Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 6-tais Anime Festivāls
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3
Spectre
AnimeFest 6: festivāla programma
Sestdiena 2.maijs
13:00 – 14:00: Cosplay-Gājiens pilsētā
14:00 – 15:45: Festivāla atklāšana + Gake no ue no Ponyo
16:00 – 19:00: Gunbuster 2
19:30 – 21:30: Death Note: The First Name

Svētdiena 3.maijs
13:00 – 16:00: Cosplay
16:30 – 18:00: Death Note: The Last Name
18:00 – 19:00: Mākslinieku konkurs
19:00 – 21:00: Festivāla fināls, konkursu uzvarētāju apbalvošana, The Sky Crawlers

Programmā var tikt ieviestas izmaiņas!

Lietderīgus priekšlikumus Ha-sanam!


AnimeFest 6: Cosplay konkurs
Cienījamie Cosplayeri, te ir ilgi gaidītā informācija par Cosplay konkursu. Uzmanīgi izlasiet noteikumus par pieteikumu iesniegšanu. Pieteikumi netiks izskatīti, ja tie nav noformēti pēc noteikumiem!

Cosplay kategorijas

- Individuāls defilē.
1-2 cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~50 sekundēm līdz 2 minūtēm.
Parādiet uz skatuves personāža būtību, lai fotogrāfs spēj iemūžināt šo mirkli!

- Grupas defilē.
3 un vairāki cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~50 sekundēm līdz 2 minūtēm.

- Mini-skit.
2-3 cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~1.5-2 minūtēm. Pantonīma bez vārdiem, bet ar nozīmi. (Piemērs - Itachi un Saske uzstāšanās; ...)

- Aina/uzvedums.
3 un vairāk cilvēki. Ilgums no 2 līdz 10 minūtēm.

- Deja.
Эта категория будет существовать, если заявится более двух участников.Šī kategorija būs tikai tajā gadījumā, ja pieteiksies 2 vai vairāki šī kategorijas pārstāvji!

- Naruto.
Šoreiz Naruto Cosplayeriem būs atsevišķa kategorija. Dalās 2 kategorijās: labākais defilē un labākais priekšnesums (pie pietiekama dalībnieku skaita).
_______________________

Pieteikuma paraugs.

1) Jūsu vārds vai niks, lai programmas vadītājs/ja spēj jūs stādīt priekša skatītājiem.
2) Ko jūs Cosplayosiet - personāžs un fendom.
3) Cosplay kategorija.
4) Personāža bilde (saite uz bildi internetā).
5) Kostīma foto.
6) Jūsu mūzika, kas tiks atskaņota priekšnesuma laikā.
7) Kad slēgt mūziku (sk. noteikumus)
8) Jūsu e-mail (teksta vaidā "kukuruku[at]inboxl[dot]lv") un telefons (šī informācija būs konfidenciāla un netiks izpausta trešām personām)

Pieteikumus sūtī uz yamiyukki[at]gmail[dot]com ar apzīmējumu "Cosplay Konkurs". Pieteikumu pēdējais termiņš drīz tiks paziņots.
_______________________

Pieteikuma iesniegšanas noteikumi un paskaidrojumi

1) Lūgums, rakstiet informāciju zem cipariņiem, kā pieteikuma piemērā.
2) Rakstiet no viena e-maila - tā būs vienkāršāk izsekot jūsu vēstules un izvairīties no jucekļa.
3) Grupas Cosplay pieteikumu sūta VIENS cilvēks (vienojieties kurš).
4) Muzikāls pavadījums ir obligāts. Mūziku izvēlaties un apstrādājiet jūs paši. Tehniskās prasības aprakstītas kategorija "Tehniskās prasības".
5) Jā, kostīma fotogrāfija ir obligāta. Ja kostīms vēl nav gatavs, var nofotografēt nepabeigtu versiju vai aizsūtīt pieteikumu un bildi vēlāk.
6) Karaoke netiek ieplānots sakrā ar tehniskajiem sarežģījumiem - mikrofons un cita tehnika.
7) Skate/repetīcija obligāta visiem dalībniekiem. Jūsu priekšnesumam ir jābūt gatavam repetīcijai. Nekādi "lūk te es izdarīšu tomēr šitā" un "kustības gan jau vēl izdomāšu" - neies krastā!
8) Lūdzu, rakstiet, kad jums ir nepieciešams ieslēgt mūziku: pirms iziešanas uz skatuves, vai arī tad, kad jūs ejiet uz vai esat uz skatuves.
9) Grupas pieteikumiem - norādiet precīzu dalībnieku skaitu jūsu grupā!
________________________

Tehniskās parsības

1) Mūziku izvēlaties un sūtat jūs. Pievienojiet to uzreiz vēstulei klāt.
2) Trackam jābūt apgrieztam, tā kā jums vajag. Ja nemākat apstrādāt Tracku - palūdziet palīdzību forumiešiem. Organizatori nemeklēs un neapstrādās mūziku jūsu vietā!
3) Varat sūtīt pilnu Tracku, taču esiet gatavi tam, ka mūzika tiks atskaņota no sākuma un līdz tam brīdim, kad jūs pametīsiet skatuvi.
4) Obligāti uzraksiet, kad jums ieslēgt mūziku - pirms vai laikā kad jūs izejiet uz skatuvi.
5) Mūzikai ir jābūt mp3 formātā.
6) Ainiņas un Mini-skit mūzikai ir jābūt miksētai vienā Trckā. Vis ko mēs varam izdarīt, tas ir atskaņot vienu Tracku sākumā un otru beigās (precizējiet ar pāši). Lūgums, nenest disku ar 20 skaņdarbiem un nemēģiniet izskaidrot ko kad atskaņot!!!
7) Mūziku diskos pēdējās dienās nepieņemam vispār! Sūtiet Trackus uzreiz kopā ar pieteikumu!
_______________________

Nominācijas

Nomināciju saraksts:
- Labākais kostīms (teorētiski 1-3 vietas)
- Labākie kostīmi (grupa)
- Labākais Mini-skit
- Labākā aina/uzvedums
- Labākais Naruto kostīms (ir atkarīgs no dalībnieku skaita)
- Balva - skatītāju simpātija/mīlulis
- Labākais neAnime kostīms (jūsu fantāzija virmo)
- Un vēl kaut kas. O_o

Informācija tiks papildināta un iespējams mainīta.
Yami Yuki, Yuki Tigraw & Co


AnimeFest 6: Mākslinieku konkurs
Mēs sākam pieņemt pieteikumus uz mākslinieku konkursa piedalīšanos, kā arī darbus izstādēm. Lūgums uzmanīgi izlasīt visus noteikumus.

Izstāde

Konkursam-izstādei tiek pieņemti darbi, kuri atbilst sekojošām prasībām:
- darbam ir jābūt izpildītam Anime-stilā;
- zīmējuma minimālais izmērs - lapa A4 formātā;
- uzmetumi netiek pieņemti;
- darbam ir jābūt parakstītam.

Izstādes dalībnieki saņems balvas un dāvanas sekojošās nominācijās:
- oriģināls arts;
- Fun-аrts;
- manga*.
*ja piedalīsies 2 vai vairāki mangas zīmētāji.

Darbi tiek pieņemti līdz 19.04.2009 pēc adreses: Ģertrūdes iela 73 (veikaliņš Anime+). Darbu nodošanas laikā ne aizmirstiet reģistrēties.

Visi darbi tiks izskatīti un atlasīti! Ja jūs nodevāt darbu, tas nenozīmē ka viņš automātiski tiks uz izstādi.

Mākslinieku konkurs

Lai piedalītos konkursā ir jāaizsūta pieteikums līdz 19.04.2009. Brīvo vietu skaits - 12.

Visiem konkursa dalībniekiem mēs izsniegsim krāsainos zīmuļus (nemētāt pa zemi - man aiz jums būs jāuzkopj T_T). Ja jums būs nepieciešami speciālie materiāli zīmēšanai, tad nesiet tos līdzi. Šoreiz krāsas nedrīkstēs izmantot.

Pieteikumā obligāti uzrādiet e-mailu.

Sūtiet pieteikumus uz elmo93[at]mail[dot]ru ar apzīmējumu "AnimeFest 6: Mākslinieku konkurs".

Ja rodas kādi jautājumi zvaniet: 26722503.

No krievu valodas tulkojis gramozeks


P.s. Atvainojos par aizkavēšanos biju 2 nedēļu atvaļinājuma BEZ DATORA UN INTERNETA rolleyes.gif
Ginta
O! Prieks dzirdēt labas ziņas. happy.gif (Un tas ir salīdzinoši drīz~)

Edit: ur welcome >_o
Asuka
BEIDZOT!~
ilgi gaidītais anime fests.

/pievienojos priecīgajiem/
Kaede
Ieradīšos noteikti, bet par to koslpejošanu...heh, tad jau redzēs. smile.gif
Candyhunter
Šogad tas nebūs jau sestais animefests pēc kārtas, pēc kura aptuveni nedēļu vēlāk atceros, ka kaut ko aizmirsu izdarīt - vēl pēc nedēļas netīšām uzklīstu atsauksmēm un tad man ir atklāsme par aizmirsto. Šogad es ierakstīju plānotājā, ka tad ir animefests happy.gif

Ā, un kaitinošākais jautājums uzreiz aiz kaApeeZ vecaaKi mani nesaPrOtzzZz - ko lai kospleyo? Pārāk gara meitene bez spējas graciozi kustēties ir dotais materiāls.
FuschichO
Pievienojos Candyhunter jautājumam, ja nu vienīgi mani parametri ir: vidējais aritmētiskais cilvēks. (Purns gan jocīgs x.x)
Spectre
esmu suģistence, kas ir apmeklējusi visus latvijas anime festus, bet nekad neesmu cosplayojis biggrin.gif
es vairāk tā kā atnāku pamuldēt ar frendiem, apmeklēt kādu anime.
Ja kādam ir interese par cospaly (nopietna) varu savest ar attiecīgajiem anime.lv cilvēkiem, jo tur jau sāk dalīties grupās - tipa narutardi, d.gray-isti, bleach-eri, laikam pokemoni arī būs biggrin.gif Proti var arī veidot solo - nav spiesta lieta barā kā visiem nēsāties.
dExIT
Super, šoreiz ņemšu VideoKameru biggrin.gif
Kosplejot aŗī gribās, bet jāatrod vienmēr sev piemērots Characters, kas nav pārāk viegli biggrin.gif
Patachan
Meh...vismaz šogad es varētu aiziet, palūrēt, kas tur notiekās.

O! šī varētu būt mana Jaunā gada apņemšanās. Apmeklēt Animefestu.
Ginta
QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 15:24) *

Meh...vismaz šogad es varētu aiziet, palūrēt, kas tur notiekās.

O! šī varētu būt mana Jaunā gada apņemšanās. Apmeklēt Animefestu.

Yey~ Pata-cha~n~ happy.gif
...Negribi paņemt klāt apņemšanos cosplay-ot? huh.gif laugh.gif
Patachan
QUOTE(Ginta @ Jan 12 2009, 15:59) *

QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 15:24) *

Meh...vismaz šogad es varētu aiziet, palūrēt, kas tur notiekās.

O! šī varētu būt mana Jaunā gada apņemšanās. Apmeklēt Animefestu.

Yey~ Pata-cha~n~ happy.gif
...Negribi paņemt klāt apņemšanos cosplay-ot? huh.gif laugh.gif


blink.gif Par ko Tu domā, Ginta-chan?!
Ginta
QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:05) *
blink.gif Par ko Tu domā, Ginta-chan?!

Par Tevi protams. <3 ...un varbūt arī par to, ka, ja es izdomāju ko tādu darīt, lai vismaz neesmu vienīgais jokoainais starp cilvēkiem, ko pazīstu. laugh.gif
Patachan
QUOTE(Ginta @ Jan 12 2009, 16:23) *

QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:05) *
blink.gif Par ko Tu domā, Ginta-chan?!

Par Tevi protams. <3 ...un varbūt arī par to, ka, ja es izdomāju ko tādu darīt, lai vismaz neesmu vienīgais jokoainais starp cilvēkiem, ko pazīstu. laugh.gif



Ja Tu izdomā ko tādu patiešām darīt, tad paziņo man lūdzu.
Es varētu uzvilkt neko-mimi un vazāties Tev līdzi. Umn, tas izskatītos pietiekami jocīgi. laugh.gif
Spectre
QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:27) *

QUOTE(Ginta @ Jan 12 2009, 16:23) *

QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:05) *
blink.gif Par ko Tu domā, Ginta-chan?!

Par Tevi protams. <3 ...un varbūt arī par to, ka, ja es izdomāju ko tādu darīt, lai vismaz neesmu vienīgais jokoainais starp cilvēkiem, ko pazīstu. laugh.gif



Ja Tu izdomā ko tādu patiešām darīt, tad paziņo man lūdzu.
Es varētu uzvilkt neko-mimi un vazāties Tev līdzi. Umn, tas izskatītos pietiekami jocīgi. laugh.gif


Piektdienas vakaros preses bārā neko mimi var novērot diezgan kā "normālu" parādību - tiesa tagad bik aukstāks kļuvis, astes atsala auses palika, bet nekas drīz nāks siltāks laiks biggrin.gif

Don't be afraid wink.gif

P.s. esmu vienkārši pārāk slinks + domāt, ko cosplayot, un rast laiku, kura nav, lai to realizētu.
Mada
QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:27) *

QUOTE(Ginta @ Jan 12 2009, 16:23) *

QUOTE(Patachan @ Jan 12 2009, 16:05) *
blink.gif Par ko Tu domā, Ginta-chan?!

Par Tevi protams. <3 ...un varbūt arī par to, ka, ja es izdomāju ko tādu darīt, lai vismaz neesmu vienīgais jokoainais starp cilvēkiem, ko pazīstu. laugh.gif



Ja Tu izdomā ko tādu patiešām darīt, tad paziņo man lūdzu.
Es varētu uzvilkt neko-mimi un vazāties Tev līdzi. Umn, tas izskatītos pietiekami jocīgi. laugh.gif


Ja jūs izdomājat kosplejot, es arī varētu piebiedroties? Es sev nosolījos pagājušogad ka nākamajā anime festā obligāti kosplejošu. Solījums laikam būs jātur. biggrin.gif
Ginta
QUOTE(Mada @ Jan 13 2009, 19:09) *
Ja jūs izdomājat kosplejot, es arī varētu piebiedroties? Es sev nosolījos pagājušogad ka nākamajā anime festā obligāti kosplejošu. Solījums laikam būs jātur. biggrin.gif

O! Mada-chan~ Tu noteikti vari mums piebiedroties. ...Vēl jo vairāk - mēs varam mēģināt ko saštukot no vienas tēmas. happy.gif
Gaidīšu no Tevis kādu ziņu par to, ko un cik lielā apjomā biji domājusi/ir vēlēšanās cosplay-ot.
Uuu... this is so nice. happy.gif

p.s. Patachan - i nemaz nedomā, ka tāpēc varēsi vairs nelikt neko-mimi. No tā Tev vairs neatkāpties. It's a must. <3
Patachan
QUOTE(Ginta @ Jan 13 2009, 20:16) *

QUOTE(Mada @ Jan 13 2009, 19:09) *
Ja jūs izdomājat kosplejot, es arī varētu piebiedroties? Es sev nosolījos pagājušogad ka nākamajā anime festā obligāti kosplejošu. Solījums laikam būs jātur. biggrin.gif

O! Mada-chan~ Tu noteikti vari mums pievienoties. ...Vēl jo vairāk - mēs varam mēģināt ko saštukot no vienas tēmas. happy.gif
Gaidīšu no Tevis kādu ziņu par to, ko un cik lielā apjomā biji domājusi/ir vēlēšanās cosplay-ot.
Uuu... this is so nice. happy.gif

p.s. Patachan - i nemaz nedomā, ka tāpēc varēsi vairs nelikt neko-mimi. No tā Tev vairs neatkāpties. It's a must. <3


Umnhm *izkrīt nupatās uzadītā šalle no rokām*

Nu jā... sensejs jau laikam ir jāklausa. laugh.gif
Pag, tas nozīmē man būs jākostplejo kkāds kaķveidīgais? Man būs kkas jākostplejo? huh.gif blink.gif


Ginta
QUOTE(Patachan @ Jan 13 2009, 20:26) *
Umnhm *izkrīt nupatās uzadītā šalle no rokām*

Nu jā... sensejs jau laikam ir jāklausa. laugh.gif
Pag, tas nozīmē man būs jākostplejo kkāds kaķveidīgais? Man būs kkas jākostplejo? huh.gif blink.gif

Es neprasu neko vairāk par kaķīša austiņām. ...lai gan - ja pati izdomā, ka vēlies ko vairāk, es nevaru Tev to aizliegt. laugh.gif
Anyway... kā Spectre teica - Don't be afraid wink.gif
Nebūs tik traki, kā Tu varbūt iedomājies.
Patachan
QUOTE(Ginta @ Jan 13 2009, 21:14) *

QUOTE(Patachan @ Jan 13 2009, 20:26) *
Umnhm *izkrīt nupatās uzadītā šalle no rokām*

Nu jā... sensejs jau laikam ir jāklausa. laugh.gif
Pag, tas nozīmē man būs jākostplejo kkāds kaķveidīgais? Man būs kkas jākostplejo? huh.gif blink.gif

Es neprasu neko vairāk par kaķīša austiņām. ...lai gan - ja pati izdomā, ka vēlies ko vairāk, es nevaru Tev to aizliegt. laugh.gif
Anyway... kā Spectre teica - Don't be afraid wink.gif
Nebūs tik traki, kā Tu varbūt iedomājies.


Es vēl padomāšu, bet lūdzu informē mani, kad Tev pašai vai Mada'i radīsies kādas domas ko kostplejot.

Tagad es beigšu šo topiku piegružot ar saviem komentāriem.
Kenchi
Vaizdzes aiziet uz to pasakumu obligati. Jaatrod tik kompanija, a to man starp draugiem nav neviena anime piekriteja sad.gif
Ginta
QUOTE(Kenchi @ Jan 20 2009, 08:57) *
Vaizdzes aiziet uz to pasakumu obligati. Jaatrod tik kompanija, a to man starp draugiem nav neviena anime piekriteja sad.gif

Domājams, ka, kaut vai pirmajā dienā, varēs sarunāt satikšanās vietu un laiku cilvēkiem, kas nepazīst nevienu šeienieti (vai indivīdiem, kas vienkārši gribēs iepazīties ar jaunām sejām)... Nu, vismaz ar mani noteikti ko varēs sarunāt. laugh.gif Bet par to tad kaut kad tuvāk pasākuma dienai.

Īstenībā jau varētu mēģināt sapulcināt lielāku otaku.lv kontingentu. (y'know for the sake of solidarity and all that jazz)... būtu šeit cilvēki, kas uz to parakstītos?

Edit: Candyhunter un FuschichO - jau izlēmāt ko kosplejot?
Candyhunter
Es nāktu uz otaku solidaritātes tikšanos happy.gif Šādi tādi paziņas un draugi, kas skatās anime, ir, bet rādās, ka neviens, kas būtu ieinteresēts nākt man līdzi, nebūs pieejams O_o Drusku savādi zināt pusgadu iepriekš, ka draugi nebūs Latvijā.

Kosplejot... Apsveru iespēju tēlot male charu, jo Japānaspusē gara meitene ir, like, 170cm? Vēl kādu laiku domāšu un meklēšu, bet, ja neko piemērotu neizdomāšu, samierināšos ar sagērbšanos jocīgi. Ja ir labāki ierosinājumi, klausīšos ar prieku. Zinu jau zinu, ka teorētiski nav jākosplejo tikai kosplejošanas pēc, bet... āgh, aizveros.
ChickOo
Pats galvenais ka pašam prieks par padarīto, un itsevišķi ja citiem patīk... wink.gif
Man tā bija ar pirmo AnimeFestu. biggrin.gif
Gankutsuou izraisīja milzu fočēšanos... Hehe!

Apsveru ka šoreiz būs jātaisa viss tērps daudz labāks, jo tad bija uz ātru roku darīts. dry.gif
FuschichO
Hmm, joprojām nezinu, ko kosplejošu. Ja mistiskā kārtā, mani nolaupīs citplanētieši, liks kaplēt mālainus laukus un baros tikai ar redīsiem un sīpoliem, un es netīšām kļūšu tievāka, varētu arī male charu ^^ Varbūt. Seja rādīs.

Biju iedomājusies pamēģināt manu iemīļoto Juuni Kokki, tikai tad man būtu jāsacepjas solārijā (ko es negribētu) un atkal jākļūst par sarkanmati.

Gan jau kāds to izdomās manā vietā :3
dExIT
Njāa es ar došos uz ar/vai bez Jums biggrin.gif , pa kosplej, nezinu kā sanāks... maciņš plāniņš kļuvis.. biggrin.gif
Patachan
QUOTE(dExIT @ Jan 21 2009, 14:47) *

Njāa es ar došos uz ar/vai bez Jums biggrin.gif , pa kosplej, nezinu kā sanāks... maciņš plāniņš kļuvis.. biggrin.gif


Nav jau vajadzīga dižā nauda, lai kko kosplejotu, uztaisi tērpu pats ar savām rokām! happy.gif laugh.gif
Ginta
QUOTE(Patachan)
Nav jau vajadzīga dižā nauda, lai kko kosplejotu, uztaisi tērpu pats ar savām rokām! happy.gif laugh.gif
Nosacīti. Materiālus, no kā ko uztaisīt taču arī tā kā vajadzētu.
edit: un tie arī tomēr diezgan izmaksā.
Noriass Gato
Audumu atgriezumu veikalus, kur tirgo uz svara, un sekondhendus neviens vēl nav likvidējis... Pēc tam tikai šķēres, diegu un adatu rokā.
Ginta
QUOTE(Noriass Gato @ Jan 22 2009, 10:49) *
Audumu atgriezumu veikalus, kur tirgo uz svara, un sekondhendus neviens vēl nav likvidējis... Pēc tam tikai šķēres, diegu un adatu rokā.
Vispār ir atšķirība vai ir kosplejo ko >tādu<, ko >tādu<, vai pat >tādu<. Nepieciešamie materiāli, to izmaksas un ieguldāmais darbs arī attiecīgs.

Bet, nu ja - galvenais lai rezultāts ir daudz maz labs, nevis, piem., kas >tāds< laugh.gif
Patachan
QUOTE(Ginta @ Jan 21 2009, 23:44) *

QUOTE(Patachan)
Nav jau vajadzīga dižā nauda, lai kko kosplejotu, uztaisi tērpu pats ar savām rokām! happy.gif laugh.gif
Nosacīti. Materiālus, no kā ko uztaisīt taču arī tā kā vajadzētu.
edit: un tie arī tomēr diezgan izmaksā.



Labi, sensejam taisnība. xDD
Church
stulbajam man liidz shim likaas galvenais speeja teelot/iejusties kosplejotajaa teelaa, nevis uber atbilstiigs teerps, bet tas taa .. cik cilveeku tik uzskatu.
Ginta
QUOTE(Church @ Jan 22 2009, 23:16) *
stulbajam man liidz shim likaas galvenais speeja teelot/iejusties kosplejotajaa teelaa, nevis uber atbilstiigs teerps, bet tas taa .. cik cilveeku tik uzskatu.
True. Bet tur jau tā lieta - ir jāprot izvērtēt kuru tēlu tu vari nospēlēt. (Ak jel piedodiet manus aizspriedumainos uzskatus, bet nedomāju, ka iepriekš pieminētais Faye Valentine kospleijeris ir izvēlējies pareizo tēlu, kurā iejusties.) Un to kospleja dažādību tieši tāpēc pieminēju, ka ne visi/visas vēlas kosplejot ko tik trūcīgā apģērbā lai tikai izpatiktu dažam labam closet pervertam - līdz ar to arī tērpa izgatavošanas izmaksas būs lielākas un nepietiks tik vien kā ar pāris auduma atgriezumiem.

p.s. Starp citu - ja pareizi atceros, arī šajā foruma tika apgānīti daži pagājušā AnimeFesta kospleieri to neatbilstības oriģinālajam tēlam dēļ. Un ne jau nu tika vētētas viņu iejušanās spējas.

Labi - viss, es klusēju.
+Chibi+
QUOTE(FuschichO @ Jan 21 2009, 11:55) *



Biju iedomājusies pamēģināt manu iemīļoto Juuni Kokki



Luuk sho es gribeetu redzeet! Liidz shim es laikam esmu vieniigais, kas aizdomaajaas ieliist 12 kingdoms cosplay'aa. TAS BIJA TAA VEERTS.

So i hope you will do it.
FuschichO
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 25 2009, 01:22) *

QUOTE(FuschichO @ Jan 21 2009, 11:55) *



Biju iedomājusies pamēģināt manu iemīļoto Juuni Kokki



Luuk sho es gribeetu redzeet! Liidz shim es laikam esmu vieniigais, kas aizdomaajaas ieliist 12 kingdoms cosplay'aa. TAS BIJA TAA VEERTS.

So i hope you will do it.
'

o, tu biji galvenā varone, vai kā? Necepies solārijā? Kā ar acu krāsu - tas vispār ir svarīgi?
UTKINS
QUOTE(Ginta @ Jan 22 2009, 13:33) *
bal bal bal



es gan neesmu spec. iekš cospley bet nu tevis noradītājas bildes ir nevis paštaisīti tērpi bet gan veikala pirkti tad nu nekāds darbs jau nav jāiegulda ja nu vienīgi paris klikšķi un tev atved stafu uz mājam http://cgi.ebay.co.uk/TRINITY-BLOOD-ROZEN-...p3286.m63.l1177
+Chibi+
QUOTE(FuschichO @ Jan 25 2009, 04:26) *

QUOTE(+Chibi+ @ Jan 25 2009, 01:22) *

QUOTE(FuschichO @ Jan 21 2009, 11:55) *



Biju iedomājusies pamēģināt manu iemīļoto Juuni Kokki



Luuk sho es gribeetu redzeet! Liidz shim es laikam esmu vieniigais, kas aizdomaajaas ieliist 12 kingdoms cosplay'aa. TAS BIJA TAA VEERTS.

So i hope you will do it.
'

o, tu biji galvenā varone, vai kā? Necepies solārijā? Kā ar acu krāsu - tas vispār ir svarīgi?


Nee, nee, es taisiiju Enki (Rokuta).

IPB Image

IPB Image


Un acu kraasa nav crucial, bet protam, veelams, ka ir atbiltosha. Cepties solaarijaa gan tev vajadzees, hehe.
FuschichO
Lots of good makeup perhaps will do the thing. Es negribu pēc tam pāris gadus staigāt kā brūns kaksis. Galvenais mati, tērps.. un VIENRADZIS!!! Jep. Man ir ideāls real life līdzinieks.

Un Chibi ar gariem matiem O.o Bet varonis atbilstošs. Kaut kā radies par tevi hiperaktivitātes un/vai lecīgo varoņu attēlošanas spēju atbilstības iespaids. ^^
Ginta
QUOTE(UTKINS @ Jan 25 2009, 07:12) *
..es gan neesmu spec. iekš cospley bet nu tevis noradītājas bildes ir nevis paštaisīti tērpi bet gan veikala pirkti tad nu nekāds darbs jau nav jāiegulda ja nu vienīgi paris klikšķi un tev atved stafu uz mājam..
d'aa tur jau nav jābūt specam, lai to pateiktu. tas bija domāts salīdzinājumam, ja visi no tiem tērpiem būtu jātaisa ar savām rokām.
+Chibi+
QUOTE(FuschichO @ Jan 25 2009, 22:39) *

Lots of good makeup perhaps will do the thing. Es negribu pēc tam pāris gadus staigāt kā brūns kaksis. Galvenais mati, tērps.. un VIENRADZIS!!! Jep. Man ir ideāls real life līdzinieks.

Un Chibi ar gariem matiem O.o Bet varonis atbilstošs. Kaut kā radies par tevi hiperaktivitātes un/vai lecīgo varoņu attēlošanas spēju atbilstības iespaids. ^^



Yup, magic's in the make up! Paareejais viss ir vienkaarshi. wink.gif


Un - shajaa festivaalaa meegjinaashu izkaapt no saviem raamjiem un taisiit nopietnu charu cosplay. Redzeesim, kaa man izdosies.

P.S. Ja man buutu pietiekami gari mati, es ar lielaako prieku pievienotos tev 12k grupaa... Enki Riigaa neviens nav redzeejis. To cosplay vispaar redzeeja tikai paardesmit cilveeki...
FuschichO
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 29 2009, 17:46) *

P.S. Ja man buutu pietiekami gari mati, es ar lielaako prieku pievienotos tev 12k grupaa... Enki Riigaa neviens nav redzeejis. To cosplay vispaar redzeeja tikai paardesmit cilveeki...



Tas nu gan būtu jauki ^^

Es jau pati taisos kādu parūku nopirkt, jo gribu ataudzēt sev priekšējos matus, nevis atkal griezt čolku.
gramozeks
AnimeFest 6: festivāla programma
Sestdiena 2.maijs
13:00 – 14:00: Cosplay-Gājiens pilsētā
14:00 – 15:45: Festivāla atklāšana + filma
16:00 – 19:00: Filma
19:30 – 21:30: Filma

Svētdiena 3.maijs
13:00 – 16:00: Cosplay
16:30 – 18:00: Filma
18:00 – 19:00: Mākslinieku konkurs
19:00 – 21:00: Festivāla fināls, konkursu uzvarētāju apbalvošana, filma

Programmā var tikt ieviestas izmaiņas!

Filmu nosaukumi būs vēlāk. Lietderīgus priekšlikumus Ha-sanam!


AnimeFest 6: Cosplay konkurs
Cienījamie Cosplayeri, te ir ilgi gaidītā informācija par Cosplay konkursu. Uzmanīgi izlasiet noteikumus par pieteikumu iesniegšanu. Pieteikumi netiks izskatīti, ja tie nav noformēti pēc noteikumiem!

Cosplay kategorijas

- Individuāls defilē.
1-2 cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~50 sekundēm līdz 2 minūtēm.
Parādiet uz skatuves personāža būtību, lai fotogrāfs spēj iemūžināt šo mirkli!

- Grupas defilē.
3 un vairāki cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~50 sekundēm līdz 2 minūtēm.

- Mini-skit.
2-3 cilvēki, uzstāšanās ilgums no ~1.5-2 minūtēm. Pantonīma bez vārdiem, bet ar nozīmi. (Piemērs - Itachi un Saske uzstāšanās; ...)

- Aina/uzvedums.
3 un vairāk cilvēki. Ilgums no 2 līdz 10 minūtēm.

- Deja.
Эта категория будет существовать, если заявится более двух участников.Šī kategorija būs tikai tajā gadījumā, ja pieteiksies 2 vai vairāki šī kategorijas pārstāvji!

- Naruto.
Šoreiz Naruto Cosplayeriem būs atsevišķa kategorija. Dalās 2 kategorijās: labākais defilē un labākais priekšnesums (pie pietiekama dalībnieku skaita).
_______________________

Pieteikuma paraugs.

1) Jūsu vārds vai niks, lai programmas vadītājs/ja spēj jūs stādīt priekša skatītājiem.
2) Ko jūs Cosplayosiet - personāžs un fendom.
3) Cosplay kategorija.
4) Personāža bilde (saite uz bildi internetā).
5) Kostīma foto.
6) Jūsu mūzika, kas tiks atskaņota priekšnesuma laikā.
7) Kad slēgt mūziku (sk. noteikumus)
8) Jūsu e-mail (teksta vaidā "kukuruku[at]inboxl[dot]lv") un telefons (šī informācija būs konfidenciāla un netiks izpausta trešām personām)

Pieteikumus sūtī uz yamiyukki[at]gmail[dot]com ar apzīmējumu "Cosplay Konkurs". Pieteikumu pēdējais termiņš drīz tiks paziņots.
_______________________

Pieteikuma iesniegšanas noteikumi un paskaidrojumi

1) Lūgums, rakstiet informāciju zem cipariņiem, kā pieteikuma piemērā.
2) Rakstiet no viena e-maila - tā būs vienkāršāk izsekot jūsu vēstules un izvairīties no jucekļa.
3) Grupas Cosplay pieteikumu sūta VIENS cilvēks (vienojieties kurš).
4) Muzikāls pavadījums ir obligāts. Mūziku izvēlaties un apstrādājiet jūs paši. Tehniskās prasības aprakstītas kategorija "Tehniskās prasības".
5) Jā, kostīma fotogrāfija ir obligāta. Ja kostīms vēl nav gatavs, var nofotografēt nepabeigtu versiju vai aizsūtīt pieteikumu un bildi vēlāk.
6) Karaoke netiek ieplānots sakrā ar tehniskajiem sarežģījumiem - mikrofons un cita tehnika.
7) Skate/repetīcija obligāta visiem dalībniekiem. Jūsu priekšnesumam ir jābūt gatavam repetīcijai. Nekādi "lūk te es izdarīšu tomēr šitā" un "kustības gan jau vēl izdomāšu" - neies krastā!
8) Lūdzu, rakstiet, kad jums ir nepieciešams ieslēgt mūziku: pirms iziešanas uz skatuves, vai arī tad, kad jūs ejiet uz vai esat uz skatuves.
9) Grupas pieteikumiem - norādiet precīzu dalībnieku skaitu jūsu grupā!
________________________

Tehniskās parsības

1) Mūziku izvēlaties un sūtat jūs. Pievienojiet to uzreiz vēstulei klāt.
2) Trackam jābūt apgrieztam, tā kā jums vajag. Ja nemākat apstrādāt Tracku - palūdziet palīdzību forumiešiem. Organizatori nemeklēs un neapstrādās mūziku jūsu vietā!
3) Varat sūtīt pilnu Tracku, taču esiet gatavi tam, ka mūzika tiks atskaņota no sākuma un līdz tam brīdim, kad jūs pametīsiet skatuvi.
4) Obligāti uzraksiet, kad jums ieslēgt mūziku - pirms vai laikā kad jūs izejiet uz skatuvi.
5) Mūzikai ir jābūt mp3 formātā.
6) Ainiņas un Mini-skit mūzikai ir jābūt miksētai vienā Trckā. Vis ko mēs varam izdarīt, tas ir atskaņot vienu Tracku sākumā un otru beigās (precizējiet ar pāši). Lūgums, nenest disku ar 20 skaņdarbiem un nemēģiniet izskaidrot ko kad atskaņot!!!
7) Mūziku diskos pēdējās dienās nepieņemam vispār! Sūtiet Trackus uzreiz kopā ar pieteikumu!
_______________________

Nominācijas

Nomināciju saraksts:
- Labākais kostīms (teorētiski 1-3 vietas)
- Labākie kostīmi (grupa)
- Labākais Mini-skit
- Labākā aina/uzvedums
- Labākais Naruto kostīms (ir atkarīgs no dalībnieku skaita)
- Balva - skatītāju simpātija/mīlulis
- Labākais neAnime kostīms (jūsu fantāzija virmo)
- Un vēl kaut kas. O_o

Informācija tiks papildināta un iespējams mainīta.
Yami Yuki, Yuki Tigraw & Co


AnimeFest 6: Mākslinieku konkurs
Mēs sākam pieņemt pieteikumus uz mākslinieku konkursa piedalīšanos, kā arī darbus izstādēm. Lūgums uzmanīgi izlasīt visus noteikumus.

Izstāde

Konkursam-izstādei tiek pieņemti darbi, kuri atbilst sekojošām prasībām:
- darbam ir jābūt izpildītam Anime-stilā;
- zīmējuma minimālais izmērs - lapa A4 formātā;
- uzmetumi netiek pieņemti;
- darbam ir jābūt parakstītam.

Izstādes dalībnieki saņems balvas un dāvanas sekojošās nominācijās:
- oriģināls arts;
- Fun-аrts;
- manga*.
*ja piedalīsies 2 vai vairāki mangas zīmētāji.

Darbi tiek pieņemti līdz 19.04.2009 pēc adreses: Ģertrūdes iela 73 (veikaliņš Anime+). Darbu nodošanas laikā ne aizmirstiet reģistrēties.

Visi darbi tiks izskatīti un atlasīti! Ja jūs nodevāt darbu, tas nenozīmē ka viņš automātiski tiks uz izstādi.

Mākslinieku konkurs

Lai piedalītos konkursā ir jāaizsūta pieteikums līdz 19.04.2009. Brīvo vietu skaits - 12.

Visiem konkursa dalībniekiem mēs izsniegsim krāsainos zīmuļus (nemētāt pa zemi - man aiz jums būs jāuzkopj T_T). Ja jums būs nepieciešami speciālie materiāli zīmēšanai, tad nesiet tos līdzi. Šoreiz krāsas nedrīkstēs izmantot.

Pieteikumā obligāti uzrādiet e-mailu.

Sūtiet pieteikumus uz elmo93[at]mail[dot]ru ar apzīmējumu "AnimeFest 6: Mākslinieku konkurs".

Ja rodas kādi jautājumi zvaniet: 26722503.

No krievu valodas tulkojis gramozeks

P.S Spectre nokopē lūdzu šo te Informāciju uz Pirmo postu! Un aiztaisi ciet! Jo visa informācija jau ir izlikta - to vajadzēs Updatot un nepieļaut lai visi piesarņo to ar Spamu! happy.gif Labi!

Arts
CP PIEŅEMAT?!
FuschichO
QUOTE(Arts @ Mar 9 2009, 22:59) *

CP PIEŅEMAT?!

Viss būtu labi, bet tu esi
IPB Image
Ja tu domā kospleju
Kikyou
A kur notiks? WTC?
+Chibi+
Jā, tieši tā. Tagad tā kļuvusi par permanentu festivālu vietu.
Kira Haru
QUOTE

Darbi tiek pieņemti līdz 19.04.2009 pēc adreses: Ģertrūdes iela 73 (veikaliņš Anime+).



Cik nu šodien garām ejot redzēju, tad veikals izskatījās visai slēgts.
FuschichO
Njā, tas arī anime.lv radies jautājums, uz kuru pagaidām neviens nav devis atbildi.

Btw- es vairs nejūtos tik hardkorīgi, lai kosplejotu. I think I'm gonna pass. Un ja jau es pēc 2 gadu anime skatīšanās vēl nejūtos gana fanātiski, tad jau laikam arī nekad tāda nejutīšos.
Kira Haru
Starp citu, kāds ir plānotais gājiena maršruts?
Hikaru
QUOTE(Kira Haru @ Mar 31 2009, 22:55) *

Cik nu šodien garām ejot redzēju, tad veikals izskatījās visai slēgts.

Anime veikals aizverās ciet. Veikals parceļas uz jauno vietu, kur būšot vairāk vietas. Tiks atvērts jaunajā vietā nez kurā tur aprīlī.
Spectre
Gājiens plānojās no WTC pa Raiņa bulvāri līdz Brīvības pieminekliem - tur fotosessija un ta pa brivībeni līdz vērmanītim un tur nākamā sessija uz skatuves ar uzstāšanos. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.