Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aion
Anime forum > Anime > Games
Sigfa
L2 topikaa paraadijaas offtopiks par Aion, liidz ar ko man shkjiet, ka shis geims ir pelniijis savu threadu. Pats domaaju, ka vajadzeetu nopirkt un paspeeleet, jo man jau ilgu laiku ir shkjitis, ka vajadzeetu taadu kaa wow + perfect world simbiozi, kas tiek realizeeta shajaa geimaa. Pavaicaaju guugles tantei, bet vinja man nemaaceeja teikt vai ir kaada latvieshu komuuna/forums, vieniigais ko atradu ir shis wow.lv threads - [click me]. Ja nu pazuud, tad tur teikts, ka latvieshi speelee:
QUOTE
Elyos - serveris Perento.
Asmodian - serveris Gorgos.


Vareetu katrs arii iepostot kuraa pusee/kuraa serverii un ar kaadu klasi speelee, protams - ar atsauksmeem.

General info:

[Aion UK(EU) portaals]

[Betas review ar vidjikiem n' stuff]

Tiizeris, nav protams Blizzard CG studijas liimeni, but still:


PS. man gan nav skaidrs kapeec rated M (wow bija teen).
anti
QUOTE(Sigfa @ Oct 14 2009, 19:32) *

PS. man gan nav skaidrs kapeec rated M (wow bija teen).


Šī dēļ.
Sigfa
QUOTE(anti @ Oct 14 2009, 23:13) *

QUOTE(Sigfa @ Oct 14 2009, 19:32) *

PS. man gan nav skaidrs kapeec rated M (wow bija teen).


Šī dēļ.


ahahaha, that's damn funny.

EDIT: tur gan cilveeki saka, ka tas ir shuups, tu mani maani?

Kaa vienmeer, probleemas tiek atrastas tur, kur to nav.

IPB Image
JnVbt
QUOTE(anti @ Oct 14 2009, 23:13) *

laugh.gif biggrin.gif ak, nabaga tīņi ... xDDDD
un viss prieks vējā dēļ pupiem ... biggrin.gif
Sigfa
saaku speeleet uz Perento Elyos frakcijaa, pashlaik chanter lvl 17 - Simulacrum
anti
Spēlēju uz Gorgos, ir Elyos cleric lvl 28. Citi latvieši nav manīti.
zenofex
LVL30 Chanter / Asmodian / Castor

anti
Jēziņ, visi uz tiem hīleriem krituši.

Visi 3, t.i.
Sigfa
Ar hiileri ir viskrutaak, seedi aizmuguree, neko iisti nedari, saki citiem ko dariit utml. un peec ieprieksheejo mmo pieredzes - vienmeer vajag grupaa, so malaa nepaliksi. Chanters gan nav iisti hiileris.
anti
Nu zinu, jā, es tik tā, vispārināju jo hīlot jau viņš daudz maz hīlo ar.
volzha
Sorcerer level 35 / Asmodians / Perento
Paigaidaam patiik.
Bellzy
InfiniteAion 37Lv gladiators(Niks Yanka) smile.gif
Spectre
Asmodians for the win smile.gif
Castor - Ranger - Specter - level 12
Pagaidaam nespeeleeju tikai nopirku speeli kad iznaaca - nespeeleeju sakaraa ar nelielaam tehniskajaam probleemaam, kuras driizumaa tiks atrisinaatas.
Uz servera ir gilde Siberian Wolves vai Wolfs hz ka tur iisti bija, tur speelee pro mmorpg gameri no krievijas ar kuriem agraak speleju RO uz motra.
to zenofex - gan jau tiksimies biggrin.gif peec paaris nedelaam mosh atraak smile.gif
P.s.s. veel uz servera ir Kuroi - Kitsune, Lis, Lapsa - no anime.lv
pagaidaam nespeelee - iespejams kad atrisinashu savas kompja probleemas arii atsaaks.
Ja atsaaksim mees 2 buus veel cilveeki no anime.lv un citi latvijas mmorpg fani kas saaks spelet smile.gif
volzha
Gribeetu uzspeeleet ar paareejiem latvieshiem, bet negribas tagad saakt visu no jauna uz cita servera.
Spectre
nu vobshem gaameju - zenofexu neredzeeju un neredzu ...
niks Specter
Asmodian
noob ranger biggrin.gif
Guild: Soviet Union
mac888

Eiropas serverii speeleeju ja ir interese.... Castor smile.gif
jugimoto
Būs jauzspēlē
Hikaru
Visi raksta ka tiešām patīk.. vajag mazliet pakritizēt. biggrin.gif

Pirms sākt maksāt par šito, es izdomāju no sākuma izmēģināt uz privātā servera paskatīties uz šo. Ko lai saka. Kopumā iespaids bija normāls, bet ne tik labs kā gribētos.
Sākšu ar labu. Grafika smuka. Ļoti patika vizuāli daba. Ūdenī peld reālas zivis un putni lidinās uz leju, uz augšu. Dažādi tādi efekti uztaisīti ļoti labi. Vēl liekas bija kaut kas labs, bet jau kaut kā neatceros.
Tagad par pārējo. Tomēr te izskatījās kaut kas nepārāk labi, kā gribētos jaunākajā, modernākajā korejiešu MMORPG:
Bruņas izskatās nepārāk labas. -- La2 bruņas izskatās smukāk.
Monstri te lielākā daļa atkal ir pokemoni (nesaptrotami dzīvnieciņi, saplukuši humanoidi u.c.). -- La2 liekas ir vienīgā spēle, kur ir normāli monstri jau no paša sākuma (vilki, orki, warewolfi u.c.) - viskvalitatīvākie modeļi un animācija.
Skaņa ļoti slikta. Sitieni un burvestību šaušana pa monstriem notiek ar vienu nekvalitatīvu skaņu. Čariem ir balsis, un eiropieši tās protams ir sabojājuši. Klausoties tajos kliedzienos, tas ir shoku. Nezinu vai kāds to tiešām iztur, bet labi, ka eksistē arī japāņu versija, un ir kaut kur apraksts internetā, kā var samainīt balsis no japāņu versijas. Kad uzliku japāņu versijas failus, tad bija super, jo bija ļoti pazīstamas seiyuu balsis no visām pazīstamām animēm. Tas man ļoti patika. Tikai jaunākās Aion versijās audio failus uztaisīja vienā nesaprotamā failā un tagad nevar saprast darbosies vai nedarbosies tās japāņu versijas faili. Man pagaidām darbojās, bet nav zināms cik ilgi tas būs. Whatever.
Es biju sācis ar burvi spēlēt. Pirmā burvestība - flame bolt - kaut kāda sīka ātra svītriņa nomirgoja un viss. Ne saskatīt, ne sadzirdēt - kam tāds vajadzīgs?

Tomēr man atkal gribās atgriezties uz La2, kurā vēl ir daudz kvalitatīvu lietu, kuras pat jaunākās spēles vēl nav pārspējušas.
zenofex
Pārtraucu spēlēt kaut kur oktobra beigās. Pārāk daudz grinda un competitiveness. Taču droši vien vēl savas dzīves laikā pamēģināšu Guild Wars 2 un, ja Blizzards pabeigs savu nexgen mmorpg, tad to arī.
dedicated
...
cdmax
Man nepatīk serveri ar paceltiem reitiem(viss kaifs pazūd). Otrs mīnus spēlētāju daudzums( vajag vismaz lai būtu ~1000).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.