Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inchukalns!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
UTKINS
Nu kā tad pagaja visu gaidītais un neparsparspejamas super duper paskums Inchukalna?

idejas, komentāri, viedokļi
Sephy
Hmm man likās tīri jautrs!

Patika: piedzēries FuschichO, Teken!!!, daži normāli troļļi biggrin.gif , tas ka bija +- silts laiks

Nepatika: piedzērušies mazgadīgie.... , dažas meičas kas gribēja uztaisīt drāmu no nekā huh.gif
GM
Ierastie razpizģeji, alkogoļiki i pridurki uz megatusu neieradās, kā rezultātā ALK emisāri mira vai nost no garlaicības, bija spiesti izdzert visu savu proviantu, eleganti pasūtīt visus pirtī esošos нахуй un braukt mājās.
Verdikts: EPIC FAIL!


PS: Lamuvārdu cenzs šajā forumā ir idiotiskākā ideja kāda tam resnajam, kas visu šo ir uzštellējis, ir ienākusi prātā. Like - WTF?
Seila
Varētu ļoti rupji lamāties. Bet nav vēlmes.
Pasākums bija visā visumā ļoti patīkams. Žēl, ka nenotika zīmēšanas konkurs, kuram ļoti gatavojos. Patika cilvēki. ļoti garšīgi Lastguru jauktie kokteiļi. Patīkama pasēdēšana ar meitenēm augšā istabiņā. ļoti patika (Par nožēlu vienīgais, kas no viņiem patika) Paklausīties ALK sarunās. Patiešām patīkami. Patika satikt Exile un Dero. Kā arī Isu. UN protams visus pārējos.

Hmmmm...Par nepozitīvo. ALK jau nu nav tas, kam vajadzētu sūdzēties par garlaicību. Ieteiktu jums to šņabi uz kuru saderējāt atdot Sipim, kurš vienīgais nav tāds kretīns kā jūs. Un ieteikums, ja vēl reiz, kas tāds ienāk prātā: Uz GM es ātrāk uzķertos. + Tas čalis nebija manā gaumē.

Varbūt, ka kāds ir atradis sudraba krāsas ar sarkanu Nokiju atveramo. Ja jā tad lūdzu sazināties ar mani.
ChickOo
Katrā ziņā!
Pūst visādus mēslus viens uz otra te var daudz un dikti, bet vai ir jēga.?

Pasākums bija kā lai saka, gandrīz tāds pats kā vienmēr. smile.gif
Tikai ar jauniem cilvēkiem kas padarīja to interesantāku, un protams ar saviem izņēmumiem. biggrin.gif

Gaidam bildes no Fotopoporātiem........
gramozeks
Pasākuma +Plusi un -Mīnusi

"+" Patīkama sabiedrība, spēles (Taken,DragonBolzz,GuiltyGears), karaoke, Twisters, tika pagatavotas brokastis visiem izsalkušiem, cilvēku uzvedība apmierinoša;

"-" Nebija ledusskapis produktiem, bērni, kas lieto alkoholu (17-), pie sienas ir piekārts vecs vilcienu saraksts, neviens nebija parūpejies par ANIME video krājumiem (izņemot SevenOfZero atrada uz sava "Portatīvā" pāris OVAs ar GunDamiem), netika realizēti pasākumi, kuri bija ieplānot iepriekš;
Karamele
Manuprāt, jauks pasākums. Visu cieņu organizatoriem. Tikai tiešām žēl, ka izpalika ieplānotās aktivitātes. Nēkādus negatīvos aspektus nespēju iedomāties pašreizējā lack-of-sleep stāvoklī.
Pj..
QUOTE(Sephy @ Dec 14 2008, 14:22) *

Nepatika: piedzērušies mazgadīgie.... , huh.gif


What's your problem..? dry.gif



QUOTE(ChickOo @ Dec 14 2008, 17:28) *

Tikai ar jauniem cilvēkiem kas padarīja to interesantāku, un protams ar saviem izņēmumiem. biggrin.gif


Kewl.. pirmo reizi biju - jauns cilvēks "D bet nez vai es kko interesantāku padarīju ^^;;




Oki, labi bija tikai tad - kad biju pāli xD bet kad nebiju, bija garlacīgi.
... man arī baigi patika pirts.

___


Oki, slikti bija faits beigās (tur divi džeki sakāvās O_o) un nepatika ka mani neviens nezin ^^;; (izņemot draugu barā kur biju ^^; )


Tjen
Nepatika "purni" kuri atvilkās nez no kurienes meklēdami "kaut kādu čali no inčukalna".
Patika mūziķu stūris - dzīvā mūzika, ģitāras izvilrtības, vokālu seminārs (biggrin.gif) utt. (It īpaši patika aijā žūžū + canon mix pateicoties faplo biggrin.gif)
Vispārībā bija tīri ok, var teikt, kādā no istabām varēja atrast kādu nodarbi, kas tev interesēja.
dExIT
Visā kopumā bija ok, bet varēja būt nedaudz saliedētāks, un arī žēl ka nebija piedomāts pie atrakcijām... PS bija ok, bet piem ANIEM un zīmēšana izpalika, ēst gatavošanas konkurs arī izpalika utml.. izņemot POHmaizītes un POHkartupeļus no rīta biggrin.gif

Bija tīri okei... tikai paģiras briesmīgas

Tjen ur Vocal was SIIICK biggrin.gif
Misa
pasākums bij super!
no sākuma bij garlaicīgi, jo stormiks ar pāveliti mani atstūma xD , bet tad izrādījuās, ka tas viss ir mans safabricējums
pirtī gāja ļoti jautri... tur bij puika ar lejkanniņu ar kuru es staigāju pa mežu (btw, kāds nezin kā sauc lejkanniņ puikas,Roberta, nummuru,lai var sakontaktēt?)
nju + bija jaukā un draudzīgā otaku tauta, bet - daži agresīvie dzērāji un cilvēki, kuri pārak daudz par sūkāšanu runāja xD
bet bij fun, so gaidu nākamo ^^
PIFON
Čau tauta es pirmo reizi ar jums tuseju, bet bija supper it ipaši patika uzspelet twisteru pec kadam 10 spelem vis sapeja bet bija jautri! bija daži minusi: kad kuba un sato sakaujas nu pecatam vis bija normali. un tas ka es neka nevareju atrast vietu kur pagulet mazliet! But thats all good! gaidu vel vienu tadu pasakumu! wink.gif
nua
- mazgadigie kas neaptver ko dara. biskit shkebinaja alk attieksme kas bija pirti. jo ieejot tur var sagaidit skatu/tekstu ka rodas sajuta "wtf, go away sucker" ^^
-tas ka paris kjeemi staiga uz priekshu-atpakalj un nemak durvis aiz sevis aizvert, piu viniem vinas iebazt -.-
-ka lielas orgo-orgo aka SUDs tik atri atsledzas tongue.gif organizacija = 0
+bija daudz cilveku, ieprieksh nebija tik daudz jo IK jau bija nedaudz piegriezies ^^
+daudzi SEN neredzeti cilveki
+tas ka atkal sadevu pa pakalju tekena kadam, vineja mani tikai Siph, kam joprojam esmu parada Alu ^^ ! smile.gif
+nu ja vel paris personigi plusi smile.gif


PS lugums, fotografetajiem, vai var parmest visas IK bildes uz meilu ? ksyn@inbox.lv smile.gif
Iori Yagami
QUOTE(nua @ Dec 15 2008, 00:43) *

+tas ka atkal sadevu pa pakalju tekena kadam, vineja mani tikai Siph, kam joprojam esmu parada Alu ^^ ! smile.gif



Oh yeah?
Atcieries savu pirmu ciņu pret mani:
1) King - I win
2) Devil Jin - I win

Vai tas neskaitas? blush.gif blush.gif
nua
QUOTE(Iori Yagami @ Dec 14 2008, 23:17) *

QUOTE(nua @ Dec 15 2008, 00:43) *

+tas ka atkal sadevu pa pakalju tekena kadam, vineja mani tikai Siph, kam joprojam esmu parada Alu ^^ ! smile.gif



Oh yeah?
Atcieries savu pirmu ciņu pret mani:
1) King - I win
2) Devil Jin - I win

Vai tas neskaitas? blush.gif blush.gif



ak ja pareiz, sry Iori, pa tevi aizmirsu o.O
laikam absints+alus manu atminu taja bridi izdzesa <.<
aivvv
komentaari iisteniibaa maz atspogullo to kas tur vispaar notika XD

pirmkaart ssis bija visapmekleetaakais inccukalns ~70 cilveeki iespeejams ka veel vairaak
ssis bija inccukalns kurss bija visliidziigaakais iistam draugu tusinnam (nu no mna viedoklla skatoties XD ) jo dzera absoluuti visaas istabinnaas bez iznneemumiem - taa nekad veel nebija bijis

tikai passaa saakumaa bija gruuti jo bija nenormaali daudz cilveeku ari ineredzeetu un bija gruuti saprast ko iesaakt ko dariit bet peectam vsi sadaliijaas pa sitabinnaam un tie ka sveeleejaas paarvietojaas no vienas uz naakamo un kaut arii attiemse katraa istabinnaa lloti atsskkiraas es teiktu ka pat ALK pirtii bija visnotall draudziigi (kaut arii savaa iipassajaa veidaa) un man sskkiet ka arii vinniem tiiri labi patika he he

nezinu gan kuram vareeja trauceet mazgadiigie alkahola pateereetaaji jo vinni bija visnotall nekaitinossi un galiigi nebija priekssplaanaa saliidzinot ar vinnu lielajiem braalliem - taa kaa nekas savaariits netika tad uzskatu ka ssoreiz jau nu braukssana augumaa buutu nevietaa

gadiijaas neliela sakkerssanaas no riita bet tas bija vairaak stuulbu skaritiibu rezuultaataa un nebija taa domaats taa kaa viss vairaak via mazaak kaartiibaa

ceru ka mees vietu atstaajaam pietiekami satiiriitu vismaz es centos tongue.gif

lloti labs inccukalns manaa skatiijumaa wink.gif
ZombyBaby
Ņāā.. Tā kā biju šajā ikgadējā pasākumā pirmo reizi - bija tīri jautri.. Visu vakaru un nakti bija manāmi draudzīgāki un mazāk draudzīgi cilvēki.. taču tā optimāli viss bija o.k.
Ļoti patika Twisters un Sing Star..
Ja nu vienīgi pašā sākumā likās bišķiņ haotiskums un jūtama neorganizētība.. Un no paša rīta man kāds (es tā domāju, ka tas cilvēks saprot pats) nebūtu sačakarējis garstāvokli... blink.gif
Bet tāpat šis pasākums saistīsies ar pozitīvām atmiņām un noteikti varētu vēl kādreiz uz tādu pasākumu aiziet.. rolleyes.gif


P.S. Man ir ļoti liels prieks par tiem cilvēciņiem, kurus man sanāca kaut nedaudz iepazīt un patusēt kopā.. tā kā paldies par jauko laiku jums visiem.. smile.gif
davio
Njaa, pasaakums bija tiiri ok, kaut arii peec skaita vislielaakais IK, bet taa man nelikaas ka buutu tik daudz cilveeku, aciimredzot viens otram pa kaajaam iipashi nemaisijaas, liidz ar to jaapiekriit aivvv par vinja teikto pret visiem mazgadiigo dzeeraaju pretenziju biidiitaajiem... Liidz pirtij taa arii netiku, liidz ar to par ALK neko nevaru spriest... jaa, nebija tik daudz nodarbes kaa liidz shim, kad katraa istabinjaa bija sava tematika, ps2, anime, pritons, twisteris un ziimeeshanas konkursi... bet man tas pat tik ljoti nepietruuka... protams gruuti teikt kursh ir labaakais no IK, it iipashi ja visos nav buuts, bet manupraat shis pat nebija epic fail XD... un arii sajuuta, ka dzeera pilniigi visi XD, yep jauki satikt cilveekus un viss paareejais biggrin.gif Anyway, es jau pagajushoreiz teicu ka tas nebija/nebuus peedeejais IK un atkal saku ka shis ar nav peedeejais XD
Ginta
Bija normāli. Visvairāk protams patika būt ar tīkamiem cilvēkiem, satikt sen neredzētos un varbūt ne tik labi pazīstamos šeieniešus, kā arī iepazīties ar jauniem, neredzētiem cilvēkiem. (Praktiski man bija patīkami atrasties 80% satikto cilvēku sabiedrībā.) ...ļoti iespējams, ka tas nav abpusēji, bet (no pirmo reizi satiktajiem) man jo īpaši labs iespaids radās par Sushi un Rudoru-san <3

Patika arī visnotaļ interesantās diskusijās, kas risinājās 1.istabā. XD

Kas vēl...? Na jā, tiešām likās, ka organizācijai nedaudz piekliboja, bet kā jau teicu - bija normāli. :3
monk
http://s361.photobucket.com/albums/oo58/Livonietis/Incukalns

Ieliku tikai dažas bildes. Ja, kāds grib, lai aizvācu viņa bildi sūtiet PZ(privātu ziņu). PZ arī tad, ja gribat visas bildes.

P.S. Kaut kas nav ar EDIT un BB Codes. Vienkārši iekopējiet šo http://s361.photobucket.com/albums/oo58/Livonietis/Incukalns/ savā pārlūkprogrammā.

P.P.S. Jautājumus par bildēm PZ.

Edit by mod: Links salabots smile.gif
FuschichO
QUOTE(nua @ Dec 14 2008, 23:39) *

laikam absints+alus manu atminu taja bridi izdzesa <.<


Jaa.. arii mana maasa paruupeejaas par to, lai man buutu taada kombinaacija. Bet normaali.

Sephy, tu neesi redzeejis tieshaam DZEERUSHU Fuschi. Es pataupiiju tev smadzenju shuunas. XD
ChickOo
Priekš pirmajām bildēm ir baigi OK. smile.gif
Gaidīsim Konkurenci.!!!

Edit: Monk cik tev ir tās visas bildes kopsummā.?
dExIT
QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 12:27) *

QUOTE(nua @ Dec 14 2008, 23:39) *

laikam absints+alus manu atminu taja bridi izdzesa <.<


Jaa.. arii mana maasa paruupeejaas par to, lai man buutu taada kombinaacija. Bet normaali.

Sephy, tu neesi redzeejis tieshaam DZEERUSHU Fuschi. Es pataupiiju tev smadzenju shuunas. XD



Sveika un paldies k sastādīji kompāniju ar mums nr.1 istabiņā biggrin.gif
FuschichO
O, es atceros vēl gurķus un tavu darba piedāvājumu! biggrin.gif
ZombyBaby
QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 11:53) *

O, es atceros vēl gurķus un tavu darba piedāvājumu! biggrin.gif



tongue.gif kas gan neatceras gurķus.. tongue.gif
Sephy
QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 12:27) *

Sephy, tu neesi redzeejis tieshaam DZEERUSHU Fuschi. Es pataupiiju tev smadzenju shuunas. XD


Neuztraucies. Gan jau es tev vel irl paradišu kurš ir interenta taff vecis!
ZombyBaby
QUOTE(Sephy @ Dec 15 2008, 12:08) *

QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 12:27) *

Sephy, tu neesi redzeejis tieshaam DZEERUSHU Fuschi. Es pataupiiju tev smadzenju shuunas. XD


Neuztraucies. Gan jau es tev vel irl paradišu kurš ir interenta taff vecis!


Pff.. parādi kādreiz dzīvē, ka esi taff vecis.. un tad sāksim normāli domāt par Tevi.. ph34r.gif
Spectre
Mhm ar foto pierādījumiem un video materiālu - who has the biggest ePenis and rlPenis laugh.gif
Pj..
QUOTE(nua @ Dec 14 2008, 22:43) *

- mazgadigie kas neaptver ko dara. biskit shkebinaja alk attieksme kas bija pirti. jo ieejot tur var sagaidit skatu/tekstu ka rodas sajuta "wtf, go away sucker" ^^


Tu par yaoi? C'mon nekā slikta tur nebija, reaalllly. dry.gif nemaz nebija alk ietekmē.
Sushi
Kopumā jau pasākumam nebija ne vainas. Man patika un, ja būs vēl, obligāti braukšu. Forši, ka bija singstar, forši, ka faplo, davio un tjen tik kruti spēlēja ģitāras, forši bija daudz kas. ;D Vienīgais - ah, jēziņ, otakieši ir tik pasīvi. Vajadzēja tā psihāk, jautrāk, aktīvāk, nevis tikai dzert un neko nedarīt.
Jauki, ka satiku daudzus, kurus gribēju satikt, kā arī iepazinos ar iepriekš nepazītiem cilvēkiem. Ak, edg, nākamreiz paņemam pūšamās krāsas un tos mākslasdarbus uztaisam pieklājīgākos izmēros. ;D hehe.
Bet paldies Jums visiem, mani dārgie.
(Tagad vēl jauna tauta nedaudz pašausminājās par manu vecumu. XD Tas labi)
Ah, un paldies Gintai par labajiem vārdiem. :3
FuschichO
AAA.. Jaa.. pateicamies Gramozekam par laipno pacienaashanu no riita. *dodu pukji*
Patachan
Inčukalnā biju pirmo reizi, bet man tur visnotaļ patika.Būs daudz labu atmiņu un būs arī par ko pasmieties, bet galvenais, lai laba kompānija, un tāda visnotaļ bija.

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif
Pj..
QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif



... Tef ir tafējais abolu ēdājs? ohmy.gif
ChickOo
Damn!
Būs Nua pie tevīm kkā jānogādā. xD
Patachan
QUOTE(ChickOo @ Dec 15 2008, 18:02) *

Damn!
Būs Nua pie tevīm kkā jānogādā. xD



Nēēēē *Palēninājumā*



Par bildēm...ak šausmas cik es nefotogēniska varu būt XD

QUOTE(Pj.. @ Dec 15 2008, 18:01) *

QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif



... Tef ir tafējais abolu ēdājs? ohmy.gif



a?
Pj..
QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 18:17) *

QUOTE(Pj.. @ Dec 15 2008, 18:01) *

QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif



... Tef ir tafējais abolu ēdājs? ohmy.gif



a?


ai lab nekas.. Tef signaturā ir "ēd manu ābolu" tad tu nopostē ka labi ka tefi neatrada tavu ābolu ēdājs, respektīvi tas ābolu ēdājs ir persona, xD tikai... kura?

oki, beigšu spamot forumu ^^;;
Ginta
QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *
Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif
A, pareizi. Tas ar' bija labs. laugh.gif
Well, if he ever gets to you, you know what to do - just tell me and I shall have thy REVENGE~ *mWahaha~*
nua
QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *

Inčukalnā biju pirmo reizi, bet man tur visnotaļ patika.Būs daudz labu atmiņu un būs arī par ko pasmieties, bet galvenais, lai laba kompānija, un tāda visnotaļ bija.

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif


sakuma neatradu, pec tam vairs nemekleju ^^






Chickomastdai!
Patachan
QUOTE(nua @ Dec 15 2008, 20:51) *

QUOTE(Patachan @ Dec 15 2008, 17:54) *

Inčukalnā biju pirmo reizi, bet man tur visnotaļ patika.Būs daudz labu atmiņu un būs arī par ko pasmieties, bet galvenais, lai laba kompānija, un tāda visnotaļ bija.

Unn...labi, ka mani neatrada ābolu ēdājs! laugh.gif


sakuma neatradu, pec tam vairs nemekleju ^^






Chickomastdai!


Mhm, tikai nevajag, visu laiku skraidīji apkārt un meklēji personu ar ābolu! XD
ChickOo
Nu tas bija pēc Absinta malkošanas! smile.gif
Pēc tam jau mēs pielipām pie kādas no mēbelēm vai ari pudelēm. biggrin.gif
Rudoru-san
QUOTE(Ginta @ Dec 15 2008, 21:33) *

Well, if he ever gets to you, you know what to do - just tell me and I shall have thy REVENGE~ *mWahaha~*

Thou shall be aided in thy vengeance!
Aiznesam viņam ābolu? xD

I'm positively charged now, tik daudz brīžu kopā, ko atcerēties!
Singstar 2. stāvā bija labais, un viss pārējais arī.

I sooo want to meet you all again! ^^
Pj..
Vai Oskars Dreģis ir šitajā forumā ?(omfg es ar viņu bijis runājis inčukalnā ohmy.gif) Kāds viņam niks?



nu tāds cilvēciņš kurš spēlē ģitāru un ir kaut kādas grupas vokālists or smth.
ChickOo
Oskars Dreģis cik man zināms te netusējās, var atrast viņu iekš Draugiem.lv. smile.gif
Un par to Vokālist lietu. -> Tjen ir īstais ko tu meklē. wink.gif
Pj..
tjens gadījumā nebija ar brillēm un skruļainiem matiem? (cause I really don't know xD)
Tjens ir kautkādas grupas vokālists?(jautājums)
davio
QUOTE(ChickOo @ Dec 15 2008, 21:51) *

Oskars Dreģis cik man zināms te netusējās, var atrast viņu iekš Draugiem.lv. smile.gif
Un par to Vokālist lietu. -> Tjen ir īstais ko tu meklē. wink.gif


nedomaaju gan.... O.o Oskars tak ir vokaals grupai Ziemeljveejsh, un veel kaadai grupai O.o... pag... Tjen ir grupaa? O.o
ChickOo
QUOTE(davio @ Dec 15 2008, 21:56) *

nedomaaju gan.... O.o Oskars tak ir vokaals grupai Ziemeljveejsh, un veel kaadai grupai O.o... pag... Tjen ir grupaa? O.o


Davio nu c'mon. biggrin.gif
Tu vnk nebiji kad Tjen stāstīja ka viņš ar šo to dara. smile.gif
Un iespējams ka arī tev vajag Osi nevis Tjen, es īsti nez. smile.gif

Osim nav brilles, un Tjen ar nav brilles. tongue.gif
Bet kam bija aizmirsu viņa nick. ;(
lastguru
Vikeifam ir brilles. Un jā, Tjenam laikam bij kkāda grupa, bet šķiet tikai projektā (tas ir, vēl nav uzsākusi aktīvo uzstāšanās)
bafina
QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 13:53) *

O, es atceros vēl gurķus un tavu darba piedāvājumu! biggrin.gif



Eu, eu. Pati vainiiga par to absintu... es tev tikai iedevu glaziiti, nevis liku visu viena panjeemienaa izdzert!!!!!

QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2008, 12:27) *

QUOTE(nua @ Dec 14 2008, 23:39) *

laikam absints+alus manu atminu taja bridi izdzesa <.<


Jaa.. arii mana maasa paruupeejaas par to, lai man buutu taada kombinaacija. Bet normaali.

Sephy, tu neesi redzeejis tieshaam DZEERUSHU Fuschi. Es pataupiiju tev smadzenju shuunas. XD



Jap par Sephy..... es pilniibaapiekriitu... Sephy, tavas acis ir nepieredzeejushas.....
Tjen
Vokāls, ģitāris - oskars.
Par forumu nezinu, bet draugos var viņu atrast iekš viņa grupas ziemeļvējš.
Par mani visu pateica last's [voks esmu, grupa sākuma stadijā, so ne es].
Pj..
QUOTE(ChickOo @ Dec 15 2008, 21:51) *

Oskars Dreģis cik man zināms te netusējās, var atrast viņu iekš Draugiem.lv. smile.gif
Un par to Vokālist lietu. -> Tjen ir īstais ko tu meklē. wink.gif


hihi, es neteicu ka gribu kko meklēt xD. Es tikai gribēju zināt vai oskars dreģis ir forumā, cause he is kindof popular ^^:;; (vismaz es biju dzirdējis)

Hmm.. Tjenu lkam nekur nebiju redzējis, jo visu laiku biju sēdējis pirtī huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.