Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kuuchuu buranko
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kaede
Alternative title:
Sky Swing
Trapeze
空中ブランコ (Japanese)
Genres: comedy, psychological
Plot Summary: Irabu Ichiro is a psychiatrist who lives in a colorful alternate version of Tokyo. Patients would visit him to have a counseling on their problems. However each of the patients feel perplex about Ichiro's behavior. Ichiro wears a bear head mask & is able to change change his appearance from an adult to a kid. Despite Ichiro's zealous attitude, he does succeed in helping out each of the patients who come to his office.

Vai kāds no Jums skatās šo anime? Noskatījos pirmās trīs iznākušās un nosubotās sērijas un man ļoti iepatikās. smile.gif Par šovu kopumā spriedīšu, kad būšu visu redzējusi, cik zināms, būs vien 11 epizodes.
Dzintarx
izklausas interesanti, kur tu skaties, ja nav noslepums?
Kikyou
Man.
TĀAAAA.
Patīk!!

Tik vislaik nevarēju torentus atrast, a kas gan būtu domājis, ka jāmeklē angliskais vārds. Gahahahahahahhaa.
Kaede
QUOTE(Dzintarx @ Nov 5 2009, 11:19) *

izklausas interesanti, kur tu skaties, ja nav noslepums?


Es skatos animefreak.tv Tur pēdējā laikā skatos visu, jo slinkums vilkt kko uz kompi. laugh.gif
Masha
paldies tam, kas mineja, ka jamekle torrenti pec nosaukuma anglu valoda! citadi visu laiku domaju, ka nav nosubots...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.