās. Jāsastāda saraksts ar skolām/augstskolām, kurās varat izvietot plaāktus un jābnosūta Ha-sanam (http://www.anime.lv/user/profile/?user_id=13). 10 plakāti - 1 biļete.
Ginta
Hnn... izskatās interesnati.
cdmax
Vairs nav 20.decembrī, tagad ir 13. decembrī. Viens gan ir jocīgi telpas skatās tikai pēc informācijas izplatīšanas. Cik sapratu lai tirgoties varētu būs jāmaksā paprāva naudas summa.
Ginta
Cik es sapratu, normāliem cilvēkiem, kas tikai grib nopārdot apnikušas lietas tā būs līdzvērtīga ieejas cenai. Tas, ka juridiskām personām cena būs augstāka, ir tikai loģiski.

Lai kā - labais. gadatirdziņš un I-kalna tuss vienā dienā...
Ayumi
var paspēt uz abiem... ja pareizi atceros uz Inčukalnu visi tusēt brauca dienas beigās...
Ginta
QUOTE(Ayumi @ Nov 9 2008, 11:30) *
var paspēt uz abiem... ja pareizi atceros uz Inčukalnu visi tusēt brauca dienas beigās...

Ne tāpēc, ka nevarētu paspēt, bet ja kāds (un par piemēru minam self-centered me) gribētu cosplay-ot, tad droši vien būtu interese palikt līdz beigām un ja pēc tam uzreiz jābrauc... tad vai nu cosplay līdz rītam vai lieka soma. (Lai gan arī to noteikti var ko sarunāt ar kādu, kas nebrauc...)
Anyway... galvenā doma, ka tā sanāks aizņemta diena. (Un mans jau nolēma, ka cosplay debija jāatliek uz kādu citu pasākumu... laugh.gif )
cdmax
Cik es saprat šis datums ar var mainīties, tapēc vēl var mierīgi atpūsties.
CirvjaKaac
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 8 2008, 12:03) *

20. decembrī WTC (World Trade Center aka Pasaules tirdzniecības centrā)

Eem.. pff.. Kaut kas ar līdzīgu nosaukumu kādu laiciņu atpakaļ krita ar vaigu pret zemi. Kur tas ir? Tā ir tā kaste aiz kongresu nama?
cdmax
Jā tā pati kaste un nevis 20.decembrī, bet 13.decembrī ( ja notiks ).
Sephy
ja bus dzive tad aizieshu biggrin.gif
Iori Yagami
Es laikam iešu, bet šoreiz bez cosplay'a
Markus
Pieteikumus vajag tāgad sutīt līdz 5.12.08
+Chibi+
galvenajā postā visa info tagad ir correct.
-----------------------
Ir iespeja, ka norises datumu mainis uz 26. decembri, ja tas labaak derees pasakuma apmekletajiem.
-----------------------
triple post!

Datums beidzot ir noskaidrots - tas būs 26.12.2008.
Ginta
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 21 2008, 10:51) *
Datums beidzot ir noskaidrots - tas būs 26.12.2008.

Oh, cool. Little kiddies won't be able go 'cause the parents will have spent all the money to give them regular x-mas presents.

Bet, ja nopietni - prieks dzirdēt, ka galējais datums ir noskaidrots. (Un tā kā mans laikam tai laikā ciemosies mājās, tad arī pagrozīties šajā pasākumā visticamāk varēs.)
gramozeks
+Chibi+ happy.gif Vari lūdzu uzrakstīt pirmajā Postā Updatu - Ir nepieciešama palīdzība ar plakātu līmēšanu skolās.
Uzrakstiet skolu nosaukumus, kurās taisāties līmēt plakātus.
Gaidīšu jūsu PM! happy.gif ^^,

10 Plakāti - 1 Brīvbiļete! happy.gif
dExIT
Es varētu izlikt RPPG, 90.vsk, RTK
+Chibi+
Tiem, kas ir pieteikushies cosplay konkursam:

Sho sestdien, 20. decembrii, Lachplesha ielaa 125 notiks meegjinaajums un skate. Laiks: 14:00 - 16:00. Ja ir jautaajumi - veershaties pie manis, es Jums paliidzeeshu.

Karte -

http://1188.interinfo.lv/mapsengine/?fmode...7&image.y=5

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.