Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atkarību izraisošas sīkspēlītes
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
edg
Lūdzu, atbildiet uz aptauju, lai var zināt, ko tauta domā!
anti
Kas tur ko domāt, dzēs tik to spamu ārā, edg.
anti
Cits variants: uztaisīt VIENU topiku visām spēlītēm, un visu, kas netiek postēts topikā dzēst nafig ārā. Tomēr ir diezgan apnicīgi, ja katrs savu bezgala svarīgo mybrute linku iepļūtī kā jaunu topiku.
zenofex
Mana attieksme ir izteikti negatīva. Nekādu tupu spēlīšu. Ja lietotājs to "iepļūtī" kā savu pirmo postu - lietotāju dzēst na***. Ja lietotājs ir pirmstam postojis kaut ko, kas nav ticis kvalificēts kā spams, tad var domāt par citu, vieglāku sodu.
Spectre
Atbalstu anti varinatu - viens topiks ar nosaukumu my Stupid chain games or kkā tā.
Nevajag atņemt vēlmi kko postot pēdējiem biedriem kas te vēl vispār kko ieraksta biggrin.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Spectre @ Apr 28 2009, 12:06) *

Atbalstu anti varinatu - viens topiks ar nosaukumu my Stupid chain games or kkā tā.
Nevajag atņemt vēlmi kko postot pēdējiem biedriem kas te vēl vispār kko ieraksta biggrin.gif


piekrītu tev, jo te tāpatas 90% ir guest
kuri google uzgoogļo kaut ko -.-
+ ar tam mazajām spēlīšu spamiem, google var atrast vieglak šoten saitu ar, maybe kāds ar paliks tongue.gif

+nerunāšu par to, ka te ir kaut kadi patsmit cilvēku kas vsp posto
edg
Arī sarakstot forumā nacistu saukļus, mēs varam piesaistīt cilvēkus. Vēl labāk - saliksim forumā bildes ar plikām meitenēm, dabūsim ļoti daudz potenciālos otaku!

Lai arī citi forumi mums nepiekrīt, labāk ir mazāk postotāju nekā spama jūra. Bet nav, ko skumt, ieliku bildi ar kaķīti.
IPB Image
Taka
Tie, kurus piesaista bildītes jau neposto...
Viņi tikai skatās.

Mums vajag veselīgu diskusiju par KAUT KO!

Tuvāk tām bildītēm:
"Hentai ietekme uz jauniešu seksuālo attīstību"
Sephy
QUOTE(Taka @ Apr 29 2009, 21:54) *

"Hentai ietekme uz jauniešu seksuālo attīstību"

Ir bēdīga, saku no savas pieredzes... laugh.gif
Tenma
konkrētie kaķi dzīvo pārāk tālu, lai es varētu viņus paglaudīt. viņiem veicas rolleyes.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 04:04) *

konkrētie kaķi dzīvo pārāk tālu, lai es varētu viņus paglaudīt. viņiem veicas rolleyes.gif



gandrīzvai, tāds pats kā es c(:
Tenma
QUOTE(hollow @ May 1 2009, 20:06) *

QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 04:04) *

konkrētie kaķi dzīvo pārāk tālu, lai es varētu viņus paglaudīt. viņiem veicas rolleyes.gif
...
gandrīzvai, tāds pats kā es c(:
Vai Tu arī joņo pa istabu, ik pa laikam iebāžot degunu kamerā? Tenma alkst redzēt šādu ierakstu laugh.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 20:17) *

QUOTE(hollow @ May 1 2009, 20:06) *

QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 04:04) *

konkrētie kaķi dzīvo pārāk tālu, lai es varētu viņus paglaudīt. viņiem veicas rolleyes.gif
...
gandrīzvai, tāds pats kā es c(:
Vai Tu arī joņo pa istabu, ik pa laikam iebāžot degunu kamerā? Tenma alkst redzēt šādu ierakstu laugh.gif


negluži smile.gif bet citā nozarē tāds pats ^,^
Tenma
QUOTE(hollow @ May 2 2009, 00:00) *
QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 20:17) *
QUOTE(hollow @ May 1 2009, 20:06) *
QUOTE(Tenma @ May 1 2009, 04:04) *
konkrētie kaķi dzīvo pārāk tālu, lai es varētu viņus paglaudīt. viņiem veicas rolleyes.gif
...
gandrīzvai, tāds pats kā es c(:
Vai Tu arī joņo pa istabu, ik pa laikam iebāžot degunu kamerā? Tenma alkst redzēt šādu ierakstu laugh.gif
negluži smile.gif bet citā nozarē tāds pats ^,^
skaaaidrs.... spriežot pēc šodien redzētā, strīpains un ar apaļām acu zīlītēm! rolleyes.gif
Ichigo_Kurosaki
Es PRET! Jo, jau apniik taa reklaama, jo iipashi internetaa, gribi aizvert to reklaamu, tev atveras jau lappaspuse, dazhreiz i-nets lago.
Tas pats ir SPAM (tikai flash reklaama neleekaa), apniks takshu: Ieiej sheit, ieiej tur, un buus laba dziive tev... Nevajag no laba foruma kur cilveeki pavada labi laiku, taisiit no vinja spam reklaamu saitu un tam liidziigas lietas.
Tas, kas ljoti grib shito padariishanu, vai nu GOOGLE, vai nu, ja buus admini un moderi ar mieru, uztaisiit topic'u, un viss. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.