Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Volejbols prieka pēc
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
FuschichO
Tātad, es meklēju atraktīvus, bumbu noķert spējīgus cilvēkus volejbola spēlēšanai Torņkalnā F. Brīvzemnieka 24. RSU sporta bāzē. Sestdienās no 18:00- 20:00. Maksa LS 1,7, ja savācamies 12 cilvēku smile.gif Ja interesē, tad raksti man, jo man ļoti gribētos paspēlēt, bet vienai- garlaicīgi. ph34r.gif
Candyhunter
Volejbols - megakūfīgi, sestdienas vakars - lieliskizdevīgi, Torņakalns - ellēratā. Citādāk varētu mani nešaubīgi skaitīt klāt. Zinu, zinu, nav vietas, kas ērta visiem, bet oh well.
FuschichO
Vēlos atgādināt, ka arī šosestdien viss notiek. Acīgākie atradīs manu telefona numuru citā topikā, pārējie- rakstiet PM
Roze
Telpās nav diezko forši..
Vasarā spēlējam pie arēnas Rīga, Skonto stadiona vai Ķeizarmežā, smiltīs smile.gif
FuschichO
QUOTE(Roze @ Mar 16 2009, 12:48) *

Telpās nav diezko forši..
Vasarā spēlējam pie arēnas Rīga, Skonto stadiona vai Ķeizarmežā, smiltīs smile.gif


Es kā vidējais aritmētiskais volejbolists saku, ka šitādā laikā telpās pavisam noteikti ir forši.
Tu, protams, vari uztaisīt vasaru, tad būs cita runa laugh.gif

Bet vispār jau esmu izlepis bērns. Man patīk, kad var normāli saskatīt laukumu, tīkls nekarājas uz puņķiem, bumbu nepūš vējš un tā kā nav risks to sabojāt, tad var ņemt jauku, atsperīgu ādas bumbu, nevis beach-bumbu, uz grīdas forši slīd 'celīši' utt...

+/- 7 gadu ieradums tas man ir kā nekā...
FuschichO
Tātad, jau otro gadu pēc kārtas organizēju volejbolu LMA sporta zālē bez maksas.
Var pieteikties visi, kam vēlme izkustēties. Trenera nav- esam tikai mēs haļavčiki. Brīva atmosfēra, dari, ko gribi, kaut uz vecajiem trenažieriem tupi.
Laiki jau arī zināmi tā kā.
Pierakstījos uz ceturtdienām (17:00-19:00, bet var arī ātrāk kas var)
un sestdienām (no 13:00)

Sestdienu var pārcelt uz gandrīz jebkuru laiku piektdienā vai svētdienā, tikai tad mums savā starpā jāsarunā.

lilion
Es neiešu jūs jau mani vienreiz pasūtījāt >:3
Candyhunter
Hei, vai viss notiek, vai es varu, vai es varu? :3 Ir kāds, kam piezvanīt, kad iestājas galējs apmaldījums? Vai man sitīs ar rungu, kad atklās, cik sliktā formā esmu un cik ātri nogurstu? *lēkā un vicinās ar rokām*
FuschichO
Vari nākt kaut šoceturtdien, bet mēs tiešām reizēm esam ļauni pret nīkulīšiem >:D Nu- tas jau tikai jūsu pašu labā. Nekožam, bet reizēm pabakstām un tā, lai zina, kur stāvēt un ko vispār darīt, jo mums tīk, ja spēle skaisti rit uz priekšu un notiek kaut kas vairāk par servi tīklā or smth
Vari zvanīt man- 29698457
Candyhunter
Urā! Ja līdz rītdienai atradīšu sporta apavus, jums būs rezerves nīkulis, ko bakstīt happy.gif
Koneko
Nuuuu... Man pašai liekas, ka es esmu briesmīgi liela nīkule, bet pagaidām visi pret mani izturās jauki, un pašai arī ir patīkami.
Sigfa
kas ir tie, kas tur spēlē? man ir samērā liela patika pret volejbolu, bet spēlēju diezgan sūdīgi. apsveru piekāpt.
FuschichO
Nu, no otakiešiem tur ir maz.
Es, Kinchou, reizēm Arts, Injansoul, Sephy, Alva un es atvainojos, ja kādu aizmirsu, bet tas laikam ir viss.
Pārējie tur ir random cilvēki, izbijuši volejbola spēlētāji, beach bola spēlētāji, basketbolisti un kaut kas nezināms..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.