Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FMA2
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
+Chibi+
Kāpēc neviens nav uztaisījis tam topiku?

It's a perfect opportunity to start flaming a famous anime and you were going to miss it!!!



Anywaaaay.

Bildīte

IPB Image


Apraksta man nav, basically tas ir rīmeiks, ko sola bāzēt uz mangas storiju. Which is awesome, btw. biggrin.gif


Sooooooooo... Pirmā epizode ir ārā. What do you think?


bubu
Roy Mustang balss ierunātājs kautkāds nepareizais. Neesmu vēl skatījies internetā, bet man šķiet pirmajā FMA bija cits. Tagad šito jauno skatoties vislaik liekas, ka kautkas ir nepareizs (viņš izklausās pēc Lockon Stratos no Gundam 00).

Es pie tam sāku skatīties to ar domu, ka tas ir turpinājums, nevis tas pats storijs, tik savādāk uztaisīts. Tad bija vislaik tāds - wtf, kas te notiek?
+Chibi+
Edward Elric - Paku Romi
Alphonse Elric - Kugimiya Rie
Winry Rockbell - Takamoto Megumi (formerly Toyoguchi Megumi)
Roy Mustang - Miki Shinichirou (formerly Ohkawa Tooru)
Riza Hawkeye - Orikawa Fumiko (Neya Michiko)
Alex Louis Armstrong - Utsumi Kenji
Maes Hughes - Fujiwara Keiji
Jean Havoc - Ueda Yuuji (formerly Matsumoto Yasunori)
Scar - Miyake Kenta (formerly Okiayu Ryoutarou)
Vato Farman - Hamada Kenji (formerly Murozono Takahiro)
Maria Ross - Nazuka Kaori (formerly Saiga Mitsuki)
King Bradley - Shibata Hidekatsu
Lust - Inoue Kikuko (formerly Satou Yuuko)
Gluttony - Shiratori Tetsu (formerly Takato Yasuhiro)
Envy - Takayama Minami (formerly Yamaguchi Mayumi)
Zolof Kimblee - Yoshino Hiroyuki (formerly Ueda Yuuji)
Isaac - Yamadera Kouichi

Lielākā daļa ir citi. Man visvairāk traucēja tas, ka Rizas ierunātāja ir cita, jo, veh, jaunā balss ir pārāk salda. Žēl arī, ka Envy būs cits seiyuu.
Sigfa
peec taa ko es redzeeju, shkjiet, ka shiis rimeiks buus suudiigaaks, vismaz animaacijas kvalitaati jau nu vareeja labaaku, neticaas, ka budzhets ir mazinjsh aarkaartiigi populaaras animes rimeikam.
skabais
vispar neibraucu kada velna pec sai anime vajadzigs remeiks? dry.gif
ta ir slidzinosi svaiga..

butu labak uztaisijusi remeiku Cowboy Bebop (tikai animacijai un skanai visu parejo saglabajot pa vecam).
Niks
Jo oriģināls uz beigu pusi pārvērtās neizturamā (atzīstos, pametu ap 37. epu) fillerī, un, afaik, bija arī kaut kādas novirzes no manga (vai tā vispār bija tajā brīdī pabeigta?).
+Chibi+
Vecā anime atšķirās no mangas sākot ar to epizodi, kur parādās Wrath. Mangā Wrath pesonāžs ir cits. Un tā uz priekšu, pilnīgi citi notikumi, jauni personāži utt. Manga vēl arvien nav pabeigta, heh. Un mangas sižets ir tiešām awesome, so klusībā ceru, ka jaunā anime to varēs pavilkt.
zenofex
Mani FMA neaizrāva, tā kā domāju, ka šajā gadījumā lielāka bauda būs, lasot mangu. Diez vai pat pamēģināšu.
Church
gan pirmais fma, gan movie likaas skataams. bet fma 2 .. "nevelk". vairs nav lielisko OP/ED, lai gan mangas lasiitaajiem un puuristiem var buut vairaak patiks tuvaaks storyline origjinaalsizhetam .. bet remeiks ir remeiks.
- "Puuk, ko dari?" - "Medu eedu". - "Kaapeec tik negribiigi?" "- jau tresho reizi eedu" [tm]

P.S.
domaaju, vai ir veerts, vai nav - apvienot FMA1/FMA movie/FMA2 threadus ..
anti
Hm. Itkā bija doma ievērtēt, bet tagad plasot komentus, ka ārtworks ne tāds, seiyū nepareizi un vispār saks kak, sāku šaubīties.
Hikaru
Pirmā sērija likās tīri Ok. Animācijai centos pārāk nepievērst uzmanību. Ja es pareizi atceros, tad pirmajā serialā arī nebija pārak laba animācija.
Man likās tas būs uzreiz turpinājums pēc sērijām, kuras bija pēc mangas pirmajā seriālā. Bet tomēr izskatās ka šis ir remake's no paša sākuma? Īsti neatceros ar ko sākās pirmais seriāls...

Dažas sērijas vēl domāju noskatīties un tad jau redzēs.
bubu
Pimais seriāls sākās tā, ka šie abi ieradās Liorā meklējot filozofu akmeni. Tur bij tas mācītājs ar viltus akmeni, kurš atdzīvināja beigtas radības, un bija pārvērtis ūdeni par vīnu.
Par to šķiet sākumā bija 2 sērijas. Nākamās sērijas bija par pagātni.
Sērfijs
Diezgan nepatīkams, ja tā var teikt. Man nebija iebildumu, ka orģinālais seriāls pievērsās savādākai stāsta līnijai kā manga, iespējams tādēļ, ka anime nobeigums kaut kā likās more awsum, nekā mangas sižetiskais gājums. Līdz ar to, es vairāk gaidīju turpinājumu filmiņai. :* mīlu jūs!!!!
Niks
http://files.inbox.lv/files/download/?id=319878 <--- Kugimiya Rie FTW!!!
Tramvajs
1. sērija man patika. Gandrīz pat ļoti patika. Bet tik un tā nebija tā ''vāāu!'' sajūta, uz kuru biju cerējis. Nu, tad jau vēl redzēs. smile.gif
Hikaru
Es ienāku AniDB un ieraudzīju Latvijas karogu. biggrin.gif Kāds sāka subot latviski?
Niks
http://otaku.lv/index.php?showtopic=5483&hl= <--- 'nuff said
risalje
man patī, domāju novilkt otro sezonu un pēctam salikt kopā ar pirmo, iznjemot balsu atskjiriibas domāju, ka iznākums būs labs
IronSoul
QUOTE(Hikaru @ Apr 11 2009, 17:07) *

Es ienāku AniDB un ieraudzīju Latvijas karogu. biggrin.gif Kāds sāka subot latviski?


jā un ir ok. Man patikās. Otrai epai gan vajag V2, jo parastājā ir dažas neuzmanības kļudas. Bet tas netraucē skatīties.

Bilde ļoti iepatikās. Tik es tā īsti neiebraucu tas ir remeiks vai būs kas jauns a ?
+Chibi+
QUOTE(IronSoul @ Apr 19 2009, 21:29) *


Bilde ļoti iepatikās. Tik es tā īsti neiebraucu tas ir remeiks vai būs kas jauns a ?



QUOTE(+Chibi+ @ Apr 7 2009, 10:42) *


basically tas ir rīmeiks , ko sola bāzēt uz mangas storiju.


Ghoul
Swell, es to biju gadījis kā turpinājumu, tādēļ skatoties biju apjucis "Kas pie velna notiek? o.O" Īpaši neiepriecina fakts, ka tas būs remeiks.
1. epa. likās tīri okay, jaukas cīņas, milzu ledus kalni - episki. Mazliet kaitināja humors (ceļojošais "Shortie" joks, bez tā laikam neiztikt). Ļoti žēl, ka tas nav turpinājums.

P.s.

Tēma un animācija sērijas beigās, iespējams ir labākais visā animē biggrin.gif
Spectre
Openings patika.
Chibi jociņš ir morāli novecojis un sevi noēdis.
sorry to say dropped - vienīgi gaiduka parādīsies OP dziesma, ko varētu pievienot pie savas kolekcijas.
Dead Star
Hmm..nu tā kā FMA bija mana pirmā lielā anime trauma,tad par spīti visiem skarbajiem kritiķiem un tam,ka tikko vēlreiz pārlasīju mangu,lai svaigākā atmiņā,es plānoju mētāt acis arī uz rīmeika sērijām.Pirmo sēriju skatoties pārņēma tāda aww,aww nostaļģija. Ceru,ka šie tad nu arī pieturēsies pie mangas storija,jo tā ir lasīšanas vērta. Bet var jau būt,ka man tā liekās tik tapēc,ka tās agrīnās traumas dēļ kļuvu par FMA die-hard fanu =w=
Masha
šis būs mans otrais mēginājums skatīties FMA anime, jo pirmo variantu ap kādu 20 epu uzmetu. kaut kā negāja pie sirds, manga likās labāka.
tagad arb svaigu skatu sāku jaunās sērijas, un liekas tīri neko smile.gif
DarkDevilCat
man nereali nepatīk, te ķipa ir tas pats, kas parastajā tikai dažas vietas izmainītas un galīgi s'4akarētas ..
takā tiem kas nava redzējusi ne 1mo ne 2tro, ieteiktu izvēlēties tikai 1 un skatīties, 1ma ir 100x labāka
Lestats
kaut ka divaini skatīties to remeiku smile.gif
Tramvajs
Pirmās sērijas, kur sižets vēl sakrita ar veco variantu, nudien bija diezgan garlaicīgas. Bet pēc tam viss paliek sasodīti lieliski. Ja nu vienīgi 56. epizodē kaut kas drusku pārāk neloģiski:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
1)atnāk Bredlijonkulis un tamdēļ uzreiz visai Centrāles armijai morāle +999999999999, kaut gan pirms tam šos kā mazus ežus tur iepēra. Ja vien es ko nepalaidu- varbūt ūsainais paspēja atvest atpakaļ pārējo armijas daļu.
2)Greed neklāj tās savas superbruņas uz visa ķermeņa. Lasīju minējumus par to, ka tad viņš palikšot lēnāks un tā, bet man gan šķiet, ka vienalga viņam būtu vienalga, jo, nu, viņš būtu tāds it kā tā kā neievainojams un pilnīgi vienalga, ka paliec lēnīgāks, jo neievainojams ir neievainojams. Vai ne, vai ne?


Sen nav nekas tik aizrautīgi skatīts, āāh.
Niks
Atbildēšu bez spoiler taga, jo nedomāju, ka manas atbildes būs spoilerīgas.
1. Tieši tā, morāle tiek spēcināta.
2. Iepriekšējam nepatika, kā viņš tad izskatās, turklāt šķiet, ka pati transformācija ir kļuvusi lēnāka, bet par pārējo neko nezinu.
IronSoul
QUOTE(Tramvajs @ May 10 2010, 18:44) *

Bet pēc tam viss paliek sasodīti lieliski.

Sen nav nekas tik aizrautīgi skatīts, āāh.


blink.gif hmm laikam būs ar jāturpina skatīties smile.gif thx par info
Hikaru
Jā, ļoti interesanti. Šis man liekas ir interesantāks un aizraujošāks par pirmo seriālu. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.