Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hiragana, Katakana, Kanji kurā nošīm rakstīts?
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Japāņu valoda
Sasa
Kas te rakstīts?
Un kapē man šajā (http://www.wandel.person.dk/japanese.html) alfabēta nav tādu simbolu kā bildītē!?!
Tamashi
Tur izmantots kanji, un pirmaja rinda rakstits "nihojin" =japanis/japane, 2traja rinda rakstits "kanojo" =vina(citreiz tas var nozimet -draudzene) bet treshaja man naw ne jausmas.
Ta adrese ir rakstits tikai hiragana un katakana, bet ne smakas no kanji. Nezinu, ja gribi iemacities hiragana, katakana un kanji labak mekle citas adreses ar wairak info.
Sasa
Šobrīd es gribētu šo tekstu no bildes pārrakstīt (pareizi). Paldies, tagad zinu, ka man jāskatās Kanji smile.gif !

PS.
Kā Japaņi izvēlās kādu nu šīm Hiragana, Katakana, Kanji un var uzrakstī ko velās un nav jāizmanto visas trīs

PPS.

Nevaru atrast 6 un 7 simbolu x|
Palika atrast 6 simbolu smile.gif
Niks
Ko tu īsti gribi izdarīt? Japāņu valodu tā noteikti nemācās. Hiragana un katakana katrs simbols atbilst zilbei, savukārt kanji apzīmē idejas. Hiragana lieto japāņu izcelsmes vārdiem, katakana lieto nesen aizgūtiem vārdiem un citiem mērķiem, kanji lieto, lai izvairītos no homonīmijas (japāņu valodā ir ievērojami mazāk skaņu kombināciju nekā citās valodās). Tekstā var būt gan tikai hiragana vai katakana, gan viena no tām ar kanji, gan visas trīs rakstības kopā. Smalkākas lietošanas nianses var apgūt lietojot (un neskaitāmi daudzas reizes kļūdoties), tikai to labāk darīt laba skolotāja uzraudzībā (un noteikti ne vidusmēra 2ch iemītnieka klātbūtnē).
Sasa
Paldies par skaidrojumu, bet šobrīd man vajag uzrakstīt 6 simbolu no manas bildes un es nekādi to nevaru atrast http://www.nuthatch.com/kanji/demo/frame.html
Mēģinu notepadā visas zīmēs sarakstīt, lai jau tālāk darbotos. Atrodu līdzīgu zīmi, bet tā nedaudz atšķirās un arī skaidrojums šķiet ka nav tas ... palīdzat
Sigfa
she tev sestais kanji: 募 prasiija veselas 5 min guuglee
Sasa
Paldies smile.gif

Es pavadiju ilgu laiku meklējumos kā var pa 5 min simbolus atrast googlē?
Sigfa
ieraksti guuglee "find kanji", atver pirmo linku, klikshkjini uz find kanji by radical, saliec radikaaljus kuri ir tavaa hieroglifaa un voila, nekaa gjeniaala
Sasa
Sigfa
kā sparati kuri radikāļ ir jāņem?
Sigfa
lol, vnk skaties no kuriem radikaaljiem sastaav tavs kanji ._O taapat kaa, piemeeram, tavas pusdienas sastaav no salaatiem, kartupeljiem un galjas, taa kanji sastaav no taada simbola tur, cita citur. Labaaka analogjija laikam buutu kaads no latiinju afabeeta veidots vaards - "kruutis" sastaav no 6 burtiem, k, r, uu, t, i, s. Taapat skaties uz to kanji un izveelies tos radikaaljus kas vinju tiiri vizuaali veido.
Kaede
Lol. laugh.gif

日本人彼女募集中

Vo vels, nevar īsti saprast, ko tas pēdējais nozīmē. Ja ņemu 募集 rāda "recruiting", ja ņemu 集, tad saka, ka tas nozīmē "concentration of mind" vai ko tādu... rolleyes.gif
Ginta
no vārdnīcas:

日本人 【にっぽんじん】(n) Japanese person
日本人 【にほんじん】 (n) Japanese person, (P)
彼女 【かのじょ】 (n) she, girl friend, sweetheart, (P)
募集 【ぼしゅう】 (n,vs) recruiting, taking applications, (P)
中 【ちゅう】(adj-no,n) medium, mediocre
中 【なか】 (n) inside, middle, among, (P)

Aptuvenai nozīmei varat ieskatīties šeit. - Pat Rīgā reiz redzēju džekiņu at tādu staigājam. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.