Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Izsakat savas domas!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Kaamis
Uztaisīju MS paint. Ceru, ka patiks! Ja ir komentāri, droši rakstiet.

IPB Image
Rainie
pie auss varēji nedaudz vairāk piestrādāt...Man viņa kkā nepiesaista. Num ja viņa, piemēram, ir elfs, tad ausi varēji zīmēt spicu uz augšu vairāk , nevis horizontāli.
Bet nu ja speciāli viņa tā domāta, tad man tā auss ne īpaši unsure.gif
Seja un zīmējums kopumā wnk kawaii rolleyes.gif
Saimons
Diezgan labs darbs, Ranie nepiesienies ausij, viņa vnk tāda ir samierinies! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Rainie
nu ok! dry.gif
bet wnk pirmais ko tur ieraudziju bija auss ph34r.gif
Saimons
QUOTE(Rainie @ May 29 2009, 18:58) *

nu ok! dry.gif
bet wnk pirmais ko tur ieraudziju bija auss ph34r.gif

Labs Ranie labs laugh.gif laugh.gif laugh.gif
DarkDevilCat
man personigi nepatik. Nepatik neviens pc ziimejums kurs nava tik labs, ka animeeees takaa... =/

bet teoreetiski ir labs x))))
sunder
vinjai uz bluzes ir uzlieta kafija vai? biggrin.gif
bet savadak jau tiri feins zimejums
Rainie
QUOTE(sunder @ May 29 2009, 22:31) *

vinjai uz bluzes ir uzlieta kafija vai? biggrin.gif



LOL biggrin.gif
Nerine
Ko, jūs visi traki esat?!
Priekš pirmā iepostotā darba ir pat ļoti labs. Vajag vēl kādu zīmējumu, lai var salīdzināt, un redzēt, kā tad ar to zīmēšanu kopumā iet.
Noteikti ieliec vēl kādu zīmējumu.
Proporcijas ir labas, arī stils jauks, sejas forma un viss pārējais. Arī auss ir laba, jo katrs jau zīmē tā, kā iedomājas. Un, tā auss nemaz nav tik slikta, ja salīdzina, piem, ar šo , šo vai šo .
nikitaa
Pilnīgi piekrītu Nerine. Darbs ir labs un MS Paint arī izsaka daudzko. MAn patīk! smile.gif
Par ausi runajot - pašai ausij nav ne vainas, bet tie divi čiņčiki pa vidu ir jocīga paskata un, manuprat, otrai ausij arī vajadzēja būt redzamai, savādāk rodas iespaids, ka viņai ir viena auss.
Rādi vēl!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.