Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arahan
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Roze
Pretty fun smile.gif
http://www.arahan.co.kr/

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Sigfa
mm... sub/dub/eng?
Laugh|nGMan
Laba filma. Nav izcila . . . bet laba.
Man ir CiMG 3CD relīze. Korejiešu valodā ar angļu softsubiem.
zenofex
Kaut kaa var sarunaat? Varu arii dot pretiim ja ir interese, bet jaareeekjinaas ka taa buus anime smile.gif
Roze
Filma, manuprāt, ir nedaudz samocīta pa vidu, ja veidotāji būtu pieturējušies pilnībā pie humora un komēdijas kā tas ir sākumā un pašās beigās, tad būtu krietni interesantāk ..
Anyway korejieši (aziāti) ar savu izteiksmi, manierēm jau paši par sevi ir komiski smile.gif

Man ir 2Cd variants (Arahan.DVDRip.DivX-TEXiO) http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3234645
zenofex
Ok, Roze paldies par linku, njemshu ka un kachaashu wink.gif
XipnosS
Nez kapeec dazos briizos skatoties sho filmu man likas ka es skatos anime. blink.gif
Kartejaa laba (ljoti atvainojos, ka lietoju vardu "laba", neniemiet to galvaa, jo par filmam manupraat nevar teikt vai taas ir "sliktas" vai "labas"), ghh ghh laboshos - interesanta Korejas filma.
Duarh
QUOTE(XipnosS @ Nov 4 2004, 00:49)
Nez kapeec dazos briizos skatoties sho filmu man likas ka es skatos anime.  blink.gif
Kartejaa laba (ljoti atvainojos, ka lietoju vardu "laba", neniemiet to galvaa, jo par filmam manupraat nevar teikt vai taas ir "sliktas" vai "labas"), ghh ghh laboshos -  interesanta Korejas filma.
*


Ui, un veel kaa var teikt, ka labas vai sliktas. Nu, vismaz, ka sliktas. Van Helsings, piemeeram, ir vienkaarshi slikts, tur citu vaardu (iznjemot rupju) nemaz nevajag mekleet.
deleted-ray
Nu man patika sitais gabals. Pa vidu bija samociits kaa jau teica pirms manis bet kopumaa patika smile.gif Iesaku
jurc
kaa tie japaanji taadus matus dabuun... es ar taadus gribu sev! unsure.gif
arteck
Interesanti izklaidējošs gabals. Man jau patīk šitos paskatīt.
Saiko
QUOTE(JurCHiX @ Nov 18 2004, 21:55)
kaa tie japaanji taadus matus dabuun... es ar taadus gribu sev!  unsure.gif
*


stājies rindā laugh.gif

.. filma bija ok bet vispār biju gaidījis ko citu ( vairāk kaut ko no comedy lauciņa ) lai nu kā noskatīties varēja...
Incubus
Njaa arahan bija pure korean entertainment..

Beidzot piereģistrējos arī šajā forumā...vienā no retajiem kur Latvijā vēl kau ko runā par Āzijas filmām.. dry.gif

Chau Saiko un Laugh|nGMan!
Saiko
hi ! Incubus smile.gif
Laugh|nGMan
Sveiks Incubus! Laipni lūgts Latvian otaku forumā.
zenofex
Noluureeju sho filmeli.
Nebija nekas paaraak, bet fun bija.
Nu ja man arii vidus nepatika, kad saaka tuftu dziit par senajiem laikiem, Maruchi, Araishi un veel kaadiem tur izredzeetajiem... Ciinjas bija stiliigas, un galvenaa varonja un taas chiksas attieciibas smile.gif

Nu kaadas 6 no 10 balleem varu ielikt smile.gif
CloudX
smile.gif Naah noteikti 7/10 maybe pat vairaak.
Hehe jaaa galvenais varonis bija izcils laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.