Help - Search - Members - Calendar
Full Version: atkal es ar savam problēmām :D
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
vampiregirl
tātad, man nesen, atkal, pārinstelēja datoru. ieinstelēja citu xp versiju un words tagad labo tik angļu valodu, kaut arī pirms pārinstelēšanas viņš man laboja gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodu. nju jautājums ir šads - kā lai dabū gatavu to ka viņš labo arī laviešu un krievu valodu? un jā, es jau caur control panel (proofing tools) mēģināju, bet man tajā sarkstā nav latviesu valodas, tik spāņu un franču, kuras man pilnīgi nav vajadzīgas dry.gif tauta, esiet cilvēki un palīdziet namaga nedaortārpam biggrin.gif
Arts
Paskaties My Computer/Properties/General vai ir SP2 pie Windows XP,ja nav,atrodi,uzliec,tas ir tāds milzīgs updeits.
Otrā gadījumā dabū Tildes Biroju 2005.
vampiregirl
ā, tilde - es jau mēģināju,m bet hz kapēc mans windows neņem viņu pretī... dry.gif un ja ar SP2 tu domaji service pack 2, tad man ir service pack 3 biggrin.gif
Sephy
QUOTE(vampiregirl @ Dec 23 2008, 13:05) *

ā, tilde - es jau mēģināju,m bet hz kapēc mans windows neņem viņu pretī..


ss or it nevar happen smile.gif
vampiregirl
ak un vēl viena lieta, varbūt kāds zina kur var nolādēt 2005 tildi? biggrin.gif es tiko atjēdzos ka man vecā versija....nju k-kāda 1998. gada....laikam tapēc arī negāja biggrin.gif tiko izmeklējos pa goggle un ir, tik par maksu un man, diemžel, nav lieki 60 ls. bet varbut kāds zina kur var par brīvu dabūt, a?smile.gif
Sephy
Visvieglak butu iekš dc++, jo latvijas torentos tipa parak neliek vietejo razhojumu(par to menti tipa uztraucas un tada garaa)....
Niks
Nē, visvieglāk būtu izbeigt šitās muļķības un dzīvot atbilstoši savām spējām (gan naudas, gan datorprasmju) - Nozomu Itoshiki.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.