Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kHe-kHeM...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
beta30
...
Asuka
not that bad. not bad at all.

detaļās neieslīgšu, bet kopumā - daudzsološi.
respektīvi, biju iedomājusies kaut ko daudz sliktāku (atverot topiku un izlasot posta pirmo teikumu.)

pirmajā zīmējumā kretinē rūtiņu lapa. nevisai patīk neizstrādātība un švīkas. trūkst detalizācijas.
otrajā tieši tas pats. un par anatomiju tiešām vajadzētu piedomāt. man patīk seja 3/4 un pūķis ar tāds draudīgs padevies.
trešājā - ļoti piesaista lūpas, bet deguns tāds sunīgs. slaida, skaista seja. pie matiem gan varēji vairāk piestrādāt.
atgādina Cruel`u Devil`u. diezgan skaiti ieēnots.
un pēdējais - riktīgs bad-ass džeks. piesaista ēnojums un dzeltenīgā lapas nokrāsa. ļoti labi izzīmēta seja.

lielos vilcienos ir labi. keep it like this `n` it`ll be alright.
beta30
omg...paldies....paldies..arigato..utt....patiesiibu sakot..es pat tik ļoti tehnikās neiedziļinos...pat iisti necenšos ēnot.... blink.gif ....ATGĀDINU..KA TĀS Ir SKICES.SKICE..NEVIS VESELS DARBS....TAS IR IDEJU SKICES...nekas nopietns.... tongue.gif
tu tik profesionaali izteicies...kaut kur abgūsti mākslu..profesionālā ziņā..?

..ielikšu veel pāris darbiņu.....

wow...tu pat tai 3 bildes sievietei esi atšifrējis viņas būtību..tipa...viņā ir tīģeris(..kaut kas dzīvniecisks..)...nu..kaut kas tml... wink.gif
..ielikšu veel pāris darbiņus.....
Cowkiller
izteikshos iisi: pabeidz vismaz vienu liidz galam un tad veerteeshu! dry.gif
beta30
vari veltiigi cereet uz to... tongue.gif esmu students uz 100%..briinums, ka vispaar ir laiks hobijiem....bet ceriiba ir uz sen kaaroto tablet penu..kas tiks nopirkts kaut kad..nezin kad...tad buus darbi pabeigti un photoshopaa.....gaidiišu tavus komentaarus un kritiku ar atplestaam rokaam..haha biggrin.gif tongue.gif wink.gif
Cowkiller
nu mani te neredzeesi ja nebuus gatava darba...

cya! tongue.gif
beta30
nu..labi.laabi..tad gaidi ar ..savus paeigtos darbus.... tongue.gif biggrin.gif nosutiishu TEV personiigi..hahah biggrin.gif laugh.gif
anti
Ja jau darbi ir tik sūdīgi, kā tu pati apgalvo, tad kādēļ vispār pūlējies izlikt tos apskatei?
Citādi - pārāk sašvīkāti un rūtiņu papīrs situāciju labāku nepadara.

P.S. Lūdzu, lieto mazāk daudzpunktus un smailijus, pašlaik tie tevis rakstīto padara nelasāmu.
beta30
piedošanu,par tiem punktiņiem,bet man taaa patiik rakstiit. dry.gif unsure.gif
Laikam, tad nelikšu vispār tos darbus, ja jau tik negatīvi izsakās. sad.gif unsure.gif Un izsakos tik skarbi par saviem darbiem , jo tā es dzenu sevi uz priekšu-norūdot un ceļot savu latiņu augstāk.Saldi un pieglaimīgi vārdi ,manuprāt, neveicina nekādu izaugsmi,kaut arī , palīdz psihaloģiski-tas gan! rolleyes.gif
Es ,laikam, pārāk daudz uzturos talantīgu mākslinieku sabiedrībā, ja jau mana pašpārliecība ir nokritusies tik zemu.
Ieliekot šeit savus darbus centos sevi *sapurināt* un piestrādāt pie savas pārliecības-izskatās, ka tas neizdevās tongue.gif sad.gif ,bet...MANS BUUT STULBS UN NEPADOTIES laugh.gif tongue.gif hahaha...
Asuka
you know..
ja tu vairs netaisies šeit likt savus darbus, tikai tapēc, ka saņem pāris skarbus vārdus, tas ne `norūda`, ne `dzen tevi uz priekšu`. citiem vārdiem sakot - tas ir bezjēdzīgi.

if you`re not takin` it seriously, it`s no use and no meaning to it.
tu iznieko savu un mūsu laiku.
beta30
RAR -W-...why so serious??.....gribeeju tak lai buutu labaak-ne jau sliktak....es vnk esmu paraak emoiska!tie ir tak vienkārši skribelējumi-tiem ir jāpriecē cilvēkus, jāaizrauj un jāizklaidee...Nevajag ,tak tik ļoti iedziļināties(MANĀ UN ZĪMĒJUMU BŪTĪBA) wink.gif huh.gif .

lūdzi piedošanu,ja esmu kādam lieki iztērējusi laiku..tiešām unsure.gif . in any case Esmu pateicīga par JŪSU komentāriem biggrin.gif smile.gif


IELIEKU VĒL CITUS DARBIŅUS, LAI PRIECĒTU JŪSU SIRDIS UN VEICINĀTU KOMENTĀRUS/VĒRTĒJUMU! :3
FuschichO
Man patīk, kā tev sanāk, tikai trūkst pabeigtības.
Zeltainais ir mah favourite
beta30
PALDIESINJSH... biggrin.gif

nu,jaa būs vien jāpabeidz biggrin.gif rolleyes.gif .
Pinky
nav jau nekaads briinums, ka otaku publika miilu visus nolikt pa punktiem pie vietas. taa tas sheit ir iegaajies. nnjem veeraa, Beta.

ziimeejumi ir labi. man, piemeeram, patiik, ka vinji ir nepabeigtaa stadijaa. piedod kaut kaadu iipashu noskanju.

un njem pieree anti komentaaru par rakstiibu. p0k3 stils tieshaam padara rasktiito gruuti uztveramu. :)
Arts
Emocionāls teksts. Stils atgādina kko no Witch vai citām multenēm. Tjip,animeisks amīšu hibrīds. Zeltanais ar labs,daudzi kasījās klāt,ka nepabeigts,jāatgādina,ka mati nav švīkas vai pakulas. Iemācies zīmēt matus. Iemācies lietot dzēseni,iemācies normāli savilkt ēnas. Iemācies strādāt,lai nopelnītu naudu skannerim.
Erm...vairāk nav ko teikt,ir kaut kāda jūtama līdzība ar Nothinga's stilu.
*Applying furry check....*
*Loading...*
*Passed. 50% possibility that images could contain fur. Use fire when needed.*

Var likt 6/7,darbi ir neizstrādāti,pārējais ir normals līmenī.
Ņaudēšanas vietā iesaku paķert 2h brīva laika un uzzīmēt kaut ko no jauna un izstrādāt,tad šeit iecept.



P.S. Eh,Cowkiller,playin hard to get? Bet kā ar to tavu orientāciju,bisex vai homo?

Tigra2
Mani ļoti piesaistīja pēdējais ieliktais darbiņš, tāds skaists un emocionāls.
likās gan tāds patumš - nedaudz pagaišināju.

IPB Image

Domāju, ka ja tu šo varētu izkrāsot tādos maigos pludenos toņos būtu superīgi smuks. :B Labprāt pati iemēģinātu roku šitā krāsošana, ja vien dosi atļauju. :3

Tā tik turēt! Darbi ļoti daudzsološi un glīti, turpni postot.
Vienmēr būs tādi, kam patiks un tādi, kam nepatiks - bet nestreso. Viss ir baigi okei.
beta30
paldies,paldies...par komentāriem biggrin.gif

Tigra2: Atļauju to zīmējumu izkrāsot,bet būtu forši, ja parādītu rezultātu kā tad sanāca.
Pati arī vēlāk izkrāsošu fotoshopa.Starpcitu-par tiem toņiem mēs esman vienisprātis!Pagaidām nav tablet-pena un negribas zīmēt ar pelīti-esmu to darījusi pārāk daudz(rokā krampji metas uhh) blink.gif

Un, vēlreiz, pateicos par uzmundrinošiem komentāriem I'LL DO MY B.E.S.T.!

ARTS: PALDIES PAR KOMENTĀRU.Par matiem piedomāšu, kaut, varu teikt, ka tāds būtu man pašreizējais stils kā tos zīmēju.Bet,tā kā man patīk šī aizraušānās, mans zīmēšanas stils mainās un attīstās nepārtraukti.

es mācīšos un mācīšos un mācīšos un vēlreiz mācīšos....un neņaudēšu-cerams dry.gif

P.S.Kas ir Nothinga stils?

pinky: Piekrītu par to nepabeigtību. Man tas liek vēl vairāk aizdomāties par darbu, tā attēlota personāža būtību,rodas kaut kas jauns, uzplaiksnī jaunas idejas,bet, kas man liekas būdiski-atsāj nedaudz noslēpumainības sajūtu.Kā jau teicu, šīs ir skices, un, strap skici un darbu ,manuprāt, ir liela atšķiŗība.
Gan jau ielikšu tos pabeigtos darbus, bet ne tagad(tad kad tablets būs-vai laiks.uhh). Pat laban es, tipa, lieku darbu skices, lai ar laiku redzētus savu progressu/regressu.

Paldies par komentāriem. rolleyes.gif wink.gif smile.gif

Un centīšos piekopt to rakstīšanas stilu-man tā neveiksmīgi iegājies.
Nothinga
Nothingas stils ir mans furry skičveidīgais zīmēšanas stils ^^ [vēlies zināt viarāk - paskaties manu galeriju ^^]

PAr apāsiem darbiem runājot - man patīk. Var jsut, ja vairāk peistrādātu, sanānāktu brīnišķīgi detalizēti darbi ar labām emocijām. Tacu skicēm ar nav ne vainas ^^ tās peiod vieglumu. Un tev labi sanāk - tā tik turpini ^^
beta30
arigatooooo!!!!!!!paldies par komentāriem!
Ie4ekoju tavu galeriju, bet tikai 1 daļu,otru man negrib saits vērt vaļā phee.. dry.gif un man patīk tavs stils!Varētu kādu dienu uztaisīt art trad, jo arī interesējos patlaban ar tiem,tipa, cilvēk-dzīvniekiem, bet vairāk uz cilvēku pusi.
Un -wow-tu zīmē vilciņus tā tīri piemīlīgi-malacis.Man arī būtu jasaņemās, jo ir ļoti liela nepieciešamība zīmēt dzivniekus ko GALĪGI NEEMĀKU DARĪT! uhh must draw more,must draw more,must draw more blink.gif ph34r.gif
Haikis
man patīk bilde ar Tiru. Krāsaina būtu perfekta! biggrin.gif
beta30
Būs jau būs,tikai pagaidām nezinu kad.By the way,atdzīšos -viņa ir mans iemīļotākais personāžs(pašreizējā stāstiņā) wink.gif .Tas nozīmē-būs dauz zīmējumi ar viņu.Prieks , ka citiem viņa arī patīk!!!! biggrin.gif
Tigra2
IPB Image

Viņa liekas nedaudz izmainījusies, atvainojos ;_;
Bet tā kā lainartu veidoju pēc netradicionālas metodes - ar zīmuļa pārnesi no izprintētas kopijas uz ūdenskrāsu papīra - tad izmaiņas nebija novēršamas, dažas detaļas bija nedaudz neskaidras, tāpēc varbūt kautkas izskatās ne tā, kā vajadzētu, bet ceru, ka ir daudz maz okei.

Bet tas tā - improvizācija par tēmu.
beta30

IPB Image


OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CIK SMUUKI!!! JŪTOS TIK PAGODINĀTA, KA KĀDAM PATĪK MANS ARTS, PLUSS, kĀDS VĒL GRIB KRĀSOT VAI VISPĀR ŅEMTIES AR MANU MĀKSLU,TAD,TAD,AIII,ESMU ŠAUSMĪGI LABĀ NOSKAŅOJUMĀ.ES ESMU S.T.A.R.A...A...
TEV ĻOTI LABI SANĀCA SEJA.TIK JUTEKLISKA UN ,UN MAIGA TIK, TIK SAKISTA.
ES ESMU LAIKAM PĀRĀK PĀRLAIMĪGI,TAS LAIKAM TĀDĒĻ, KA TAS IR PIRMAIS DARBS, KO UZTICU CITAI PERSONAI(UN ESMU SAJŪSMĀ).PALDIES-ESMU PĀRLAIMĪGA, KA TIK LABI SANĀCA.

MALACIS-LIELS,LIELS MALACIS!
Haikis
Labs! laugh.gif
beta30
un, KAAA VEELLL!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif ph34r.gif
Tamashi
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .............!

Wienkarshi neparspejami!
Super!
Alexa De Šarlote
Pāris dienas atpakaļ es pamaniju šo topiku, palasiju un... sapratu, ka tik zemu cilvēk nevar krist. Nu sorry, kur var tā rakstīt man nošokeja tas pirmais posts, pilnīgs vāks, kaut kāda ņaudēšana, ja gribi lai tevi respektē, tad neraksti vairs tā, nekur.
Darbi ir labi un tik nesapratu pamatojumu ņaudēšanai.
Nu ko lai saka te nav nekāds ūber krutais saits ar ūber krutajiem "māksliniekiem".

Arts: man patīk, kā tu izsakies, ja vienīgi tu pats darīt visu, ko pats pateici citam cilvēkam tad arī tavi darbi būtu uz pusi labaki.
Pj..
It's ... amazing! Skatoties uz zīmējumu rodās patiesi telpiska sajūta... man nekad tā nav izdevies huh.gif
gratz
asamashii ritori banpaia
tas rozā tonītis ļoti patīkams happy.gif
beta30
ALEXA DE ŠARLOTE:luudzu piedodieT par manu iepriekš ņaudeešanu.ManS pašvērtējums ir nokrities ļooti zemu,bet es labojos un cenšos laboties un progreseet.Vnk, mana ikdiena paiet nepaartrauktaa saskarsmee ar super-puper talantiigiem maaksliniekiem-tas laikam arii buutu tas iemesls.Piedodiet,Piedodiet,Piedodiet par njaudeešanu un PALDIES PAR LABAJAAM ATSAUKSMEEM-KOMENTAAARIEM.ES TO ĻOTI NOVEERTEEJU !

PJ..:paldies paldies paldies par labajiem vaardiem. Gan jau kaadu dienu sanaaks-es arri taa teicu,bet esmu nonaakusi jau šeit-ir tikai jaacenshas.Bija vien labs tutorials, kas maaca, kaa guut progresu maakslaa-ŅEM BALTU LPP,PILDSPALVU VAI ZIIMULI, UN ĶĒPAJIES,KJEEPAAJIES KJEEPAAJIES SAVU ATLIKUŠO DZIIVI-UN,TADAAAA,PROGRESS IR GARANTEETS!

asamashii ritori banpaia: AHA,SOO ROMANTIK ahh happy.gif
Asuka
Alexa - there`s no use. Arts ir TALK-ONLY cilvēks.

jā. cepuri nost tigras uzķūnētajam. skaistas krāsas. nav pārāk spilgtas un nelec acīs. tu beidzot esi apgāzusi stereotipu par roza un zaļa nesaderību.

vairāk par pašas autores skici - nu skaisti. vēlētos redzēt pabeigtu. neko vairāk tā īsti nevaru pateikt.

par gaušanos es jau visu, ko gribēju, pateicu.

Beta, man tev ir lūgums - vai tu savus jaunos zīmējumus varētu likt jaunos postos, nevis visu laiku editot pirmo. tā mums visiem būtu vieglāk orientēties tavos darbos.

nu tad gaidu nākamos.
Arts
Krāsainais ir daudz labāks par šito skici,paldies Tigra! Tev ir brīv' paķert jebkura darbu un pārkrāsot,kā pašam tīk! Malacis! wink.gif
Cilvēks runā par mākslu,bet nezīmē - mākslas baudītājs,kritiķis,sētnieks,policists,kaimiņu Juris.
Sevi par mākslinieku pasludinājis neesmu,pašam brīv zīmēt vai nē.
FuschichO
QUOTE(Asuka @ Mar 7 2009, 10:07) *

tu beidzot esi apgāzusi stereotipu par roza un zaļa nesaderību.


NB
Rozā un zaļā krāsa ir pretkrāsas. Cik zinu pretkrāsu izmantošana ir viens no populārākajiem paņēmieniem. dry.gif
Asuka
varētu būt. man nez kāpēc prātā ir palikusi doma, ka rozā un zaļu toņus nekad kopā neliek.

piekāpšos zinātājiem.
beta30
asuka:labi,driishu kaa veelaties.

rozaa un zaļā salikums ir viens no maniem mīļākajiem krāsas salikumiem, ja tās ir spilgti(gandrīz vai elektro zaļais) un rozā !!So funky ^^
zeloco
patīk, gaidu vēl!
beta30
wow. I'M ALIVE! Kā jau bija paredzēts-pazudu bez pēdām uz pāris mēnešiem. Piedošanu, bet skola, kas gan cits.

Pēc vecā datora XP iznīcināšana, ko tagad aizstāj riebīga vista, uhh, sāku izmējģināt pāris jaunas programmiņas. Viena no tām ir Jasc Paint Shop Pro 9, kurā arī uztaisīju šo darbiņu, vienkārši prieķš treniņa.
Riktīgi esmu uzkačājusi savus pirkstus klikšķinot pelīti, īkšķis arī tagad būs muskuļots.

un jā, man patīk vārīties un daudz runāt.




gome,emm, bet kā lai dabū mazāku attēla variantu neizmantojot funkciju "upload and insert picture"?Man negribas to darbu likt tādā veidā, jo tiek palielināts 3 reize, un izskatās tas briesmīgi.
Varbūt caur URL? Ja tā, tad kā to var izdarīt?
Lūdzu palīdziet.

Ai, negaidīšu atbildi, jo uznāca vēlme paskatīties anime hahah ph34r.gif ielikšu attachmenta formā.
Esmu lūzers, ja runa iet pa datoriem.Sorry. sad.gif
beta30
ieteikums-nepalieliniet to bildi.izskatās šausmīgi
vēlāk ir plāni labot ,pagaidām, lai paliek tāda.

p.s.kurš variants labāk?1 vai 2 ?
beta30
šitas vispār bija KAUT KAS.Gribēju pavisam kaut ko citu-sanāca ''šāds brīnums.Kaut kas man patīk šajā darbā, bet ir daudz kam kasos pate virsū. Bet, ai , tas vienalga ir tikai kārtējais Gimp programmas izmēģinājums.trenējam pirkstiņus...
beta30

ceru, ka atkal nepazudīšu uz vēl pāris mēnešiem, bet, kas zin..





DarkDevilCat
stils man nepatīk, bet ļoti labi uzīmēts wink.gif
FuschichO
QUOTE(beta30 @ May 1 2009, 00:46) *


gome,emm, bet kā lai dabū mazāku attēla variantu neizmantojot funkciju "upload and insert picture"?Man negribas to darbu likt tādā veidā, jo tiek palielināts 3 reize, un izskatās tas briesmīgi.
Varbūt caur URL? Ja tā, tad kā to var izdarīt?
Lūdzu palīdziet.



Lietojot pogu Upload And Insert Image, ieraksti vienā no lauciņiem izmēru. Ieteicams, lai bildes augstums būtu ap 700- 800 px, un platums ne vairāk kā 1000 px (es laikam nepareizi saīsinu pikseļus). Tātad tas izmērs, kas jāieraksta ir tieši pikseļos, un pietiek ierakstīt tikai vienu, lai bilde proporcionāli saskeilotos.

Jāsaka, ļoti interesants stiliņš. Dzīvespriecīgi. Tieši tādu stilu vēl neesmu nekur īpaši redzējusi.
beta30
paldies paldies-vismaz tagad zināšu kā to lietu darīt!
beta30
oho....es pat sheit veel neesmu izdzeesta,jo raadijusies neesmu jau kadu pusgadu..heheh.
nu,bet,re paaris darbinju no mana repertuaara.Lai gan daudzi ir veel skicites, bet,anyway..gribeeju ar tiem daliities..
~enjoy~

livejournal
livejournal
livejournal
livejournal
livejournal

hahaha,par shito var ireekt,jo,jaaa,taa ir bilde nofocheeta no ekraana, tieshi pirms taas izniiciibas, jo man paint shop pro uzkaraas un izdzees,vieniigais, ko es paspeeju izdariit ir nofocheet sho nelaimiigo darbinju kuru taisiiju diezgan ilgi, bet viss aizgaaja posta..arpraats, ka es tad biju dusmiiga

skicites un veel reiz skiciites :3
IPB Image
IPB Image
IPB Image


un shii bija 'it kaa' viena no manaam davanaam darudzenei dzimmene..tas ir vinjas o.c. gan vienlaikus vinjas ieksheejais 'es'(konkreetaak-vinjas smadzenes)hahaha-jaa,man ir forhi draugi..diemzheel taa nav taa versija ko uzdaavinjaaju vinjai,tikai viena no variaacijaam kur eksperimenteeju ar textuuraam(iistio nevar atvert ,jo kaut kas ar photoshopu nav kaartiiba,bet liidz ko vinjsh atdziivosies iepostoshu to sheit!)
IPB Image


~nu labi-liidz nakamajam pusgadam-hehehe~
FuschichO
baigi foršās sejas, tiesa visas vienā stilā. Laikam esi ietekmējusies no kāda cita mākslinieka, ne? Es atceros, ka tas, kurš ilustrēja vienu bērnu grāmatu sēriju, kurā bija par kaut kādiem akmeņiem ar caurumiem, caur kuriem var redzēt monstrus laikam, bija līdzīgs stils.
beta30
akmenji un monstriki???...nee-tadu laikam veel neesmu redzeejusi(vai tas nav kaut kas no studio 4?)
mans stils nav nekas originaals(un ceru, ka nokopeets ar)Saucu to par kish mish ar roziineem...

iedvesmojos noo ljoti daudziem japaanju mangas maaklsiniekiem, amerikanju multenem/un stila ,no savam draudzenemm,daudz iedvesmojos no jau piemineetaa Studio 4 stilinja un nebeidzami daudzajiem devianarta maaksliniekiem pluss kaut kas no mana personigaa repertuaara...pagaidaam veel mekleeju saveejo-iisto stilu,bet patlaban es censhos ar savu stilu varieet un eksperimenteet, jo pashai aatri apniik-veelos buut daudzveidiiga, kas pagaidaam nesanaak..but i'm not giving up on that!






ooo -senas pazinjas ...caaww!
omg-par tevi neko neesmu dzirdeejusi-tu tagad akadeemijaa maacies???ka iet,ko dari...tik ljoti daudz daudz jautaajumu..murmurmur*

p.s.-paldies par komentaru *bows*
FuschichO
Jā, akadēmija, grafikas nodaļa :3 SUCCESS...

Nu, SUCCESS gan es varēšu kliegt tad, kad pusgads būs veiksmīgi noslēdzies...
beta30
bandzaiiii un uz priekshu, lai veicas

iisteniiba,pedeja laika biju domajusi arii varbuut stuureet uz grafikas nodalju peec rozhiem-bet es veel praatoju un veel praatoshu...domadomadomaa*
JnVbt
umm, pie taviem darbiņiem patiešām var ''pamielot'' acis! smile.gif
krāsas un stils patiešām piesaista!
ar nepacietību gaidīšu nākamos darbus! biggrin.gif
beta30
ooo-liels prieks dzirdeet, ka kaadu mani darbi iepriecina..LIELS ARIGATO! blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.