Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Psihologs?!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Sephy
Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif
Ginta
QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *
Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif
Un kādi tad būtu tie uzskati par kuru izpaušanu Tu baidies?
Cik es zinu, pēc vajadzības parasti nosūta uz psihiatra konsultāciju. Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.
Sephy
QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.


Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?
Ginta
QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 02:10) *
Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?
Domājams, ka kamēr Tu neradi viņiem fiziskus miesas bojājumus/morālus kaitājumus, kas Latvijā sodāmi/nenogalini kādu/neaicini nevienu uz masu iznīcināšanu/vai kā tā, tad Tev nebūtu jāsatraucas.
IronSoul
QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 02:10) *

QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.


Nu bet pieņemsim, ka esmu nacists(īstenībā neesmu biggrin.gif ) kurš tur stāsta kā ienīst jews un tadā garā. Psihologs teorētiski par to varētu mani atdot mentiem?


mans domāt ka pat ja tu pasaki viņam ka esi kādu nogalinājis viņš nedrīkst izpaust šo infu (tas protams ja viņš nepārkāpj savas tiesības)

Es noteikt ar viņu slēgtu līgumu kur norādīts ka mana izpaustā infa ir tikai starp mums un nevar būt izpausta.

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *

par maniem uzskatiem?


lol pat ja viņš nodos kādam nu i kas ? Viņi tev neko nevar izdarīt. + zinot mūsu policiju viņi nemas uz tevi neskatīsies, jo pierādijumu ta nav. (ja nu vienīgi psihalogs nav visu ierakstijis. Un pat tajā gadijumā)
zenofex
Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.
FuschichO
QUOTE(zenofex @ Dec 3 2008, 08:18) *

Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.


Tikai ne Latvijā. Manuprāt, Hipokrāta zvērestam un arī indivīda dotajam vārdam (solījumam) te nav nekādas vērtības. Pacienta- ārsta attiecības ir kaut kas tīts rozā sapņu mākonītī. Tiesa, es nezinu, kā ir ar psihologiem.
Ginta
Slimības vēsture nav likumpārkāpums. Būt par nacistu vēl nav būt noziedzniekam(?) Tāpēc arī paciecta-ārsta whatever var pastāvēt. Bet tas nekādā veidā nedarbojas, ja pacients jau bez maz vai sāk nest fotogrāfijas ar viņa (piekautiem/nosistiem) upuriem. Jo tādā gadījumā ārsts, to slēpdams, kļūst par līdzdalībnieku.
//edit: labākajā gadījumā viņš to neizpaudīs, bet arī turpmākas konsultācijas vairs nesaņemsi, jo, domāju, ka neviens normāls ārsts (t.i. tāds, kutam pašam nevajadzētu kur konsultēties) brīvprātīgi negribēs uz saviem pleciem nest tādus noslēpumus. /edit //

Un vēl - ja Tev jāsatraucas, ka par kaut ko Tev kas slikts būs - kāda V pēc Tu vispār kādam to stāsti?
zenofex
QUOTE(FuschichO @ Dec 3 2008, 09:11) *

QUOTE(zenofex @ Dec 3 2008, 08:18) *

Vispār psihologi un vispār ārsti nemaz tik vienkārši slimības vēsturi un tml lietas nedrīkst nodot citiem. Ja tu stāstīsi psihologam vai psihoterapeitam par to, ka esi baigais nacists, ir gandrīz droši ka šī infa nekur citur nenokļūs. Jo, padomā pats, starp psihologu un pacientu savstarpējā uzticēšanās nozīmē daudz vairāk nekā starp tevi un kādu citu ārstu.


Tikai ne Latvijā. Manuprāt, Hipokrāta zvērestam un arī indivīda dotajam vārdam (solījumam) te nav nekādas vērtības. Pacienta- ārsta attiecības ir kaut kas tīts rozā sapņu mākonītī. Tiesa, es nezinu, kā ir ar psihologiem.


It depends. Privātajās klīnikās noteikti ir spēkā i Hipokrāta zvērests i ārsta ētika. Ir pārbaudīts smile.gif
Tenma
QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 01:56) *

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 01:45) *
Man tāds jautājums. Vai licenzēts psihologs var nodot mani policijai vai psihenei par maniem uzskatiem? Citur kur prasīju neviens 100% nezināja kā ir huh.gif
Un kādi tad būtu tie uzskati par kuru izpaušanu Tu baidies?
Cik es zinu, pēc vajadzības parasti nosūta uz psihiatra konsultāciju. Psihiatriskajā slimnīcā pārsvarā ņem tikai tādus, kas jau sāk kaitēt/apdraudēt apkārtējiem un uz policiju tos, kuru uzskatu propogandēšana/realizācija/utt kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.

aizmirsi, ka uz psiheni sūta arī tos, kas sāk kaitēt ne tikai apkārtējiem, bet arī sev, piemēram, visādus pašnāvniekus. protams, ja Tu stāsti savam psihologam, ka Tu taisies vai nu taisīt pašnāvību uz sienas ar savām asinīm uzrakstot kko no sērijas "I hate jews" vai mesties viņu bariņā apkrāvies ar spridzekļiem, lai ar līdzīgu saukli viņus nonestu... btw, kāds man var paskaidrot, kāpēc tieši jūdi krituši nežēlastībā?

edit: btw, šaubos vai psihenē liek gluži par uzskatiem, bet gan par reāliem traucējumiem.
Ginta
Labi, aizmirsu pieminēt, arī tos, kas kaitē arī sev, bet vienā lietā kļūdies - pašnāvniekus, kā liekas, arī vairs visus neņem. Izskata situāciju un piem., tie, kas to darījuši, lai pievērstu sev uzmanību neko vairāk kā psihologa konsultāciju un/vai terapijas kursu (ar/bez ģimenes/draugu/kolēģu/whatever the cause dalību) nedabūs.

edit: Un to, ka tikai par uzskatiem nekur nenosūta jau teicu. Tavā citātā ir minēts 'tos, kuru uzskatu propagandēšana kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.' <- mājiens par "naida kurināšanu".
Spectre
QUOTE(Ginta @ Dec 3 2008, 12:54) *

Labi, aizmirsu pieminēt, arī tos, kas kaitē arī sev, bet vienā lietā kļūdies - pašnāvniekus, kā liekas, arī vairs visus neņem. Izskata situāciju un piem., tie, kas to darījuši, lai pievērstu sev uzmanību neko vairāk kā psihologa konsultāciju un/vai terapijas kursu (ar/bez ģimenes/draugu/kolēģu/whatever the cause dalību) nedabūs.

edit: Un to, ka tikai par uzskatiem nekur nenosūta jau teicu. Tavā citātā ir minēts 'tos, kuru uzskatu propagandēšana kaitē/apdraud jau likumu pārkāpšanas līmenī.' <- mājiens par "naida kurināšanu".



Quite accurate - ja tavi sludinājumi beidzās ar pussaprotamiem kliedziniem krogā draugu lokā, vai arī pie psihiatra (par nacizma uzvaru pār visu apkārtējo), tad tev nekas nebūs, ja sāksi vervēt cilvēkus "shady" organizācijā un publiski manifestot - nu te tev kriminālkodekss uzreiz nāks pretī un katalaška ar "atuoritatīvām" personām garantēta biggrin.gif
Ja pierādīsi savu psiholoģisko noslieci uz nacizmu - nu ta labāk sēdēt katalaškā, zāles cik esmu dzirdējis tiem cilvēkiem izsniedz pēc zirgu mērījumiem ne pēc cilvēku. Normāls cilvēks saies dēlī pēc pus gada terapijas.
So if you still think you are crazy and need help - feel free to waist your life.
Ja gribi būt populārs labāk uztaisi rokgrupu ar nosaukumu es mīlu donu biggrin.gif
Nošausi 2 kaķjus ar 1 metienu - es uzskatīšu ka ar tavu psihi točna nav viss kārtībā un visnotaļ esi liekams psihenē, same time dzīvosi brīvībā un būsi populārs biggrin.gif
Sephy
Lol jūs gan iejutāties manā nacista lomā. Kā jau es sākumā teicu man ar nacismu vispār nekāda sakara nav. Es vienkārši domāju, ka es pierādīšu argumentēti ka dzīve ir daudz sliktāka pa internetu vai tas trakais mani pa atriebību nenodos psihenei vai kaut kā tā(nu teiksim par to ka es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu, bet par dzīvi nedodu pat /spit blink.gif )!
Tigra2
Runaajot pa šo tēmu: Psihologs nevar nosūtīt uz policiju, taču viņš tev var izsniegt balto lapiņu - un tad pamēģini tikt kādā normālā darbavietā. XD

QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 18:04) *

es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu!


To var redzēt.. laugh.gif
CirvjaKaac
QUOTE(Sephy @ Dec 3 2008, 18:04) *

Lol jūs gan iejutāties manā nacista lomā. Kā jau es sākumā teicu man ar nacismu vispār nekāda sakara nav. Es vienkārši domāju, ka es pierādīšu argumentēti ka dzīve ir daudz sliktāka pa internetu vai tas trakais mani pa atriebību nenodos psihenei vai kaut kā tā(nu teiksim par to ka es savu internetu statusu vērtēju taka jūs vērtējat savu dzīves statusu, bet par dzīvi nedodu pat /spit blink.gif )!


Es domāju, ka tevi noteikti ieliks cietumā.

EDIT: 21 gads. AHAHHAHAAAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAAAAA! Tev nav problēmas ar vārdu izrunu? Mēlīte nav par lielu? Vai, piemēram, vairogdziedzeris?
Kā sertificēts psihologs atļaušos secināt, ka Jums ir novērojamas nopietnas sociālas atpalicības, kas, iespējams, sakņojas bērnības traumās. Vai Jūs skolā necietāt no vienaudžu vardarbības, kuru izraisīja Jūsu īpatnējās darbības, piemēram, deguna izdalījumu klusa ievadīšana mutē nodarbību laikā, vai bikšu uzstīvēšana līdz padusēm?
Ka sertificēts ierindas smedelis, no visas savas milzīgās sirsniņas ceru, ka nenodosi savu jautro genomu nākošajām paaudzēm - pieturies ne tikai pie interneta dzīves, bet arī pie interneta mīlas.
Sephy
Eu pēdējais posteris mani biedē. Gadījumā tu mani nepazīsti irl.
Tenma
hm... mani vēl neviens psihenē nav iebāzis par to, ka es vairāk sevi uztveru kā virtuālu personību, nevis reālu. tam gan ir savi iemesli - piemēram, tas, ka es reālajā dzīvē esmu visai neveikla un lempīga lūzere, kura salaidīs dēlī teju visu, kam pieķeras klāt. nu, virtuāli... a ko es varu saputrot vairāk kā nejauši vados nomaukties, tos izraujot? laugh.gif
Sephy
QUOTE(CirvjaKaac @ Dec 3 2008, 23:35) *

Ka sertificēts ierindas smedelis, no visas savas milzīgās sirsniņas ceru, ka nenodosi savu jautro genomu nākošajām paaudzēm - pieturies ne tikai pie interneta dzīves, bet arī pie interneta mīlas.


Kk. Novēlu arī tev nepavairot austrumeiropiešu skaitu smile.gif , kaut gan pat tava līdzdalība, paldies dievam, neglābs šos no izmiršanas biggrin.gif
Kikyou
Lūdzu saki, ka tavs profilā norādītais vecums nesakrīt ar īsto, Sephy. |:
Sephy
QUOTE(Kikyou @ Dec 4 2008, 08:01) *

Lūdzu saki, ka tavs profilā norādītais vecums nesakrīt ar īsto, Sephy. |:


Doh ja man būtu 14 nevis 21 tad es netaisītos iet pie psihologa maybe huh.gif
xikes
Pag, es varbūt nesapratu, bet, varbūt, kāds varētu man atkārtot, kāds īsti bija motīvs iešanai pie psihologa?
Sephy
Oficiālais mērķis- tikt vaļā no fakinās datoratkarības. Neoficiālais- sagraut psihologam prātu(tipa real challenge).
Arts
Channer detected,šeit vajag banhammu!
Lūdzu pastāsti mums,sertificētajiem psihologiem,par savu internetatkarību un kāpēc intarwebs > real life.
Gribu tos argumentus dzirdēt...
Sephy
Channer?
Arts
Nevermind then,pastāsti par savu problēmu,lūdzu!
Sephy
Piedod. Tādu fleimu civilizētā forumā es netaisos stāstīt rolleyes.gif

edit: ja nav ko dzīvē darīt, kā saņemt bezmaksas fleimu vari nākt uz skype-polims laugh.gif
edg
Ir vai nav internets labāks par rl, tev gaisu jāelpo un pārtika jāgremo. Es varu argumentēti pierādīt, ka glāze šņabja ir labāka par dzīvi, vai žāvāšanās, vai braukšana ar ikarusu. Neviens no iepriekšminētajiem neprasa man rutīniski veltīt 50% laika sava ķermeņa uzturēšanai. Tavs salīdzinājums ir tikpat debīls kā: monitora displejs ir labāks par monitoru. Re, ku' argumenti: viņā vismaz ir kaut kas redzams, bet monitors ir klucis, kas aizņem vietu uz mana galda.
Internets bez rl nav iespējams un no tās nav atdalāms. Mega debates beigas. Eat bricks and die!
Sephy
Es jau nesaku ka es cenšos tikt no dzīves vispār vaļā. Šis tas kas tur jāsasniedz pat man tur ir. Es gan neteikšu publiski kas jo te būs pārāk liels fleima līmenis. Mana doma ir ka internets vienkārši ir svarīgāks pa dzīvi.

Pieņemsim es saku ka man tas attēls monitorā ir daudz svarīgāks par to vai monitors kā kaste nerūks vai nesmuki izskatīsies. Galvenais lai attēls ir ok cool.gif
edg
Svarīgums ir kontekstuāla īpašība. Man monitors ir svarīgāks novērtēšanai, cik smaga ir mana datoraparatūra. Displejs - bildes skatīšanai. Jautājums - kādā kontekstā tev internets ir svarīgāks par dzīvi? Ja tu nemini kontekstu, es pieņemšu, ka tas ir tavu dzīves mērķu sasniegšanas konteksts.
Otrs (un daudz svarīgāks) - atšķiras cilvēku viedokļi par to, kā vērtēt svarīgumu. Ir filozofi, kas uzskatīs, ka uzvarai sacensībās svarīgāks ir finišs, citiem - ieguldītais darbs, citam - laika apstākļi. Viss atkarīgs no tā, uz ko viņi fokusējas - cilvēka labsajūtu, uzvaras veicināšanu, attiecībām ar dievu u.t.t. Aku sūkšanas mašīnas vadītājam viņa darba plaukšanas kontekstā, vērtējot dzīvnieku organisma īpatnības, vissvarīgākais process pasaulē ir diršana. Man arī.
Tenma
(Pārdomas pēc aiziešanas pēc fleima uz skype) Zin ko, Sephy, labāk aizej gan pie psihiatra. Es ceru, ka Tevi ietupinās psihenē. Tiklīdz tu atvērsi kabineta durvis. cool.gif
IronSoul
QUOTE(Sephy @ Dec 4 2008, 12:32) *

Oficiālais mērķis- tikt vaļā no fakinās datoratkarības. Neoficiālais- sagraut psihologam prātu(tipa real challenge).


Nu man sieva bieži saka ka PC mīlu vairāk nekā viņu biggrin.gif Ir man PC atkarība nu i kas ? Tapē jau nav jāskrien pie psihaloga. a tikt vaļā no atkarības es varu tev palīdzēt rolleyes.gif ph34r.gif
FuschichO
Sadosimies visi rokās un palīdzēsim Sēfijam.!! *sirds* *sirds* *sirds*
Tigra2
Man liekas, ka Sephys smagi neizprot sava stāvokļa nopietnību. huh.gif Jo viņš nav atradis to vietu, kur viņš iederas un tāpēc te arī mēs visi brīnamies un nespeejam viņu pieņemt. Ir tāda sena gudra mācība: Ja tevi bariņā nepieņem - tad tas vienkārši nav īstais bariņš.

Lai gan Sephiys tik ļoti cenšas noliegt RL, tieši tā ir tā vieta, kur Sephiyam jābūt. Kādā barčikā - starp sportiska stila jauniešiem, jābauda dzīvi, jādzer daudz un dikti, jādara trakulības, jo tieši šie jaunieši sapratīs.
Sephys: Stulbie Ņigas atvilkās uz mūsu barčiku, Bļe!
Pārējie: Jā, Bļe.
Sephys: sitam vinjus!
Pārējie: YES! MY LORD!

IPB Image

Un tā problēma tiks atrisināta, nevajadzēs ne psihologus, ne kādus citus, Sephijs dabūs normālu bābieti, normālu BMW, normāli iekārtosies Purvchikā, palīdzēs austrumeiropiešiem savairoties. Būs kādi divi trīs mazie Sephiji.
Un sephiys buus atradis savu vietu dzīvē. :3
Church
internets ir ljauns [tm] biggrin.gif
FuschichO
I liek that. laugh.gif
Sephy
QUOTE(Tigra2 @ Dec 5 2008, 18:54) *

Ir tāda sena gudra mācība: Ja tevi bariņā nepieņem - tad tas vienkārši nav īstais bariņš.


laugh.gif . Orģināls content(saturs). Man sevi ir grūti asociēt ar urlu baru, jo es esmu pārāk gudrs. Es uzskatu, ka man būtu vajadzīgs kārtīgu life faileru(dzīvē izgāzušos radījumu) bars, kuram būtu arī kaut cik prāta. No botiem(bez viedokļa radījumiem) man īstas jēgas nav, jo ar viņiem būtu garlaicīgi, tā kā šie drošvien nespētu izdomāt neko orģinālu sad.gif
IronSoul
QUOTE(Sephy @ Dec 7 2008, 22:29) *


laugh.gif . Orģināls content(saturs). Man sevi ir grūti asociēt ar urlu baru, jo es esmu pārāk gudrs.


blink.gif nesmīdini tautu biggrin.gif pārāk gudrs lol tongue.gif pēc taviem tekstiem spriežot līdz gudrībai tev tālu closedeyes.gif


QUOTE(Sephy @ Dec 7 2008, 22:29) *

No botiem(bez viedokļa radījumiem) man īstas jēgas nav, jo ar viņiem būtu garlaicīgi, tā kā šie drošvien nespētu izdomāt neko orģinālu sad.gif


ta sanāk ka tu pats bots huh.gif , jo tu ar nespēj izdomāt neko orģinālu tongue.gif Cilvēkam jāspēj adoptēties un gudrs cilvēks spēs pat botu sabiedrībā izcelties un pavadīt labi laiku wink.gif
Sephy
QUOTE(IronSoul @ Dec 8 2008, 08:06) *

blink.gif nesmīdini tautu biggrin.gif pārāk gudrs lol tongue.gif pēc taviem tekstiem spriežot līdz gudrībai tev tālu closedeyes.gif

Tad tu apgalvo ka esmu tik dumš kā urlas sad.gif

QUOTE(IronSoul @ Dec 8 2008, 08:06) *

ta sanāk ka tu pats bots huh.gif , jo tu ar nespēj izdomāt neko orģinālu tongue.gif Cilvēkam jāspēj adoptēties un gudrs cilvēks spēs pat botu sabiedrībā izcelties un pavadīt labi laiku wink.gif

Nu priekš Latvijas esmu gana oriģināls. Nu visu pasaules internetu ņemot vērā varbūt tiešam neesmu pārāk oriģināls!
FuschichO
Labojums- cilvēkam ir jāadaptējas nevis jāadoptējas. Nekaitiniet Sēfiju, tas paliks bez rezultātiem. Diez vai te pat sanāktu ierēkt par oriģinālu pretuzbrukumu... :/
CirvjaKaac
QUOTE(Sephy @ Dec 8 2008, 10:44) *

Tad tu apgalvo ka esmu tik dumš kā urlas sad.gif

Nebūt ne - tu esi dumjš kā zābaks.. vai spainis. Drīksti izvēlēties! Urlas salīdzinjot ar tevi ir Alberti un Īzaki - Tu, mans slidenais dibendraudziņ, esi cilvēku sociālā idiotisma virsotne, un, protams, pats to pat nenojaut.

QUOTE(Sephy @ Dec 8 2008, 10:44) *

Nu priekš Latvijas esmu gana oriģināls.

Jā, tu esi ļoti īpašs.

Tev tiešām ir 21 un nav nekādu atpalicību? Skolā gāji?
Sephy
QUOTE(CirvjaKaac @ Dec 8 2008, 17:39) *


Nebūt ne - tu esi dumjš kā zābaks.. vai spainis. Drīksti izvēlēties! Urlas salīdzinjot ar tevi ir Alberti un Īzaki - Tu, mans slidenais dibendraudziņ, esi cilvēku sociālās idiotijas virsotne, un, protams, pats to pat nenojaut.

Hmm ok Austrumeiropas dzīves ekspert. Ceru ka esi sazadzies valsti labi daudz vai ari tu šeit FAIL!(kas tas par īstu Austrumeiropas vīrieti kas nejēdz apzagt valsti ffs).
QUOTE(CirvjaKaac @ Dec 8 2008, 17:39) *

Jā, tu esi ļoti īpašs.

Tu to pasaki tā itkā es to noliegtu biggrin.gif

QUOTE(CirvjaKaac @ Dec 8 2008, 17:39) *

Tev tiešām ir 21 un nav nekādu atpalicību? Skolā gāji?


Protams es tīri labi māku tēlot ka man dzīve +- patīk.


CirvjaKaac
Tu pats saproti, ka tavas domas robeža sniedzas tikai līdz trulām klišejām? Tu dzīvo baisā kastē.
Sephy
QUOTE(CirvjaKaac @ Dec 8 2008, 17:51) *

Tu pats saproti, ka tavas domas robeža sniedzas līdz trulām klišejām? Tu dzīvo baisā kastē.

Piekrītu! Un to kasti sauc Latvija laugh.gif
CirvjaKaac
Nē, to sauc par tavu tukšo pauri.
ankhu
wooowww!! atradusi apspriest kkada slima datoratkariga problemas.. nu gan svarigs topix... ja gribi apspriest savas problemas brauc pie pshologa..
Arts
Please enjoy the show and stay more.
dry.gif
Niks
ankhu, bet tad taču mums tāds lulz paies secen, turklāt šams pats uzprasījās (jā, zinu, varmākas atrunas, taču šī topika lasīšana ir tiešām uzjautrinoša *nolien stūrītī nokaunēties*).
Tenma
nuuu... kaapeec jaaiet pie tiem uudensleejeejiem psihologiem. tie tak pat aarsti neskaitaas... ko taads var vispaar izmainiit?
ankhu
Sephy...mana tante strada tvaika iela2..cik es noprotu tu zini kas tur pa iestedi tur atrodas..ta ka LAIPNI LUGTUM! wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.