Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otaku.lv contest
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
UndaMors
Es skatos ka anime.lv portālā visu laiku riko kaut kādus pasākumus, varbūt arī šeit izstaisīt konkursu vai tamlīdzigo ? ? ? blink.gif

Varu noorganizēt nelielas balvas no pult.lv, olvix.lv veikaliem. vēl var mēģinat ar uzvelckreklu.lv
cdmax
es neesmu pret parastu konkursu rīkošnu otakiešiem. Bet ko Tu domā rīkot?
UndaMors
Ja es zinātu ko otaku.lv lietotājiem patiktu es jau to būtu izdarijis =)

Domāju ka galvenais lai konkursā varētu piedalities visi cilvēki, bet ne tikai šaurs loks izredzēto (ka ir ar cosplay). + lai tas nebūtu kaut kādas bargas sacensības, bet vienkarši jautra laika pavadīšana.

P.S. laikam vajadzēs iet uz baru un derēt kuršvairāk alu izdzērs =))
Ginta
QUOTE(UndaMors @ May 27 2009, 16:04) *
Domāju ka galvenais lai konkursā varētu piedalities visi cilvēki, bet ne tikai šaurs loks izredzēto (ka ir ar cosplay). + lai tas nebūtu kaut kādas bargas sacensības, bet vienkarši jautra laika pavadīšana.

P.S. laikam vajadzēs iet uz baru un derēt kuršvairāk alu izdzērs =))
Man gan liekas, ka cosplay var piedalīties plašāks cilvēku loks kā alus dzeršanā. Kaut vai tikai tāpēc, ka alum ir 18+ierobežojums (jā, mēs visi zinam, ka mazgadīgie arī dzer, bet teorētiski tas nav atļauts). Cosplay var piedalīties jebkurš - nav ne vecuma, ne dzimuma, ne rases (well.. melnādainajiem gan protams ir mazāka izvēle XD) ierobežojumu - attur tikai tas, ka cilvēki paši negrib kosplejot un tā jau nu viņu problēma).

Edit: Tas ir arī tematiski otakiešiem un ir gana jautri.

Bet tas tikai tā.
Sigfa
QUOTE(Ginta @ May 27 2009, 18:28) *

attur tikai tas, ka cilvēki paši negrib kosplejot un tā jau nu viņu problēma.


Nee, taa ir konkursa riikotaaju probleema. Cilveekam kursh negrib kosplejot ir pilniigi vienalga par kautkaadiem cosplay kontestiem.
Ginta
QUOTE(Sigfa @ May 27 2009, 18:46) *
Cilveekam kursh negrib kosplejot ir pilniigi vienalga par kautkaadiem cosplay kontestiem.
Tas jau atkal ir individuāli - kāda kuram motivācija vispār kur piedalīties. Cilvēkiem, kam tāda nav un viss ir pie kājas arī nekur nepiedalīsies.
Bet jau teicu - tas tikai tā. (Domāts bija tikai kā mājiens par aplamību izteicienā (uzbraucienā?), ka kosplejeri ir "izredzētie".)
Sigfa
QUOTE(Ginta @ May 27 2009, 19:07) *

QUOTE(Sigfa @ May 27 2009, 18:46) *
Cilveekam kursh negrib kosplejot ir pilniigi vienalga par kautkaadiem cosplay kontestiem.
Tas jau atkal ir individuāli - kāda kuram motivācija vispār kur piedalīties. Cilvēkiem, kam tāda nav un viss ir pie kājas arī nekur nepiedalīsies.


To jau neviens nenoliedz, es gribeeju teikt, ka riikot pasaakumu nereekjinoties ar iespeejamo auditoriju ir diezgan muljkjiigi, gan jau, ka ir lietas kas vieno otakieshu bez kospleja un lielaakaa meeraa kaa kosplejs. Cepums tam, kursh to atradiis.
Tigra2
Es arī labprāt aizietu uz kādu pasākumu. Tik sasodīti sen nav gadījies nevienu otakieti redzēt.

Esmu pret kospleju, čakars, un vēlmes 0%
Esmu par alus dzeršanu - 65%
Esmu par kolas dzeršanu XD - 70%
Esmu par to, ka notiek Rīgas centrā - 100%

EEEE...a varbūt taisam dzeršanas tusu, trijās kārtās.
Mazgadīgie: 0 - 16.g. Limpo dzeršanas sacensības.
Nepilngadīgie: 16 - 18.g. Kolas dzeršana.
Pilngadīgie: 18 - xx.g Alus dzeršana
Tie, kas jūtas super pilngadīgi: Vodkas dzeršana.

Uzvarētājiem balvas. XD
Man liekas, ka varētu būt jautri.
Pārējie, kas nepiedalās var likt likmes uz uzvarētājiem. XD

Tikai jāatrod kāda dzertuve, kur ir lēts izlejamais alus un maigs bārmenis, kas nedzītu ārā Limpo dzērājus(Ja tādi būs) XD.
Misa
QUOTE(Tigra2 @ May 27 2009, 19:35) *


Esmu par to, ka notiek Rīgas centrā - 100%

EEEE...a varbūt taisam dzeršanas tusu, trijās kārtās.
Mazgadīgie: 0 - 16.g. Limpo dzeršanas sacensības.
Nepilngadīgie: 16 - 18.g. Kolas dzeršana.
Pilngadīgie: 18 - xx.g Alus dzeršana
Tie, kas jūtas super pilngadīgi: Vodkas dzeršana.


piedalos ^^
beet, par to Riigas centru - Incukalns man liekas sena un laba tradiicija.
Karamele
QUOTE(Tigra2 @ May 27 2009, 19:35) *

Uzvarētājiem balvas. XD


Tieši tā, izpolsterēts spainītis un zobu birste.

Ā, man gribās kādu Inčukalnu. Either way, arī ja Rīgas centrā, esmu par.
edg
Atdaloties no dzeršanas tēmas un atgriežoties pie konkursiem, iesaku alternatīvu, mega-nesabiedrisku, tikai otaku piemērojamu pasākumu, pie tam online (jo arī hikokomori tad piedalīsies) - "Atpazīsti pēc iespējas vairāk anime 2 minūtēs". Forumā konkrētā laikā tiek postēts 1 minūtes video, kuru dalībnieki skatās un postē reply ar visām anime, ko viņi atpazīst (parādīšanās secībā). Pēc 2 minūtēm topiks tiek slēgts. Uzvarētājam (resp., tam, kurš visātrāk lieto tastatūru + labi čīto) no manis par brīvu alus. Teorētiski var būt arī vairāki video postētāji, kuri savā starpā sacenšas, kuram minējumi būs ar lielākajām sekmēm (piemēram, pēc mediānā atminējumu skaita, lai grūtāk čītot).

P.S. Ja uzvarētājs nepilngadīgs (16-17) - kola, mazgadīgiem (14-15) - limpene, bērniem (-13) - piens?. Pieņemu, ja sarunā, narkomāni (14-15) var PVA līmi, (16-17) - benzīnu. Tad neviens nepaliek apdalīts.

Ja ir interese, principā, triviāls konkurss. Bet ne šonedēļ.

Tikpat labi jebkurš var uztaisīt konkursu ar līdzīga apjoma balvām, kurā viņš uzzīmē anime charus uz ātro un uzvar tas, kurš katram čaram ir pirmais atpazinējs visvairāk čariem 5 minūtēs.

IPB Image

P.P.S. Ja brīnumainā kārtā kāds no jums tiešām uztaisīs Rīgā nodzershanās pasākumu (kuri parasti beidzas visai bēdīgi), nevis tikai muti virinās, piesakos kā dalībnieks limpenes dzeršanas pasākumā.
UndaMors
Hei, par dzēršanu tas taču bija tikai joks IPB Image

QUOTE
Pēc 2 minūtēm topiks tiek slēgts. Uzvarētājam (resp., tam, kurš visātrāk lieto tastatūru + labi čīto) no manis par brīvu alus. Teorētiski var būt arī vairāki video postētāji, kuri savā starpā sacenšas, kuram minējumi būs ar lielākajām sekmēm (piemēram, pēc mediānā atminējumu skaita, lai grūtāk čītot).


Grūti būs savākt daudz cilvēku online, lai tieši tajos divos minūtēs paradīt video IPB Image. Bet, vispāŗ, doma ir interesanta. Es vienmēr skatoties AMV cenšos atcerēties no kādiem anime tika ņemti fragmenti IPB Image
Sigfa
ierosinu balvu - pieciitis (vai vairaak) bankas kontaa. sanjemt aatri un viegli, piedaliities var arii, piemeeram, Nikaragvaa (vai ventspilii) dziivojoshie Latvijas otaku un principiaali nav probleemu ar balvas sanjemshanas saskanjoshanu.
Spectre
DDR contest ? rolleyes.gif
Yume
QUOTE(Spectre @ May 28 2009, 10:08) *

DDR contest ? rolleyes.gif

Tu smejies, ja?

Kur tad godātais Kyo vēlās viņu rīkot? ZBC? Nu tur jau vismaz reizi gadā noteik lielais kontests (vismaz agrāk notika, tagad nav infas). Vai arī ja ņemam mīkstos paklāiņus, tad var kur citur, bet mīkstie paklāiņi, piedod atvaino, bet - smagi iesūkā ja vajag lēkāt kautko, kas ir virs medium līmeņa.
Spectre
QUOTE(Yume @ May 29 2009, 10:50) *

QUOTE(Spectre @ May 28 2009, 10:08) *

DDR contest ? rolleyes.gif

Tu smejies, ja?

Kur tad godātais Kyo vēlās viņu rīkot? ZBC? Nu tur jau vismaz reizi gadā noteik lielais kontests (vismaz agrāk notika, tagad nav infas). Vai arī ja ņemam mīkstos paklāiņus, tad var kur citur, bet mīkstie paklāiņi, piedod atvaino, bet - smagi iesūkā ja vajag lēkāt kautko, kas ir virs medium līmeņa.


Protams, ka smejos smile.gif
Es te palūkoju kā mūsu Letiņu meitene (2x EU chempione) lēkā wub.gif gribējās palūkot vai kāds no otaku ar tā māk biggrin.gif
P.s. Viss ko es māku ir iziet Cryosleep uz medium uz 4x, 80-90% smile.gif priekš manis tas jau ir mega sasniegums biggrin.gif
FaNtA
QUOTE

Kur tad godātais Kyo vēlās viņu rīkot? ZBC? Nu tur jau vismaz reizi gadā noteik lielais kontests (vismaz agrāk notika, tagad nav infas). Vai arī ja ņemam mīkstos paklāiņus, tad var kur citur, bet mīkstie paklāiņi, piedod atvaino, bet - smagi iesūkā ja vajag lēkāt kautko, kas ir virs medium līmeņa.

Nemaz nav jau Tik briesmīgi uz mīkstā, hardam jau vel ir ok, vienīgā problēma ir tas, ka slīd prom...
QUOTE

Protams, ka smejos smile.gif
Es te palūkoju kā mūsu Letiņu meitene (2x EU chempione) lēkā wub.gif gribējās palūkot vai kāds no otaku ar tā māk biggrin.gif
P.s. Viss ko es māku ir iziet Cryosleep uz medium uz 4x, 80-90% smile.gif priekš manis tas jau ir mega sasniegums biggrin.gif


ohmy.gif stilīgi, a apskates materiāls ir pieejam?
edg
http://www.youtube.com/watch?v=Z7GGVrQrwbI

Visi otaku tā māk.
Tenma
QUOTE(edg @ May 30 2009, 03:17) *
hm... vai nu es neesmu otaku, vai arī Tavs apgalvojums ir kļūdains rolleyes.gif tongue.gif
Kenchi
es par visiem pasakumiem, galvenais lai laiks labs un jautra kompanija novacas, parejais jau bus labi smile.gif
FaNtA
vel jau, piemēram, var pievienot arī zīmēšanas konkursu, paralēli kādam citam, lai būtu tāds plašāks notikums
Kira Haru
Ja ir ļauts izteikties, tad, manuprāt, ir jāsāk ar to, ka jāizvēlas pasākuma veids:

- kopējs pasākums kkur uz vienu dienu;
- kopējs pasākums Inčukalnā uz vairāk kā vienu dienu
- virtuāls pasākums (manīju, ka tika minēts)

Un pēc tam, izejot no nolemtā, jāsāk domāt tālāk.

Jo virtuālis organizēts konkurs or waht ever, ir vieglāk koordinējams, toties nav tas funs.
Kopējs pasākums uz vienalga cik ilgu laiku prasa jau konkrētu organizatorisku darbu - vietas atrašana, īre, saskaņošana, tautas apziņošana, etc.


No savas puses varu teikt, ka man nekas nebūtu pretim piedalīties kādā vienas dienas pasākumā kkur brīvā dabā. Kaut vai tajā pašā Meža Parka estrādē. Brīva daba + vēlams labs laiks + kkādi konkursi un cits stuffs + daudz cilvēku.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.