Help - Search - Members - Calendar
Full Version: -
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Seryosin
.................................
ankhu
tu tajos zimejumos tikai zimulim izmantoji?? huh.gif vai ari kada reize photoshop..vnk izskatas tadi.. baigi idealie
Seryosin
QUOTE(ankhu @ Dec 12 2008, 18:16) *

tu tajos zimejumos tikai zimulim izmantoji?? huh.gif vai ari kada reize photoshop..vnk izskatas tadi.. baigi idealie





Zīmēju ar zīmuli, planšeti neizmantoju un kā zini, ka ar pelīti ar neko normālu neuzvilksi! xD
viss ir zīmēts ar zīmuli, vienīgais pēc skanēšanas ir pataisīts tumšāks tonis, lai nav tik bāls zīmējums. smile.gif



ankhu
nu ja tev avr ticet uz vada tad..YUUUUUU...+10 ,visu cienu. wink.gif
exile
Varētu papildināt, pārzīmēts ar zīmuli no fotogrāfijas un fotošopā atregulēts kontrasts un padzēsta šmuce vismaz vienā darbā to4. Dotu 6+ , bet ne vairāk!
Seryosin
QUOTE(exile @ Dec 12 2008, 19:05) *

Varētu papildināt, pārzīmēts ar zīmuli no fotogrāfijas un fotšopā atregulēts kontrasts un padzēsta šmuce vismaz vienā darbā to4. Dotu 7+ ,but no respect!




Jā to sauc par popartu, kad zīmē ,skatoties uz bildi, portretu! Pirms posto bezjēdzīgus un pokemoniskus postus

1. iemācies rakstīt - Fotošops
2. painteresējies par mākslas stiliem.
3. man pilnīgi pie kājas ko tu tur centies uzrakstīt šajā postā...tas ka kāds man netic - epic laugh.gif Portreta īpašnieki ir redzējuši, kā es to zīmēju un pārējie nav svarīgi! laugh.gif neviens tevi nepiespiež te komentēt... dry.gif ja nepatīk, šķir lapu tālāk. sleep.gif
Arts
Malacis,apsveicu,pārvaldi zīmuli(šito trako kumeļu). Ēnas ir mīkstas patīkamas,sejas nav līkas,kantainas,pirmais ģimis ir Džekijs Čans,laikam,bet to varēsi teikt īpašniecei.
Ģīmīši ir mīlīgi,varētu uzzīmēt,ko pats esi saģenerējis(izdomājis),tik pratīsi zīmēt no fotogrāfijām. Ēšanai neiztiksi.
Iesaku modeļus ar visiem ķermeņiem zīmēt,citādi tikai purnus pratīsi nozīmēt.
exile
QUOTE(Seryosin @ Dec 12 2008, 19:18) *

Jā to sauc par popartu, kad zīmē ,skatoties uz bildi, portretu! Pirms posto bezjēdzīgus un pokemoniskus postus

1. iemācies rakstīt - Fotošops
2. painteresējies par mākslas stiliem.
3. man pilnīgi pie kājas ko tu tur centies uzrakstīt šajā postā...tas ka kāds man netic - epic laugh.gif Portreta īpašnieki ir redzējuši, kā es to zīmēju un pārējie nav svarīgi! laugh.gif neviens tevi nepiespiež te komentēt... dry.gif ja nepatīk, šķir lapu tālāk. sleep.gif


mm, izskatās, ka kādu līdz sirds dziļumiem ir aizskāris mans koments, bet par pareizrakstību piedodiet Jūsu augstība, jo neskatījos ekrānā kad rakstīju. Bet par mākslu diez vai tu zini vairāk par mani... neuztraucies vari droši likt savas bildes vairs nekomentēsu.
Arta
Seryosin. Mēģini pārāk neklausīties dažādos uzbraucienos etc, jo cilvēki šajā fōrumā reti kad pasaka kaut ko labu vai pozitīvu, visi tādi kokaini un ka tik kādu pamācīt kaut vai pats neko nesaprot. ;D [Bet protams, ne visos gadījumos]

Tgd, skatos, neviena zīmējuma, bet iepriekš iečekoju, tomēr nebija laika komentēt. Bet kaut ko atceros, visp diezgan sakarīgi tev sanāca un štrihs, ja nemaldos, tev bija labs. Nu visp jau ir nevis bija, bet tā kā nav zīmējumu.. -.-

Neņem pierē, liec tik vēl un gjau progresēsi vēl vairāk. ^^
Arts
B*eģ,vecīt piedod,liec atpakaļ savus zīmējumus,netaisi pašnāvību,labi?
unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.