Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Postu neskaidrība.
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Arta
Man vienīgajai šitā rādās posti?


http://otaku.lv/uploads/20090104_272_deskt.JPG

..atvainojos par kvalitāti.

Ja nē, kā to var labot? Esmu nesaprašanā, jo klikojot uz viņiem met errorus [ne visiem postiem], ka tas posts itkā ir izdzēsts.. utml.. :/
GM
Options->Display Modes, IQ dieviete, tev noteikti palīdzēs.
Arta
Mjā.. man jau likās, ka nesapratīšu ko tu ar to domā. ._.
zenofex
Labajā pusē bildei ir OPTIONS. Tev jāizvēlas 'Switch to standard'

IPB Image
Arta
Ak jel. Protams, to pogu es palaižu garām.

Visus citus options jau izspaidīju.. lose. ;D

Liels paldies zenofex. ^^
Kikyou
Man šķiet pēdējais laiks šito pie FAQ pielikt, lai tur arī kāds īsts jautājums ir. Citādāk vēl kāds mērkaķis par šito topiku uztaisīs, hahaha~
aruka_sei
es rakstu vienu postu, pēc tam otru postu, bet nez kāpēc otra posta teksts parādās pirmajā postā blink.gif
man jautājums, no kura laika parādijās šī fiška??? wacko.gif
Church
Gan jau kad upgreidots foruma softs, vai kad ierubiita taada opcija. Esu sastapis arii citos forumos shaadu politiku, par subsequent postu automaatisku apvienoshanu, un noveerteeju vsnotalj pozitiivi. Imho nodaliit dazhaados postos tekstu/bildes/whatever ir liekvaardiibas analogs. Avatars, niks un signature tomeer nav interpunkcijas ziimes. Ja rodas neskaidriiba, kam auto-pievienotais posts adreseets, vienmeer var lietot tekstaa adresaata nika uzrunu pirms teksta, ja konkreetaa foruma software sekojosho postu kaadeejaadi ar autoformateeshanu nenodala.
Ginta
Tā jau ir visai pa sen. Vienkāršānos vārdos, ko jau Church teica: Ja pēc minūtes (/stundas?) izdomā, ka gribēji vai aizmirsi kaut ko vēl pieminēt vai pateikt, vari iepriekšējo postu rediģēt (ieraksta labajā apakšējā stūrī poga "edit"), jo droši vien tas nav nekas ārkārtēji aktuālāks par iepriekšējo un visticamāk neviens to tāpat nebūs paspējis izlasīt. happy.gif
Un, jā, arī jau Church minēja, ja nav vai netiek izmantoti citāti nekam konkrēti, ko komentē/atbildi, var vienkārši pierakstīt klāt uzrunu.
aruka_sei
paldies dievam, a to es nodomāju ka man jau gļuķi rādās ^__^''
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.