Help - Search - Members - Calendar
Full Version: My first try..:/
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Shinigamy
Tātad es zīmēju jau labu laiku taču tikai tagad beidzot sāņēmos kautko publicēt...

Itkā nav slikts darbs ja ņem vērā to ka neēsmu gājusi mākslas skolā vai kādās citās zīmēšanas nodarbībās..

PS>Man tikko palika 16 un palūgšu pārāk skarbi nekritizēt,kā nekā tikai iesācēja...wink.gif
GM
It should also be your last...
Arts
QUOTE
It should also be your last...

GM,šeit,iepostojis....brīnumi notiek.
Zīmējums ir sūdīgs,sāc nozīmēt! Mākslas skola nepalīdzēs,dārgie krītiņi arī ne.
Paskaties howtodrawanimetutorials!
Apsveicu,ka iebāzi kkādu backroundu tam,heh,čalim.

Shinigamy
QUOTE(GM @ Jan 10 2009, 13:41) *

It should also be your last...

Alexa De Šarlote
Pozitīvs darbs...
Kikyou
Ooo, viss profilā, gluži kā senā ēģipte.
A es nez, mani pirmie zīmējumi arī apmēram šitādi bija, bet es sāku kādos divpadsmit-trīspadsmit. Ja patīk zīmēt - zīmē, moš kaut kas iznāks, ja ne, tad vismaz pašam jautri.
Arta
QUOTE(Shinigamy @ Jan 10 2009, 14:02) *

QUOTE(GM @ Jan 10 2009, 13:41) *

It should also be your last...



Pareizā attieksme tev ir. :]

Btw, vnk zīmē, daudz zīmē un izmēģini visādus zīmēšanas veidus kamēr atradīsi savu lauciņu, jo iespējams anime chari nav tava stiprā puse, bet ''normāli'' [lol xD] cilvēki (reālistiskāki) tev izdotos labāk. Vai arī tev labāk padotos zīmēt dzīvniekus.. vai fōnus.. utt. Izmēģini atšķirīgas lietas.
Un jā, piekrītu Arts, ka jāpamēģina nozīmēt.. (ne gluži uz loga, apvelkot kontūras kādam izprintētam darbam ;D)
Nu tā. Vēlu veiksmi. ^^
Mey4D
Nu, labi, skarbi nekritizēšu.. bet saņemies!
Džeka lūpas tev ir izdevušās diezgan labi, bet viss nojūk ar to, ka šim ir pārāk taisna seja. Pie matiem tev ir ĻOTI jāpiestrādā, patrennējies ar nozīmēšanu + palieto kādu gidu kā zīmēt mangu. Tiešu tas pats attiecas uz rumpi, nu nav tas tik šaurs un nevar būt =)
Kā arī, kakls cērtas acīs.
Par apakšplānu es arī vērētu izteikties, bet, fine.

Savukārt Stinky Finger zaķītis izdevies tāds diezgan забавный`s.

Kopumā, trennējies, trennējies un vēl reiz trennējies, pretējā gadījumā labāk atmet kamēr nav par vēlu.


Asuka
well es gan izteikšos cik skarbi vien vajadzēs.
visi tagad gudri runā, bet visam ir pirmā reize. bet tāpat sūdīgi. man pirmā bij` līdzīga.
par zīmējumiem.. pirmais -
sākšu no augšas.. mati izskatās nedzīvi un there is no F***ing way, ka viņi tā var stāvēt, bet pa cik tas ir anime-style piedosim. acs ir daudz par augstu un es personīgi tā galvu pagriezt nevaru. tekšu godīgi - lūpas izdevušās. kakls ir par garu un vienkārši tizls. pameklē bildes ar cilvēkiem no profila un paskaties, kāds ir kakls. pleci ir par platu (jā fiziski iespējams tas protams, ka ir ,bet zīmējumā labāk iekļautos šaurāki) un viņi ir par kantainu. viduklim nav formas (ir, bet tizla), un tas ir par garu un neizteiktu. apģērbs un mati zīmēti nerūpīgi. nav ēnojuma. seja nezināmu iemeslu dēļ ir tumša un pleķaina. fons ir šķībs. neteikšu, ka nēesi centies. noteikti ka esi, bet nēesi pie viņa piedomājusi.

slavināt tevi neišu, bet priekš pirmās reizes (kurai es neticu) būs pieņemami.

par otro neko neteikšu, jo to tu visticamākais zīmēji dusmu uzplūdā. so there is no point in writin` about it.
Nothinga
Bonus tev ir par to, ka vismaz pirmajam ir fons, vairāk vai mazāk labs. Taču tev vēl diezgan daudz jāmācās ^^ iesaku sākt ar vienkāršiem tutorialiem, kā zīmēt acis, sejas, pāriet uz anatomiju u.tt. ^^

Zīmē vēl un daudz. vienkārši paskicē un nebaidies pamēģināt ko jaunu. Ko var zināt kas pēc laiciņa sanāks ^^
Shinigamy
umm cik es taa skatos respektīvi man naw wairs iisti jēgas censties jo ir galīgi garām..K...vnk gribēju zināt ko teiksit...


Arta
Bēeidz, būs ok, jo no viena zīmējuma nekas nesanāks. Visi, kas te ir ielikuši kādu savu zīmējumu dabūn kārtīgu kritiku, kas reizēm liekas diezgan aizskaroša, bet tev vnk jāņem vērā tie noderīgākie ieteikumi un tad liec iekšā nākamo zīmējumu, lai varam redzēt kād ir progress. :]

Mums visiem te ir bijis sākums un tāds pats bija arī man. ;D http://i265.photobucket.com/albums/ii232/A...Copyofjapan.jpg un pietam uz rūtiņu papīra. XD
Bet arī es vēljoprojām turpinu mācīties un iesaku to pašu arī tev. :]
Asuka
ja tu met savas ieceres un sapņus pie malas, pēc pirmās dzirdētās kritikas un komentāriem, tad tev tiešām vairs nav jēgas zīmēt.
tad labāk met dzīvi pie malas.
but do as you please.
anti
Vaidieninj, vai tieshaam cilveeki te veel naak ceriibaa, ka par katru kjeepu vinjiem noglaudiis galvinju, iedos bonbongu un pateiks, ka, sak, kaads malacis, taadu shedevru uzziimeejis? Ahahahahaha!

IPB Image
Shinigamy
agdievs nu nau jau tā ka ceru mani slavēs...tongue.gif
Mey4D
Request> Uzzīmē vēl kautko!

Shinigamy
QUOTE(Mey4D @ Jan 11 2009, 10:59) *

Request> Uzzīmē vēl kautko!
Nothinga
Vajag tikai papīru zīmuli un pacitību - ar laiku izdosies labāk. Es personīgi agrāk zīmēju apmēram http://i23.photobucket.com/albums/b385/Ren...ulfors.jpg]šādi (vismaz to es pagaidāma tradu esenētu no vacākajiem).

Pēdējei trīs - iesaku tiešām patrenēties ar tutoriāļiem. Tā darbi sķiet interesanti un pietiekami labi izstrādāti.
Tigra2
Apsēdies pie baltas, nerūtiņu lapas, paņem parasto zīmuli, HB vai 2B, dzēšgumiju, zīmuļu spicējamo.

Un uzzīmē to pūķi vēlreiz, bez fona.
Sākumā padomā, vai pūķim ir spalvas, vai zvīņas. Kad esi izdomājusi, tad sāc pūķim tās spalvas vai zvīņas zīmēt, vienu pa vienai, tad vēl izzīmē nagus, ja viņam ir, tad ragus, purnu, zobus. Nedaudz izēno katru no detaļām, velti tam vismaz 3h~.

Un tad, kad jūti, ka gatavs, ieliec, tad būs ko komentēt. Pagaidām nav īsti ko teikt, mazuma piegarša, par meiteni labāk neizteikšos un kas tas pēdējais ir, man nav īsti skaidrs.
ankhu
nav jau galigi hujova.. vnk.. balta lapa ir laPs draugs... jasaka ka tu neesi bezcers.. tik trenejies wink.gif
Cowkiller
preksh puukja pameklee google atteelus ar kjirzakaam vai dinozauriem, paskaties kaadas ir lociitavas, lai nav jaasleepj aiz spaarniem...
Blood Lover
tai vecenei viena krūts lielaka un otra mazāka biggrin.gif pūķis - vnk krimināls. pedejais zīm. - interesants, tik izskatās drusku nepabeigts...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.