Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ristorante Paradiso
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Church
Sakarā ar subošanas pabeigšanu by [Shinji]
nolēmu ieteikt arī citiem kādu no relatīvi neseniem šoviem:
IPB Image
mandatory anidb link | screenshot link
Ķesku/ketčupa/āāctiona/gores cienītāji var uzreiz doties pie citiem šoviem, jo šis - vienkāršs 'slice of life' gabaliņš par kādas jaunietes (Nicoletta) dzīves daļu/darbu/mīlestību kādā mazā Romas restorānā.
Skaists grafiskais izpildījums, baudāms OST, un - kā jau pierasts no vairākiem citiem šī žanra gabaliem - patīkama, mierīga noskaņa. No visa līdz šim redzētā .. līdzīgs Bartender imho.
Enjoy
Sigfa
piekriitu, lielisks relakseejosh, pozitiivs gabals. Jaapiebilst gan, ka lai nu kaa japaanji necenstos atteelot vidusjuuras kultuuru specifiku, vinji taapat tur neizbeegami iegruuzh savu sameeraa shauro sociaalaas interakcijas paveidu, kas, skatoties shovu, vismaz man briizhiem radiija skaabu gjiimi. No vienas puses saprotams, ka vajag pasniegt savai auditorijai uztveramaa veidaa, bet no otras shkjiet, ka taadaa gadiijumaa nav iisti ponta izveeleeties Itaalijas settingu, ja nespeej sniegt pilnu kultuuras eksotikas atspoguljojumu (citos shovos esmu redzeejis daudz itaaliskaakus itaaljus) tad settings tikpat labi vareeja buut pashiem japaanjiem saprotamaakajaa Japaanaa - par dango veikalinju kyushu or whatnot.

Anyway, tas viss ir diezgan bezjeedziigs rants; shovs ir labs un tiem kam patiik slice of life iesaku iemest aci.
Sane4ka
ja man vairaak nepatiktu action , 100% noskatiitos ^__^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.