Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Show me your face
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Sērfijs
Laba diena, dārgie japāņu animācijas filmu mīļotāji. Rakstu Jums šodien tādēļ, ka savas ilgās mitināšanās laikā šajā miera un mīlestības zemē, man nav bijis tas gods redzēt tādu kārtīgu otakiešu seju topiku. Līdz ar to, laužot visus aizspriedumus, es vēlētos, lai kopējais apsmiešanai un apbrīnošanai tiktu nodoti arī jūsu portreti un biuzhas. Protams, lai visus pamudinātu, sākšu es.

IPB Image

Neizsakāmi izskatīgais āriešu ērzelis pa kreisi ir neviens cits, kā visu iemīļotais foruma alkoholiķis GM. Tas jaukais un patīkaimais resnucis pa labi esmu es.

Ceru, ka Jūs nesakatruēsieties un pievienosieties man.




Spectre
Oi kei - here is mai feis biggrin.gif

IPB ImageIPB Image
IPB Image
Ichigo_Kurosaki
Es: biggrin.gif
IPB Image
IPB Image
IPB Image
FuschichO
Tā kā būdama ļoti gudra un neegoistiska, es reiz par avatāru izmantoju savu bildi, domāju, daudzi manu fotošopēto ģīmi ir redzējuši. Tā nu Tas mani radīja- pagalam nefotogēnisku. Bet varbūt es vienkārši esmu... XD
Anyway- te mana vecā bilde, kad es biju jauna un miskastē nemetama
IPB Image
Un lai pierādītu savu retardāciju:
Nē, es nekosplejoju Naruto
IPB Image
Sērfijs
QUOTE(FuschichO @ May 15 2009, 17:20) *

pēdējā bilde


Mums visiem ir savi mazie noslēpumi.
maxovt
IPB Image
Karamele
SURE THING.
IPB Image

Es un Tomoko. Miniet nu, kura ir kura : |
Ayumi
IPB Image
zzzzzzzzzzzzzzzz *sleepy face*

Tigra2
Nevarēšu gan piedāvāt neko īpaši jaunu, tomēr tāds es biju pirms pusotra mēneša.

True nature:
IPB Image

Un par tādu es izliekos:
IPB Image

un tāds es esmu pēc pāris aliem:
IPB Image

Alus glābj pasauli! Hip hip URRRAA!
anti
LOLOLOL EMO PIKCHURZ!

IPB Image
zenofex
Saņemiet...
IPB Image
Shumins
Ehh kaa man patiik nerdiigas bilzjas blink.gif

IPB Image
Pj..
Over-Photoshoped xD but here i am


IPB Image
IPB Image
Tenma
ha! še jums pāris pērnās bildes.
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Kaede
IPB Image



Watakushi de gozaimasu. laugh.gif
Kikyou
NARCISU TOPIKS!? OTAKU.LV!??!?!?! WHOAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Sejas? Jā, man ir daudz seju! Lūk, uzskates materiāls.

IPB Image
Šis ir mans īstenībā-tā-es-neizskatos feiss.

IPB Image
Šis ir mans profesionālais feiss.

IPB Image
Šis ir mans prosta-idiots feiss.

IPB Image
Un šis, toties, ir mans pusskābais, pusnoskumušais, puspofigiskais parastais feiss, un cilvji vai nu nodomā, ka esmu skābs, noskumis vai pofigisks (vai arī, ka man ir caureja). Bet īstenībā man no loga nāk pārāk spoža gaisma, tāpēc nevar redzēt manus mūžīgos zilos riņķus tik labi kā vienmēr un īstenībā es esmu trīstūkstoš reizes nesmukāks. HA.

Edit: Nākamnedēļ gramatikas eksāmens, bet tādas komatu kļūdas, maijpuķīšu uzlējums.
ReD_FoXy
Nebūs krāsu. biggrin.gif

IPB Image
Dead Star
QUOTE(Kikyou @ May 21 2009, 16:49) *

NARCISU TOPIKS!? OTAKU.LV!??!?!?! WHOAAAAAAAAAAAAAAAAA!


Vai ne? Es ar bij šokā. Šeit gan,protams,nav kā ds,jo visi ir baigie ziemeļnieki un tā ¦D
Pinky
turpinot fotoshopoto teemu:

IPB Image
quakvamare
es esmu apburošais melnā tērptais radījumsIPB ImageIPB Image

Baac tiko saaku apskatiit savus atteelus un nonaacu pie domais vai arii dziivee es izskatos tik briesmiigi??!! ohmy.gif
Sushi
akdievs xDD es brīnos, ka kāds tiešām kaut ko posto
tad TĀ izskatās tie pie ekrāniem sēdošie cilvēki


IPB Image
te ir mans kreisais galvas sāns un vairāk ne
UndaMors
Brad Pitt removed
Davai turēsimies pie ontopic, ok?
zeloco
QUOTE(Ichigo_Kurosaki @ May 15 2009, 16:38) *

*pēdējā bilde*

bilde ar rosola bļodu vnk iespārda \m/

QUOTE(Tenma @ May 19 2009, 00:04) *

*bildes ar [ ] kreklu*

I wanna do ur shirt... *pervy look*


Feel the fury of my hillbilly-ness!!! *rage*
IPB Image
Sērfijs
Kā jau attention whore es esmu, lai klusībā kliegtu MOAAARRRR (jo I am disappoint, ka ļāvat šim nomirt) iemetīšu vēl šo biužuku.

IPB Image
Lija
WOAH.. Serfij.. Tu noskuvies.. biggrin.gif
Sērfijs
QUOTE(Lija @ Dec 27 2009, 12:24) *

WOAH.. Serfij.. Tu noskuvies.. biggrin.gif

Tu manuprāt kaut ko aizmirsi.
GM
QUOTE(Lija @ Dec 27 2009, 12:24) *

WOAH.. Serfij.. Tu noskuvies.. biggrin.gif


Jāparāda taču visiem savs backup zods laiku pa laikam.
Keydan
IPB Image
IPB Image
DarkDevilCat
@keydan, apskatoties bildes nevar iisti saprast, zens vai meitene. Kas tu iisti esi?
Keydan
QUOTE(hollow @ Dec 28 2009, 12:47) *

@keydan, apskatoties bildes nevar iisti saprast, zens vai meitene. Kas tu iisti esi?


No boobs => man cool.gif
FuschichO
Tā nu gan būtu pretīga meitene. Tāpat kā es pretīgs narkomāns džeks or so
Arts
IPB Image
GET OUT OF THERE STALKER!
anti
O HAI ARTS
YOUR LIEK MY LONG LOST BROTHER

IPB Image
Arts
QUOTE
O HAI ARTS
YOUR LIEK MY LONG LOST BROTHER

IPB Image
Keydan
Ohoho, neviens vairs negrīb dalīties ar saviem "Charming good looks"? biggrin.gif
ReD_FoXy
Man nav grūti. tongue.gif

IPB Image
Ayumi
QUOTE
Ohoho, neviens vairs negrīb dalīties ar saviem "Charming good looks"?

here's one for ya
IPB Image
Yanka_ronin
Tā kā...meh...pieskaitu sevi pie vēl dzīvajiem forumiešiem, ielikšu ka nu savu feisu arī. Gadījumam, ja kāds grib mani atpazīt arī vizuāli.

IPB Image

Nu tagad varat mani ķerstīt pa ielām, un prasīt mabilu.

Hmm, kaut kas ar upload nav kārtībā?

edit after Kikyou: yuhū, aizgāj.
Kikyou
Drošvien tā atstarpe pie vainas faila nosaukumā.
Arta
IPB Image

..nu tad es ar`.
Bet kkad ņemšu ārā. :]
anti
Art`a - kāpēc bildi ņemsi ārā? Smuka tak.

Eseseseses:
IPB Image
Kikyou
Antitante ir tik skaista! +_+
anti
QUOTE(Kikyou @ Jan 23 2010, 20:28) *

Antitante ir tik skaista! +_+

Nu kad neaizmirst uzlikt parūku un lieko krunkaino ādu sasiet aiz ausīm, tad antitante ir tīri ok, jā!
Arts
QUOTE
Nu kad neaizmirst uzlikt parūku un lieko krunkaino ādu sasiet aiz ausīm, tad antitante ir tīri ok, jā!

Mjā, protams, dikti vecišķa un neglīta. Manliekas,ka šķielē arī. wink.gif
FuschichO
Es gan bez fotošopa neesmu smuka, tāpēc vairs nelikšu biggrin.gif Internets apdraud manas potences spējas
Arts
QUOTE
Es gan bez fotošopa neesmu smuka, tāpēc vairs nelikšu Internets apdraud manas potences spējas

Nez, sūdīgāk nesāksi zīmēt.
Winry
Nu ta es arī ar visiem kopā savu "bilžukiņu" ielikšu smile.gif
IPB Image
Shumins
QUOTE(FuschichO @ Jan 23 2010, 23:36) *

Es gan bez fotošopa neesmu smuka, tāpēc vairs nelikšu biggrin.gif

Nu nēz, tad jau tevi būtu izmetuši bērnībā, kurš ta ies audzināt tādu, ka nav smuks laugh.gif

IPB Image

Bet ja vēlies, lai tevi mīlētu visi vīrieši ap 40~50, tad tev tiešām būs nepieciešamas dažas manupulācijas ar PS. Katram vecumam savi ideāli.

IPB Image

Bet par tēmu, nesaprotu, kur rodas visi tie kompleksi. Reiz Rainis ar lielo p***i teica, "Tu esi neglīta!" un tāpēc visu mūžu jāraustas, skatotiess spogulī - izgudrojot sev jaunus defektus. Dažreiz vaiga mazāk klausīties citu muļķībās un skatīties TV, ka tikai "NewYorker" drēbēs ģērtas ir smukas, ka tikai tās ar dārgāko mobīlo ir ņemamas - tā ir tikai reklāma, lai iesmērētu tev kārtējos mēslus.
Vai tad tev ir deguna proteze, nav ausis, tu esi bez rokām, vai arī bez kājām? Daudzi jau sevi mēģina uzlabot bildēs, cerot, ka kādam iepatiksies vairāk, kamēr beigās uztaisi sevi par Maiklu džeksonu.
Domā es esmu kāds smukais, saldais, kas atbilst mūsdienu jaunieša ideālām, dēļ, kura būtu gatavas nomirt TV apdullinātās jaunavas? Bet man personiski pilnīgi vienalga. Ja kādam es tik ļoti nepatīku, lai uzliek sev galvā papīra maisiņu. Bet es par to laiku priecājos un izbaudu dzīvi, drīz izkritīs mati, un neviens man nepārdos nevienu matu atjaunošanas līdzekli, bet varēšu taisīt *Facepalm* par visām jaunieši muļķībām un prātuļojumiem - kas tad dzīvē ir skaists...

IPB Image

Neglītu cilvēku nav - tos izmet bērnībā, tikai katram patīk savādāki cilvēki, un gan jau ir cilvēku, kuriem patīc Tu. Dažreiz tikai vaiga saprast, ka nav ko skriet Rainim ar lielo p***i pakaļ, bet atrast kādu citu, kuram arī patiksi Tu un varbūt izrādīsies, ka tam pat vēl lielāks. Tikai vaiga mazgāt drēbes un mazgāties pašam, lai nesmird. Un ievērot kaut cik elementāru higēnu. Pretīgi ir tikai dažu cilvēku smaka.
Kikyou
Labi teikts.
Diemžēl brīžiem patiešām grūti tādu attieksmi noturēt ir, ja visapkārt tos porcelāna cilvēkus rāda un slavē. 6_9 Viens pieskāriens neko ļaunu nedara, bet seštūkstoš pieskārieni pie pleca atstāj zilumu.
Tigra2
Pikrītu, Šumam, domāju tāpat.
Iespējams, es kļūdos, tomēr vairums cilvēku visvairāk kompleksojas par savu ādu, tur pumpa, tur negludums, tur zilie riņķi, un tāpēc arī bez fotošopa negrib savas bildes rādīt. Vismaz tā reiz bija ar manu māsīcu, kurai es regulāri uzfotošopoju bildes. XD
Tomēr, vislielākais lols jau ir tur, ka viena pumpa, negludums vai kas tamlīdzīgs īsti nepiesaista uzmanību. Tas, kam pievērš uzmanību t.i. uzreiz uztver, ir acis, deguns, lūpas, sejas forma, ķermeņa uzbūve. Vismaz tā es redzu cilvēku. Un patikšanu vai nepatikšanu ādas stāvoklis(ja vien nav ekzēma vai kas tāds) nemaina.
Tāpēc, manuprāt, fotošopošana neko diži nemaina un smukumu toč neietekmē.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.