Help - Search - Members - Calendar
Full Version: J-Music Party #2 @ PULSE 22.02.2009
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Spectre
J-Music Party #2 @ PULSE 22.02.2009
INFO: Šīs būs pirmais tuss šajā gadā un kopsummā šis ir 4-tais Pulsē
Notikums: J-Music Party #2
Datums: 22.02.2009 - 22-tajā februārī 2009-tajā gadā - tā ir SVĒTDIENA
Laiks: 14:00 - 21:00(~)
Vieta: Klubs "Pulse" (Rīga, Citadeles 2).
Vecuma ierobežojumu NAV
Ieejas maksa: 3Ls (2 Ls ar flayeru)
Flayerus var atrast Anime+ veikalā


IPB Image

Eksperimenti turpinās! Ar ko tad atšķirsies šis party no iepriekšējā:

Spontānā ideja ar projektoru (pagājušajā tusā) izdevās tīri neslikti, bet bija tālu no ideālā, jo bija spontāna un bijām daļēji negatavi – šoreiz būs vēl labāk, jo izdomājām kā to lietiņu var uzlabot.
UPDATE: Ja būs tehniskā iespēja būs 2h amv mix (respektīv music + video tīri no video gabaliem).

UPDATE: Mūzika tika sasūtīta uz 9,5h,
vakardien veicot provizorisko apkopojumu video materiālam sanāca uz vēl tikpat stundām (ja neskaita manu kolekciju). Attiecīgi nevaram solīt, ka visu ko atsūtījāt varēs dzirdēt kluba telpās.

P.s.
Datums ir stabils un netiks mainīts (varat droši ieplānot laiku)
Jāatzīst, ka pēc iepriekšējā tusa tiks pievērsta nopietnāka uzmanība kluba iekšējai kārtībai.

ORIGINAL POST by MaxOvt on anime.lv
translated and edited by Kyo
Niks
Pats nebūšu, bet varu padalīties ar savu kolekciju (pamatā LonE relīzes, tātad FLAC un WV), ir diezgan daudz aibu (čaiņikiem - I've), tajā skaitā ~1/4 no visām KOTOKO dziesmām + more jpop goodness (Mizuki Nana, Horie Yui, etc, etc, etc...) + a little bit of jrock (ACID, GALNERYUS). Kopumā gandrīz nedēļa jpop/jrock.
P.S. Piemirsu, ka diemžēl vismaz puse no manas KOTOKO kolekcijas ir MP3, turklāt labākajā gadijumā 192 kbps.
maxovt
QUOTE(Niks @ Jan 26 2009, 15:20) *
Pats nebūšu, bet varu padalīties ar savu kolekciju
Ideja pilnīgi apgriezta kājām gaisā!
Mums nav tā, ka nav ko piedāvāt un meklējām materiālu.
Party var uzskatīt, kā kompensāciju par decembri, kad nebija laika izpildīt pasūtījumus.
Lai cilvēks varētu atnākt uz party un izbaudīt savus favorite tracks on the dance floor!
GM
Yessss!!! Nevaru sagaidīt!
FuschichO
Tad laikam es vēl varētu pagaidīt. <__< Bet- wth- skatīs, kā būs
Spectre
QUOTE(FuschichO @ Jan 27 2009, 17:44) *

Tad laikam es vēl varētu pagaidīt. <__< Bet- wth- skatīs, kā būs


@.@ - wut das it miin ?


FuschichO
QUOTE(Spectre @ Jan 28 2009, 09:26) *

QUOTE(FuschichO @ Jan 27 2009, 17:44) *

Tad laikam es vēl varētu pagaidīt. <__< Bet- wth- skatīs, kā būs


@.@ - wut das it miin ?


Man bail no GM XD
Spectre
Nav memaz jāņem talkā varbūtības teorija, lai aprēķinātu GM iraašanās iespēju. Defaultā vienāda ar 0 wink.gif
FuschichO
Zen its oukēi wink.gif
Ginta
QUOTE(Spectre @ Jan 26 2009, 10:16) *
Jāatzīst, ka pēc iepriekšējā tusa tiks pievērsta nopietnāka uzmanība kluba iekšējai kārtībai.

Kas tam par pamatu bija...?

Lai kā - mans ar' apdomā ierašanos, bet tad vēl redzēs kā būs. Īsti neiepriecina, ka svētdiena, jo nākamajā rītā jābūt uz lekcijām... Liepājā. laugh.gif
Spectre
Gribējās taisīt sestdienā un vēl piedevām 14.02. bet klubs ir rezervēts visus nākamos 9 mēmešus pa sestdienām sad.gif
P.s. pagājušajā party laikā tika nonests ekrāns - un viņš tika ieplēsts augšdaļā - renovācija maksāja naudiņu, betne tur tā lita. Kluba īpašnieks bija sarūgtināts, jo ekrāns bija pilnīgi jauns.
Kaede
Redzēs, kā būs, bet es gribētu ierasties. smile.gif Ja izdosies aizvilkt kādu līdzi, būšu. smile.gif
Spectre
Pa cik pats es būšu aizņemts tajā dienā (P.s. es būšu pulsē) piedāvāju kādam uzņemties Vadoņa lomu, kur-š/-a varētu savākt mūsējos un doties kopīgi, vai vismaz varētu apvienot mūsējos tur uz vietas, tie kas pazīs anime.lv cilvēkus šis varētu nebūt tik aktuāli, bet tie kas nepazīst ... nu kopā bariņā ir jautrāk IMHO wink.gif (jo arī uz vietas pašā pulsē būšu aizņemts)

Tas ir tikai kā piedāvājums. Viss ir jūsu rokās.
dExIT
Kārtējā naudas notriekšana.. ehhh.. biggrin.gif
Nāks tuvāk jādomā, via iet vai nē...
Karamele
Es visdrīzāk būšu, ja atradīšu gana piemērotu kompāniju un ja attiecīgajā dienā būs vēlme kur triekties. Kāpēc gan ne, iepriekšējos jau paspēju palaist garām. >:
Spectre
Gadījumā, ja kāds nezin, kur atrodās, lūdzu, te pic

IPB Image
Spectre
Double POST RULZ

P.s.
meklēju J-rock klipus ... ietekumi ļoti priecētu.
skype: spectre__ ja gadījumā rodās vēlme ko atsūtīt vai arī uz ftp uzlikat. nakāmās nedēļas laikā ftp tik aizvērts un no tā kas tur būs vai nebūs tikis stādīta augšā programma smile.gif Ja nebūs thx mums būs vieglāk salikt to kas mums patīk biggrin.gif
Nerine
Izklausās forši.
Esmu 80% pārliecināta, ka ieradīšos. happy.gif
Spectre
PIRMAIS POSTS ATJAUNOTS

Atsaucība bija krietni liela smile.gif paldies visiem, kas ko atsūtīja vai arī neatsūtīja, jo visam ejot cauri es tikai vakar vēlu vakarā spēju pabeigt provizorsiko čeku video materiālam.

Visa tusa garumā būs sound + video projekcija, bet vēl nav īsit skaidrs laika posms cikos sāksies tīrais video mix - respektīvi sounds arī tiks ņemts no video gabala smile.gif (tas ir šīs reizes eksperiments)
Misa
varētu būt jauks pasāciens ^^
domāju ierasties.
Spectre
Visa pagājušā sestdiena tika veltīta video materiāla caurskatei - peidalījās vairāki cilvēki no anime.lv - liels paldies viņiem par ieguldīto darbu smile.gif
P.s. es pats vairs nevaru nosēdēt mierīgi es gaidu svētdienu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
A shitas mani sēdina uz mega pozitīvu vilni
Kenchi
Ka tur bus ar to tiksanos cilvekiem kas velas paplasinat savu draugu loku/
FuschichO
Uz vietas, klubā. xD Tur taču parasti visi arī iepazīstas, ne
Kenchi
Sen neesu bijis kluba tapec nezinu ka tagad pienemc biggrin.gif
Nu lab tad jau kluba sapazisies
Spectre
ja kāds nepazīst otaku.lv cilvēkus mani varēs atrast pie pults - sarkanā kreklā, melnās biksēs un baltās kedās biggrin.gif aizvedīšu aiz "rociņas" pie pārēja bara ja patīk bara instinkts biggrin.gif
Kenchi
Ta laikam ar vaidzes darit biggrin.gif
Kaede
Ja nekas pēkšņi vienas nakts laikā nemainīsies, būšu. happy.gif
Tomoko
Man ir jautājums - kur šo mistisko flayeri var dabūt? 8D?

Edit: es atvainojos, neizlasīju pirmo postu līdz galam.
ZombyBaby
Paldies organizatoriem par jauko pasākumu.. smile.gif
un njā.. ja nu kādam interesē te ir bildītes no šī pasākuma.. http://s734.photobucket.com/albums/ww342/N...20090222_Pulse/ ceru, ka kādam noderēs.. rolleyes.gif

Un lielais PALDIES Sensei (Gintai) ka viņa atļāva izmantot viņas photobucket, lai ievietotu bildes.. cool.gif
FuschichO
I lol'd laugh.gif Bet paldies! xD
Ginta
QUOTE(ZombyBaby @ Feb 25 2009, 09:04) *
Nyoron~
Anytime. laugh.gif

Šoreiz gan liekas, ka J-music bija mazāk kā citas reizes(?), bet -yup- nebija ne vainas. Ak, jā un mans dažam labam piesolījās nākamreiz (un es patiešām ceru, ka tāda būs) aktīvāk iesaistīties pasākuma darbībā (t.i. o・do・ru... to ka?). Tā kā, Pata-chan, teici, ka gribēsi tādus brīnumus redzēt, obligāti nākamreiz mēģini tikt. :3
Patachan
QUOTE(Ginta @ Feb 25 2009, 21:41) *

QUOTE(ZombyBaby @ Feb 25 2009, 09:04) *
Nyoron~
Anytime. laugh.gif

Šoreiz gan liekas, ka J-music bija mazāk kā citas reizes(?), bet -yup- nebija ne vainas. Ak, jā un mans dažam labam piesolījās nākamreiz (un es patiešām ceru, ka tāda būs) aktīvāk iesaistīties pasākuma darbībā (t.i. o・do・ru... to ka?). Tā kā, Pata-chan, teici, ka gribēsi tādus brīnumus redzēt, obligāti nākamreiz mēģini tikt. :3


blink.gif No way! Tad patiešām jāmēģina tikt! Tas IR jāredz!
Protams tikai tādā gadījumā, ja mans brālīts atkal nevēlēsies ar mani pavadīt savu brīvo laiku, kā piemēram šodien 2as stunas man trinkšķināja visādas dziesmiņas uz ģitāras līdz es sāku bļaut, lai vācas ārā no manas istabas, jo man ir jāmācās. laugh.gif
Spectre
Vēlējos visiem patiekties par atbalstu no savas puses un MaxOvta puses smile.gif
Par mūziku, AMV, ierašanos, un protams arī piedalīšanos/ārdīšanos uz dance flora happy.gif

Photos (FTP)

kaarleens
QUOTE(Spectre @ Feb 26 2009, 09:34) *

Vēlējos visiem patiekties par atbalstu no savas puses un MaxOvta puses smile.gif
Par mūziku, AMV, ierašanos, un protams arī piedalīšanos/ārdīšanos uz dance flora happy.gif

Photos (FTP)

ftp dead tongue.gif
Spectre
Pastāv tāda iespēja smile.gif

Aizsūtīju ziņu personai kam tas ftp pieder, visticamāk, ka būs back-on-line vakarā.
Sushi
Graujošas bildes. xD Labi, ka tur nebiju.
FuschichO
QUOTE(Sushi @ Feb 26 2009, 18:47) *

Graujošas bildes. xD Labi, ka tur nebiju.


Es no dabas laikam esmu sadomazohistiska. Patīk par sevi smieties un citus biedēt xD Tāpēc es nenožēloju, ka aizgāju
Sushi
QUOTE(FuschichO @ Feb 26 2009, 19:44) *

QUOTE(Sushi @ Feb 26 2009, 18:47) *

Graujošas bildes. xD Labi, ka tur nebiju.


Es no dabas laikam esmu sadomazohistiska. Patīk par sevi smieties un citus biedēt xD Tāpēc es nenožēloju, ka aizgāju


;DD Tu neesi šo graujošo kadru starpā. Ir daži, kas liek aizdomāties.
Tomoko
Serveris joprojām miris. Neļauj man pēdējo prieciņu izbaudīt. >:
Ginta
Varbūt ir kāds cits veids, kā tās bildes varētu dabūt? (varbūt ir zināms autors un būtu iespējams ar viņu kur sakontaktēties?)
...Visu vakaru bēgu no iespējamiem kadriem, bet zinu, ka no visiem tāpat neizbēgu un gribu redzēt graujošās bildes.
Spectre
FTP šovakar būs online (solija)
Any way vakarā paziņošu šeit, kad būs online.

http://www.anime.lv/forum/topic/?posts_id=60135

And follow the instructions - chato translitā vai rus valodā visi, bet tiem cilvēkiem ir bildes, man joprojām nebija laika palūgt, lai pārsūta man, kā arī mans apload speed ir sūdīgs ar DSL connectionu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.