Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauns foto hostings iPic.lv
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
UndaMors
Jauns Latvijas foto hostings www.ipic.lv


Foto glabāšanas laiks nav ierobežots, bildes netiek radītas publiskajā galerijā,
Sigfa
noteikumi su⁣x, photobuckets pilniibaa apmierina, un es pat teiktu, ka ir labaaks.

EDIT: kaa man tas "su⁣x" -> "piu" wordfilters ir apriebies
Arta
Recently izmantoju bildēm.lv visnotaļ sakarīgs latviešu radījums.. un latviski.

Kāda jēga no ''.lv'', ja viss tāpat ir eng? <.< Laikam
Lai nu kā, man patīk noformējus. ^^ Lai veicas.

edit. vēl trakāk nekā es domāju - puse angliski, puse latviski. x.x
Tigra2
Tā lapa ir konkrēts FAIL! XD

Izlasot noteikumus vien paliek bail kaut ko ielādēt, like:
"Mēs sadarbosimies ar varas iestādēm, sniedzot visu informāciju, kas mums par lietotāju ir.."
"Ja faili veltīgi aizņems vietu serverī, mēs tos bez brīdinājuma dzēsīsim"
"Mēs varam vienpusīgi, bez brīdinājuma mainīt noteikumus"
"Lapa ir "kā ir" nekas mainīts netiks" (nepatīk, ej ieskrieties)

Lapas veidotājs ir riktīgs latviešu pardevējs, piedzimis ar "ko atvilcies, bļe" uz lūpām.

Es laikam arī palikšu pie photobucketa, ne reizi nav mani pievīlis.
UndaMors
QUOTE(Art`a. @ Sep 25 2009, 19:55) *

edit. vēl trakāk nekā es domāju - puse angliski, puse latviski. x.x


Lai netaisītu multi language (lat, rus, eng, blablabla) izlēmu ka labāk būs ar eng menu un lat noteikumiem (godīgi sakot nedomāju ka kāds tos lasa dry.gif )



QUOTE

Izlasot noteikumus vien paliek bail kaut ko ielādēt, like:
"Mēs sadarbosimies ar varas iestādēm, sniedzot visu informāciju, kas mums par lietotāju ir.."
"Ja faili veltīgi aizņems vietu serverī, mēs tos bez brīdinājuma dzēsīsim"
"Mēs varam vienpusīgi, bez brīdinājuma mainīt noteikumus"
"Lapa ir "kā ir" nekas mainīts netiks" (nepatīk, ej ieskrieties)

Lapas veidotājs ir riktīgs latviešu pardevējs, piedzimis ar "ko atvilcies, bļe" uz lūpām.



Kāpēc uzreiz negatīvas emocijas huh.gif Tādi Noteikumi tika ierakstīti lai portāla īpašniekam vairs nevajadzētu tikties ar valsts varas struktūram un VVC parstāvjiem unsure.gif Un es tos pats neesmu izdomājis, use google wink.gif

Proti, visi linki tiek šifrēti, kas garantē, ka jūsu bildes neieraudzīs trešas personas kamēr jus paši tos kaut kur neatstāsiet. Plus, IP vēsture netiek uzglabāta parastajiem lietotājiem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Portālam ir tikai 2 dienas, tāpēc mēs vēl nepaspējam to kā nākas notestēt. Drīz uzstādīsim multi-upload un iespēju konvertēt bildes.

P.S. laikam noteikumus arī vajadzēs nokoriģēt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.